Kompletní odinstalování iTunes z PC

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od Beavers »

Jelikož se tu občas objevují nářky na to, že iTunes v PC dělají neplechu a nejdou ani běžným způsobem odinstalovat, aby mohly být nainstalovány znovu, je tu způsob, jak tuto odinstalaci ve Windows provést. Je potřeba si stáhnout program Revo Uninstaller, který je i v češtině a ten zajistí dokonalé odstranění všeho, včetně toho, co nedokáží odinstalovat Windows. Tímto děkuji uživateli M4NIFE5TO za tip, ke kterému jej dohnalo snad již jen zoufalství a uživateli ihauzi, který program také odzkoušel k plné spokojenosti.


Doplnil som link na stranku vyrobcu produktu. dodo

rancoen

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od rancoen »

nefunguje :(

Aspon muj problem s upgradem iTunes odinstalace nevyresila.
Pri instalaci hlasi "There is a problem with this windows installer package.A program requiered for this install could not be run.Contact your personal package vendor." a pak se instalace stornuje. Mate nekdo napad, co s tim delat?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od Beavers »

Kontaktuj oba mnou výše zmíněné uživatele, ti to mají odzkoušené.

rancoen

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od rancoen »

VYRESENO! Pomoci Revo Uninstalleru odinstalovany veskere Apple veci (apple mobile device support, apple software update, itunes, quicktime) a taktez smazany z registru (akce na cca hodinu :x ), restart, instalace itunes 8.2.0.23 bez problemu :)

cry.czech
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv zář 11, 2008 12:09 am

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od cry.czech »

Tak ten Revo Uninstaller mi nezobrazi iTunes a Quicktime nejde odinstalovat stejna chyba

nero150
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 02, 2008 1:53 pm

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od nero150 »

noo ked odinstalujem vez revo tak aj tak mi to nepomoze po opetonej instalacii zase odosielat/neodosielat... co teraz??
iPhone 3G 16GB Black, JB FW 4.0 redsn0w+ultrasn0w

Noves

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od Noves »

Cau,
program funguje ... nainstaloval jsem iTunes 8.2 a kdyz jsem chtel program spustit, tak mi to dalo hlasku:

The file "uTunes Library.itl" cannot be read bevause it was created by a newer version of iTunes.

....RESENI? diky

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od cicolably »

no z novšieho to nejde do staršieho iT
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Noves

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od Noves »

omlouvam se za dotaz:
RESENIM je:
ten soubor je v Dokumenty/Hudba/iTunes...soubor "iTunes Library.itl"
ten stačí smazat nebo přesunout

a iTunes funguje

libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: pon zář 14, 2009 8:06 am

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od libco »

V PC win existuje v príkazovom riadku príkaz: regedit
Možno to niekomu niečo napovie. 8)

djkvido

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od djkvido »

zdary all tenhle uninstaler mi taky nefungoval a tak sem skusel jiný your uninstal 2009 sice neni free ale ja na 30 dni k vyskoušení :) tak skuste mně pomohl :)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od 2L8 »

Mohlo b mi to vyriesit aj problem, ze vsetky subory co su pre winrar, mi otvaraju v iTunes? aj ked je to nastavene rar subory pre winrar subory pre iTunes? Lebo oba rar aj ipa mi to otvara v iTunes :( Asi je problem vo Win. alebo s preinstalaciou.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Milady.Divine
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 30, 2014 12:14 pm

Re: Kompletní odinstalování iTunes z PC

Příspěvek od Milady.Divine »

Mě teda nepomáhá ani uninstaller, jsem z toho už fakt zoufalá... pořád to píše, že "zdroj instalace u tohoto produktu není k dispozici". Ono to iTunes pořád funguje, ale potřebuju novější verzi, jinak mi je celej iPod k ničemu, a ta zatracená věc ne a ne se umoudřit.! :fool: nevíte někdo, co s tím?

Odpovědět