Apple watch 3 synchronizace

Odpovědět
michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od michalv »

Ahoj, chtel jsem se zeptat. Cim to je ze obcas se mi hodinky synchronizuji. Na displeji se zobrazi takove kolo jako pri instalaci firmwaru a trva to docela dlouho.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od rony »

nosis ich nepretrzite na ruke?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od pegas »

To mně občas taky dělá na stařičkých AW serie 1, ale nemyslím si, že to je sync. Řekl bych spíš něco jako fast reboot, když je plná paměť.

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od michalv »

rony píše:
stř kvě 06, 2020 1:05 pm
nosis ich nepretrzite na ruke?
Noo, porad je nenosim o vikendu je nenosim, ale Po-Pa ano. Udelalo mi to dokonce v praci na ruce. Trvalo to pekne dlouho nez se to vzpamatovalo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od rony »

ani na chvilku ich teda nezlozis?

ziadne take, ze na noc nech si v klude upracu, nabiju sa a pod?

no obcas to ROBIEVALO aj mne. Za prve, vymenil som to za AW4, ale mal som pocit, ze sa to udeje ked dlhsie nemozu mat "pokoj".

ale ja kazdu noc pred spanim obe veci na kable, takze si cez noc poupratuju, rano je all v pohode a nic take mi nerobi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od michalv »

V noci je na ruce nemam, ale rano si je nandam. Noo kdyby se tohle delo kdyz se hodinky nabiji tak ok, ale kdyz se ti na hodinu vypnou hodinky a neco se aktualizuje to je proste hruza.

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od michalv »

Dneska zase pres hodinu synchronizace =@ , nechapu co se tam synchronizuje pres hodinu :sorry:
V iphonu jsem dal aplikaci hodinky a pres celej displej tam bylo napsano ze se hodinky synchronizuji

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od rony »

dobre, je to neunosne, takze nic nestratis.

1. odparuj AW, uved ich do tovarenskeho stavu
2. znovu sparuj

3. NIC do nich neninstaluj
4. NIC nezapinaj na synchronizacie - napr. ziadna hudba, ziadne fotky, proste NIC, co je zapnute, to radsej vypni. Najma veci, kde tusis, ze by to prenasalo subory o velkostiach megabajtov a viac.
5. apple ID samozrejme moze byt. Ale vypol by som appku Mail, moze byt, ze mas v mailboxe plno priloh, ci ze opat mozno synchronizacie
6. to iste pozor na iMessage, tiez ak intenzivne chatujes a posielas fotky blbosti, tak pozor.
7. nastavenie AW rob triezvo, co najmensie zataze - napr. kratsi cas na vypnutie obrazovky a podobne.

Nemusis sa bat zapnuteho BT, WiFi, pulz a podobne veci na meranie zdravia. to by malo byt v pohode.

Par dni skus prezit. Ci tie sync obrazovky zmiznu.


A ak zmiznu, tak je jasne, ze si si zapol nieco, co neumerne a vela potrebuje prenasat. Ja tipujem hudbu alebo podivnejsia appka alebo tak.


Pozor, problem moze byt i v telefone. Mozno nejaka tvoja exotickejsia predstava o nastaveni...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: Apple watch 3 synchronizace

Příspěvek od michalv »

Ahoj Rony. Ja v apple watch nic nainstalovsnyho nemam, ani jednu aplikaci, ani pisnicku nic. Uz jsem zkousel udelat parkrat reset a taky to nepomohlo. Jedine co mam je email origo, jinak nic se nesynchronizuje.

Odpovědět