nepovedena obnova iphone 5s

Odpovědět
Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

nepovedena obnova iphone 5s

Příspěvek od Kukin »

zdravim, predpokladam ze tu nekde jiz bude, ale mel sem na svem iphonu 5s 7.0.4 s JB(evasi0n7) a kdyz jsem dal restore pres itunes tak to stale neco stahovalo a jak se to dotahlo a bylo tam "zpracovavani souboru" tak to pak hodilo nejakou chybu s pripojenim k siti - zkusil sem to 2x.
No jenomze anizbych neco cetl tak se to zkusilo udelat primo v z iphona pres obnovit a smazat data a nastaveni, naskocilo jablko linka dojela dokonce a ted to tak jede uz jen -asi tzv. zacykleni(stale se toci jen kolecko dookola a nic :-(
Prosim co s tim ted muzu delat, kdyz jsem to tak zkonil.
dekuji a jeste jednou se omlouvam za zalozeni tematu,ikdyz tu nekde jiz bude nejspis, ale jsem s nervy uplne nekde a nevim co s tim. dekuji za pochopeni a pomoc.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: nepovedena obnova iphone 5s

Příspěvek od mike-biker »

Zkusil bych stáhnout ručně firmware a poté přes DFU nainstalovat.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Kotora73
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 20, 2017 9:53 am

Re: nepovedena obnova iphone 5s

Příspěvek od Kotora73 »

Ahoj,
mám podobný problém - přes iTunes hází obnovení stále chyby dokola, jednou je to chyba 3194, pak 3600, nevím jak dál...Pomůžete? Díky, PK

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: nepovedena obnova iphone 5s

Příspěvek od Tony1 »

Musíš použít nejnovější iOS. Prve aktualizuj iTunes, pak DFU iP a nech stáhnout nejnovější iOS a pak instal. Pozor při DFU se ticelý iP smaže a musíš ho aktivovat.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Kotora73
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 20, 2017 9:53 am

Re: nepovedena obnova iphone 5s

Příspěvek od Kotora73 »

Díky za radu. Došlo k nedokončení aktualizace ios (tuším že 10.1) a poté zamrznutí. S úplnou ztrátou dat počítám, nicméně i po instalaci nejnovějších iTunes to hází chyby (nejdřív číslo 9, pak 3194 a 3600). PK

Odpovědět