Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Odpovědět
zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Příspěvek od zit »

Ahoj,
nevím jestli koupit Apple watch (series 1-2) nebo Xiaomi Amazfit 2, na hodinkách mi stačí, když mě upozorní na příchozí hovor (jméno) a text sms + WhatchApp. + aplikace Strava to si myslím, že ty Amazfit 2 zvládnou v pohodě??? Vím, že Apple Watch budou s iPhonem 100% (ale snad nic hnusnějšího tvarově jako Apple Watch na trhu není :shock: mám vzít ty Amazfit 2 nebo překousnout ten hnus Apple Watch a koupit Apple?? Dík za rady a zkušenosti

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Příspěvek od rony »

ani tie amafit to vzhladom moc nevyhras, takze za mna funkcnost a lepsie spracovanie a material. Ale asi chces hlinikove, tak to je tiez dilema, ale aspon sa daju kupit svetle :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Re: Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Příspěvek od zit »

No nevim samozrejme to je otazka vkusu :) ale ty Amazfit 2 aspon jako hodinky vypadaji :) https://www.wareable.com/xiaomi/amazfit ... specs-3445 u Apple Watch mě to připada pořád jak hodinky pro buzeranty :) material neresim jestli hlinik nebo ne nerěším spiš by mě zajimalo jestli nemá nekdo zkušenost Amazfit 2 s iPhone.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Příspěvek od rony »

prave si urazil slusny pocet ludi. ved uz si si vybral.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Příspěvek od Dynamix »

Zdravím, vlastním Xiaomi Amazfit Bip, s hodinkami som spokojný nieje to to čo si chceš kupiť ale chcel by som len upozorniť na jednu vec, naozaj neviem ako to je na tých okrúhlych hodinkách od Xiaomi ale na týchto ked mi niekto volá alebo napíše spravu na fb alebo SMS tak mi miesto diakritiky a smajlíkov ukáže len otázniky. Takže ked mi priatelka pošle vetu napríklad že “Ľúbim ťa” tak sa mi zobrazí “??bim ?a” proste to nepozná tie naše znaky.

Naozaj neviem či je to tak isto aj na tých okrúhlych iba ťa chcem upozorniť ak by si o tom nevedel aby si si o tom prečítal alebo zistil, aby si sa potom nepopálil na tomto. Viem že na androide existuje aplikácia ktorá dokáže odstrániť diakritiku z písmen a tým padom sa pismeno zobrazí normálne ale na iPhone to bohužial nieje.
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Re: Apple Watch (series1,2) nebo Amazfit 2 (Stratos)

Příspěvek od zit »

Rony nesmíš nýt hned tak urážlivej :) :D stale vybirám :)
Dynamix Dík za info to je docela podstatné ikdyz Amazfit Bit mi připada spíš takovej lepší chytrej naramek ty Amazfit 2 (Stratos) jsou asi trochu lepši vic funkci ale zkusim to zjistit co pises

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

offtopic

Příspěvek od rony »

Skrytý text (Ctrl-A)

Ak chces od ludi ustretovost a pozornost, musis krotit slova, Vobec nejde o to, co mam a nemam byt ja. O teba, ty nieco potrebujes, na to neustale mysli.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět