Automatické skrytí čísla volanému ktého nemam v mem seznamu.

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
tommi22
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 17, 2009 10:50 am

Automatické skrytí čísla volanému ktého nemam v mem seznamu.

Příspěvek od tommi22 »

Neví někdo jestli existuje nějaká aplikace která by řešila toto.Používám Ip4 ze soukromím číslem i pro volání zákazníkům tedy služebně.V tom případě zapínám skrýt číslo. No a když volám známím které mám v seznamu tak to zase musím zapnout.Není na světě nějaká app která by toto řešila automaticky? Tedy něco co mi vypne anonim když volam ze seznamu a když budu volat číslo které "vytukám" ručně tak ho zase zapne?

sprs
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob led 09, 2010 11:46 pm

Re: Automatické skrytí čísla volanému ktého nemam v mem sezn

Příspěvek od sprs »

Keď voláš niekomu, komu nechceš aby sa zobrazilo tvoje číslo, daj pred volané číslo #31# a tvoje číslo sa volanému nezobrazí.

tommi22
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 17, 2009 10:50 am

Re: Automatické skrytí čísla volanému ktého nemam v mem sezn

Příspěvek od tommi22 »

No to jsem nevedel.To by taky bylo dobre reseni. Ale nejaka app co by to delala automaticky by byla urcite pohodlnejsi :D

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Automatické skrytí čísla volanému ktého nemam v mem sezn

Příspěvek od 2L8 »

A ak ma niekto zablokuje v telefone a aj napriek tomu mam tuto predvolbu alebo skryjem cislo a neda sa mu dovolat?? Ako na to?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Odpovědět