Airparrot

Odpovědět
Marku$^
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 01, 2011 4:51 pm

Airparrot

Příspěvek od Marku$^ »

Dobrý den,
jsem novým majitelem Apple TV 3 a dneska sem narazil na menší problém. Počítač mám plný filmů (DVD, mkv, avi) všechno se mi převádět do iTunes nechce, tak jsem zakoupil aplikaci Airparrot, kterou asi všichni znáte zrcadlí obraz z PC do Apple TV se zvukem. [jinou App pro Windows jsem nenašel (nevlastním MAC)] problém je ten, že obraz nejde plynule, ale občas škube. Chtěl bych vědět, jestli někdo z Vás Airparrot využívá a jak mu běží. Nevím jestli je problém v pomalém připojení (12MB/s download, 12MB/s upload) nebo jestli to router nezvládá (Tenda W311r+). Poslední možnost mě napadá, že Airparrot to hladce prostě neumí. (ve výkonu PC problém není)

Všem děkuji za reakce a případné tipy :)

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Airparrot

Příspěvek od next751 »

Ja som mal Airparrot free a nic take som nespozoroval. Aj teraz ked si pustim nieco na Apple TV z Macu tak to seka pokial je to od seba daleko....

Marku$^
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 01, 2011 4:51 pm

Re: Airparrot

Příspěvek od Marku$^ »

a jak máš rychlý internet?

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Airparrot

Příspěvek od next751 »

Fuha, tak toto neviem. Nieco cez 30 mb/s download a aj upload.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Airparrot

Příspěvek od ls8 »

Jak s tím souvisí rychlost internetu? Předpokládám, že ATV i PC má doma, přes internet se tedy nic nepřenáší.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Marku$^
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 01, 2011 4:51 pm

Re: Airparrot

Příspěvek od Marku$^ »

Trochu sem to nastudoval a máš pravdu. Moje hloupost :) bude to chtít lepší router

Lukhasek
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: stř črc 23, 2008 7:10 am

Re: Airparrot

Příspěvek od Lukhasek »

Router by to měl v klidu pobrat, doporučuju na routeru nastavit wifi síť na pásmo "N". Pokud tuto síť wifi notebooku podporuje, pokud ne, budeš muset noťas připojit k routeru kabelem a AppleTV připojit přes wifi.

Odpovědět