Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Odpovědět
shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od shotik »

rony: myslím si že tohle pravidlo možná platí u dražších kousků Watch. U Sportu většinou termín drží co jsem tak vypozoroval z macrumors fora. Já objednával 5.6. sporty a zatím ani blokace ani náznak změny v objednávce :/

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

Takze 4.6. objednane Apple Watch.
Dnes 10.6. kurier UPS o 11.00 dorucil na nemecku adresu.

V case, ked Apple deklaruje 2-3 Wochen.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Nejsem fajnsmekr, ale debi*. Vzal jsem si moc dlouhy a vymena se mi v nemecku nechce resit, nevim ani jak bych to udelal...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Tak já to nakonec nevydržel a ocelové prodal. Objednal jsem sport verzi a jsem zvědavý jak bude odolný hliník. Ale aby se poškrábaly jen při letmém dotyku se suchým zipem od rukavic na motorku jsem nějak nedával... Nechci být otrokem nějaké věci a neustále dávat pozor jestli někde nezavadím a neudělám na tom šrám.. Řekl bych že ač jde o relativně měkkou ocel, mohli na finální tvrdosti vrchní vrstvy trochu více zapracovat. Mám stormy ze stejné oceli, také leštěné a pouzdro vydrží podstatně více...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

tak ten posledny usek, preposlanie na Slovensko je zo vsetkeho najviac na nervy :) chybalo malo, mohol som ich mat zajtra - ale ak to vyjde, budu teda v piatok.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

trminek píše:Tak já to nakonec nevydržel a ocelové prodal. Objednal jsem sport verzi a jsem zvědavý jak bude odolný hliník. Ale aby se poškrábaly jen při letmém dotyku se suchým zipem od rukavic na motorku jsem nějak nedával...


tohle je duvod proc cekam, nakonec jsem premohl odpor mit na ruce neco jineho nez mechanicky strojek a rozhodl jsem se ze do nich pujdu, ale cekam na reakce lidi co se tyka kvality a odolnosti pouzdra a displeje

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Tak já jsem si už říkal, že si je také objednám (už jsem začal klikat na apple.de store) , ale pak jsem si to rozmyslel, protože jsem chtěl sporty s černým ocelovým řemínkem - ten se ale jako příslušenství neprodává, pouze stříbrný.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Takže doba dodání sport je poměrně rychlá. Objednával jsem 9.6. a dnes se mi změnila notifikace, že jsou již expedovány.. takže paráda..
Co se týče řemínku, neměl bych o to obavy. Počítám že to nebude trvat dlouho a bude na trhu megařemínků od různých dodavatelů. Apple řemínky asi budou kvalitní ale jsou neskutečně drahý. Navíc nejsou v řemínku žádné senzory, tak proč mít nutně originál...

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

tak já teď s českým apple storem pořešil výměnu řemínku :D teda přístup české aos podpory je fantastický. Chlapci mi to vyjednali v Německu, dnes mi apple posílá kratší řemínek a já budu vracet původní. Mám ten modrý, kožený, který má dvě velikosti.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Počkám na další generaci. Nějak se mi nepozdává to nabíjení.
Tahat s sebou všude 2m dlouhý kejbl mi příjde divný. Chápu, že nemůžou mít lightning konektor, ale doufám, že to APPLE do budoucna sjednotí a i mobily budou takto dobíjeny.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

to nie je zla myslienka, napriek tomu, ak chodis trasu praca domov, nemas dovod nosit kable.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Ale ono to neni tak horke mike-biker. Kabel nezabira vubec nic, slovo tahat sem nepatri a to ze ma dva metry je promysleny a skvely tah. Btw idealni je nabijet i watch i iphone v noci, takze sjednoceni netreba :)
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

uz sme doma, uz sme tu, zacala nova era :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od shotik »

rony: tyhle jsou fakt nádhera

btw dneska odesláno z apple tak uvidíme kdy to dorazí

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

@rony - fakt nádhera :-)

btw, nemáte někdo zkušenosti s tímto magnetickým páskem. Drží to? Moc se mi líbí, ale na pohled to vypadá tak nějak chatrně, mám strach, aby to rukáv bundy, rukavice apod. nerozeplo.
Obrázek

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od ls8 »

Dosud jsem o AppleWatch neuvažoval ani trochu, z důvodu chybějícího GPS. Na běhání prostě odmítám nosit telefon, natož zapnutý Obrázek. Ale po peripetiích se dvěma vlajkovými modely GPS smart hodinek dvou jiných výrobců, které podrobně popisuju ve vlákně Garmin Fenix 3, a po nadšených reakcích z AppleWatch nejen v zde, budu hodně zvědavě vyhlížet druhou generaci. Pokud dostanou GPS a ideálně SIM slot, a bude to tedy zařízení zcela independentní od telefonu, asi nebudu váhat ani minutu..
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

ten remen stoji tolko co samotne hodiny :) ale je nadpriemerny, mam rad tento typ. urcite este doobjednam kozeny alebo nejaky iny na striedanie.

ocelove puzdro je fakt pekne. samozrejme dominuje obrazovka.- pre sperkarske hodinky je tu stale priestor, to sa neda oklamat.

mal som samsung gear so sim slotom, nemyslim, ze je to cesta, skor hodinky napojene na wifi a druha gen watch os s appkami vnutri. gps by asi prospelo ale nateraz pre mna nie je priorita.

viac by som prijal sync a settings v itunes na pocitaci, z iphone je to pre mna unavne :) este keby som vedel vymysliet aby vedeli dva iphony naraz aspon notifikacie :)))

ls8 sport model mozno ano, ja v tom stale nevidim vyslovene sportove hodinky ale v tejto oblasti sa nevyznam, skor vsetko smeruje k obecnym aktivitam. pekne je, ze Withings sa snazia dostat aj sem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od ls8 »

Ale jo, WiFi asi stačí, ale GPS je pro mě prostě no go. Jinak jsou ale krásný Obrázek
Naposledy upravil(a) ls8 dne pát čer 12, 2015 9:14 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

mimochodom, este stale nema facebook appku pre watch. cize ani messenger.

milanese strap je pekny podla mna kotelnik by ti vedel povedat on mal kozeny remen s podobnym principom.

zaujima to aj mna.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Drzi to pevne, tedy nemam milanese ale kozeny modry na magnet a zadny problem. Jenze on je magneticky tak nejak cely, nevim jak to ma milanese... Ale budu si ho kupovat
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Haveja
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: pon srp 11, 2008 1:25 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Haveja »

kotelník píše:Jsou uzasne!
Jak je to s monitorovanim spanku?


Taky resim, cekam az mi prijdou, ale v app watch jsou uz programy na sledovani spanku, zadej sleep a jsou tam aplikace.
R.I.P. Steve Jobs

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Jj ale watch to neumi Honzo!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Fajfaa
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 09, 2011 1:02 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Fajfaa »

Ja sem taky neodolal a objednal sem 42mm sport space grey variantu:)

Objednal sem 10.6 v US s predpokladanym doruceni 24.6-1.7
Nemuzu se dockat:)

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ahojte chalani. Prečítala som si celé vlákno a som trocha v pomykove. Chcem objednať z apple.de cez mailboxde.cz k nám na SR. S tým by problém nebol. Chcem sa len spýtať, doručovacia adresa musí byť nemecká to chápem, ale fakturačná adresa má byť adresou mojej banky?? Alebo mám tam vypísať adresu svojho bydliska? Sorry, ale som z toho v strese, po nemecky neviem ani ň, tak aby som náhodou niečo nepototo... :( Pre info zaradím sa k majiteľom rady sport asi v pink farbe, ale veľkosťou 42 mm :)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Slniecko adresu, kterou mas ty zadanou v bance, nejcasteji trvale bydliste.



Kroky:
app zdravi: 15485 (meri iPhone)
Pedometer+: 21430 (iPhone)
Apple Watch: 15449 (meri Watch)
#pedometer+ NEBRAT
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Fajfaa
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 09, 2011 1:02 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Fajfaa »

Ja bohuzel musel zadat adresu v US. Nechtelo mi to pobrat ceske tel cislo.

Ale uz sem tam tak jednou nakupoval a v pohode to proslo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

kotelnik, ty si bol specialny pripad, ako pisem ja,

ja som zadal obe adresy nemecke.

tvoj pripad nemas istotu preco si to upresnovali, mozno kvoli postboxu alebo inej zalezitosti.

naozaj si ja nie som isty tym, preco by kartova spolocnost mala mat info o mojej adrese, ktoru neviem preco by mala mat banka a mala by automatocky komukolvek oznamovat. nemam tu istotu ale pride mi to nepravdepodobne, ak na tom trvas, moze, ti zostit aka je prax v prezradzani tychto udajov kartovymi spolocnostami alebo bankami.

takze pri objednavani na nemecku adresu, premyslajte logicky. ak pouzivate preposielaciu sluzbu, moze to byt nieco ine, ako ked si to date poslat znamemu.

kto si vyluska toto vlakno, posklada si slusny navod na objednanie. prepacte, ze to neurobim a neurobim instatntny navod medzi nase navody, uz nie som samaritan, co plni sekciu s navodmi :))) prejedla sa mi ta vdaka :)))

takze fakturacna adresa by mala byt taka, ktora je trosku realnejsia ako vselijake poboxy. ale rozhodne mne pri objednavke presla sukromna adresa v nemecku pre dorucenie aj pre fakturaciu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Ok, v tom pripade jednoduse rozpoznali "firemni" adresu mailboxu a chteli soukromou. Asi nemohou fakturovat na adresu, kde figuruje nazev firmy nebo tak neco. Ale moje bankerka mi rekla, ze tyto udaje v sobe platebni karta ma a ze si inkasujici spolecnost muze vyzadat ruzne detaily podle pozadavku na bezpecnost te dane spolecnosti. Na twitteru ma mistni haveja stejny problem jako jsem mel ja. Kdyz mi to prislo, bal jsem se problemu, preposilal jsem jej do mailboxu a oni mi psali, ze to apple neposle. Poslali bez problemu, jen zmenili adresu na tu, kterou mam v Praze trvalou
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od ssslnieckooo »

ďakujem kotelnik :) Objednávať budem začiatkom budúceho týždňa a spravím to tak, ako si písal. Potom dám vedieť či som mala šťastie :)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

rozumiem. kazda informacia je dobra, najma ak niekto pojde tvojou cestou, to by vsak mala informovat ta preposielacia spolocnost, ak je problem v uvadzani ich adries, ja sa ozrejme dedukujem z rozdielu medzi tvojim a mojim pripadom :)

vies,,mna zaraza preco by pri plateni kartou vobec mal obchodnik dostat moju adresu. je to uplne zbytocna informacia.

kazdopadne mam pocit, ze Apple nema zjavne problem s nasimi objednavkami, platenim akoukolvek (bonitnou) kartou. Mozeme spekulovat, ci to znamena skory prichod do predaja u nas (zacinaju stihat dodavat skorej) alebo naopak vychadzaju v ustrety zaujemcom.

pridam par postrehov:

prvy den sa mi rychlejsie vybil telefon ako hodiny, dokonca som ich vecer nedal nabijat. vacsi problem je iphone, ten som mal cerstvo restornuty bez obnovy zaloh. takze som poctivo presiel Settings a vsetky zbytocne notifikacie su vypnute ale hlavne som prebehol ktorym aplikaciam je poskytovany Locations (menu Privacy) a vypol kazdej appke, ktorej nie som ochotny davat polohu.

Najviac mi chyba v hodinkach Reminders (on tam je ale len zobrazuje alerty) na odfajkavanie uloh - cakal som, ze pri nakupoch budem pouzivat hodinky. to zatial nie je mozne, konkurencia vsak ma svoje riesenia, no ja cakam na nativnu appku.

malokto vie, ze v iphone sa zjavi aj aplikacia Activity, co je popri appke Health take rozdvojene ale nevadi to :)))

Messages su napodiv uzitocne :)

obcas nerozumiem akym mechanizmom sa filtruju notifikacie - malo by to byt tak, ze ked makam v iphone, tak sa na hodinky neobjavia ale este som to nevysledoval. v kazdom pripade nedeje sa to, co na Androide, kde mi notifikacie piskali proste v oboch hodiny aj telefon a bolo to otravne.

ciferniky su nateraz celkom dobre, da sa s tym vyhrat a mat aj viacej verzii toho isteho s roznymi komplikaciami.

po jednom dni moze, povedat dva body:

- vypracovanie hodiniek je adekvatne, uspokoji kazdeho co je zamerany na sperkarsku kvalitu
- samotny system je v pohode, ucel si najde kazdy sam, mne je momentalne najblizsie pouzivat notifikacie, jednoduchu komunikaciu a potom v miernej forme respektovat Activity pocas beznej cinnosti, nie na sport.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Rony a co link bracelet? Strasne se mi libi...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

Rozhodne odporucam. Mechanicky je to premakane. Cena vysoka kvoli tomu.

Ja si casom dokupim este kozeny ale kovovy mi sedi viac.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Prodam ti muj kozeny, ted mi prijde novy. Chces?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Dotaz na majitele hodinek.

Pojedu na motorce, budu nějak dojíždět - budou mi fungovat mapy? Jako Navigace?
Dá se s hodinkama nouzově telefonovat?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

kotelnik - ty mas ten vacsi, ten mi bude asi nanic :)

Julek:

mapy ti pojdu. navigacia pojde. da sa nudzovo volat. to vsetko si neviem predstavit pocas jazdy!

skusal som v aute mrknut na hodiny a je to doslova o hubu. naviac za jazdy nic nepocujes :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Telefonovani samozrejme ne :)

Spis mi jde o tu navigaci zda funguje a zda je realne pouzitelna

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

Podla mna nudzovo, pretoze tak ci tak to cele taha z iphonu, ktory mas vo vrecku. Nudzovo v zmysle, ze si skor pesi v meste a chces rychlo vediet, kde si. to by ti asi pomohlo aj pri zastavke na motorke. ale za jazdy to nenatukas. Navigovanie samotne je myslim viac pre pesich ako pre vodica. Naviguje to tak, ze zobrazi najblizsiu zmenu = kolko metrov, kam odbocit. Naviac mysli na to, ze iphone musi vidiet na satelity.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

smejky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: pon srp 25, 2008 11:11 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od smejky »

rony
Mam na tebe dotaz. Nejdrive jsem si rikal ze si ty hodinky nekoupim ale pak jsem neodolal. Mám dceru na mesic v Chicagu, puvodne jsem si chtel objednat nerezove s reminkem Link Bracelet ale doba dodani byla jeste pred tydnem 3-5 tydnu takze jsem si objednal Black Sport Band a jeden nahradni reminek White Sport Band protoze tam byl termin dodani 2-3 tydny. To jsem potreboval aby mi to stihla dcera privezt. Nyni se situace zmenila a termin dodani je 1-2 tydny pro muj puvodne planovany reminek Link Bracelet. Chci se zeptat jestli se tento reminek dela ve vice rozmerech nebo je pri pouziti hodinek 42mm ma stejny rozmer? Zaroven se chci ujistit kdyz objenam reminek tak jestli bude vcetne koncovek mozno bezproblemove vymenit za ten Sport Band! diky za info.
Jinak je ten reminek opravdu tak peknej za ty prachy? :)
iPhone 5S 64GB, fw 8.1
iPad air 3G 32GB, fw 8.1
iPad Mini Retina 3G 32GB, fw 7.2.1 JB
MacBook Pro 13"

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

je pre 38 aj 42 ale musis presne kupit. ak citas vlakno cele, vies, ze v skutocnosti dodavaju do tyzdna. ale ja timza to rucit nebudem :) dvom z nas sa tak stalo.

ano remen stoji za to. dlzka sa upravuje presne tak ako podobne remene k inym hodinkam, je rozoberaci, toe dieliky sa daju odobrat. cize predava sa len jedna dlzka a ty si to lahko prisposobis odobranim dielikov.

ale musis objednat 42mm alebo 38mm podla hodiniek.

remen link bracelet je spickovy. cena je otazka tvojich rezerv, pre mna je skoro jediny mozny. kozeny sa mi zda drahy viac, kedze podla mna nevydrzi denne nosenie.

mrkni sa na apple.com, tam vidis aj sekciu Bands a vyber remenov, resp. selektor hodiniek, vidis ake verzie su s hodinkami a ake samostatne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Link bracelet koupim, je prekrasny. Pozoruji, ze prostredi a animace se trosku zasekavaji, neni to uplne nejplynulejsi, ale to je dano asi tim, ze vsechno jede on the fly, nic neni primo v hodinkach...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět