Zvuk u fotoaparátu

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
She15
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 05, 2019 8:24 am

Zvuk u fotoaparátu

Příspěvek od She15 »

Dobry den, mam iphone 6S, i pres to, ze mam vypnuty zvuk, tak kdyz fotim, tak to stejne dela zvuky. Nevite proc? A taky jsem si nechhavala vymenit baterii a po asi mesici jsem tam zase mela max kampacitu asi 97%. Nevite cim to muze byt?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zvuk u fotoaparátu

Příspěvek od rony »

kde bol kupeny ako novy? len dedukujem, ze si ho kupila pouzity (pre buducnost je dobre to zmienit hned).

niektore krajiny maju zakonne pravidla, aby fotoaparat pri snimani robil VZDY zvuk.

Ked mas ale na iphone zapnute Live Photos, tak iphone kupeny z EU distribucie nerobi zvuk (inak by bol zaznamenany v snimke).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

She15
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 05, 2019 8:24 am

Re: Zvuk u fotoaparátu

Příspěvek od She15 »

Ano, byl koupeny jako pouzity, vse funguje jak ma, jen tohle mi prislo divny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zvuk u fotoaparátu

Příspěvek od rony »

1. niektore krajiny maju zakonne pravidla, aby fotoaparat pri snimani robil VZDY zvuk.
2. Ked mas ale na iphone zapnute Live Photos, tak iphone kupeny z EU distribucie nerobi zvuk (inak by bol zaznamenany v snimke).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Zvuk u fotoaparátu

Příspěvek od Jirka_S »

Mám 6S koupený před lety v Česku od Apple Store a při vypnutém zvuku tlačítkem je fotoaparát bez zvukového projevu. Live photos nepoužívám.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zvuk u fotoaparátu

Příspěvek od rony »

3. iPhone kupeny v spravnej krajine je po prepnuti na tichy rezim ticho aj fotoaparat aj pri neLivePhotos rezime. /vyplyva z bodu 2./
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět