R-SIM unlock neplatna SIM

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.
Odpovědět
MorDeus
Host
Host
Příspěvky: 148
Registrován: sob srp 20, 2011 6:03 pm

R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od MorDeus »

Zdravíčko,

přivezl jsem si iPhone 4S ze zahraničí, samozřejmě blokovaný na UK 02, neřešil jsem prostě jsem ho používal jako iPod, facebook, fotak atd. , ale nedávno jsem si koupil R-SIM mini 2 kartu na unlock, vložil jsem, chtěl jsem aktivovat a nešlo mi to tak jsem ji vyndal a teď to pořád po mě vyžaduje SIM kartu i když jsem ji vždycky z telefonu vyndal tak mi to normálně vyjelo na plochu v pohodě a ted už tam ani není a pořád to tam mám. Nevíte prosím někdo co s tím, už nevím co Dale s tím dělat a restore nechci dělat nebo tam mám důležité data.(jednou jsem to nechal vyjelo mi to normálně ale teď už vůbec.)

Díky moc všem za pomoc
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM UNLOCK NEPLATNÁ SIM

Příspěvek od Tony1 »

Předpokládám že jde o aktivační obrazovku že ano, to znamená že před vložením rsim byl iPhone aktivovaný a po vložení rsim naskočila aktivační obrazovka a této se nemůžeš zbavit.
- zkus podržet společně zapínací a home tlačítko a čekej až ti naskočí jablíčko
- pokud toto nepomůže, tak sim karta O2 UK určitě pomůže
- další možnost je vložit Rsim s českou sim do jiného iPhone a to 4S a víš, po naběhnutí menu rsim vybrat O2 UK a potvrdit, pokud nenaběhne tak jdi do Nastavení- Telefon- Aplikace sim.
- následně rsim a sim vyjmout a vložit do tvého 4S a pokračovat v aktivaci přes wifi ta musí být zapnutá.
- aktivace by měla normálně proběhnout a následně znovu zopakovat odblokování a to z Nastavení- Telefon- aplikace sim, ukáže se menu tam vybrat volba carier O2 UK potvrdit vypnout a zapnout iPhone a čekat jak naběhne signál.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MorDeus
Host
Host
Příspěvky: 148
Registrován: sob srp 20, 2011 6:03 pm

Re: R-SIM UNLOCK NEPLATNÁ SIM

Příspěvek od MorDeus »

1.)To už jsem právě zkoušel, první možnost už několikrát a bez výsledku, i zkoušel jsem obnovit ze cydie zalohu a taky nic.
2.) Jde právě o to, že už tu sim kartu 02 nemám, tady mi je k ničemu.. :X
3.) A jiny telefon momentalně po ruce nemám jen 4 ku iPhone z jinačím iOs .. :X Možna že to byl otím, že jsem tam měl vybrano O2 UK ale potom jsem dal US t-mobile na te R-sim karte nebo jsem se překlikl a tedkom mi to pořad píše to stejné :X
A jak mile tam ted vložím sim kartu ze svoji R-Sim tak mi napiše Aktivace Selhala.
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM UNLOCK NEPLATNÁ SIM

Příspěvek od Tony1 »

Aha tak zkus použít jinou sim třeba někoho z rodiny nebo prostě pokud k rsim vložíš jinou sim tak se menu ukáže znovu a vybereš cokoliv to je jedno no a pak vyndáš a vložíš znovu svou sim a tam už musíš vybrat správně UK O2. Vypni ještě mobilní data pokud je máš zapnuté.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MorDeus
Host
Host
Příspěvky: 148
Registrován: sob srp 20, 2011 6:03 pm

Re: R-SIM UNLOCK NEPLATNÁ SIM

Příspěvek od MorDeus »

Aha to mě nenapadlo, super zkusím to teda, díky momentálně za dost dobré info, hodně mi to pomůže, abych neztratil data.
A teda pokud vím, že je blokovaný na UK 02, tak mám vybrat samozřejmě to že ?

edit:
No tak zkoušel jsem to z jinačí T-mibile kartou ve svojem zařízení a stále stejná odezva nevyjede mi to vůbec na plochu a ani se nezobrazí vybrání Carrier :X Sakra.
(To je tak, když nezkušený strkáte do telefonu co nemáte :D)
Škoda že mi aspon nevyjede v iTunes abych mohl udělat zálohu a pak restore.
jak jsem tam dal Jinou, sim z R-SIm napsalo mi to Neznámé zařízení a nevyjelo mi to opět na plochu.

Znovu EDIT: Joo už se mi to podařilo, už jsem to odemknul na iPhone 4 jsem změnil na UK 02 a mam to na ploše, ted jestli mi prosím můžeš poradit jak udělat Odemnutí přes R-SIM jsem v tom nezkušený a vidím, že s tím máš určitě dobre zkušenosti. Děkuji

Děkuji
Naposledy upravil(a) iTukan dne sob led 03, 2015 12:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Edituj svůj poslední příspěvek, pokud na něj někdo nereagoval, nedělej duplicitní příspěvky. Dodržuj pravidla fóra! Sloučeno
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Tak že
- máš vloženou sim s rsim do iPhone 4S zkus Nastavení- Telefon- Aplikace sim
v aplikace sim se ti ukáže menu rsim znovu vybereš UK O2 a pokud dále nabídne tak iP 4S iOS 6 (je možné že iOS 6 tam nebude a bude tam napsáno vyšší iOS)
- potvrď a po zacinkání vypni iPhone a zapni iPhone, po najetí iPhone se ukáže hledání a teď čekej až naskočí signál.
Pozor pokud se ti v Nastavení-Telefon-SIM aplikace neukážou, tak znovu vlož jinou sim a stejný postup a pak svou sim a stejný postup.
- internet ti půjde jen po zapnuití dat a následném zapnutí datového ramingu.
Když to poprvé nepůjde zkus znovu třeba i několikrát :-)).

- pokud signál nenaskočí tak se připoj k wifi a do safari zadej stránku www.unlockpro.ru/nano4g a klikni na první odkaz instal iOS 8.1
- na ploše se se ti ukáže ikonka GPP3 na tu klikni a v ní klikni na 2g patch první ikonka.
- teď proveď znovu celé odblokování popsané výše a měl by ti naskočit signál.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MorDeus
Host
Host
Příspěvky: 148
Registrován: sob srp 20, 2011 6:03 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od MorDeus »

Jo Super, návod to je dobrý, ale ted nevím proč, nežere mi to vůbec tu R-Sim kartu :X spadla mi na zem, tak asi se to poškodilo sakra :( .. Jsem něco zas vyvedl..
Nějaké rady jak ji zprovoznit :) Jinak díky moc za ochotu a pomoc ;)
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Jak nežere ??? Popiš blíž co to dělá?? Podívej se do Nastavení-Telefon- je tam ikonka SIM aplikace??
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MorDeus
Host
Host
Příspěvky: 148
Registrován: sob srp 20, 2011 6:03 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od MorDeus »

No právě že není vubec mi nevyskočí, to je ten problém :X
edit: ted jsem to zkusil znovu naskočila na okamžik a zase spadl ten telefon.
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered

marekpavel
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 15, 2015 8:59 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od marekpavel »

Dobrý den,taky se mi to stalo,dovezl jsem si iphone 5c blokovaný naT-mobile UK,vložil jsem R-sim 10 naběhla mi obrazovka pro vybrání operátora a nebylo tam T-mobile UK,tak jsem zadal imsi kod,vybral ios8 dal accept,restartoval jsem iphone,a ukáže mi to na hoře 2 tečky signálu a jak dám ven sim a dám zpět tak se neukáže obrazovka pro nastavení,zkoušel jsem to tak 10krát minimálně a nic,prohledal jsem google a nic,děkuji moc za pomoc.

MorDeus
Host
Host
Příspěvky: 148
Registrován: sob srp 20, 2011 6:03 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od MorDeus »

Toni1: prosím tě, poslední dotaz, tak že to normalně tou R-SIM mini 2 odblokuji jo ? obědnal sjem si právě novou a chci to znovu zkusit.

Díky za vstřícnost
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Joooo co víc dodat lépe to popsat neumím. :-)))))
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

lukas.hery
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 30, 2013 8:38 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od lukas.hery »

Přidám taky svojí troskou do mlýna. Teď zkouším RSIM 10 s i4S blokovaným na US Verizon. Postup je pořád stejný - načíst RSIM - proklikat se nabídkou - vypnout/zapnout telefon - počkat na signál případně udělat znovu výběr carrier a typu odblokování. Verizon v nabídce není proto musím operátora zadat ručne - pro verizon 2040400. Po zadaní toho číselného kódu je na výber ze 4 možností odblokování:
1. For 4S 2G/3G SIM card
2. iOS6-iOS8(2G/3G SIM card)
3. For 4G SIM CARD(TMSI Mode US)
4. For 3G/4G CDMA SIM card

S první možností mi to nefunguje - vůbec nenačte signál a teď si nejsem jistý jestli vyžaduje aktivaci nebo ne. S druhou možností funguje v pořádku, ale pouze na 2G síti. Tzn. že když přijedu někam kde je 3G tak ztratí signál - řešeno aplikací - GPP patch - jede pouze 2G sít. U této možnosti nechce žádnou aktivaci, prostě RSIM správně emuluje síť verizon. Třetí možnost po zapnutí chce aktivaci. Počkám na dokončení aktivace - neúspěšná, ale pokud zůstanu na obrazovce s hláškou o neúspěchu aktivace tak mi načte signál a vidím 3G. Podle návodu se má simkarta vyndat a znovu vrátit. Bohužel po vrácení a načtení simkarty chce znovu aktivaci :-( Nemá prosím někdo radu jak dokončit aktivaci nebo spíše jestli není nějaký jiný číslený kód pro verizon a pro 3. možnost odblokování?

shotgun1234
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 14, 2015 6:37 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od shotgun1234 »

Tony1 ... ďakujem ti velmi pekne, nejakým zázrakom sa mi podarilo odblokovať 4s blokovaný na austria 3. chcem sa ťa však opýtať...
internet ti půjde jen po zapnuití dat a následném zapnutí datového ramingu.------- ked si zapnem ten dátový roaming. poplatky sa mi budú účtovať ako keby som bol v zahraničí ? sieť mám telekom SK a opertátor mi vypisuje 3 austria 18.0

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Není zač
- ano k funkčnosti mobilního internetu je třeba u rsim mít zapnutý datový roaming a pokud i přesto nepůjde tak musíš nastavit APN a to buď ručně pokud tam máš kolonku nebo pomocí služby třeba www.unlockit.co.com nebo www.apnchanger.org zadáš odkaz do Safari v iPhone a pak už jen vybereš operátora a nainstaluješ profil
- po zapnutí se nemusíš bát nepřepne se ti internet u operátora na žádný jiný roamingový tarif :-)
- ten posuvník slouží jako ochrana navíc, třeba příklad po překročení hranic kde máš normálně aktivovaný a používaný mobilní internet. Prostě jsi na Slovensku normálně surfujeješ přejedeš do ČR a tam ti pomocí roamingu telefon pojede ale data ne, aby šly musíš zapnout datový roaming. Toto je vysvětlení pro normální odblokovaný iPhone
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

shotgun1234
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 14, 2015 6:37 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od shotgun1234 »

ide mi to len som sa bál toho že mi to bude sťahovať jak keby som bol v zahraniči kedže musím mať zapnuty roaming. a ešte mám jeden problém... neviem si dať zobraziť moje číslo v odchádzajúcich hovoroch.. ked niekomu volám tak mu ukazuje neznáme, súkromné číslo a tak. viem že sa to dá odstrániť predvoľbou hviezdička31mriežka. ale predsa len. ináč to nejde??? :/ mám ios 8.2

yetty
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 15, 2015 11:01 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od yetty »

Precital som si väcsinu clankov o r-sim a vlastnim aj r-sim 9 + patch gpp 3to2 + blokovany iPhone 5 three austria + sim sk telekom LTE 128 alebo 256kb, iPhone uz pouzivam v podstate bez problemov asi pol roka ale s velmi pomalym internetom edge 2G, vcera som si kupil r-sim 10 a funguje presne tak isto ako r-sim 9, ked pouzijem starsiu sim 64kb ci telekom, O2 alebo orange funguje aj 3G internet, ked pouzijem novsiu telekom sim kartu lte, iPhone nema signal pokial nenainstalujem 3to2 patch, potom ako som spominal iPhone funguje iba v 2G...

EDIT:

Funguje niekomu 3G internet s r-sim 9 alebo 10 aj na novych LTE 128/256kb kartach od napr. SK Telekom?

shotgun1234
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 14, 2015 6:37 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od shotgun1234 »

tony1 chvílku mi všetko fungovalo a pred chvíľkou mi zas padla sieť. vypol sa iphone a po zapnutí a vložení karty mi vypisuje vyhľadáva sa...... aj keď kartu vyberiem, to isté.. som z toho zúfalý. zároveň mi zhruba v ten čas ked mi padla tá sieť prišiel aj takýto email (Hello,

Unfortunately, we have not received any payment from you to renew your subscription.

If you want to continue using our service, simply place a new order.
If you have any questions please let us know. We’re here to help!

Warm Regards,
VPN in Touch Team)

vieš mi nejako pomocť??

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Ten email s tím nemá nic společného. Zopakoval jsi postup nutný k odblokování
- nastavení-telefon-sim aplikace
- vybrat operátora a iOS po zacinkání vypnout a zapnout
- používáš patch 3gpp o kterém se tu píše a který vypíná 3G síť pokud ne tak ho musíš použít. Nebo zakázat u operátora používání internetu na simkartě.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

yetty
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 15, 2015 11:01 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od yetty »

Na mna ste zabudli...

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

yetty nezabudli prostě odpověď je zde několikrát uvedena
- s použitím patche jde EDGE uplně v poho 3G jen v místě se silným signálem
- LTE jsem u rsim ještě neviděl.
- možný posun je třeba u iOS 8.3 je tam možnost přepínání 2G, 3g, LTE ale nemám odzkpoušeno.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

yetty
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 15, 2015 11:01 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od yetty »

Vo vsetkom mas pravdu, pokial pouzivas 64kb simku ide aj 2G aj 3G, len na novej LTE sim karte 128/256kb (telekom uz dava iba tieto) ide iba 2G (8.3 sa da aj v menu iphone prepnut 2G/3G/LTE) akonahle zvolim 3G mobil nema signal, o LTE mi v podstate nejde, bol by som velmi rad keby mi fungovalo aspon 3G na novej simke

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od airus »

@Tony1
Myslíš že bude fungovat rsim 10 na iOs 9.0.2? Díky

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Ano Rsim 10 funguje a odzkoušeno až po 9.1
Podmínka je ale sim 64kb prostě velká sim cca 1,3/4 roku stará kterou si ostříhneš.
Nemám odzkoušeno na iP6sku.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od airus »

Mám tuhle odstřihnutou simku: http://thumbs.dreamstime.com/x/3g-sim-card-25736198.jpg
Je potřeba ještě nějaký patch nebo stačí když je tam rsim a tahle starší simka?
A mám iPhone 5.
Edit:
Tak to nefunguje. Opět stejná situace jako tady: R sim 9 pro padá ve městě
Už nevím co s tím, zkoušel jsem snad všechno.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

vyfoť co máš za sim a postni ji sem myslím plošky sim.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od airus »


Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Zde je foto dvou sim nesleduj u 64kb jak vypadá už je dvakrát opravována aby fungovala podstatné je tvar ploch.
http://imageshack.us/a/img911/2839/8Zo5YH.jpg
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od airus »

Aha takže zase špatná sim :D
Poslední věc, vadí když ostřihnu trošku čipu? Doma mám jednu starou, ale když ostřihnu jenom ten plast, tak nemám šanci to tam dát ..

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Nevadí třeba u Vodafone sim stříháš celé dvě spodní plošky funkční jsou vždy tři s tři plošky kde je vidět vyšoupání od kontaktů. Pozor, po odstřižení je třeba srazit hranku po obvodě sim aby na ní nebyl otřep z kontaktů. A pozor na umístnění zkoseni rožku.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od airus »

Ok díky, moc jsi mi pomohl. Zítra se do toho pustím.

edit:
Funguje to, a jede i 3g. Myslíš že to půjde i s rsim 9pro?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od Tony1 »

Ano a půjde to i s Rsim 8+128kb
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

pehe2805
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 02, 2016 5:52 pm

Re: R-SIM unlock neplatna SIM

Příspěvek od pehe2805 »

Ahoj po vlozeni r sim 10 do iphone 6 mi naskoci signal O2 jenze kdyz mi nekdo vola nebo posle sms tak mi nic neprijde do te doby nez ja vytocim nejake cislo tak v ten moment co me to spoji (volam ja) s druhou stranou tak sms prichazeji i hlaseni o zmeskaně volani. Jakmile ale ukoncim hovor jsem zase nedostupny i kdyz mi telefon ukazuje plnou silu signalu . Neveedel by nekdo prosim poradit ? Diky


Jinak sem si na ebay objednal dalsi r sim 10+ tak sem zvedavy

Odpovědět