Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Saky.m

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Saky.m »

zacina mi z toho byt zle, nic nefunguje, lituju toho ze jsem si vubec ip koupil. mozna je hezkej, ale s nokii jindy zadny podobny problemy nebyli...

HackerinhOOO

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od HackerinhOOO »

Já přešel na BB 6.15 a v pohodě mi všechno jede... jo holt když máte zapnuté wifi, tak je jasné, že se vám iphone vybíjí:)) já ho mám od včerejška nabitej s vypnutou wifi a mám pořád full battery a asi 3 hodiny jsem poslouchal hudbu: )) a k tomu tam mám Winterboard a podobný sračky a všechno v pohodě:*

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od dwick »

Saky.m: S iPhonem problemy nejsou. Vsude se 100x dokola omila, ze si nemate kupovat blokovany telefony, ze se to nevyplati a stejnak se najdou lidi, co si nasledne problemy zpusobi sami. Hlavne ze usetrili dva tisice :D

Zzdenda píše:To udělám tak i já, hlavně že se pořád psalo, že na BB 05.14.02 je Unlock hotový, jen se čeká na vydání OS 4.2 a jak je vidět, tak to nebyla pravda, jen spamy.

NIKDE se oficialne nepsalo, ze to bude na baseband 05.14.02! Mluvilo se o iOS 4.2.1, nikoliv o verzi basebandu.
Life sucks. And then you die.

HackerinhOOO

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od HackerinhOOO »

Mě doma leží iPhone 4 i 3GS v šuplíku... jedinej 3G je z USA, protože jsem si ho tam koupil... a 3G používám jako jediný... 3G je pravej iphone:)) 3GS prakticky taky... ale ten obdélník čemu se říká iPhone 4, tak to už pro mě s iPhonem nemá nic společného ;) je to hnus... mě záleží na designu ;) proto mám iPhone rád... měl jsem iPhone hned první den jak vyšel v USA... používal jsem ho cca rok-rok a půl a do včerejška jsem měl nokie... ale nic není nad 3G iPhone ;) iPhone 4 jsem s 3GS po týdnu strčil do už zmiňovaného šuplíku ;)

Calypsso

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Calypsso »

S tím nefunkčním GPS u BB 6.15 ... mohl by to být důvod proč mi po updatu bb právě nejde ani nainstalovat Navigon, který mi na locknuté 4.1. s bb 5.14.02 normálně chodil?

HackerinhOOO: Tobě GPS funguje? Já teď stahuju navigon 1.6 protože v1.5 mi tam nejde naistalovat tak jsem zvědavý jestli to bude fungovat, nebo nie... ale s baterkou taky nemám problém

HackerinhOOO

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od HackerinhOOO »

Jediný co mi nefunguje je Cycorder: )) ale to už se tady někde psalo, že po zapnutí se hned vypne... nevím, proč to dělá, ale chtělo by to nějakým updatem fixnout: ))

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od dodulo »

Cycorder pokial viem na fw 4.X vobec nefunguje....
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Spangler
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát zář 24, 2010 5:53 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Spangler »

Ono by toho, jak tak ctu, chtelo fixnout povicero :)

Porad s unlockem cekam... zajimalo by me, jestli se na tom jeste dela nebo to takto zustane a i pres ty vsechny minusy (a ze jich neni malo)

dodo23

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od dodo23 »

IP3g .. fw4.1 .. 5.14.02 .. locked ..
zajimalo by mne prosim vas, na kolik je jiste ze po upgradu na 6.15.00 mi nepojede gps .. v soucasne dobe spis vic potrebuju iphone jako navigaci nez phone, takze to je pro mne klicove rozhodnuti jestli upgradowat a unlock nebo pockat az se to vyresi

dik

Saky.m

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Saky.m »

ja mam nokii buh vi odkud, a stacilo mi zmenit product kode a bylo po problemech... ale tady nic... udelal jsem jednu chybu a uz se vezu...

spis by me zajimalo proc mi to ted nejde už ani nahodit.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od dodulo »

OT: ked niekto setri a kupi si locknuteho iPhona :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

dodo23 píše:IP3g .. fw4.1 .. 5.14.02 .. locked ..
zajimalo by mne prosim vas, na kolik je jiste ze po upgradu na 6.15.00 mi nepojede gps .. v soucasne dobe spis vic potrebuju iphone jako navigaci nez phone, takze to je pro mne klicove rozhodnuti jestli upgradowat a unlock nebo pockat az se to vyresi

dik



GPS jde i bez unlocku i s ním, sám mám 3GS na 6tkovým basebandu a vše funguje bez problému.

EDIT: Doporučoval bych všem s novou bootrom neupdatovat na 4.2, zatím je to jen tethered jailbreak, takže při zapínání bez redsnow se zasekne na jabku.

Demonio

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Demonio »

ono kdyby to šlo na 6.15 aktivovat, tak klidne to tam nahodim ať můžu volat, ale bez aktivace jsem nahranej, ale nasranej můžu být akorát tak na sebe ;) ze ja si ty 2 tisíce nepřidal :)

Spangler
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát zář 24, 2010 5:53 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Spangler »

Vybo píše:
dodo23 píše:IP3g .. fw4.1 .. 5.14.02 .. locked ..
zajimalo by mne prosim vas, na kolik je jiste ze po upgradu na 6.15.00 mi nepojede gps .. v soucasne dobe spis vic potrebuju iphone jako navigaci nez phone, takze to je pro mne klicove rozhodnuti jestli upgradowat a unlock nebo pockat az se to vyresi

dik



GPS jde i bez unlocku i s ním, sám mám 3GS na 6tkovým basebandu a vše funguje bez problému.

EDIT: Doporučoval bych všem s novou bootrom neupdatovat na 4.2, zatím je to jen tethered jailbreak, takže při zapínání bez redsnow se zasekne na jabku.
A mas problemy s vydrzi telefonu? Jakym zpusobem si s limera1n nahral novy BB z iPadu?
DIky.

DaxterCZ
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 17, 2010 7:19 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od DaxterCZ »

mám iP 3Gs z USA, po jak dlouhé době si můžu u T-Mobilu zažádat o unlock a kolik stojí ?

díky za info .....

btw. pokud bych chtěl jen ten nový BB aby šel unlock, ale chtěl bych si nechat 4.1 ... jde to ?

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od dwick »

DaxterCZ: Po zadne dobe :) Pozadat muzes pouze u toho operatora, u ktereho je telefon blokovany v ramci nejake smlouvy a ppzadat muzes az po vyprseni teto smlouvy (vetsinou 2 roky). Coz se ovsem netyka USA, tam jses asi bez sance co se tyka odblokovani od operatora.
Life sucks. And then you die.

HackerinhOOO

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od HackerinhOOO »

Zjistil jsem, že se nemůžu koukat na zprávy:( Určitě to bude tou Cydii:(( prostě mi přijde zpráva - podívám se na ní, ale nemůžu dát zpět na zprávy, sekne se mi a vrátí na home :(

EDIT: Nestahovat aplikaci SMS Helper... nefunguje! A za druhé vám zprávy zamrznou ;)
Naposledy upravil(a) HackerinhOOO dne úte lis 30, 2010 3:10 pm, celkem upraveno 2 x.

88matis

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od 88matis »

takže jak to tu tak čítam tak si ten unlock nemam spraviť ? (Ip 3GS 4.1 BB 05.14.02) alebo mam? Keby že bolo nejake info o tom že bude unlock priamo na 05.14.02 tak počkam ale ked nebude vôbec tak potom čo updatovať ten BB na 6.. alebo nie?

Demonio

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Demonio »

nedávej si ji tam ;)

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

A mas problemy s vydrzi telefonu? Jakym zpusobem si s limera1n nahral novy BB z iPadu?
DIky.


Problémy s výdrží se vyřeší vypnutím push notifikací, jelikož si je telefon pořád requestuje. Prvně nainstaluješ os 4.1 přes redsnow, pak uděláš jailbreak pomocí limera1n a pak až teprve nahraješ iPad BB přes redsnow.


Demonio píše:ono kdyby to šlo na 6.15 aktivovat, tak klidne to tam nahodim ať můžu volat, ale bez aktivace jsem nahranej, ale nasranej můžu být akorát tak na sebe ;) ze ja si ty 2 tisíce nepřidal :)


6.15 se aktivuje hacktivací přes limera1n, nebo to jde myslím i přes redsnow, to si ale nejsem jist.

EDIT: samozřejmě hloupost, baseband se neaktivuje.
Naposledy upravil(a) Vybo dne úte lis 30, 2010 4:28 pm, celkem upraveno 4 x.

Nikki-888

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Nikki-888 »

Neupdatujte bb na 6 neda sa to vratit a dost blbne zere baterku a pod radsej pockajte mozno to nejak upravia a od verzii 4.3 bude kontrola bb tak neviem ci to nezblbne potom o 2 tyzdne ma vyst tak radsej pockajte ked sa mylim tam ma opravte

Nepoužívej jinačí barvu než je černá. HMD

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

Používám ho od doby co vyšel, vše mi bez problému funguje jak má, akorát musí být vyplé push notifikace kvůli baterii, pak je vše v pořádku a normální.

Necituj posledni prispevek! dwick

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od lukas26 »

Vybo: aktivace 6.15? trochu plácáš, aktivuje se iOS a ne BB, to je rozdíl, takže jde o to co kdo má v iP za iOS...
pokud někdo chce být na 4.1 a updatovat pouze BB, tak to lze, včera jsem to dělal...do 3GS (new bootroom, ze zahraničí, locklý) jsem nasypal ofic 4.1 (je třeba záloha SHSH), projel přes limera1n (udělá aktivaci a jb)...potom redsn0w 0.9.6b5 a tam zvolit install iPad baseband a fičí to...4.1 zůstal aktivovaný, přehrál se BB na 6.15, takže v Cydii ultrasn0w a funguje (untethered jb) ;)

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

Jo, napsal jsem hloupost, čelt jsem totiž v příspěvku na který jsem citoval, že ho chce aktivovat a myslel jsem, že myslí unlock. Včera jsem dělal přesně to co ty a tak to bez problému funguje.

Demonio

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Demonio »

lukas26:jen tak pro zajímavost... jaky si tam mel BB predtim?

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

Postup funguje s 05.14.02, ale mělo by to fungovat i s BB z 4.2.1, myslím 05.15.04

EDIT: aha, doplněno na koho to bylo.

DaxterCZ
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 17, 2010 7:19 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od DaxterCZ »

takže když mám jailbreaklý iP s iOS 4.1 tak tam pouze přes redsnOw nahraju ten BB z ipadu a pak pomocí ultrasnOw unlocknu ?

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

Přesně tak. Na dev-teamu se ovšem píše, že pokud se jailbreakuje přes pwnage tool, tak přestane fungovat GPS, ovšem s tím zkušenost nemám, JB mám přes limera1n.
Naposledy upravil(a) Vybo dne úte lis 30, 2010 4:36 pm, celkem upraveno 1 x.

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od lukas26 »

Demonio: taky 05.14.02...
DaxterCZ: jo, jen pokud máš jb pomocí greenpois0n, tak asi doporučuji udělat restore na čistý 4.1 a jb pomocí limera1n, protože i redsn0w při flashi BB píše "exploiting with limera1n", tak aby se něco nedokopalo...nemusí, jen jistota je kulomet ;)

Vybo

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Vybo »

lukas26: Tobě všechno funguje jak má, nezahřívá se ti telefon, ani nevybíjí rychle baterie a funguje GPS? Všude lidi píšou, že jim přestává fungovat gps a rychle se jim vybíjí telefon - kvůli hacktivaci, protože si telefon pořád chce stáhnout nějaké push certifikáty (dá se to obejít vypínáním wifi a edge, když se nepoužívá).

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od lukas26 »

to není můj iP, ale kamaráda, takže nemůžu testovat, nicméně gps říkal, že funguje, baterku zatím nehlásil jak na tom je...

1van

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od 1van »

Ja len doplnim, ze tie problemy navznikaju len po pouziti Pwnagetool .. ja som to robil pomocou redsn0wu .. ono, keby ste citali tie prispevky tu, nemuseli by ste hovadiny kazdu chvilu vypisovat ..

Saky.m

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Saky.m »

Tak co mi teda poradite? shrnu moji situaci.
upgradoval jsem pres itunes (restore+shoft) na 4.2.1. Potom jsem pres redsn0w 0.9.6b5 načetl ten sami soubor a naistaloval. Pri instalaci jsem nasrktl Cydia, Ipod baseband, a neco s tou baterii :D. Po tomto procesu se mi vzdy ukaze na displayi znak itunes a usb kabel. a nechce se za boha zapnout :/ ani pres redsn0w "just boot tethered right now" a ani tak se nezapne a porad se ukazje itunes s kabelem :/

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od dwick »

A ukazuje to ktere z tehle dvou?

Obrázek
Obrázek

Jestli to prvni, tak musis iPhone aktivovat platnou SIM kartou od operatora, na ktereho je telefon blokovany, popripadne pouzit sn0wbreeze pro jailbreak a hacktivaci.
Life sucks. And then you die.

rychlik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 139
Registrován: sob říj 03, 2009 8:34 pm

iPhone 3G update

Příspěvek od rychlik »

moja situácia je nasledovná : dnes som chcel ísť oficiálne odblokovať iPhone 3G do T-Mobilu ale bolo mi povedané že mi ho odblokujú najbližšie v Trnave . Kedže som tam chcel restore tak som telefón downgradol z 4.1 custom FW kde mi ostal BB 5.13.04 na 4.01 BB 5.13.04 ... Takže chcel by som najnovší FW ak by sa dal ale so zachovaním BB , nechcem prechádzať na 6.15 (iPad) Dá sa to vôbec ? Dakujem za odpovede

Sloučeno, týká se to unlocku, zbytečně zakládat další téma. MG
iPod Touch 2G 8GB --> iPhone 2G 16GB --> iPod Touch 4G 8GB --> iPhone 3GS 16GB --> iPad Mini 16GB WIFI --> iPhone 4S

iPad Mini Retina 16GB + iPhone 5C 8GB iOS 8

Windows 7 Professional SK 32bit

mrtvocich
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: úte črc 15, 2008 2:31 pm

Unlock 4.2.1 @ iP 3G

Příspěvek od mrtvocich »

Zdarec, nechá se unlocknout iPhone 3G (05.11.07), když ho přes iTunes (nebo jakkoliv jinak) upgradnu z teď 3.1.2 na 4.1.2?

Díky, Mrk.

Sloučeno, nevidím jediný důvod zakládat nové téma. MG
full_BT
Ping!: mrtvocich
napište ;-)

Saky.m

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Saky.m »

Metalgirl píše:1) Není tak náhodou potřeba tam podstrčit FW přímo k iPhonu a provést JB, zaškrtnout install cydia a percentage battery
2) Potom jako druhý krok provést udpate basebandu, tentokrát s FW od iPadu, kde zaškrtneš jen update basebandu.
3) A potom všem až teprve just boot tethered right now?



Aha tak tam mozna bude problem a pozil stejny FW na restore i na tu zmenu BB pres redsn0w.

frantod
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 22, 2010 2:21 pm

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od frantod »

OT: ako tak čítam, (asi len sám) tak to tu moderátori majú ťažké, lebo národ je strašne lenivý si aj niečo prečítať, naštudovať a potom niečo robiť !!!
* iPhone 5s Black 16Gb, iOS 8.1.1
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 6
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 7 /chyba, už by som neupgradoval :(
* iPad 16Gb Wi-Fi, iOS 4.2.1,
* iPad Mini 16Gb Wi-Fi, iOS 7
* iMac
* Macbook Air 2013

JA006

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od JA006 »

Tak po čekání a s přesně jak píše 1van Pon Lis 29, 2010 6:50 am,
vše funguje tak jak má.....

Nikki-888

Re: Diskuze: Ultrasn0w 1.2 - problémy, tipy, triky, jak na to

Příspěvek od Nikki-888 »

Si čítate vobec čo sa písalo pred tym či každý len píše otazky a niektoré sú tu min 10x ako je tu poriadny chaos a to tu chodim niekolko krat do dna chdak moderatori

Odpovědět