zaloha udajov Zdravie a Aktivita

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

zaloha udajov Zdravie a Aktivita

Příspěvek od Anndy »

Ako si prenesiem údaje z apiek Zdravie a Aktivity bez toho, aby som obnovoval zálohu?

Lebo mám problém (predpokladám SW), že mi na jeho odstránenie nepomáha ani DFU obnova systému a následné obnovenie dát zo zálohy z iCloud-u. (čo je podľa Apple najčistejšia obnova).

A asi mi neostáva nič, len urobiť čistú inštaláciu, avšak nechcem sa vzdať údajov v apke Zdravie a Aktivity (za posledné roky cvičenia a pod.).
Je to vôbec možné?
Čítal som, že údaje zo Zdravia sú viazané na appleID, ale nebolo mi jasné, či len pri obnove, alebo kedykoľvek. O údajoch z Aktivity som nenašiel nič relevantné. Neviete niekto ako to naozaj je?

Len tak na okraj - mám zvláštny problém - po reštarte telefónu tak do 3-ch dní zrazu nasleduje takéto chovanie: Tel. začne byť horúci, batéria začne pomerne rýchlo klesať a to všetko bez toho, aby sa telefón používal. Plus ak to nechám dlhšie - začne sa divne správať - nereaguje na dotyk (tmavá obrazovka) pomôže až dlhšie držanie Power tlačítka a tlačítka hlasitosti+ (potom sa po dlhšom čase objaví obrazovka na vypnutie). Potom už tel. reaguje normálne. Plus - navyše keď ho dám nabíjať, tak napriek tomu, že ukazuje (bleskom a inak), že sa nabíjia - %nabitia aku nerastú. V nastaveniach v údajoch o batérií - žiadna apka nevykazuje zvýšenú spotrebu. Vlastne vôbec nie je záznam, že by niečo (apka) vybilo batériu, ale % idú dolu.

díky
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět