Ako nahrávať obrazovku iOS zariadení [iOS 6,7,8,9]

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Sinedd.182
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 182
Registrován: sob říj 17, 2009 7:47 pm

Ako nahrávať obrazovku iOS zariadení [iOS 6,7,8,9]

Příspěvek od Sinedd.182 »

Dlhú dobu som hľadal spôsob ako nahrávať plochu svojho iOS zariadenia až nakoniec sa mi konečne podarilo dostať k bezplatnému a funkčnému spôsobu.

Čo budeme potrebovať?
1. iOS zariadenie s operačným systémom od iOS 6 po iOS 9 (ja používam 9.3 na svojom iPhone 5S)
2. Počítač s operačným systémom Windows (v mojom prípade WIN7) a program AirPlayer

Postup:
1. Pripojíme iOS zariadenie a PC na rovnakú WiFi sieť. Ak to nie je možné, stačí vytvoriť hotspot pomocou iOS zariadenia a pripojiť obe zariadenia naň.
2. Spustíme program AirPlayer, ktorý zobrazí po výbere verzie iOS jednoduchý návod
3. V našom prípade zvolíme iOS 9 a na zariadení vytiahneme spodnú lištu s rýchlymi nastaveniami a zvolíme funkciu AirPlay, vyberieme náš PC a zvolíme funkciu zrkadlenia.

Ďalej už program ponúka nahrávanie obrazovky iOS posunutím kurzoru na plochu zariadenia.
Apple iPhone 7 Plus 32GB Silver
Apple iMac 21,5" i5-2400S, 12GB RAM, 500GB HDD
XBOX One 500GB

Sinedd.182
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 182
Registrován: sob říj 17, 2009 7:47 pm

Re: Ako nahrávať obrazovku iOS zariadení [iOS 6,7,8,9]

Příspěvek od Sinedd.182 »


Zobrazit video na http://youtu.be/NhjZt-_KWXw
Kód do fóra: [youtube]NhjZt-_KWXw[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Spravil som aj videonavod :)
Apple iPhone 7 Plus 32GB Silver
Apple iMac 21,5" i5-2400S, 12GB RAM, 500GB HDD
XBOX One 500GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako nahrávať obrazovku iOS zariadení [iOS 6,7,8,9]

Příspěvek od rony »

Otazka: na win sa instaluje quicktime? Ma tiez tu istu funkciu ako os x verzia, ktoriu sa nahrava obrazovka iphone?

Ak ano, v com ke toto lepsie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět