AppleTV 4K - dojmy, otázky

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: AppleTV 4K - dojmy, otázky

Příspěvek od mirmo80 »

Teoreticky asi nie, ale ja napr. chcem mat zalohu fotiek aj mimo Apple. Proste zicher, alebo ked raz s Apple skoncim, tak nech sa s tym potom netrapim. Takze okrem NAS som vyuzival aj Flickr. No a ked sa zmenil, tak som presiel na google photo.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: AppleTV 4K - dojmy, otázky

Příspěvek od rony »

vsak ja mam fotky v kniznici Photos u seba :) dokazem ich dostat von z nej. i ked uprimne, je to zatial pre mna komforne ulozenie - lepsie ako roky predtym, kde som priebezne prisiel o haldy fotiek :) nechcem rozpravat ako ale spomeniem CDcka :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: AppleTV 4K - dojmy, otázky

Příspěvek od mirmo80 »

Jj, keď sme teraz vypratávali celý byt tiež som našiel obal s CD so zálohou "Fotky" :D. Keď sa nasťahujeme späť tak si to chcem pozrieť :)

A áno, Apple fotky a albumy sú tiež alternatívna. Alebo opačne? Ostatné cloud riešenia sú alternatíva k Apple? ;)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: AppleTV 4K - dojmy, otázky

Příspěvek od honza.mac »

No už jste všichni OT.
Já mám fotky na NASu Synology, aplikace pro iOS, Android, a.j.
Z atv 4k také dostupné.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: AppleTV 4K - dojmy, otázky

Příspěvek od mookie »

vracím se od Spotify k Apple Music a zjistil jsem, že na ATV 4K nejsem v aplikaci Hudba schopen spustit žádnej obsah...
vidím tam úplně všechno, ale nejde nic přehrát... na iPhonu žádnej problém, v PC žádnej problém, zakopanej pes je tedy opět někde v ATV...
trochu toho pořízení začínám litovat

setkal jste se s tím někdo? na apple fóru jsem podobnej problém našel, ale funkční řešení ne

edit: tak už se to nějak rozběhlo, nevím sice jak, ale začalo to hrát kompletní obsah, asi ucpaný dráty v icloudu

Odpovědět