Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv basebandem

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
mefistos

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od mefistos »

Fredy jsou 3 navody v prispevku nahore odkazuju na post kde jsou popsane navody na vsechny 3 verze.. jedna z nich musi jit... kdyz to bude psat ze zvolene tema neexistuje zkust o pozdeji moderatori to musi schvalit jeste:)

Fido
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:06 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Fido »

kdyz napisu do cydie repo.bingner.com tak me to napise (the request timed out ) co stim ??? nevite nekdo

sv4b0ss
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv úno 16, 2012 11:43 am

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od sv4b0ss »

Tak mi to pořád nejde :( hactivated nehactivated, prostě pořád tam mám napsáno že je iphone activated a neudělám nic.

ps. moderátoři by měli změnit ten radikální topic že unlock neni a nebude ...3,

Nic se měnit nebude, tato možnost je jen dočasná a není jisté, jak dlouho bude trvat. MG

johannescz

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od johannescz »

potřebuju nutně prosím poradit stejně jako fredy. Mam ios 5.1, 04.12.01. Jailbreak a Samprefs. Postupoval jsem dle navodu a vzdy jsem skoncil v iTunes u zobrazeni, ze ma symka neni podporovana :( Zacal jsem tim, ze jsem spustil SAM, deaktivoval jsem, dal jsem Method, kde jsem vybral Country and Carrier, vybral jsem ČR, O2 a SIM ID. Pote jsem sel do More Information, kde jsem zkopiroval SAM IMSI, pote Sproof Real SIM to Sam. Potom jsem sel zpet na hlavni obrazovku SAM, kde uz mam automaticky Method na Manual a zmenil jsem IMSI na to kopirovane. Pote jsem pripojil k iTunes a napsalo mi, ze sim neni podporavana. Pomuze mi prosim nekdo? Dekuju!

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od kvasimodo »

2 dny mordovani a uz to konecne funguje!!! Tak potvrzuji funkcnost na 4G iOS 5.0.1 Fm 04.11.08 . Proste zkouset porad a porad az to nabehne!!! Ale jsou to nervy , a ze si u toho clovek zanadava ( kdyz to nechce fungovat ) .

bechy
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 09, 2010 8:30 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bechy »

Tak já taky hlááásíííím po 3 dnech mordování že koooonečně to funguje!!!!
UFUFUF.
Zítra zkusím ještě 3gs co mám doma,snad nebude pozdě!!!

Škoda že jsem v práci,asi bych se dneska ožral :D :D :D :beer:

mefistos

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od mefistos »

Kvasimodo & Bechy napiste co ste udelali ze vam to jde at ostatni vi...

johannescz delas to blbe precti si doslovne navod! pisu to tu uz po nekolikaty!!! VYBIRAS OPERATORA NA KTEREHO JE TELEFON BLOKOVANY!!!!!!!!!!!!!!!! CTETE TO! porad dokola delate ty same chyby jsou tu 3 navody na vsechny mozne verze SAMu tak si to prectete do slova!

bechy
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 09, 2010 8:30 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bechy »

Vložil jsem do ip svojí sim
vyp/zap iphone
zapnul a připojil k wifi
zapnul aplikaci sam
kliknul na utiles potom na DE-activate iPhone(clear push)
v Method jsem nastavil By country and carrier
v Country nastavil zem ze které iphone pochází
v Carrier nastavil operátora na který je iphone odblokovaný(u mě to byl orange)
---btw zde opravdu záleží aby jste správně vyplnili operátora,např iTools mi hlásil uplně jiného operátora,je třeba zkoušet více možností.
v Sim ID jsem nastavil jedno z čísel(osobně jsem tam měl 2 čísla,jedno musíte vybrat)
pak jsem kliknul na utilles a v něm na Attempt Activation(pokud se iphone restartuje tak máte na půl vyhráno,pokud se nerestartuje a hodí chybovou hlášku musíte v sim ID nastavit další číslo které vám nabízí a zkusit znovu v utilites -attempt activation)
Pokud se tedy telefon restartuje připojte jej k itunes
Když se v itunes načte(vypadá to jako normální načtení při každém připojení k itunes kde máte informace o připojeném iphone) normálně ho odpojte a vypněte itunes.
Po té znovu otevřete Sam a klikněte na Enabled aby nebylo modré ale bílé(vypnout)
Pak opět zapněte itunes a připojte iphone,itunes bude chvilku načítat a pak příjde chybová hláška že iphone nejde připojit nebo něco takového.Dejte OK.
Bez odpojování iphone vypněte itunes a znovu ho zapněte,iphone se načte a signál naběhne

Snad jsem to napsal jasně a trochu srozumitelně a polopatě.Zatím jsem to dokázal 2x na jedno iphone 4 s firmwarem 5.0.1 a firmwarem modemu 4.11.08

Ještě bych dodal že nejdůležitějsší je opravdu výběr země,operátora a sim
ID,pokud vyberete špatně,hned po první připojení k itunes vám to hlásí že sim karta v iphone není podporována.

Dan_1

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Dan_1 »

Potvrzuji funkčnost IP4 UK, 5.1 BB0 4.12.01, stačí postupovat dle návodu bechy. tímto mu děkuji.

dantasik
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pát dub 17, 2009 6:03 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od dantasik »

Potvrzuji ze zatim stale funkcni ale v postupu od bechy sem udelal jeste jeden krok.

Po restartu iphonu(uspesne aktivace) sem musel jit do polozky more information, a okopirovat IMSI a vlozit ho do metody aktivace. Pak znovu pripojit k itunes a pak to teprva jelo...

valhala
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: úte dub 26, 2011 11:47 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od valhala »

Mám to, uff. Rok jedu na Gevey SIM a poslední 2 měsíce to bylo utrpení. Ztráty signálu a neustálé několikanásobné restarty několikrát denně (4.3.3, BB 4.10.01).
Můj postup unlocku - úspěch asi na 20tý pokus:
Update na 5.0.1 se zachovaním BB 4.10.01 s pomocí redsn0w, TU a iTunes (moje zadní vrátka pro Gevey sim), vše na OSX
Jailbreak a okamžitě unlock přes SAM podle postupu od Bechy s tím, že já jsem musel použít metodu "Manual". Můj IP4 je blokovaný na T-MOBILE SK a ten v seznamu Carrier není. S operátorem ze seznamu Eurotel UMTS ani GSM/NMT mi to nefungovalo, ani s metodou "Bundle" (T-Mobile_sk)
V režimu "Manual" mi to samo načetlo ICCID a IMSI z mojí SIMKy (T-MOBILE CZ, stará verze, vylomená, upilovaná pro Gevey šuplík)
Dle návodu proveden Spoof..., pak Attempt activation. Ten prošel na cca třetí pokus - telefon se restartoval.
Tady nastal problém, který mají asi i někteří z Vás - v iTunes se ale načítalo ICCID původnío operátora, stejně jako v iTools, tudíž po vypnutí SAM enabled iTunes hlásily neplatný SIM. Nefungovalo ani opakování postupu a odpojování a připojování k iTunes.
Mě úplnou náhodou pomohlo nechat po restartu IP z Attempt activation cca 10 min běžet se SAM enabled (na chvíli jsem šel řešit něco jiného), pak jsem ze zoufalství zkusil pustit iTunes a najednou ICCID bylo v pořádku. Vypnul jsem iTunes, v telefonu SAM disabled, zapnutí iTunes, hláška o připojení - OK, opět vypnutí iTunes, zapnutí a telefon activated, signál OK, data Ok
Podle mě chvíli trvá než buď SAM nebi iTunes ověří tuto "aktivaci" na serverech, proto když jsem to dělal nejdříve rychle za sebou, ITunes ukazovaly špatně ICCID a aktivace nemohla proběhnout
Mám SIMku původního operátora (T-MOBILE SK), kerou jsem použil pro zjištění IMSI a ICCID v iTools, ale pro samotný SAM unlock jsem jí nepotřeboval. Strávil jsem tím cca 1,5hod plus 2 dny průběžného procházení diskuzí
Třeba moje postřehy někomu pomůžou

________________
... bye valhala

johannescz

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od johannescz »

Tak se mi to o pul jedny podarilo taky. Postupoval jsem dle Bechyho. Nasel jsem v telefonu (v informacich o telefonu) model MC603CM - vygooglil jsem a zjistil, ze se jedna o Chorvatskeho operatora. Jakmile jsem to zadal dle bechyho navodu, telefon se restartoval. Pote jsem pripojil k iTunes a naslo to telefon. Ovsem v kroku, kdy jsem v SAM daval vypnout enabled, tak to potom v iTunes ukazalo, ze mam spatnou simku. Parkrat jsem to zkusil znovu s ruznymi variantami toho enabled v SAM a nakonec to najelo. BECHY: DIKY MOC!

sv4b0ss píše:ahoj, nevím co dělám špatně ale at v tom SAM klikám jak chci tak tam pořád mám že je telefon activated. tzn když ho pak připojim do itunes tak se tváří jako aktivovanej.
Mam iphone 3gs haktivated firm 5,1



musis dat nejdriv v utilities " Revert Lockdownd to Stock " a pak deactive a budes to tam mit

Arago píše:mefistos: Zkoušel jsem to podle tvé rady (vypnout/zapnout se sim na kterou to chi odblokovat a pak kliknout na "clear push"), ale pořád mě to píše stav Activated. Používám SAM verze 0.1.14-2 a zkoušel jsem i nový návod a taky nic. Po připojení k itunes mě to nenabídne aktivací, ale pouze se provede synchronizace. Může to byt špatným JB?? Použival jsem sn0wbreeze-v2.9.1.



musis dat v SAM - utilities - revert lockdownd to stock a potom deactivate :-)

filipkar

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od filipkar »

Mefistos díky tobě unlock funguje!!! Děkuji !!

bagoun
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: ned říj 24, 2010 1:24 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bagoun »

Měl bych jeden dotaz...dříve jsem používal gevey, teď jsem použil SAM metodu (úspěšně), ale ukazuje mi to pořád jen jeden bar signálu (stejně to bylo i s gevey) nicméně signál je normální, jen to prostě blbě ukazuje...někde jsem četl, že na to pomůže ultrasnow, což pomohl, ale telefon se začal hrozně vybíjet...tak jsem to zase odinstalil...nevíte někdo nějaký jiný fix? Díky
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3

mefistos

Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv basebandem

Příspěvek od mefistos »

Jaky mas BB?


Sent via iPhone

bagoun
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: ned říj 24, 2010 1:24 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bagoun »

2.10.04
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3

bechy
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 09, 2010 8:30 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bechy »

Tak mám nový poznatek.Zkoušel jsem doma další IP 3gs 16gb blokovaný na att USA.Vyzkoušel jsem snad všechny varianty a nic nepomáhalo.Pak jsem si vzpoměl že jsem zkoušel nedávno odblok přes ultrasnow,byl tedy stále nainstalovaný v telefonu.Zkusil jsem ho odinstalovat a ejhle :D signál naběhl.A když to vezmu zpět tak jsem to dělal i při včerejším odblokování ip4.Takže si myslím a je to dost pravděpodobné že apliakci sam vadí apliakce ultrasnow,pokud se vám nedaří,zkuste odinstalovat!!!!!

ivokori
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 51
Registrován: pát úno 15, 2008 9:33 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od ivokori »

Panové nechápu proč tady všichni píšete nějaké návody když je to nefunkční! nechápu jak tady někdo píše že mu to jde když to není pravda! návody jsem vyzkoušel včechny a na 5 kusech iphone 4 a ani jeden nefunguje!
Profesionální www.servis-iphone.eu ve Frýdku-Místku

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od rony »

Asi si si nevsimol vyzvu, aby si to ludia urobili co najskor, lebo Apple zaplata dieru vo svojom systeme.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mefistos

Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv basebandem

Příspěvek od mefistos »

Ivokori delas to blbe:) navody fungujou porad...


Sent via iPhone

ivokori
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 51
Registrován: pát úno 15, 2008 9:33 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od ivokori »

Nejspíše možná jo ale žádná sranda,prosím tedy o radu,dík
Profesionální www.servis-iphone.eu ve Frýdku-Místku

bechy
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 09, 2010 8:30 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bechy »

To ivokori :Plně tě chápu,já nad tím strávil 3dny než byl první úspěch.To bylo vzteku :-D.
Před minutou jsem to dělal a funguje to,takže zatím apple nic nezalepil :-D
Důležité je vědět na jakýho operátora byl telefon funkční a pak jen zkoušet.

ivokori
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 51
Registrován: pát úno 15, 2008 9:33 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od ivokori »

Rozumím,dík moc
Profesionální www.servis-iphone.eu ve Frýdku-Místku

Zzdenda
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob zář 05, 2009 1:15 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Zzdenda »

bechy píše:To ivokori :Plně tě chápu,já nad tím strávil 3dny než byl první úspěch.To bylo vzteku :-D.
Před minutou jsem to dělal a funguje to,takže zatím apple nic nezalepil :-D
Důležité je vědět na jakýho operátora byl telefon funkční a pak jen zkoušet.


To je sice pěkné ale jak mám zjistit operátora na kterého byl tel. vázaný?
Mám MC133B což mi vychází UK-O2 nebo Ireland O2 ale ani jedno co je v těch dvou mi prostě nejde a je tam toho pod UK a Irelandem hodně, všechny jsem vyzkoušel i s volbou SIM ID a stále iTunes píše že SIM karta není podporována.

ivokori
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 51
Registrován: pát úno 15, 2008 9:33 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od ivokori »

Tak jsem si dal dobrý oběd jednu vodku a klaplo to,dík moc a omlouvám se za nařčení že to nejde,jde to,juchůůůůůůůů
Profesionální www.servis-iphone.eu ve Frýdku-Místku

bechy
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 09, 2010 8:30 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od bechy »

to Zzdenda :záleží taky jakou máš verzi SAM.Včera jsem popisoval metodu kde jsem měl starší verzi sam.Dnes jsem přes cidia aktualizoval a postup byl kratší.
S verzí 0.1.16-1 sam byl postu následující.
Vložil jsem sim kterou chci používat.
Zapnuté a připojené wifi
Pokud máš v cidia naistalovaný ultrasnow tak pryč s ním(remove)
otevřeš sam -pak de-activate iphone(clear push)
pak klik na Spoof real sim to sam
utilities a tam klik na attempt activation
signál naběhl i bez připojení na itunes.

Fido
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:06 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Fido »

a kdyz vypnu telefon a zapnu budu muset ten postup delat znova ??

Zzdenda
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob zář 05, 2009 1:15 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Zzdenda »

-- bechy--
Tak jsem to zkoušel přesně podle toho tvého návodu i s novou verzi SAM a po odkliknuti Attempt Activation mi to vypsalo toto:
Activation reports Error: ActivationInfo rejected. You must select the original carrier SIMID of phone.
A zase jsem tam kde jsem byl dříve.

fAUSt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 347
Registrován: pon dub 11, 2011 11:16 am

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od fAUSt »

Já bych se rád zeptal jak je to, když na blokovaném iPhonu 4 s FW 5.0.1 mám Jailbreak, ale je to ten, co po každém vypnutí musím dát v RedSn0w Just Boot, tak lze z něj udělat i nějaký "normální" asi ten untethered? respektive, abych mohl vypnout telefon. ? Bude fungovat SAM i na tomto jailbreaku, když použiji například RedSn0w 0.9.10b5 ?
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od rony »

bude.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od kvasimodo »

Pro Zzdenda,me to psalo presne to same ( stejna chyba ,a zadny restart )
Nicmene na to uz neklikej a zamer se na navod od bechy.Sice mi neprobehl restart jak bechy pise , ale jinak mi to dle jeho postupu funguje.
Vcera jsem po 2 dnech a ruznych navodech tel. rozchodil(ani nevim jak)
Dnes jsem na novou Sim tento tel. dle navodu od bechy rozchodil cca za 40 min.(jen mi proste taky nerestartoval)
Ale asi ten restart neni tak dulezity 2x funguje i bez restartu!!!
Jen jak bylo zminovano ,dulezity asi opravdu je zadat dobre jaky byl operator a stat tel.
PS:a hlavne pevne nervy ,a nerozflakat tel. steky !!!

Fido
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:06 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Fido »

nebo kdyz vydelam sim a dam zpet nebudu muset delat ten postup znova nebo kdyz vypnu a zapnu tel ??

Zzdenda
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob zář 05, 2009 1:15 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Zzdenda »

Tak jsem to konečně zvládl, sice podle toho posledního návodu co psal --bechy-- to nešlo, ale udělal jsem to takto:
V Cydii aktualizovat na nejnovějčí SAM
Vložit kartu kterou chceme používat
Spustit na iPhone Wi-Fi
Otevřít SAM
Zvolit v Method - AutoDetect
V Untilities zvolit Attempt Activation a po chviličce načítání naskoší signál.
V SAMu není potřeba vypínat Enabled, když se tam kouknete už je to vyplé.
Pak se lehce připojíte i k iTunes a všechno běhá jak má.

Jednoduché a rychlé, hlavně pro ty co neví pro kterou síť byl tel. určen.
Snad to někomu pomůže.

mefistos

Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv basebandem

Příspěvek od mefistos »

Prectete si ten muj navid dole mate odpoved na vsechny tyhle vase otazky... Zbytecne se ptate na neco na co uz je odpoved!


Sent via iPhone

dalas
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř lis 19, 2008 9:11 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od dalas »

bechy píše:Vložil jsem do ip svojí sim
vyp/zap iphone
zapnul a připojil k wifi
zapnul aplikaci sam
kliknul na utiles potom na DE-activate iPhone(clear push)
v Method jsem nastavil By country and carrier
v Country nastavil zem ze které iphone pochází
v Carrier nastavil operátora na který je iphone odblokovaný(u mě to byl orange)
---btw zde opravdu záleží aby jste správně vyplnili operátora,např iTools mi hlásil uplně jiného operátora,je třeba zkoušet více možností.
v Sim ID jsem nastavil jedno z čísel(osobně jsem tam měl 2 čísla,jedno musíte vybrat)
pak jsem kliknul na utilles a v něm na Attempt Activation(pokud se iphone restartuje tak máte na půl vyhráno,pokud se nerestartuje a hodí chybovou hlášku musíte v sim ID nastavit další číslo které vám nabízí a zkusit znovu v utilites -attempt activation)
Pokud se tedy telefon restartuje připojte jej k itunes
Když se v itunes načte(vypadá to jako normální načtení při každém připojení k itunes kde máte informace o připojeném iphone) normálně ho odpojte a vypněte itunes.
Po té znovu otevřete Sam a klikněte na Enabled aby nebylo modré ale bílé(vypnout)
Pak opět zapněte itunes a připojte iphone,itunes bude chvilku načítat a pak příjde chybová hláška že iphone nejde připojit nebo něco takového.Dejte OK.
Bez odpojování iphone vypněte itunes a znovu ho zapněte,iphone se načte a signál naběhne

Snad jsem to napsal jasně a trochu srozumitelně a polopatě.Zatím jsem to dokázal 2x na jedno iphone 4 s firmwarem 5.0.1 a firmwarem modemu 4.11.08

Ještě bych dodal že nejdůležitějsší je opravdu výběr země,operátora a sim
ID,pokud vyberete špatně,hned po první připojení k itunes vám to hlásí že sim karta v iphone není podporována.



:Bravo: ses king bechy :Bravo: , az podle tveho navodu jsem to rozchodil
delal jsem to na fw 5.0.1,firmware modemu 05.13.04 - ip 3gs z Vodafone UK
potom pres snowbreeze custom na 5.1 se zachovanim basebandu - pro sichr
probehl restore a signal sam naskocil bez nutnosti pripojeni k itunes
takze telefon unloknuty a hlavne bez jailbreaku
veeeeelka spokojenost, mladej si konecne zavola

BadBoy007
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 72
Registrován: stř črc 28, 2010 4:33 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od BadBoy007 »

Počujte unloknem tým aj iP 4 s fw:4.3.3. Bude to navždy unlock, nebude mať potom iP nejaké problémy so signálom?

mefistos

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od mefistos »

unlock ti zmizi do pul hodiny a totalne se rozvari GPS chip a z retiny se stane normalni dvoubarevnej displej jako mela nokie 5100...

procti si jak navod tak tenhle topic vse tu je odpovezeno

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od kvasimodo »

Pro fida...Po unlocku muzes kartu vyndavat a zandavat jak budes chtit.To same i vypinat a zapinat telefon.Signal nabehne jak ma.Jde jen o to,ze musis davat porad stejnou kartu,i karta od stejneho operator Ti nenaskoci.To bys musel opet udelat unlock.

Fido
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:06 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od Fido »

a co kdyz udelam v cydii upgrade samprefs tak jestli to zas budu muset delat znova ?? predem dekuji za odpoved

ferom22
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 14, 2010 7:31 pm

Re: Unlock iPhonů 4S, 4, 3GS na iOS 5+ s jakýmkoliv baseband

Příspěvek od ferom22 »

Super. Dakujem.
funguje to!!!
Ale na Firmware 4.3.1 som to nerozchodil, az na 5.0.1

PS: Neviem ako vy, ale ja mam len jednu palicku signalu, aj na 3G, aj EDGE.
Neviete co stym???
Naposledy upravil(a) ferom22 dne stř dub 25, 2012 10:09 pm, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět