H: Angličtina pro začátečníky

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek
Odpovědět
kotak

H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od kotak »

Scháním aplikace na učení angličtiny - základy atd:) Dík za typy:)

spiderer
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát zář 04, 2009 9:12 am

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od spiderer »

Pouzivam Vyuka jazyku Jourist + English Conversation HD - obe mi prijdou dobre

Jourist je dobry na komplexni procviceni slovicek + frazi, existuje tam cca 8 druhu ruznych cviceni, vzdy kdyz se s nejakym slovem citis dobre obeznamem, muzes si ho posunout do dalsi kategorie a dal az do uplneho finise kdy jej mas uz v maliku

Conversation je zajimava aplikace zamerena na casti konverzace s vysvetlenim co jake slovo znamena (v anglictine, bez ceskych prekladu = uz se hodi nejake zaklady mit). Opet je zde nekolik druhu cviceni + moznost konverzaci prehrat jako fotografie ci video.

Mel jsem aplikaci vice, ale tyhle mi prisly nejzajimavejsi. Vyhodou apliace Jourist je i to, ze neni pouze na anglictinu, ale je mozne se s nim ucit cca 10 jazyku - odhaduji, nedivam se.. Za tech €8 myslim stoji.
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3

kotak

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od kotak »

Díky, určitě vyzkouším:)

Davissek
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: úte čer 23, 2009 11:45 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od Davissek »

Neni to pro uplne zacatecniky ale pro iP jsem pouzival app od Cambridge ( napr Engłish grammar in use) a byl jsem maximalne spokojen

Kuliss9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 19, 2008 3:17 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od Kuliss9 »

Zajímalo by mě jaká je podle vás opravdu nejefektivnější metoda? Momentálně jsem se po půl roce na vš rozhodl, že bohužel ztratím rok a podám si přihlášky na jiné vš a tak aby to nebyla úplné ztráta rád bych se zdokonalil v angličtině, bohužel možnost na ten zbylý půl rok vycestovat nemám, tak aspoň s tím iPadem, ta klasická angličtina mě moc nenadchla a moc té metodě nevěřím. Jourist mi přijde docela zajímavý to bych možná vyzkoušel. Jinak k mé angličtině, myslím, že můj větší problém je v gramatice než-li slovní zásobě, ale samozřejmě potřebuji zdokonalit obojí tak uvítám jakékoliv návrhy. Děkuji mnohokrát :)

kotak

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od kotak »

Na základy, gramatiku atd je dobrá aplikace iTahák:)

Kuliss9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 19, 2008 3:17 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od Kuliss9 »

Díky moc za ten iTahák, ale lákalo by mě něco na způsob Landi 2011. Landi vypadá velmi zajímavě mě se moc líbí ta funkce, kterou ukazují na tomto videu http://www.landi.cz/11aza-wheel.aspx ... jak si může slovíčko kterému nerozumí rychle a jednoduše uložit do slovníku jen kliknutím na control c, je to jen výhrada Landi nebo to zvládne i jiný program popřípadně levnější? Díky moc

bohuslav

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od bohuslav »

Zkuste onlinejazyky.cz budete mít učení angličtiny pořád u sebe.

Slovicka
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 11, 2014 8:18 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Příspěvek od Slovicka »

Na angličtině je důležité hlavně poslouchat. Já jsem se naučil hlavně díky videím.

Na to poslouchání jsou dobré namluvené slovíčka, třeba na youtube jsem teďka našel:

https://www.youtube.com/watch?v=JYuyJ6C ... km&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=jyNN2en ... yTUIdHkGQF

Jde o to, že tam máš slovíčka od A-Z, přidávají se každý den 2 videa... A ty slovíčka jsou namluvené vždycky mužem i ženou + je tam aji český překlad - dá se to aji poslouchat třeba když jedeš v autobuse :)

Odpovědět