biteSMS [Cydia]

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od burr0head »

no tak ted je to uz konecne verze, ktery i mě na ios5 beta funguje, predchozi nesly..zatim drzi, tak uvidime..:-)
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

mefistos

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od mefistos »

jojo aj vzhled pekne upravili....

PS: ty k tomu pouzivas deliveries?

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od burr0head »

no chodi mi dorucenky, ale v BiteSms jsem nenasel nastaveni, jen primo v nastaveni iPhone
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

mefistos

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od mefistos »

tak jsem prave dokoncil a odeslal preklad biteSMS 6.0 v pristim update bety uz by to melo bejt plne cesky:) veskere chyby a preklepy mi hlaste.. i pokud by se neco dalo napsat lip a jinak.. opravim to a odeslu developerovi:)

lubo188
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát srp 27, 2010 1:37 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od lubo188 »

mna by zaujimalo ci vam ide na IOS5 mne po otvoreni hned padne :/ diky

mefistos

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od mefistos »

me to slape pekne z toho beta repa

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od burr0head »

Jen dotaz, nejsem u notasu, abych to hledal, ale asi se to tu uz resilo.. Kdyz zmenim cislo, a vlastne i operatora, jak je to se zakoupenou licenci? Je to prenositelne, nebo budu muset pozadat autora, nebo jak?
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

Glaster
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 13, 2010 9:20 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Glaster »

Zdravím,
neporadil by mi někdo kde nalézt soubor s lokalizací nainstalovaného biteSMS 5.5

Má iPhone 4 a 4.3.3, na který nejde nahrát biteSMS 6 a ve verzi 5.5 je polovina česky a polovina anglicky, což mě docela vadí.

Klidně si verzi 5.5 sám přeložím, ale nevím kde lokalizaci hledat. Nebo pokud někdo máte přeloženou verzi 5.5 prosím o poskytnutí.
BiteSMS mám koupené.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Arcane »

Dokázal by mi někdo pomoct s mym problémem? Nevim jestli jsem si to zavinil sám špatným nastavením, nebo updatem, ale nezobrazují se mi zprávy na Lockscreenu. Mám Betu 15.
Po příchodu SMS telefon je zavibruje, ukáže se čísličko ve stavové liště, ale šedý box s textem, roletkou na předchozí zprávy a možnostmi reakce na zprávu se mi neobjeví. v Nastavení biteSMS v notification privacy mám vše povolené. V nastavení notifikací na iphonu mám zaplé zobrazování v notification centru, odznak na aplikaci, náhled, upozornění desetkrát a vypnuto zobrazení na lockscreenu. Když lockscreen zapnu, tak se mi to objevují zprávy v klasickém apple stylu. Dřív mi to takto nedělalo, dokázal by mi s tím někdo poradit, co kde nastavit aby to šlo?

yesi
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: pon srp 02, 2010 6:44 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od yesi »

@Arcane: Nastavenia, Hlasenia, a tam si to najdi

@all: Zmena pozadia v BiteSMS v6.0/Stock SMS App:
-treba Winterboard (Cydia)
-obrazok pozadia treba pomenovat:
3G/GS: SMSBackground.png
i4: SMSBackground@2x.png
-cez iFile, iFunB0x, SSH: vytvorit adresare: /Library/Themes/SMSBackground.theme a skopirovat tam ten obrazok
-zasktnut SMSBackground vo Winterboarde a respringnut.
iPhone 5 32GB • iOS 7.0.3

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Arcane »

v notification centru v nastavení jsem si s tim taky zkoušel různě pohrát, ale prostě na lockscreenu se mi to objeví v klasika apple stylu a ž když přejedu prstem tak se to objeví jako v biteSMS

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Metalgirl »

Nedá se to změnit, pokoušela jsem se o to. Nejdříve se objeví klasika z notifikačního centra iPhonu a pak slidnutím si můžeš vybrat, buď se ti otevře celé biteSMS nebo se ti objeví quick reply. Nedá se to udělat tak, jak to bylo na iOS 4.x, že se ti přímo objeví quick reply. Už jsem na to taky koukala.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pepol

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od pepol »

Zdravím!Omlouvám se pokud se to tu už někde řešilo,ale měl bych dotaz ohledně doručenek.Vím,že v součastnosti je nejaktuálnější beta,ale ani v předešlých finálních verzích s iOS 5 nejdou doručenky přes iphonedelivery a ani v nastavení BiteSMS tato možnost není.Neví někdo proč a jestli dojde v nové verzi k nápravě?Děkuji za případné info.

niky79

biteSMS [Cydia]

Příspěvek od niky79 »

Proc nepoužívás kódy operátorů?

pepol

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od pepol »

Taky možnost,ale iphonedelivery je 100x lepší!

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od burr0head »

sice to v BiteSMS neni, myslim moznost nastavit iphonedelivery, ale ta moznost je v nastaveni SMS a funguje potom i pod BiteSMS..ale abych se priznal,, ackoliv mam BiteSMS koupeny, tak protoze to neni svazany s iphonedelivery, tak pouzivam zakladni App SMS a staci mi to..:-)
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

niky79

biteSMS [Cydia]

Příspěvek od niky79 »

pepol píše:Taky možnost,ale iphonedelivery je 100x lepší!


A v čem? Já mám proste zkratku na ten kód, napisu jen vf a je to.

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od burr0head »

jo napises zkratku..nevim jak tohle funguje, ale ja mam treba cislo, ktery uz putovalo od vodafonu pres T-mobile a O2 zase zpatky k Vodafonu..jak mam vedet, jestli muj protejsek pouziva cislo od jakyho oparatora? :-) to mi prijde iphonedelivery fakt 100x lepsi a kvuli nemu i delam JB..
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

niky79

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od niky79 »

burr0head: opravdu nevis, jak to funguje. Zadavas jednu jedinou zkratku - TVEHO OPERATORA. To, jakeho operatora pouziva prijemce, te vubec nemusi zajimat. Nechci popichovat, ale kdybys obetoval 20 sekund sveho casu googleni, vedel bys to i ty 8)

iphonedelivery samozrejme muze byt lepsi. Ja to kazdopadne nepouzivam, protoze nevim k cemu. To, ze byla smska dorucena, vim i 99,90 % pripadech i bez prijate dorucenky. Neznamena to samozrejme, ze byla prectena.

Deyw

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Deyw »

take my to na iOS5 padalo pri pousteni..tak sem zvolil nahradu realSMS a taky spokojenost :)

niky79

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od niky79 »

Deyw: co vam pada pri spousteni? BiteSMS? Verze 6? Nemozne :-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Metalgirl »

Nevím, co tu řešíte, ale iphonedelivery v bitesms funguje.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pepol

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od pepol »

Tak asi jen tobe.

yesi
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: pon srp 02, 2010 6:44 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od yesi »

niky79 píše:
pepol píše:Taky možnost,ale iphonedelivery je 100x lepší!
A v čem? Já mám proste zkratku na ten kód, napisu jen vf a je to.
Pretoze s iPhonedelivery ziadny kod pisat nemusis a vyzera to takto:

Obrázek

Tak mi prosim ta povedz, co je lepsie? Ha!


pepol píše:Tak asi jen tobe.
Idu aj v iOS5 s BiteSMS 6. Potrebujes iPhonedelivery pre iOS5 (v repo su uz 2 balicky, pre iOS4 a starsie a pre iOS5. Asi mas ten stary. Potom si to musis nastavit v Settings.
iPhone 5 32GB • iOS 7.0.3

pepol

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od pepol »

Už mi to jede s novým BiteSMS OK!!!!

niky79

biteSMS [Cydia]

Příspěvek od niky79 »

Najs :-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Metalgirl »

Když si neumíte najít správnou verzi, tak je to potom problém. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Sabii
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř pro 07, 2011 10:23 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Sabii »

Jde někde nastavit rychlá odpověď i potom, co mi zhasne displej? Když mi přijde, tak to v pohodě jde, ale jakmile zhasne displej, po rozsvícení je tam jen banner...děkuji :)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Metalgirl »

Vypni to v oznamovací oblasti, potom se ti bude zobrazovat jen v konverzaci fajfky, tečky či křížek. Jinak upozorňuje to i zvukem.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od huld4 »

Zdravim,

Mel bych dva dotazy.

1) v nove verzi bitesms jsou bubliny prichozich zprav bile.Vic se me libily sede.Jde to nejak menit ?

2) nekdy me u prichozi sms pipne u jedne sms 2x.Prijde me ze to je kdyz mam telefon v zamcenej a nesaham na nej.

Vite nekdo co stim ? Hlavne bod dva me teda vadi dost :)

dair

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od dair »

mam mensiu haluz s bitesms tak ak niekto mal podobny problem, budem velmi happy ak pomoze.
Pri prijati sms mi na lockscreene zobrazi bitesms okno a v priebehu par sekund sa mi to zmeni na defautlny apple sms notification. Ked to swipnem tak sa to opet zmeni na bitesms okno s moznostami ako quickreply. Ako zabranit default zobrazeniu aby to ostalo len ako bitesms s obrazkom odosielatela v rohu...
???

goldo

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od goldo »

Ahojte vedel by si mi poradit stiahol som si aplikaciu bite sms 6.2 a nejako neviem kde sa da nastavit aby sa mi na ploche nezobrazovala sprava ale len ze na ikone ze tam mam jednu spravu viem ze sa tam da nastavit ze aby neukazovalo od koho ale nechcem aby sa mi vyhadzovalo na ploche .vie mi s tym niekto poradit.Viem ze sa tam da nastavit aby sa nezobrazovalo kto mi pise a obsah ci uz pri lock obrazovke alebo pri unlock.Da sa tam nastavit aby sa mi nezobrazovalo okno ale len na ikone ze mi dosla 1 sprava.

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od pckiller »

Musíš si to vypnúť samozrejme v nastaveniach v hláseniach, a v bitesms v nastaveniach, v nastaveniach súkromia všetky prepínače vypneš, a nezabudni si v nastaveniach "zamknutie kódom" zapnúť prepínač "hide messages app" a v nastavebiech "more stuff" si zapni iba "status bar icon", a tiež "hide messages app"... snáď je to ono čo si chcel...
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

goldo

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od goldo »

Nejako sa mi nedari uz skusam vsetko mozne vzdy sa mi zobbrazi okno na ploche

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Metalgirl »

Ještě jdi do nastavení a tam do oznámení a zprávy, přímo v nastavení iPhonu a tam styl upozornění dej na žádný. A dole vypni na uzamčené obrazovce. V bitesms jdi do soukromí a tam povypínej, aby se nezobrazovalo jméno a náhled.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Tony1 »

Po tom všem je třeba Respring, nebo vypnout a zapnout iPhone. :-))
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

mefistos

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od mefistos »

verze 6.3 bude 50% sleve na tyden :) .. pridana temata (http://zeilk.com/wp-content/uploads/201 ... MSv1.1.png) atd atd:) dalsi super release

● Check out biteSMS, Settings, Themes…NICE!!!
● Added a 'mark as read' icon in the Apple banner roll notification.
● Added the ability to display the contact pic in the 'Lock Screen Notification List' (see biteSMS, Settings, More Stuff, Contact Pics).
● Better control of Quick Reply. See biteSMS, Settings, Quick Reply: Lock Mode and Unlock Mode.
● Fixed a whole heap of layout issues on the iPad.
● Fixed up issue with very new iPhones (currently in China) in relation to Emoji character encoding.
● For iOS 5.1: Fixed bug in Quick Compose volume HUD where we were restoring the wrong volume category.
● Fixed a bunch of minor bugs.


(pry uz podpora iOS 6 ale neni to nikde ofiko napsany v bete je ze s 6.3 prijde i ta podpora tak uvidime)

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od cczero »

nakonec jsem si zprovoznil neomezené sms, takže se rozhlížím po něčem vychytanějším, než je nativní aplikace a vlastně jen proto, že mě přestala bavit ta příchozí sms (doručenka) co chodí přes prefix, pročítáním vlákna jsem nabyl dojmu (asi špatně), že biteSMS umí doručenky nějak inteligetněji, ale asi ne, nebo dělám něco špatně, lze tam ty doručenky nastavit jinak, než přes SMSPrefix a že přijde sms, což je vlastně to stejné, co v nativní aplikaci. Ještě že je trial a můžu to vyzkoušet ...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od Metalgirl »

Bitesms pracuje s iphonedelivery, musis si iphonedelivery nainstalovat, pak si nastavis, jak ti ma ukazovat doruceni zpravy, ja mela napeiklad u kazde sms zelenou fajfku s textem doeuceno.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: biteSMS [Cydia]

Příspěvek od cczero »

to by se mi určitě líbilo, ale to by mělo jít i u nativní aplikace? Ovšem jen v případě, že bych neměl 4S, na něj iphonedelivery nefunguje, tedy myslím, že ne, takže asi nic jiného, než zpětná sms, není ... :-(

Odpovědět