[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
plastex

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od plastex »

Dobre tak jdu na to dneska znova, jak si rikal ze mam IP dostat z DFU modu, tak on se z toho nejak dostal sam, DFU mod po zmizeni downloading Jailbreak data.. takze IP zdrejme v DFU modu neni. Tak a ted jdu udelat to co si rikal stejny postup jen s tim rozdilem ze nebudu zapinat iTunes, a nevim jestli mam udelat znova restore a nebo to mam nechat tak jak je, tak nejdriv to zkusim udelat bez restore a kdyz to nepude tak udelam restore potom.

plastex

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od plastex »

Doublepost smazán a ostatní dva pod tímto také. Prostuduj si pravidla a edituj příspěvky. Beavers.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od cicolably »

plastex
problem z 2G nie je ten pri troche logiky ide dať aj na FW 1.1.4
maš windoz XP ? ńemožeš , treba wistu , sewen, mac
maš iTunes 9.0.3 ? nemoožeš,nejde restore na FW 3.1.2, odinštaluj (revouninstaler) a stiahni si i tunes 9.0.2 a nainštaluj
skus to cez recovery mod
vypni iPhone
zapni itunes 9.0.2
drž HOME na iPhpne a pripoj k PC
iTunes detekuje iPhone ukáže sa seriove číslo pri DFU tam nie je nič
SHIFT + restore a nahraj 3.1.2
Ak došlo k chybe, ako 1011, 1013, 1015, jednoducho ignorovať (v skutočnosti firmware 3.0 je už úspešne inštalovaný). Stačí jednoducho spustiť RedSn0w a urobiť jailbreaking
ak je chyba , ako 1601, 1602, 1600 alebo niečo iné potom iPhone do DFU módu a skús to znova.
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Plastex edituj příspěvky. Takhle tady máš 4 příspěvky pod sebou, to je skoro na ban. Uděláš to tak že v pravo u tvého příspěvku je tlačítko "upravit"

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Beavers »

:arrow: Hnykda a ostatní: Nahoře nad názvem tématu v sekci Návody je výňatek z pravidel. Respektujte ho.
Hnykda, přesunul jsem tvůj návod do jiné sekce, kde je povolena diskuse a až budeš mít vše ověřené, tak to dáme do návodů. Po dokončení a ověření návodu mě nebo jiného moderátora požádej o spolupráci.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Omlouvám se, děkuju, učiním tak

plastex

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od plastex »

Cokolabdi dekuju za navod urcite ho zkusim ale mam takovy problem, stahoval jsem starsy verzi iTunes ( myslim ze to byla 8.2.1.15, nejak tak to bylo ) nainstaloval jsem ji ale hodilo mi to hlasku neco jako ze nejde zpusti z duvodu knihoven co zustali po novejsi verzy iTunes, nevim jstli to bude delat i u te co si mi nabidl, ale rad bych to vedel protze nemam zas tak rychlej internet abych mohl stahovat tolik dat porad dokola, diky.

A mam windows XP, to snad neni nejaky problem protoze moznost na visty sice mam ale zrovna na visty se mi to intalovat nechce, a W7 ty bych asi na mim kompu nerozslapal mam jen 1,5GB ram a 2,6+ AMD Athlon, hrozny delo ale tak pred 6 rokama :-D :-D :-D

A jeste dotaz az nainstaluju ten iTunes 9.0.2 tak ten postup mam delat uplne stejne jako sem ho delal do ted to je podle toho navodu a nebo to mam proste udelat tak ze udelam restore a pak pre iTunes dam SHIFT+RESTORE a vlozim tam FW.
Naposledy upravil(a) plastex dne úte úno 23, 2010 8:16 pm, celkem upraveno 1 x.

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od tvosi »

musis iTunes 9.0.3 odinstalovat uplne se vsim! vse co se tyce Apple smaz
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Cenayus

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Cenayus »

no akurat som urobil JB presne podla navodu na iphone 3G a nenaskocila mi siet, po zadani pin kodu sa nic nedeje ani po 15min. nenaskoci siet
iphone z tmobile a pouzivam vnom tmobile simku.
co stym?
skusit repete?(staci dat restore a ist podla navodu odznova?)

btw v bode kde sa mam uistit ze je iphone vypnuty, vypnuty nebol tak som ho vypol...

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Bohužel je blokovaný. Resp. toto dělají blokované telefony. Zatím není unlock. Máš iPod

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od tvosi »

Hnykdo, cti co pise...ma z T-Mobile a pouziva T-Mobile :!: ano zkus znovu restore na 3.1.3 a nez udelas JB tak se ujisti, ze telefon je aktivovany a funkci :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Ale já to čtu :D . Ale výsledek tomu neodpovídá :D
Postup viz. Tvosi...

Cenayus

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Cenayus »

no dal som retsore a nabehol signal, tak idem vyskusat este raz ten navod...
btw mam win 7 32bit, uvidim ci to pojde

tak uz vsetko ide ako ma...mal som len jeden problem, ze pri downloading Jb (alebo nieco podobne) mi vypisalo chybu ze redsnow prestalo pracovat aprogram sa ukonci...
opat som ho pustil telfon som vypol dal do dfu a uz to prebehlov poriadku.

takze dik za navod

plastex

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od plastex »

Cokolabdy tak jsem to zkusim podle tvyho navodu, smazal jsem iTunes 9.0.3 nahraj sme 9.0.2, zatim pohoda, pak jsem teda vypnul Iphone zapnul iTunes, pordzel tlacitko home a pripojil iPhone ke kompu, zatim vsechno jak ma byt, v iTunes je videt seriove cislo, na Iphone je znacka iTunes a USB kabelu ( bez moznosti volat ) dam SHIFT + RESTORE zacne to neco delat ale ve fezy kdy se to dostane do " Preparing Iphone for restore" se to jakoby zasekne, proste to nic nedela, tak cekam jestli se to nejak nerozhejbe a asi po 5 minutach to hodi nejakou hlasku s cislem 1604 na konci, no a sem vprdeli, takhle to zkousim porad a nic to neudela, tak co dal??

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

...ak je chyba , ako 1601, 1602, 1600 alebo niečo iné potom iPhone do DFU módu a skús to znova.

Co ti to říká?
Skus restorovat v DFU

plastex

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od plastex »

No ted nevim jak se dostat z toho modu co mi tam vznik tak jsem proste nejak drzel tlactka a zkusim jsem dat restore + shift a hodilo mi to chybu 13, to je co??

Tak ted sem udelal to ze sem dal restore + shift a vlozil jsem tam starsi software, vypadalo to nadejne ze by to mohlo jit ale kdyz se to tam nainstalovalo tak to skocilo zase do toho modu jak je tam iTunes a USB kabel s moznosti volat ale nemam tam klasickou plochu a je tam napsano misto slide to unlock tak takm je slide for emergenci.
Naposledy upravil(a) plastex dne stř úno 24, 2010 4:34 pm, celkem upraveno 1 x.

Konik.HOP
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: úte pro 18, 2007 9:21 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Konik.HOP »

Funguje to bezvadne mam pres dva roky stary 2G iphone dovezeny z USA..co vsecko po upgrade firmwaru doporucujete z Cyndie doporucujete stahnout?....a abych za uplneho debila: jak je to s MMSkama?..na 2G nejdou at all?..

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Plastex, stebou to neni jednoduchý.
Jsou dva (tři) stavy:
DFU - to je to kam ho dostáváš držením kombinací těch tlačítek
Recovery Mode - To je ten kabel + itunes a "slide for emergency"
Normální chod - když ho můžeš používat

DFU - Návod jak se z něj dostat je v tom návodu napsaný. Přečetl jsi si ho celý než se ptáš?!

Recovery mode - To znamená že je tvuj iP bez JB i bez Unlocku. Ty chyby nevim co znamenají, můžeš použít google.
Pokud ti to nefunguje, skus použít jiný program, třeba "blackra1n" - snad ti půjde, jde tam jen o 1 tlačítko. Návod si najdi v threadu "Shrnutí - 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK"

chali2

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od chali2 »

plastex píše:No ted nevim jak se dostat z toho modu co mi tam vznik tak jsem proste nejak drzel tlactka a zkusim jsem dat restore + shift a hodilo mi to chybu 13, to je co??

Tak ted sem udelal to ze sem dal restore + shift a vlozil jsem tam starsi software, vypadalo to nadejne ze by to mohlo jit ale kdyz se to tam nainstalovalo tak to skocilo zase do toho modu jak je tam iTunes a USB kabel s moznosti volat ale nemam tam klasickou plochu a je tam napsano misto slide to unlock tak takm je slide for emergenci.


zdravim jen takovej postreh :-) me to hazelo takovyhle chyby kdyz sem mel usb kabel pripojenej zepredu do pocitace.. a jakmile sem ho napojil do zadnich usb portu tak uz to bezelo normalne

kanne8472
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 06, 2009 12:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od kanne8472 »

potvrzuju přehození USB na jinou pozici, frčim na XP win32 Proffesional, iP se mi nechěl JBnout. Mám celkem 4, na horních dvou nic, hodil jsem to na spodní a restore už běží. Možná že jedni běží na starým USB, ty další 2 na nové verzi.


POZOR, POZOR: Právě jsem naprosto nechtěně a neúmyslně spustil JB bez recovery modu, jen jsem vypnul iP a rovnou začal proces. Narozdíl od zmíněného postupu se vše provedlo napoprvé za pár minut. Tím samozřejmě nic špatného proti autorovi, určitě rozumí tomu co dělá, ale tohle jde taky :) Právě jsem zkontroloval veškeré věci, kontakty, APP z appstoru, nastavení, všechno funguje jak má. Kdyby něco bylo, opravím tento příspěvek, ale vypadá to OK, jedu na [zakázáno] a nafrkat do phonu nějaký věci jako třeba tomtoma.

Jinak dobrý článek, akorát bych někdy upravil slovosled, není to vždy na 100% jasné (rejpu, pač existuje možnost, že bych mohl mít 16GB iPod misto iPhonu :))
Naposledy upravil(a) kanne8472 dne čtv úno 25, 2010 5:50 pm, celkem upraveno 1 x.

plastex

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od plastex »

Tak jo kluci sem rad za vase rady a uz sem to nejak dokazal proste nechapu jak ale nejak sem to udelal udelal sem to priblizne tak nejak jak je to napsano hned nazacatku od autora takze fakt dik a omlouvam se jeste jednou za tydeni psycho co sem vam tu zpusoboval mima dotazama :-) dekuji moc :-)

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od cicolably »

kanne8472
z iPhone 2G neurobíš iPad
len ked ho rozbiješ :D
s troškou rozumu ho downgraduješ aj na FW 1.1.4

a ešte, že len další ZLODEJ čo mu treba JB
Naposledy upravil(a) cicolably dne pát úno 26, 2010 3:09 pm, celkem upraveno 1 x.
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od tvosi »

hexiiik dostal za warez BAN :!:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

@kanne8472: A cože se ti tam nezdá?

srutal

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od srutal »

Celí návod je srozumitelný a podle něj jsem úspěšně provedl JB. Měl jsem ale problém s přípravou konkrétně s bodem c). Po restore jsem musel vložit sim a počkat až se mi na display zobrazí hláška iPhone byl aktivován. Potom jsem již pokračoval podle návodu.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Ok, doplním že se to má dělat se SIM

mykrakol1

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od mykrakol1 »

pridávam sa k ,,srutal" Aj mne nenačítalo siete keď som to urobil presne podla prípravy. Treba po restore zapnúť iPhone a aktivovať ho aby nabehla sieť. Potom nechať pripojený k PC a len vypnúť. Ďalej už podla návodu po príprave.

Tel. mám od T-mobile s T-mobilovou kartou. 3G 16GB 3.1.3

kanne8472
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 06, 2009 12:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od kanne8472 »

zdravím, tak jsem zjistil chyby a jak jsem popisoval výše, JB se zdál ze funguje, ale nejdou do něj nahrávat *.i-p-a soubory, safari mi napíše, ze nemůže stáhnout soubor. Dělám JB tedy už pošesté, naprosto slovo od slova a výsledek je, že to vypadá, že to proběhlo OK, ukousnutý ananas, ale není vidět sim, aktivace sim proběhne, ale žádný výsledek. Má někdo stejný problém ?

udělal jsem přesně i to podle youtube návodu, viz. link top, sim UNLOCKED, signál nikde, položka v nastavení taky ne, iP v ENG

dám zase restore pres iTunes a všechno funguje jak má (tak jak iP bez JB fungovat má)

udeleno varovani za ty i-p-a soubory...jesstli se zepta na neco k warezu, tak ho napraste a dostane mesicni BAN :!: tvosi

sry :) a ja furt co to cenzored ....

bude ok, když se zeptam, jaky je to plugin v cydii ? jiank hned editnu a smaznu dotaz

varovani nepomohlo, udeluji mesicni BAN...tvosi
Naposledy upravil(a) kanne8472 dne čtv bře 04, 2010 6:01 pm, celkem upraveno 1 x.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

1. Warez?
2. Stahovat přes safari můžeš jen s pluginem z cydie

domin47

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od domin47 »

Chci se zeptat, když mám mobil odblokovaný pro všechny sitě. Z kamaného obchodu pjde mi tam normal O2 SIM?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Zkusíme na to přijít logicky :mrgreen: :
Co ti říká pojem: "Odblokovaný pro všechny sítě"?
A pak ti dám nápovědu - O2 je síť.

Dadsiq

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Dadsiq »

Zdravím, mám iPhone 2G 8GB . Telefon je blokovany. Zkoušel jsem dělat všechno podle vašeho návodu jenže když už příjde ta fáže držení tlačítek, iTunes se mi prostě vypne a cele to jde to srač.. .... prosim vas podle me je to tim že se připojuje a odpojuje iPhone a iTunes to zdetekuje a vypne se zrovna kdyz už čekám těch 30 sec při držení home buttonu... prosím vás, prosím o radu, děkuji.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Definuj: "Cele to jde do srat..." - co to jako dělá

Kdy přesně se vypne.

Dadsiq

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Dadsiq »

no prostě, když už jsem u třetí fáze, iTunes celé spadne (3. fáze je ze mám drzet 30 sekund home button.... asi kdyz uz z těch 30ti sec uběhne tak 10, pak po 5ti sekundach co spadnul iTunes tam hodí že device processing a podobne blaboly a pod tím Waiting for Reboot , jenže prostě iphone nic nedělá, je to pošahané, já jako uživatel zadnou chybu nedelam, chyba je v tom systemu podle mě... všechno dělam jak je to v tom navodu... ach jo




edit: Problém vyřešen, prave mi iphon pise Downloading Jaiblreak Data... super! diky :D snad to uz pujde :D taková náhoda... siper dík

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Ano, to se stalo snad každému kdo to dělal. Nejpozději na potřetí se mi to vždy rozběhlo.
Chce to zkusit jiné USB porty třeba

m.cut

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od m.cut »

Mam iPhone 3G FW 3.1.3 a pokousim se o JB.
1. Příprava:
a) Váš telefon je po restore(návod zde na foru) a následný update na 3.1.3 (iTunes vám ho nainstaluje), neobnoven ze zálohy, je do něj vložena Sim Karta
b) Když jej zapnete je v Recovery Mode - obrázek který říká ať jej připojíte k iTunes

jak udelat aby kdy udelam restore pres itunes na 3.1.3 aby jako v bode b byl v recovery modu?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Recovery mode hlásí jen když máš telefon blokovaný. To opravím

m.cut

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od m.cut »

Diky moc,uz se mi to povedlo,supr navod.

petrzal
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: stř úno 25, 2009 9:46 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od petrzal »

Omlouvám se, ale ztrácím se v tom začátku.
Stáhnu FW 3.1.2. ale i když všechno extrahuji tak ikona FW tam není.
U 3.1.3. tam ikonu kterou by RS viděl mám, ale to zase nejde pokračovat.

blackmanT

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od blackmanT »

díky za návod.
vše provedeno během cca 20ti minut na první pokus. Funkční vše jak má.
ještě jednou díky

Odpovědět