Přenos Whatsapp historie z Android

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
agocz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 14, 2019 10:25 am

Přenos Whatsapp historie z Android

Příspěvek od agocz »

Ahoj, potřebovala bych poradit. Jsem letitý uživatel Android a přecházím na iOS. Zároveň jsem aktivní uživatel WhatsApp a za ty roky se mi tam toho docela dost nastřádalo a ráda bych tedy přenesla historii konverzací včetně médií do nového telefonu.Internet moc nápomocný nebyl, proto prosím o rady zdejší uživatelé. Je tady někdo, komu se to skutečně podařilo? Předem děkuji za pomoc.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Přenos Whatsapp historie z Android

Příspěvek od Leonko »

Veď whatsapp sa dá zálohovať nie ? Nainštaluješ na iPhone a obnovíš zo zálohy.

agocz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 14, 2019 10:25 am

Re: Přenos Whatsapp historie z Android

Příspěvek od agocz »

Na androidu se zálohuje WhatsApp na Google Drive, když otevřu aplikaci na iPhone tak mám možnost obnovit zálohu pouze z iCloud.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Přenos Whatsapp historie z Android

Příspěvek od jumbo78 »

Na androidu se WhatsApp zálohuje do Google účtu, na iOS do iCloud. Na přenos zálohy je nějaká placená aplikace.

agocz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 14, 2019 10:25 am

Re: Přenos Whatsapp historie z Android

Příspěvek od agocz »

Přesně tak, na androidu jde záloha do GoogleDrive, když chci obnovit na iPhone, tak obnova je možná pouze z iCloud. Zajímalo by mě právě, zda někdo využil nějakou placenou/neplacenou aplikaci a zda skutečně fungovaly. Nechci vyhodit peníze za aplikaci, která nebude funkční. Děkuji

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Přenos Whatsapp historie z Android

Příspěvek od Jirka_S »

OT: stejně je to trochu voser, mám dva iPhony se stejným číslem (twin karta), občas je střídám, škoda, že WhatsApp neumí synchronizaci tak jako Apple zprávy. Ne že bych bez toho nemohl žít, ale je to trochu škoda, v každém tel. mám jinou historii, obávám se, že kdybych dal obnovu v jednom, tak se mi to přepíše zálohou z toho druhého. Tak to radši neřeším.

Odpovědět