Co potřebujete k downgradu/Jak na downgrade

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
dongkong

Co potřebujete k downgradu/Jak na downgrade

Příspěvek od dongkong »

Ahojky, poslední dobou se tu fórum hemží dotazy "Jak na downgrade". No, jelikož to chci uvést na pravou míru a ušetřit vám čas, zde jsem sepsal co potřebujete k úspěšnému downgradu.

!NUTNÉ! Potřebujete mít zálohu SHSH. Otevřete Cydii a nahoře je sepsané např. "SHSH: 4.3.3, 4.3.5". Pokud chcete downgradovat, MUSÍTE MÍT zálohu SHSH na daný FW! Tz. chci downgradovat z 4.3.5 na 4.3.3, tz. MUSÍM mít zálohu na 4.3.3, jinak downgrade neprovedu!!! (Toto je příklad! :))

1. Až budete mít zálohu, musíme si stáhnout TinyUmbrella (pro líné otevřete http://google.com a napište do vyhledávání "TinyUmbrella".)
Stáhněte si TinyUmbrella. Otevřete TinyUmbrella (ted' budu používat zkratku TU, jinak pro TU musíte mít Javu).

2. Připojte vaše zařízení. Dejte "save SHSH".
Tak, to máme.

3. Nyní si musíme spustit TSS server. Někde bude tlačítko "Start TSS Server". Jinak TSS server využívá port 80, tz. musíte vypnout VŠECHNY VAŠE KOMUNIKAČNÍ PROGRAMY/PROHLÍŽEČ
(Protože např. Skype, Firefox atp.. využívají portu 80) Tady je návod, jak používat TSS server v TU: viewtopic.php?f=96&t=43291

4. Nyní se server spustí. Spust'te iTunes. Dejte zařízení do DFU. Proved'te restore.

UŽÍVEJTE ;D
EDIT: Na chybu 1600 použijte iREB! http://ih8sn0w.com
Naposledy upravil(a) dongkong dne stř zář 28, 2011 4:14 pm, celkem upraveno 2 x.

Deenz

Re: Co potřebujete k downgradu/Jak na downgrade

Příspěvek od Deenz »

Návod nefunguje, alespoň mě, iTunes mi ukáže Error 1600, takže down není možný BTW. iPhone 4 16GB 4.3.5 8L1

EDIT: Teď pro změnu Chyba 1013, už jsem zoufalej :(
Naposledy upravil(a) Deenz dne čtv zář 29, 2011 5:38 pm, celkem upraveno 1 x.

mefistos

Co potřebujete k downgradu/Jak na downgrade

Příspěvek od mefistos »

Na 1600 je iREB.. Navod funguje ty hledej priste


Sent via iPhone

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Co potřebujete k downgradu/Jak na downgrade

Příspěvek od Beavers »

POZNÁMKA MODERÁTORA:

Žádám, abyste se vyhnuli zbytečným diskusím. Jedná se o návod. Autora také o něco žádám: veškeré připomínky a upozornění na chyby respektuj, prověř a opravy či nové poznatky zakomponuj do prvního příspěvku - návodu. Nějaké rozsáhlé vlákno nemá smysl, uživatelé se v tom pak ztrácí. Pamatuj, že návod musí být dokonalý a prověřený.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Co potřebujete k downgradu/Jak na downgrade

Příspěvek od kotelník »

nevím zda to patří sem či nikoli, případně moderátora prosím o přesunutí. Shodou okolností jsem narazil na videonávod na downgrade ze sedmičky na iOS6 u iPhone 4.
Třeba někomu pomůže, nevím. Nepřekládám, nezkoušel jsem, nevím o tom nic víc...Pokud to tu už je, omlouvám se, tuto problematiku vůbec nevnímám.

http://www.youtube.com/watch?v=6Yqt1Mnv ... e=youtu.be
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět