[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

Pánové tak to je nějaké divné. Bral jsem 3 gevey karty. Ta moje na vodafone funguje viz video co jsem udělal. Ze je nějaká nefunkční kopie jsem netušil. Nejsou to jen odlišné verze?
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

@Turista
Mozes mat iny druh Gevey/
Skusal si 2G aj 3G sim?

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

No zkoušel jsem sni 3 druhy operatora nova micro sim od vodafone pak klasicka sim od O2 a klasicka od T-mobile Vodafone nenašla ani moje gevey ani od tonyho co nabidl ale jeho co ma v mobilu s tou mi telefon vodafone jel T-m. ten hodi hlašku ale nenaskoči signal na spojeni O2 je tak rychli že nepřepneš mod u Tonyho nenajela ani jedna sim :( jen tu co měl v telefonu hral jsem si stim 1000X a ani jednou 100 navodu a ani jeden nefunguje :( a od mati stara karta jeste s napisem oskar co jsem ostřihal taky nic nechytne nevim jak poznam jestli je karta 3g nebo 2g :P

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

Viděl jsi moje video? Take jsem mel problemy s touhlaskou ze tam naskocila rychle. Necekej na ukonceni hovoru.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

@Turista.Na novych buva vacsinou napisane 3g.Ale uplne laicky to rozoznas podla valkosti chipu.Tie stare 2G maju chip rozdelny na 4+4 plozky a nove 3G na 3+3.
Ale tiez som predaval Gevey chlapikovi z Tn a ten kupil 3ks,kotore boli len napodobeniny.Preto som mu urobil video navod,aby videl,ze moja je funkcna.Mozno si natrafil na podvodnika..aj v zahranici je ich dost

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

To infernus: Ja to zkousel podle tveho videa.
1. Pokud su moc rychly, tak mne vyskoci hlaska, ze probiha hovor, jestli chci opravdu do flight modu.

2. Pokud pockam na ukonceni hovoru, tak ihned naskoci hlaska "No sim installed" nebo tak neco..
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

zandom07

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zandom07 »

Tákže, mám takový problém. Koupil jsem nový iPhone 4 32gb ze španělska a koupil na gigatelu geveysim. Jednou se do sítě normálně přihlásil, ale po té už jen na dvě sekundy. Pokaždé se mi přihlásí jen na dvě sekundy. Zkoušel jsem kamaráda geveyku (má starší s větším čipem a je nutno na simce vyříznout zub) a ta šla. Může být vadná geveyka co mám já?

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

JamesScott píše:To infernus: Ja to zkousel podle tveho videa.
1. Pokud su moc rychly, tak mne vyskoci hlaska, ze probiha hovor, jestli chci opravdu do flight modu.

2. Pokud pockam na ukonceni hovoru, tak ihned naskoci hlaska "No sim installed" nebo tak neco..


Zbyla mi tu jeste jedna gevey karta z tech 3 co jsem kupoval. Svoji jsem kupoval ze stejneho zdroje jako tyto a nepredpokladal jsem ze s nimi muze byt nejaky problem kdyz me na vodafone fungovala. Pristi tyden prijede znamy s blokovanym telefonem a O2 micro sim tak to s tou posledni gevey odzkousim a dam vedet.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

zandom07
Takze mas novu gevey..mas aj 3G sim?S tym mensim chipom?Ked skusas spustit Gevey mas vypnuty Iphone?
Mne na vsetkych Gevey fungoval len jeden navod.Vlozit Gevey do vyp.foonu.Zapnut a pockat na prijat.Cakat 15s a zavolat 911.Polozit dat 1x letecky mod.Cakat cca 30s kym nenapise vlozte sim.potom 2x ryhlo za sebou letecky mod a signal VZDY nabehol

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

To infernus: Tos ani nemoh predpokladat, pokud ti to funguje...
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

zandom07

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zandom07 »

Tákže vážení... Udělal jsem jednoduchý pokus. Místo vodafone karty jsem to zkusil s o2 kartou a funguje to naprosto v pohodě, pokaždé na první pokus. Nicméně, jak je možné, že to vodafone nebere?

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Vyfotil sem svou Gevey, ktera nefunguje na o2 microsim:
http://l4c4.4fan.cz/gevey/geveylic.jpg
http://l4c4.4fan.cz/gevey/geveyrub.jpg
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

hosi bacha na 5.0 betu 2 nevim jiste jestli se to nejak fixnulo ten bug na unlock.. ale co mi gevey slapala na beta 1 tak ted mi nechce nabehnout... budu to zkouset a napisu pozdeji zatim to nejede


Potvrzeno.. GEVEY NEBUDE fungovat na 5.0b2 apple to fixnul kdo chce tedy unlock tak zustante na 4.3.3

EDIT: sel sem na 4.3.3 a pouzil novej sn0wbreeze zachoval si BB a na 5.0b2 mi jede GEVEY!!!! :)

JackD

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JackD »

a když uptatneš na betu 2, tak se změní verze BB? Jako jestli je nějakej novej BB v betě 2?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Vkládám slíbené foto dvou Gevey přičemž ta první, která má čárku před nápisem Gevey směrem na horu je absolutně nefunkční a druhá, která má čárku před nápisem Gevey směrem dole je plně funkční i s vytáčením 911. Viditelné zjištění je i v porovnání dělících spár mezi ploškami, nefunkční má užší dělení, funkční širší dělení plošek. Další zjištění je, že u Gevey č.1 je rámeček vyroben ze zinkové slitiny, která je poměrně křehká a u Gevey č.2 je rámeček z jiného materiálu, který je pokovený a má vzhled blížící se originálu. Poslední zjištění je v paměti, kde Gevey nefunkční má čip bez označení a funkční má čip s označením

F300
EAJ2
116+
Obrázek
Obrázek
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Chtel bych se zeptat tech co jim gevey funguje, mate tu carku pred napisem dolu nebo nahoru? Zajimalo by mne jestli se tak da poznat imitace.
Diky.
Ja ji mam nahoru a nefunguje.
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

ja ji mam nahoru a funguje

Mattz18

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Mattz18 »

Zkoušel jsem tvuj postup, bohužel po zhruba 3 vteřinách signíl opět ztratím a napíše mi to že sim selhala. Mám také vodafon

Strýček
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: úte lis 24, 2009 5:26 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Strýček »

Ty co maji chip jako ctverec funguji se vsim. Ty novejsi ( gevey pro ) prodava je ted gigatel maji chip obdelnik funguji jen s o2 sim !!
Ozkouseno 20x bez debat i na Os 4.3.3 bb 4.10
Na dvirkach tech 1 zinkovych byl maly vykus a napis gevey
Ty nove gigateli maji jiny kov z ktereho jsou lisovany velky vykus
a napis ANEW na dvirkach ...
* servis mobilních telefonů Teplice *

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Tak sem si koupil gevey sim pro na gigatelu a konecne funguje. Mam O2 microsim.
Obycejna gevey si s microsim od O2 proste neporadi. (Kdyby ji nahodou nekdo chtel, tak pm ;))

Edit: Tak po nahrani iOS 4.3.3 me to ukazuje pouze 1 carku signalu. Zkousel sem volat a posilat sms a funguje to, i rozumet je dobre. Nevite ale nahodou jak docilit toho aby to tu silu signalu ukazovalo? Diky
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

skw
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:55 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od skw »

prosim Vas, kdo z Vas koupil gevey sim na gigatelu a jaky s ni mate zkusenosti? Nejsou to ty nefunkcni napodobeniny?
nabizej tam tri, mam iOS 4.3.3, bb 04.10.01 a rad bych byl u vodafonu (jejich microsim ma ten vetsi cip?)
u vsech pisou podporu pro iOS 4.3.3 a bb 4.10.01, ale proc tomu jen neverim:)
gevey ultra sim (asi ta nejnovejsi ze), gevey pro, gevey supreme
Diky za odpoved!

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Mam Gevey sim Pro a O2 micro sim, iOS 4.3.3 a bb 2.10.4. Volat a posilata sms můžu, ale ukazuje to neustale 1 carku signalu. Nefunguje 3G.
Na iOS 4.2.1 mi to signal ukazovalo ;)
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

ogarazdediny

Gevey SIM

Příspěvek od ogarazdediny »

mám problém s gevey. když zapnu telefon tak mi tam naskočí "selháni sim" a potom je nahoře místo signálu "neplatný sim" a nic dál... poradí mi někdo prosím? díky

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

Skus nechat prebehnut ultrasnow.Viem ze ti to neodblokuje,ale ten bug s ukazovatelom sig by ti malo odstranit.Ak nepomoze,tak potom len flesnut cez Itunes,aby ti fleslo aj modem.a Brejk a aktivaciu urobit az potom

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Diky moc. Ultrasnow fakt pomohl. Tohle by me fakt nenapadlo.
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

skw
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:55 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od skw »

Iphone 4 : iOS 4.3.3, bb 04.10.01 ...odemknuto pomoci GEVEY supreme (zluty obal). sice stale vyzaduje vytocit 112 ale slape. Tzn. kdo mel pochyby o nakupu na Gigatelu, u tohoto produktu nemusi vahat! 3G šlape, wifi taky...

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

[mod=BEAVERS]Takové příspěvky si odpusť.[/mod]
n.z.

zdenda29
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: stř čer 29, 2011 7:57 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zdenda29 »

skw píše:Iphone 4 : iOS 4.3.3, bb 04.10.01 ...odemknuto pomoci GEVEY supreme (zluty obal). sice stale vyzaduje vytocit 112 ale slape. Tzn. kdo mel pochyby o nakupu na Gigatelu, u tohoto produktu nemusi vahat! 3G šlape, wifi taky...

A co máš za operátora? Já mam t-mobile a používám starší Gevey kartu a radši telefon nevypínám, protože když ho vypnu tak mi pak trva třeba 4 hodiny než ho nahodím... a co vím z okolí tak je to problém T-Mobile simkaret.

ondratej

Re: Gevey SIM

Příspěvek od ondratej »

to samé mi dělá rebel sim ... poradím ti trpělivost ... vyndat při zapnutém iP SIM, zase zandat, vytočit 112, airplane on and off a pořád dokola, než se to chytne

nejdřív jsem si myslel, že mám nefunkční rebel, ale pak jsem zjistil, že tenhle postup funguje

ogarazdediny píše:mám problém s gevey. když zapnu telefon tak mi tam naskočí "selháni sim" a potom je nahoře místo signálu "neplatný sim" a nic dál... poradí mi někdo prosím? díky

arvy

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od arvy »

Chtěl jsem se zeptat mam iphone 4 s Gevey sim . Dneska jsem si ho aktualizoval a nejde mi rozběhat mobil . Když ho zapnu tak mi tam skočí usb s šipkou na itunes . A když to připojím tak mi to píše že tam není sim . nevíte co stím ?

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

Podla toho co pises,nemas aktivovany iph.Bud ho aktivuj s kartou na ktoru je blokovany,alebo urob jailbreak.Az potom ti Gevey bude fungovat

arvy

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od arvy »

Právě to mi nejde ho aktivovat . Mobil jsem používal dlouho předtímale po tý aktualizaci mi to nechce aktivovat nic. A nevíte jak zjistim SW protože do mobilu se nedostanu a na itunes mi to píše že není sim .

smaros

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od smaros »

caute, ked teda zapnem i phone cez gevery a vsetko pojde ako ma teda budem mat signal, mozem mobil opakovane prepnut do airplane mode bez toho aby som musel opakovat cely ten proces s vytacanim 112 atd...? teda ci si najde sam signal. Dalsia otazka, mam staru sim kartu, pojdu mi vsetky druhy Gevery kariet aj tie najnovsie Pro? A posledna otazka, ako je to s updateom alebo resetom i phonu, su s tym najake problemy?
Vdaka za odpovede :good:

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

1. som nikdy neskusal,pretoze nebol dovod prepnut na letecky mod..
2.nie nepojdu.So starou sim ti pojde len stara Gevey-tam kde bol vacsi chip a musel si strihat z karty
3.Gevey s update nesuvisi.Ak mas Iph aktivovany a nemas tam modem z verzie 5 beta2,tak ti bude fungovat.

edit:@arvy
Gevey ti iph nedokaze aktivovat.Ak si robil update cez Itunes a ipsw si nevyberal sam,tak nemusis zistovat aku tam mas verziu.bude tam 4.34.Pokial viem tak tam je zatial len tethred jb,

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Ahoj,
pokud máte zájem, můžu vám popsat zkušenosti s Gevey Ultra.

Mám zablokovaný iPhone 4 na slovenský T-Mobile a chtěl jsem ho používat v síti českého T-Mobile. Koupil jsem si tedy Gevey Ultra přes eBay. Po doručení jsem však bohužel zjistil, že se téměř určitě jedná o neoriginální verzi - obal používá jiný mechanizmus, než u Gevey Ultra z applenberry a je na něm odkaz na neoficiální web http://www.ps3v.com (který zde dokonce nabízí možnost ověření pravosti pomocí unikátního čísla na balení, má verze je prý "pravá" :D ).

SIM kartu mám asi 5 let starou, musel jsem ji tedy ořezat na microsim a také trochu uříznout kvůli většímu chipu. Podařilo se mi přihlásit se do sítě jak přes klasické 112, tak také přes aplikaci FuriousMod z Cydie, která všechny operace provádí sama a po spuštění tedy prakticky ihned proběhne přihlášení do sítě. Všechno toto funguje i přesto, že se jedná nejspíše o fake verzi.

Trvalo mi ale docela dlouho, než se mi podařilo TMO CZ SIM kartu rozjet. Do současného stavu jsem se dostal po několika desítkách pokusů s restarty, vyjímáním a vkládáním SIM zpět. Myslím tedy, že (alespoň u mé verze) možná záleží na přesnosti vložení SIM do telefonu (nebo na jiném aspektu, který souvisí s Gevey SIM nebo SIM operátora). Nyní však vše funguje dobře, včetně restartů telefonu.

Abych to shrnul, Gevey Ultra opravdu funguje bez nutnosti vytáčet 112 (s FuriousMod), doporučuji však kupovat pouze přes applenberry.com, což je oficiální distributor Gevey karet. Gevey Ultra funguje i se starší a oříznutou kartou. Pokud vám zpočátku nebude Gevey fungovat, doporučuji stále zkoušet, jednou to musí vyjít :)

zdenda29
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: stř čer 29, 2011 7:57 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zdenda29 »

Také se podělím se zkušeností. Mám iPhone 4, verze 4.3.3., Jailbreak, Haktivace.... Používám T-mobile starou kartu(vystřihnutou). Měl jsem zatím Gevey, Gevey Pro a Gevey Supreme...se všema mi funguje jeden jedinej postup.
Vložim gevey sim
Zapnu iPhone,naskočí chybové hlášky
Zapnout/vypnout letový režim-chybové hlášky
Zapnout/vypnout letový režim- chybové hlášky + vyskočí černá obrazovka- potvrdit Accept
vyskočí zase selhani sim apod.
Zapnout/vypnout letový režim- naskočí 1 bar signálu
Vytočit 112,po chvilce típnout(neni poteba spojit hovor)
Zapnout letový režim a počkat než vyskočí hláška Neni instalovana sim.
Až ta hláška vyskočí tak to potvrdite vypnete letový režim a po chvilce naskočí signal.... Je to ověřený způsob ale ne vždy vyjde napoprve. Občas nakonci nevyskočí ta hláška Neni vložena SIM tak v tom případě vypnout iPhone a celé znova.
Ted mám tedy v plán koupit tu Gevey Ultra vzheldem k tomu že kolega nade mnou píše že by to měla s T-Mobile fungovat "bez problémů". Jsem na to zvědavej...

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Určitě doporučuji, po pětidenním používání si nemůžu stěžovat.

Dnes jsem mimochodem narazil na doporučení, které tvrdí, že velký (starší) chip na SIM nefunguje s Gevey SIM, Gevey Pro a Gevey Ultra ( http://applenberry.com/simcard ). Mě však Gevey Ultra s tímto chipem funguje. Může to ale být způsobeno tím, že pravděpodobně nemám originální Gevey Ultra od applenberry.

CerealK

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od CerealK »

Zdravim,

snažim se bráchovi zprovoznit blokovanej iphone ze zahraničí, dnes mi přišla Gevey supreme, která ovšem nefunguje (Iphone 4G 4.3.3, 4.10.01) Vyskočila hláška, že sim není instalovaná a signál je "chybí sim". Udělal jsem teda jailbreak a zkusil to znova, nic, přes cydii jsem spustil ultrasnow, nic. Jsem pořád a stále na "chybí sim". Neví někdo co je za problém? :( Díky za odpovědi.

Fido
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Fido »

zdravim mam takovy problem aktivuji si svou vodafone sim pres gevey supreme vse v poradku ale tak za 5-6 hod to ukaze neplatna sim nevyte nekdo co stim ? VERZE 4.3.5 firmware 4.10.01

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od aschi »

nazdar mam urcity dotaz.
1. V dohladnej dobe budeme brat do rodiny dva iphony 4 na pausal od T-Mobile SK pre moje sestry co ziju v prahe. Aktivujem iphony svojou simkou? Tiez mam tmobile a tym padom by nebolo treba custom fw je tak?

2. Chcel by som robit unlock cez http://www.dealextreme.com/p/turbo-unlock-sim-card-with-sim-card-tray-holder-for-iphone-4-4-1-to-4-2-70710 tak by som sa chcel spytat ci s tym uz niekto ma skusenost. Sestry maju Vodafone CZ. To je trosku blbe ze neviem ake budu mat tie iphony FW a BB.

Dakujem za vasu odpoved.

Odpovědět