Motorola Moto 360

Odpovědět
Edwardik
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 25, 2011 4:58 pm

Motorola Moto 360

Příspěvek od Edwardik »

Ahojky, líbí se mi kulatý ciferník. Má někdo zkušenosti jak mu teď šlapou s iOS? Díky

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Jadro »

Pokud vim, tak Moto 360 zatim s iOS propojit nejdou...

Edwardik
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 25, 2011 4:58 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Edwardik »

Už jdou, první bylo LG ale uz jdou i MOTO 360.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Anndy »

Myslim, že 2. gen. Moto360 by už mala podporovať.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Freaders »

Vlastním Moto 360 a s iPhonem fungují :) jen je potřeba aktualizovat firmware přes telefon s androidem.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Edwardik
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 25, 2011 4:58 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Edwardik »

Díky moc za info, a jaké jsou zkušenosti s těmi hodinkami? Díky

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Killingman »

Tak toto téma mě extrémně zajímá! Pro mě hodinky musí být kulatý a M360 vypadají (až na ten debilní černý proužek dole) jako docela normální hodinky za docela normální peníze.
Jaká je tedy kompatibilita s novou aplikací Android Wear? Umí vše co na androidu (ukázat cestu pomocí části navigace například?)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Freaders »

Navigaci jsem nezprovoznil (i když někteří tvrdí, že funguje). Je tam omezený počet témat, které jdou dostahovat. Hodinky nejdou připojit přímo na wifi.
http://www.redmondpie.com/android-wear- ... -download/
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Vitezslav2 »

Vážně uvažuju na těchto hodinkách,jsou nějaký negativa používáni s iPhone?Děkuju za info.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od stZ »

Funkcnost je dost omezena, sam jsem nakonec po par mesicich s LG Urbane skoncil "bohuzel" u AW. Je to dano aplikaci a ne hodinkama, jelikoz apple asi nepusti Wear hloubeji do systemu :/ Pokud si nainstalujes vse do iphonu od google, tak to celkem funguje...nicmene neocekavej nejake hrabani v konverzacich, viber,whatsup,zpravy...vzdy jen posledni si prectes, ale pak uz jen mate dalsi zpravy a musis se kouknout do telefonu. Pokud mas Gmail muzes si v hodinkach precist vsechny dorucene. Dale nefunguje foto volajiciho a obcas se ti hodinky odpoji a musis je restartovat, poud restartnes tel musis rucne otevrit wear jinak se ti nepripoji. Dale nepocitej s nejakym velkym poctem ciferniku, muzes pouzivat jen vestavene a par jich je v original aplikaci ke stahnuti, ale ty jsou jen reklamni a tragicky. Takze ANO funguje to, je tam to ALE... Jinak MOTO 360 II jsou krasny, kolega ma ty velike a mooc se mi libi, nebyt te omezenosti te aplikace, tak jasna volba pred AW, jelikoz to aspon vypada jako hodinky :)
12 Max

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Vitezslav2 »

Mysliš,že je to problém každých android wear k iOS?Ja jsem si pořídil Sony SmartWatch 3 a na iPhone hrůza. Aplikace se žádný doinstalovat nedají a notifikace skoro nechodějí a když tak se neoběví ani nezavybrujou. Prostě je najdu v hodinkách když je zapnu.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Vitezslav2 »

stZ píše:Funkcnost je dost omezena, sam jsem nakonec po par mesicich s LG Urbane skoncil "bohuzel" u AW. Je to dano aplikaci a ne hodinkama, jelikoz apple asi nepusti Wear hloubeji do systemu :/ Pokud si nainstalujes vse do iphonu od google, tak to celkem funguje...nicmene neocekavej nejake hrabani v konverzacich, viber,whatsup,zpravy...vzdy jen posledni si prectes, ale pak uz jen mate dalsi zpravy a musis se kouknout do telefonu. Pokud mas Gmail muzes si v hodinkach precist vsechny dorucene. Dale nefunguje foto volajiciho a obcas se ti hodinky odpoji a musis je restartovat, poud restartnes tel musis rucne otevrit wear jinak se ti nepripoji. Dale nepocitej s nejakym velkym poctem ciferniku, muzes pouzivat jen vestavene a par jich je v original aplikaci ke stahnuti, ale ty jsou jen reklamni a tragicky. Takze ANO funguje to, je tam to ALE... Jinak MOTO 360 II jsou krasny, kolega ma ty velike a mooc se mi libi, nebyt te omezenosti te aplikace, tak jasna volba pred AW, jelikoz to aspon vypada jako hodinky :)

Co jsi myslel tím ,,doinstaluješ vše od google,,?Díky
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Anndy »

No podla mna to, ze ak chces mat na nieco notifikaciu mimo to, co podporuje apple pre android wear, musis si nainstalovat a pouzivat na to apku od googlu. Cize ak maily, tak gmail a podobne..
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Vitezslav2 »

A která apka to je.Me se ukazuje na Android Wear akorat volani (bez obrazku) a upominky z google kalendare.Jinak nic.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Anndy »

Sorry ja neviem. Ja mam applewatch. Ale tipujem, ze na mail potrebujes google mail apku, na kaledar kalendar... Aspon podla toho, co pise stz. Konkretne ti musi uz on odpisat.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od pegas »

Taky nevím jak to chodí na Moto 360, ale na AW resp. iOS můžeš Google mail, kalendář a kontakty ovládat pomocí nativních iOS apek. Jednoduše přidáš účet Google mailu do Mailu, Google kalendář do Kalendáře atd.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od Vitezslav2 »

To už mám od počátků věků .Nicméně mi chodí jen SMS bez vybrací a upozornění na hovory.Nemám přímo Moto 360.Mam Sony SW3,ale to by mělo být na všech AW stejné.

edit:
Slyšel jsem,že Moto 360 fungují s iPhone o dost lépe než jiné android wear. Může to někdo potvrdit?
Naposledy upravil(a) iTukan dne pát bře 04, 2016 9:39 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, pokud na tvůj příspěvek nikdo nereagoval, edituj... sloučeno
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

proste_ja
Host
Host
Příspěvky: 93
Registrován: pon dub 18, 2016 2:05 pm

Re: Motorola Moto 360

Příspěvek od proste_ja »

Zdravím přemýšlím o koupi Moto360 2gen. Je tu někdo kdo je používá s IP a podělil by se se mnou o PRAKTICKÉ zkušenosti?

Zajímalo by mě hlavně toto:
Jak je to s SMS - Notifikace chodí? Jde psát z hodinek či odpovídat na SMS(alespoň předvolenýma šablonama)? Jde listovat ve starých SMS?
Jak je to s Mailem - Notifikace chodí? Jde psát z hodinek či odpovídat na Mail? Jde listovat ve starých Mailech?
Jde přijímat a odmítat hovory a telefonovat přes hodinky?
Funguje na nich Viber?
Jde na nich serfovat na netu?
Jdou propojit hodinky s telefonem přes Wifi?
Je připojení přes Bluetooth stabilní (neodpojují se, připojí se v pohodě-vylezu se signálu Bluetooth a pak následně vlezu zpět do signálu tak jestli není problém s opětovným spárováním).
Jdou doinstalovávat apky z Google Pplay?

Děkuji :good:

Odpovědět