PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

PwnTunes RC2 - USB drive a sprava muziky BEZ iTunes!

Příspěvek od dwick »

To uz je davno mozne. Naimportovana muzika diky PwnTunes se v iBlueNova normalne ukazuje a prijate soubory mp3, nebo stazene prez Safari Download Manager, staci nakopirovat do adresare "My Music" a po respringu je iPod aplikace naimportuje do knihovny
Life sucks. And then you die.

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: PwnTunes RC2 - USB drive a sprava muziky BEZ iTunes!

Příspěvek od dodo_mt »

Dnes vysla finalna verzia PwnTunes.

Cena: 12.99$

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

Upraven prvni post. Cenu zvedli o $2, to jsem celkem prekvapen, myslel jsem ze to nechaji tak jak to je.
Life sucks. And then you die.

Antabelus
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1218
Registrován: ned bře 09, 2008 11:22 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Antabelus »

Bez možnosti zpětné synchronizace je to pro mě naprosto nepoužitelné.

eSko
Host
Host
Příspěvky: 147
Registrován: pon pro 03, 2007 8:43 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od eSko »

celou diskuzi jsem necetl, jenom musim sdelit svuj nazor na win iTunes...
jsou pomaly jako prase...
mam Win7x64, quad core procak a 4gb ram a proste ty odezvy tam jsou pomaly... at si kazdej rika co chce, stejne jako MS neumi delat poradnej sw pro os x, tak apple neumi udelat kvalitni sw pro windows...
Previous: iPhone 2G 4GB (2007-2008), iPhone 2G 16GB (2008-2011), iPhone 4S 32GB (2011-2013), iPhone 5 16GB (2013-2014), iPad 2 (2014), MBP 13'' 2010 (2010-2012), 15'' Retina MBP 2012 (2012-2013)
Current: 15'' Retina MBP 2013, iPhone 6 64GB, iPad Air 2 64GB, Apple Watch Space Grey

Juramac

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Juramac »

Problem neni iTunes ale windows. A to zdaleka nejen v souvislost s iTunes.Ale hadat se nehodlam a nebudu. Nastesti se mne nestesti zvane windows nejakych 15 let netyka.... :mrgreen:

eSko
Host
Host
Příspěvky: 147
Registrován: pon pro 03, 2007 8:43 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od eSko »

to je zajimavy, ze jakakoliv jina aplikace je rychla jako blesk :)
Previous: iPhone 2G 4GB (2007-2008), iPhone 2G 16GB (2008-2011), iPhone 4S 32GB (2011-2013), iPhone 5 16GB (2013-2014), iPad 2 (2014), MBP 13'' 2010 (2010-2012), 15'' Retina MBP 2012 (2012-2013)
Current: 15'' Retina MBP 2013, iPhone 6 64GB, iPad Air 2 64GB, Apple Watch Space Grey

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

Antabelus píše:Bez možnosti zpětné synchronizace je to pro mě naprosto nepoužitelné.


Ja si myslim, ze tahle aplikace byla delana prave za ucelem pouzitelnosti bez iTunes. Tzn. oddelit veci spolecne s iTunes a oddelit to, co se tam nahraje zvlast diky PwnTunes.
Nevim, jak presne funguje prave tahle synchronizace muziky na iTunes, ale myslim ze ucel autoru nebyl aby po nahrani alba prez PwnTunes se dane album objevilo v iTunes a pripadne se nejak synchronizovalo zpet do pc. Jak se jiz nekdo z vyvojaru na foru vyjadroval: tem kterym se to nelibi si vzdy muzou album diky PwnTunes pretahnout z iPhona do PC a odtamtud skrz iTunes zpet do iPhone.
Life sucks. And then you die.

Juramac

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Juramac »

neco podobneho je pro mac - PhoneView .

pepol

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pepol »

Takový malý poznatek.U nejnovější verze se mi stalo,že jsem do složky s muzikou přidal další album a po otevření iPodu tam album nebylo!!Potom mě napadlo zkusit udělat respring a ejhle už to tam je.Nevím jestli to je jen můj problém nebo všech.

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

pepol: To album jsi tam pridal normalne po USB? Ted jsem to zkousel a normalne po spusteni iPodu se mi nove pridane album naimportovalo (posledni verze PwnTunes, respring jsem nedelal)
Life sucks. And then you die.

pepol

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pepol »

Ano přes USB,ale jak jsem psal třeba je chyba u mě.Budu testovat.

Antabelus
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1218
Registrován: ned bře 09, 2008 11:22 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Antabelus »

dwick píše:tem kterym se to nelibi si vzdy muzou album diky PwnTunes pretahnout z iPhona do PC a odtamtud skrz iTunes zpet do iPhone

Aha, tak to je v podstatě to, co jsem poptával :) budu o tom přemýšlet a uvidím, díky za odpověď!

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Metalgirl »

eSko píše:celou diskuzi jsem necetl, jenom musim sdelit svuj nazor na win iTunes...
jsou pomaly jako prase...
mam Win7x64, quad core procak a 4gb ram a proste ty odezvy tam jsou pomaly... at si kazdej rika co chce, stejne jako MS neumi delat poradnej sw pro os x, tak apple neumi udelat kvalitni sw pro windows...

A napadlo vás taky, že spouštění iTunes trvá tak dlouho, protože načítá celou library z disku a když má ten disk pomalou rychlost čtení dat, tak to trvá ještě o něco déle? Navíc čím více toho je v library, tím déle načítání probíhá. Jinak jak už je to spuštěné, tak to zas až taková tragédie není. Tedy aspoň můj názor. Jinak nechci se tady dohadovat, co je rychlé a co ne, to je u každého subjektivní a navíc na macu to nemám možnost zkusit. To byl jenom takový dodatek k celé věci, co jsem zaznamenala já.

Jinak k PwnTunes, pro některé lidi užívat toto je jistě pohodlnější, ale ta cena, s tou to tedy opravdu přehnali.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

m4x
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: sob zář 12, 2009 10:53 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od m4x »

len tak pre zaujimavost,
neriesi sa nahodou aj to, ze tam hodim cez tento PwnTunes hudbu v mp3 formate a rovno si mozem aj navolit, aby to bolo ako zvonenie ako v kazdom beznom telefone? Ci uz som moc scifi :-)

druha otazocka,
cize mozem vyuzivat aj iTunes (ale tam sa mi nebudu zobrazovat z PwnTunes) a zaroven aj PwnTunes na svoju hudbu ? Ked to je ako flash disk nevezme si to celu pamat iPhoneu (pripadne aku navolim) pre seba ako jeden flash disk co tu uz bol?
vdaka za odpoved :-)
iPhone 3GS 16GB [iOS 4 JB] - O2 SK
iPhone 3G 16GB [iOS 4.1 JB] - O2 SK

tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od tillit »

Škoda je nejde program alespoň vyzkoušet, třeba na 7 dní ....

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

m4x: Bohuzel ringtones to neumi.
K druhe otazce: Ano muzes. Jinak velikost je sdilena s celym iPhonem. To rozdeleni muziky na iTunes/PwnTunes je pouze programove resene
Life sucks. And then you die.

dik

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dik »

čestík, mám dotaz, jde stejným způsobem nahrát video do iphone přez tuhle tu aplikaci ?

diky

Juramac

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Juramac »

O.T. Pro uzivatele macu - PhoneView je v nove versi 2.4.2 a podporuje jiz nyni i iPad. :)

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

dik: ne, zatim pouze muzika
Life sucks. And then you die.

tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od tillit »

PwnTunes momentálně v akci, reznor9 slevnil protože amíci kvičeli :D


"Memorial Day sale starts NOW. Over after memorial day.
6.66 euro via http://www.pwntunes.net
9.99 usd via cydia if Saurik sees the message in time. "

pepol

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pepol »

Tak včera mi PwnTunes přestalo fugovat.Ještě ráno jsem si upravoval složku My Music a vše jelo jak má.Odpoledne jsem nainstaloval do iP aplikaci AnimoticonsPro 1.3 (netvrdím,že je to tím) a od té doby,když jsem zmáčkl iPod,tak mi to píše "Žádný obsah".Přitom ve složce My Music muzika je.Zmíněnou aplikaci jsem odinstaloval=stejný stav,zkusil jsem vyprázdnit složku My Music=stejný stav,odinstaloval jsem PwnTunes,restart,znovu nainstaloval,do složky My Music dal hudbu=stejný stav.Nenapadá někoho čím by to mohlo být?Poradí někdo? :cry:

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

Zkusil si v nastaveni PwnTunes zapnout "Reset Imports"? Popr. odinstalovat to, co si nainstaloval, jestli to je skutecne tim, nebo jen nahoda?
Life sucks. And then you die.

pepol

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pepol »

Vždyť jsem psal,že jsem to odinstaloval!!
Tak Reset Import pomohl.Díky.Nechápu jak se to stalo!!

djkvido

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od djkvido »

MAZEEEEEC :) velice šikovné na mem stroji funguje perfektne a veřte že to za to stojí :) pro mě určitě lepší než Itunes (ale také nevadí) ale je to určo praktičtější třeba když ste u někoho kdo nemá itunes :D jako že jich je hodně :)
Opravdu 100% doporučuju aspon třeba trial mam za to že teďko je :)

pepol

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pepol »

Jedna chyba,na kterou jsem už dříve upozornil,je ta,že po každé synchronizaci s iTunes se musí načíst tracky znovu. :( Je to škoda,pač jinak je aplikace super!!!

djkvido

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od djkvido »

Tak to mě apsolutně nevadí protože já mam itunes možná tak nainstalovaný :) jinak sem ho moc neviužívám .
Sem Jailbreakaž takže používam Iphone PC Suite a na pisničky sem používal Copy Trans Controler :) a tohle je bomba prostě :) někde u kámoše už nemusim itunes stačí prostě připojit a naházet veci a ještě co sem koukal tak se mi zdá že má o dost vetší rychlost přenosovou (jako Mass Store) :) takže mazeček :)
Iphone vetší než 8gb maj asi konečně víznam :D

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

pepol píše:Jedna chyba,na kterou jsem už dříve upozornil,je ta,že po každé synchronizaci s iTunes se musí načíst tracky znovu. :(


To bohuzel neni chyba. Nijak jinak to udelat nejde, protoze kazdou synchronizaci s iTunes se ta music library znova sestavi a nahraje do telefonu. A to i kdyz se nesynchronizuje zadna muzika. A pri dalsim spusteni iPod aplikace se musi ta music library upravit a musi se do ni diky PwnTunes naindexovat ty mp3, ktere jsou v My Music.

Jinak to bohuzel udelat nejde.
Life sucks. And then you die.

neogen

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od neogen »

djkvido píše:MAZEEEEEC :) velice šikovné na mem stroji funguje perfektne a veřte že to za to stojí :) pro mě určitě lepší než Itunes (ale také nevadí) ale je to určo praktičtější třeba když ste u někoho kdo nemá itunes :D jako že jich je hodně :)


Nechápu co máte pořád s tím, že každej nemá doma itunes. Pokud si dobře pamatuji, tak je mi itunes u kámoše na nic, protože když jsem si chtěl v práci přihrát do fónu nějaké album a itunes jsem tam měl, tak stejně to nešlo, bo bych smazal všechny mp3 které v iphone mám. Tak že, pokud chci nějakou mp3 do Iphone přidat, může len doma, kde mám kompletní synchroschopné Itunes. Jo a ještě se mi tenkrát v práci vymazalo z Iphone i celé 12000 foto rodinného alba. Protože i když jsem nezaškrtnul synchro foto, tak se mi fotky stejně smazaly. Dělo se to na starší verzi Itunes 9, s novou jsem to nezkoušel, tak mám od té doby zafixované, že nikde jinde, než doma do Iphone nic nedostanu. A když potřebuješ přeinstalovat domácí pc, tak se foto a mp3 do mobilu musí naimportovat vždy znova. Tak, že taková věc jako PWN TUNES je k nezaplacenííííííí a jdu do toho.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Julek »

nahrada za itunes - pro toho komu nebezi nebo s nima neni spokojenej - je to dobra

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Fillbiker

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Fillbiker »

Taky se pripojim k tomu co tu napsal Golf o te rychlosti iTunes na win -
Mam Win 7 64bit a taky se mi zdaji pomalejsi nez na osx. Pro porovnani -
PC s woknama i OSX - C2D 4.25 GHz, 8 GB DDR2, GTX 295

Win 7 i OSX 10.5.8 mam i na notebooku Acer Aspire One - cpu 1 GHz, 1 GB pamet, grafika intel GMA 950.

Na tom obstaroznim notebooku a i v osx na tom desktopu se iTunes proste rychleji nastartuje.
Samotna prace v nem se tezko porovna, protoze ten desktop neni zrovna uplne pomalej stroj, takze to asi pracuje oboje stejne.
Na tom slabym notebooku iTunes slape taky paradne, ostatne jako cely osx. (ty mi tam slapou lip jak XP !!!!)

PwnTunes rozhodne vyzkousim, protoze iTunesu jaksi nerozumim (nesmejte se mi :D )
Dabluje mi to pisnicky - dela si kopie do sve iTunes slozky (nevim jestli se to da v iTunes nastavit nebo ne...) takze je mam na disku 2x.
Kdyz pridavam hudbu a omylem ji pridam 2x tak se mi tam dela bordel, ani nevim jestli z iTunesu jde jen tak odstranit (napr. v Recently added).
Nerozumim tomu systemu tam, ty playlisty, library atd. :-(
Jinak zase iTunes jako celek je urcite dobry prostredi ale PwnTunes zkusim kvuli jednoduchosti asi...ale 10USD je fakt dost.... :?

hoboj

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od hoboj »

Kdyz jsem mel 3.0. tak jsem si nainstaloval PwnTunes a vsechno chodilo jak ma. Po prejiti na 4.0.2 mi uz PwnTunes nefunguje, ani se mi nezobrazi v seznamech "Koupene". Nevi nekdo cim by to mohlo byt? Diky

Koblizek

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Koblizek »

Zdravim,koupil jsem si pwntunes, jenze kdyz pres T-Pot do slozky My Music neco nahraju tak se to v iP nezobrazi, je to tim ze to delam pres T-Pot?

EDIT: Tak, narval jsem tam nirvanu a kdyz spustim iPod (aplikaci) tak se napise importing ale pak to prestane a nic se neobjevi

pepol

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pepol »

Předpokládám,že víš,kam se muzika do iP ukládá!!

Koblizek

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od Koblizek »

Ano vim do slozky /private/var/mobile/media/My Music

neogen

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od neogen »

Tak Bomba!!! PwnTunes pouzivam pul roku v kombinaci s aplikaci v pc ktera se jmenuje FunBox nebo tak nejak a je to ok. Zapojim kabel kterej je treba mit stale u sebe a zobrazi se mi v PC pruzkumnikovi zakladni slozky Iphone, fotky(klasika), pak slozka mymusic na hudbu, a konecne slozka download (na prenos ruznych dat) a v ni tam mam i ten funbox, kterej se da rovnou spustit. Po spusteni FunBoxu pak vidite nadherne graficky celej obsah telefonu i vsechny aplikace systemove i uzivatelske pekne rozdelene zvlast a data (dokumenty) v kazde z nich. Ty se daj v pohode kopirovat do pc z neho zpet. Pokud se chcete spojit s pocitacem, kterej vas iphone jeste nezna, zobrazi se vam v pc nejprve klasicky pouze fotky a videa z fotaku a tak je nutne nejprve spustit DOSovskou aplikaci, ktera je nekde prave u slozky s fotkama. Programek se spusti a nauci pocitac komunikovat s Iphonem. Pripada mi to jako nejjednodussi zpusob komunikace Iphone-pocitac v nedomacim prostredi. Doma pouzivam Itunes. Prohledavani Iphone a nebo pouzivani programů pro prenos dat v iphone pomoci wifi, je podle mne zdlouhave. Clovek se musi nejprve prihlasit do wifi site, ktera je casto zakodovana, pak musite do pocitace stahnout software z netu, nainstalovat, nastavit.... S PWNTunes se jen zasune kabel a hotovo :-)

marajs73
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: pon čer 09, 2008 9:03 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od marajs73 »

Jdou Vám přesouvat fotky z PC do iPhone ?
Mám pwntunes, photoalbum+ a win7.
Když přesunu fotku z win do iPhone (v průzkumníkovi) tak po půl sekundě následuje respring. Pak když pustím Obrázky v iPhone tak to trvá asi tři minuty a píše to, něco jako reorganizuji. Vymaže to všechny albumy, ale fotky (všechny) naháže do složky fotoaparátu.
Zkuste a napište. Jestli je chyba jen u mne ať vím.

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od dwick »

I na strankach se pise, ze fotky do Camera rollu to neumi pridavat...
Life sucks. And then you die.

marajs73
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: pon čer 09, 2008 9:03 am

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od marajs73 »

No prosím. Po restore přes DFU a čistě jen greenpois0n to pracuje podle představ ! Tzn. že na jakýmkoliv PC (Mac nevím) umím přidat do složky fotoaparát fotku.jpg a do složky my music jakoukoliv hudbu.mp3. Je to spolehlivé (zatím klep, klep, klep na dřevo).
iTunes už potřebuji jen na nový fw až bude.
iTunes je dle mého názoru na odchodu do věčných lovišť. Vždyť se to nedá používat. :-)

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: PwnTunes - Muziku do iPodu BEZ iTunes + USB Mass Storage

Příspěvek od pegancr »

Funguje vam pwntunes i na 4.3.1? Mne ipod padne, kdyz zacne importovat muziku z My music

Odpovědět