Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Odpovědět
pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Máš pravdu. Já si pořád nemůžu zvyknout na to, že jejich funkčnost je "závislá" na iP. Prostě pro mě jsou to dvě zařízení a tak na ně pořád nahlížím, což je samozřejmě blbě :o

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Nobody is perfect ;-)
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Tak jsem zkoušel maximální výdrž na jedno nabiti. Počátek neděle ráno 8:00. Na nabíječku šly znovu v pondělí 16:30 se 4%. Celkem tedy výdrž cca 32-33 hodin max. Mám zapnutý takový ten monitoring tepu, tichý režim a notifikace snad skoro všeho. Při aktivitě jsem hodinky nezapínal, ale ony evidují, že sportuji i bez toho, jen to neměří do appky Cvičení(2,5 hodiny na kole v neděli).
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Na to, že máš všechno povolené, tak je to slušný. Moje poslední nabití bylo - z nabíječky šly v pátek v 7:00 hod a na nabíječku v neděli ve 22:00 hod, ale byl v tom klidnější víkend a všechny zdravotní a sportovní utility vypnutý (to dělá hodně na spotřebu). Ale i tak mně vydrží i s rezervou 2 dny vždycky.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Omlouvám se za double post ...

Připomínám, že dneškem byl spuštěn prodej AW v CZ. Co jsem koukal na AS, většinu mají skladem a expedice do druhého dne. Takže objednávejte, ať nás je víc :-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Tak nám dnes došla z českého servisu nemilá zpráva, pokud budete reklamovat apple watch v našich končinách, musí být k nim zaslán i iPhone, se kterým jsou hodinky v provozu. Doba reklamace by měla trvat 5 - 10 dní a po tu dobu budete i bez iPhonu. Netuším, proč to tak blbě soudruzi vymysleli. Takže píšu sem pro info.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Díky za informaci, ale to snad nemůžou myslet vážně. Kdo dá z ruky funkční mobil, dá ho do továrního nastavení, odhlási z icloudu atd. Navíc bez hodinek můžeš normálně fungovat, ale bez telefonu? Ani nechápu tu logiku, vždyť když dáš hodinky do továrního nastavení a odhlasis z Apple id, tak si je v servisu můžou sparovat a zkoušet jak chtějí. To je teda ale ukrutna blbost :o

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Je to blbovina, ale je to tak. Nevím, jak si to představují, protože když uvedeš iPhone do továrního nastavení, tak může problém zmizet že. V tom případě byl problém v iPhonu, ale jakmile to chceš tam dát komplet, aby závadu zjistili, tak musíš nechat iPhone v takovém stavu, v jakém je, takže nedávat do továrního nastavení, jen umožnit přístup do něj. Stejně tak i hodinky, nechat v takovém stavu, v jakém jsou a umožnit přísup. Je to totální hovadina. Ale je to prostě tak. Též jsme se nad tím v práci podivovali. Jako ono uvedením obojího do továrního nastavení nemusí vyvolat danou vadu, že.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

No uvidíme co přinese praxe... A pokud jim budeš nadávat, můžeš i za mě :-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Bohužel, jakožto našemu drahocennému servisnímu partnerovi nemohu nadávat. :)

EDIT: Nechce se mi psát další příspěvek, tak to píšu tady, ANO ZBYTEK MŮŽETE. :D Ale na Apple, že vymyslel takovou hovadinu, servis jen následuje jejich pokynů.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

My můžeme
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

ja som si oba pristroje kupoval nezavisle. nemozu to prepajat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Přesně tak, kdyžtak lze tvrdit, že si člověk koupil jen hodinky a používá je jen jako hodinky.
Pokud nebude něco fungovat, tak se to zkoušelo na kamarádově iPhone, který je teď na 24 měsíční na služební cestě v nevadské poušti. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

nepotrebujem ani nic vysvetlovat a klamat vymyslenymi historkami. nepotrebujem im o chybajucom iphone hovorit ziadne informacie naviac, okrem faktu, ze som doniesol reklamovat apple watch a iphone k tomu nedostanu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Beavers »

Metalgirl píše:Tak nám dnes došla z českého servisu nemilá zpráva, pokud budete reklamovat apple watch v našich končinách, musí být k nim zaslán i iPhone, se kterým jsou hodinky v provozu.

Takže se nakonec může stát i to, že když budu reklamovat auto, musím k němu dodat i garáž? Evidentně Apple místo toho, aby své zákazníky lákala na svůj produkt, tak je naopak odrazuje :shock:
Zeptám se takto:
1. Je nutné vlastnit iPhone kvůli tomu, aby mi takové hodinky alespoň nějak fungovaly? A pokud iPhone nepotřebuji, jaké funkce hodinek musím oželet, resp., co tam bude fungovat?
2. Jak to v takovém případě má reklamovat zákazník, když je provozuje bez iPhone (tedy pokud bez něj vůbec fungují)?
3. Je zákazník při koupi hodinek na to, že je nutné dodat při reklamaci iPhone, upozorněn?
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Ad 1. Budou fungovat pouze hodinky, alespoň tak to je, když klesne baterie na minimum, tzn. Hodinky se odpojí od iPhonu a ukazují jen čas.
Ad 2. To by mě taky zajímalo.
Ad 3. Já jsem nebyl upozorněn a není to ani na faktuře a žádném jiném dokumentu.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Samozřejmě asi záleží na výkladu, nicméně faktem je, že pokud budou hodinky vykazovat komplementární vadu, tak by to asi bylo na místě. Ovšem protože zařízení není prodáváno en bloc, nemá toto z právního hlediska oporu.
Zkuste se však soudit s APPLE.... :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od cleo.25.gr »

Tak toto mi hlava neberie. Akože ja im mám sprístupniť svoj mobil zo svojimi súkromnými údajmi? Veď to je blud! Pochopil by som aby na predajni odskúšali Iphone s hodinkami o akú závadu ide poprípade ich spárovať s nejakým cistim iphonom.
iPhone X

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Podle mého názoru bude záležet na tom jaký problém se reklamuje. Pokud budu mít například mechanickou závadu, vadný pixel atp., je nesmysl dávat toto do reklamace i s telefonem navíc v případě, kdy bylo zařízení kupováno odděleně. Ono bude stačit jedno soudní řízení nespokojeného reklamujícího a bude vše jinak. Je to totální hovadina to tako ve všech případech vynucovat. Určitě se to ještě vyjasní.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Beavers »

Věřím, že moje dotazy byly chápány jako hypotetické. Za daných okolností bych si hodinky nekoupil, pokud by po mně byl, v případě reklamace, požadován můj osobní telefon. Nikdo nemá nárok se v něm hrabat a po uvedení do továrního nastavení by servismanům byl k ničemu. Nehledě na to, že bych kvůli něčemu takovému to továrko nedělal.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Spíše praktické vystihujici absurditu tohoto požadavku.

@Metalgirl, můžeš získat oficiální stanovisko Applu?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Mám oficiální stanovisko servisu, který se řídí pokyny Applu. Na samotný Apple kontakt nemám. Nicméně ofiko servis tohoto výrobce nemá potřebu si vymýšlet fabulovaný postup. Tento postup dostali od Applu a takto jej prezentují dál. Můžete ještě zkusit info linku Applu, co vám tam poví. Jinak příjde mi to taky jako hovadin a navíc chci vidět, jak se prodejce bude hašteřit se zákazníkem, že je k tomu potřeba i telefonu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od SteveJSF »

Nevím, jaký postup bude v případě, že zákazník nemá vlastní iPhone, ale třeba firemní a ten nesmí dát z ruky. AW má své, je s nimi problém a tak má nárok na opravu, výměnu zboží nebo vrácení peněz. Ostatně každý si něco podobného vymyslí, protože být bez telefonu třeba dva týdny, obzvlášť pokud ho potřebuje k práci, tak se bez něj neobejde. Jaký tedy bude postup? Servis ty AW nepřijme? Nebo přijme a pak vrátí s odůvodněním? Jak tohle skončí?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

a vam neviem, pride mi logicke ak pri preberani v servise mam poruke iphone aby si overili co treba a s iphonom idem domov. o to ma mozu poziadat. ale ved tu urcite mame ludi, co reklamovali watch, takze pockame na ich opis priebehu.
ja si matne spminam cloveka, ktory reklamaciu riesil korespondencne a balil celkom urcite len telo hodiniek a to dokonca bez prislusenstva.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Mne nabíjačku vymenili v pohode. Ale tam bolo jasne, že chyba je v nabíjačke a nie hodinkách.
Vyskúšal chlapík najprv inú nabíjačku s hodinkami a bolo hneď jasné :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od stZ »

Po 2d pouzivani jsem docela pozitivne prekvapenej, ale mam dva problemy. AW mi neukazuji fota volajicich, ikdyz treba v AW v kontaktech ty fotky jsou. Dale mam fakt velke problemy s viberem, notifikace chodi, ale kdyz tuknu na nacteni chatu, nebo na fotku, tak se vetsinou jen otaci kolecko, ze to nacita a nic :/ je to tak 50/50, ze se to otevre. Mam 6s+ 9.2.1 + AW sport 42mm, obnovu tel a AW, uz jsem samozrejme udelal. Tezko muzu mit neco s viberem blbe nastaveny, kdyz se to nekdy otevre a nekdy ne.
12 Max

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

To s tým viberom je bežné. Proste niečo nie je dobre spravené.
Nerieš :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od DD_ »

Jj, mam to s tim Viberem stejny.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od stZ »

Dik za reakci, myslel jsem si to :) Kamos me ujistoval, ze jemu to nedela.... Ted se mi jen potvrdilo, ze to nemaj odladeny, coz jsem si myslel. Je to neobjektivni Apple fanatik :D
12 Max

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Tak nám došly do práce na reklamaci první watchky a můj dojem byl z nich příjemný. SIce jsem si s nimi nemohla moc pohrát, jelikož párování by trvalo dlouho s telefonem, ale co se týče zpracování a pocitu z nich, tak opravdu pěkné. Došly 42 mm a na můj vkus je to malé. Nejen moje zápěstí, ale i moje oči by klidně snesly 48 mm. :) Jinak opravdu pěkné a nádherně zpracované. Leč nepořídila bych je, využití bych pro ně neměla.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

A to buď ráda, že se ti do ruky nedostala dámská velikost 38. Ale na tu 42 se dá dobře zvyknout. Myslel jsem, že to bude malý, ale maily, smsky atd. v pohodě. Jinak k tomu využití, to jsem si taky říkal do doby, než jsem si je pořídil. Teď skoro nevezmu iPhone do ruky. Ale přesvědčovat tě nebudu :D

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Já zase až toho tolik na iPhonu nevyvádím, nemusím z něj vyřizovat důležité emaily, smsky, hovory a tak. Takže opravdu by pro mě nebyly. Na sportovní aktivity mám přesnější sporttester, takže ani v této oblasti bych je nevyužila a nic dalšího mě nenapadá, co bych s nimi mohla vyvádět, krom koukání kolik je hodin. :D Ale fakt jsou pěkné. Mít iPhone jako pracovní nástroj a muset jednat přes něj např. s klienty, tak tam by se už hodinky vyplatily.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od marseli »

Ahoj, vyplati se ted koupit, nebo uz v tuto chvili je lepsi pockat jestli se neobjevi druha generace ? dik

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

celkom urcite sa tento mesiac neohlasi nova generacia.

v navodoch je buyer guide.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Je velký rozdíl mezi Apple watch 42 a 38?Nedokážu si to porovnat a vzhledem tomu že 38 je o cca 2000Kč levnější.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Zapomeň na 38. Ty jsou dobrý jen pro děti. 42 i pro ženy.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

vacsina ludi sa zhoduje, ze 38 su prilis malicke. niektori - aj ja - by zniesli aj vacsi model ako 42.

aj zeny castejsie siahnu po 42mm.

viem si predstavit, ze fungujes na 38mm ale skor v pasivnejsom rezime, napr. len kvoli notifikaciam s haptikou, to moze fungovat.

podla mna vsak jednoznacne 42mm
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Jptak »

Chtěl jsem se zeptat na Oznámení. Chodí vám oznámení i když nemáte AW na ruce ? Tzn třeba je večer nabíjíte na stolku. Když se nabíjí tak mi žádná oznámení nechodí. Chodí až když je mám na ruce.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Já bych měl také jeden dotaz.Funguje budík pouze s vibracema a bez spárovaného telefonu?
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Odpovědět