app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek
Odpovědět
Harny

app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Harny »

Ahoj, rad bych se zeptal jestli mate nekdo zkusenost s nejakou app, ktera je schopna otevirat prilohy z mailu, zejmena excel, a pripadne taky word?
Hledam vzdalene aplikaci pro tatuv iPad, nemam tedy moznost zkusit, navic vetsina tech app stoji kolem 10 euro a tak nechci koupit na iPhonu a zkusit vsechny, byl by to prilis drahy spas.

Koukal jsem napriklad na Documents to go premium, stoji 14 euro. Pak je tam taky aplikace Numbers od Applu, akorat nevim jak je na tom s kompatibilitou.

Jde mi predevsim o co nejvic spolehlive otevreni MS excel souboru a jednoduchou upravu. Hlavne otevirani tehto souboru jako priloh z mailu, uzivatel nebude mit k dispozici plnohodnotne PC s iTunes.


Predem dekuji za jakykoliv podnetny prispevek, zkusenost, radu.

Preji hezky vecer

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od vbruno »

Jednoznacne iWorks, tzn. Numbers, Keynote a Pages. Nejlepsi z hlediska ovladani a funkci. Kompatibilitu prilis odzkousenou nemam co se tyka ukladani do office souboru, ale otevirani je vyborne.

Mimo techto jsou nej asi Documents To Go. Ale kompatibilita neni take 100%. Ale zas toho moc ve srovnani s iWorks neumi.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Harny

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Harny »

Moc dekuji za rychlou odpoved. Jeste jsem se chtel zeptat jestli umi otevirat prilohy s mailu? Kyz mu nekdo mailem posle xls soubor, otevre ho v tom, pak ulozi a posle treba zpatky?

Diky

Harny

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Harny »

Tak v popisu Numbers je "easily import from mail", takze odpoved mam :)

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od vbruno »

To jde dnes uz v podstate u vsech aplikaci tohoto typu ;-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Faramir

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Faramir »

A co přímo Microsoft Office, nebyl by vhodnější?

Maros
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: ned kvě 16, 2010 7:38 pm

app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Maros »

Ja pouzivam uz dlho docs to go, plne vyhovuje, otvoril som v nom zatial vsetko, jednoducho sa daju v nom otvarat prilohy, word, excel, pdf a podobne, editovat, ulozit a odoslat mailom kam treba ;)

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od SteveJSF »

Jak uz tady psal vbruno - na prohlizeni tech dokumentu nepotrebujes nic, v mailu je v pohode otevres. Jinak na ukladani a prohlizeni dokumentu se hodi nejaky souborovy manazer, napr. Goodreader (asi kazdy ti ho doporuci). Aplikace pro editaci a vytvareni dokumentu nejsou na jejich pouhe prohlizeni uplne nejlepsi. A pokud skutecne chces editovat dokumenty, pak jsou tu aplikace od Applu (Pages, Numbers, Keynote) nebo treba Documents To Go ci Quickoffice. Ty od Applu budou urcite dobre, jen nevim jak dokonale to bude v kompatibilite, Quickoffice sice funguji, ale z vlastni zkusenosti z nich nejsem uplne na vetvi, Documents To Go jsem nezkousel - otevrou vsechno (ale na to je nepotrebujes), ale nevim kolik toho zvladnou v editaci.

To, ze jde v tech aplikacich neco ulozit a odeslat mailem, je samozrejmost. V Quickoffice muzes pristupovat k dokumentum v Dropboxu a na rade dalsich serveru, pretahovat tam dokumenty z mailu, posilat je tam z pocitace stylem drag&drop, ale tohle vsechno by snad mohli zvladnout i ty oszatni aplikace (prekvapilo by me kdyby ne).
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Harny

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Harny »

Diky za odpovedi, tata uz je vlastnikem Numbers a Pages (nebo jak se jmenuje ten word), zatim naprosto splnuje pozadavky.

Faramir

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Faramir »

Měl bych také otázku. Na PC používám MS OneNote na poznámky, existuje i pro iOS? V AppStoru mi na dotaz OneNote vyjelo cca 30 aplikací, ale nic mi nepřišlo jako to ono. Děkuji.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od vbruno »

Možná si udělej nové vlákno nebo pohledej zda se to tu někde již neřešilo, protože s původním tématem to vůbec nesouvisí a určitě si to tady přečte mnohem méně lidí než kdyby byl samostatný topic.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od SteveJSF »

Ja teda nevim jak jsi to hledal, ale ja kdyz v iPhonu napisu onenote, rovnou mi to nabidne jen microsoft onenote. Kdyz teda tuhle jedinou moznost vyberu, nabidne mi to celkem tri ruzne aplikace, pricemz OneNote je hned ta prvni. Zkus to.

Mimochodem kdyz dam hledat microsoft, najde mi to OneNote taky na prvnim miste.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Faramir

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od Faramir »

vbruno: Je to součást MS Office a přišlo mi zbytečné kvůli tomu zakládat nové vlákno.

SteveJSF: Tak mě to z ipadu opravdu nic nenašlo, ale zkusím to po návratu do civilizace znova, třeba jsem jen špatně hledal. BTW je zdarma nebo placený? A pokud placený, kolik stojí? Díky.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od SteveJSF »

Aha, tak to mas pravdu, ona to je iPhone verze, neni u toho symbol toho, ze by to bylo pro iPhone i pro iPad. :-(

Edit: Jo a je to zdarma.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od juslik »

prosim vas nepozna niekto len nieco na prezeranie wordovskych dokumentov ? to co je v iphone mi nestaci pretoze nedokaze zobrazit niektore vzorce a obrazky ktore sa nachadzaju v dokumente..poznate niekto program ktory to dokaze ?

dakujem
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od SteveJSF »

Jestli muzes, uloz ten dokument do pdf a pak to zkus v iPhonu znova. Tezko radit jiny wordovy prohlizec, protoze vsechny vetsinou vyuzivaji prave tech nativnich schopnosti iPhonu (iOS) a pokud to nejde, tak to pravdepodobne nepujde v rade dalsich aplikaci. Sam mam dobre zkusenosti s dost komplikovanymi matematickymi vyrazy ulozenymi prave z Wordu do pdf.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: app pro MS Excel, word, otevirani priloh z mailu

Příspěvek od juslik »

Ok dakujem skusim :)
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

Odpovědět