PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek
tachos
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 22, 2008 6:47 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od tachos »

Abych řekl pravdu mi se dnes podařilo nainstalovat tenhle program do ipadu2. Jen mi to píse ze nejsem aktivní. Před několika dny jsem to zkoušel a vždycky mi to házelo chybu při instalaci a teď se mi to podařilo. Tak bud se s tím uz hly nebo mám zázračné iDevice. Udělal bych scren ale nevím jak se to děla.
Naposledy upravil(a) tachos dne stř črc 13, 2011 8:42 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od Sphyn0x »

Screen spravíš tak, že podržíš home a power tlačítko.
///M

tachos
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 22, 2008 6:47 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od tachos »

iPhone 6

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od dunihlav »

To zes nainstaloval apku neznamena ze to funguje, musis regnout zarizeni a zaplatit licenci, jakmile to udelas musis to restartovat a ta ikonka tizmizne a mistotohose ti tam objevi ikony telefonu a sms zprav, tak to zkus ;-) a pisni jestli to lze. Podle me to jeste nepujde ale ta licence zrejme by mela jit uz koupit, samotna aktivace si ale myslim nepujde a kdyz pujde tak asi ne korektne. Jinak pro blizsi info sledovat stranky vyvojaru, tam ta informace bude urcite prvni jakmile to pujde, zatim co to mam na 1. Generaci ipadu zadnej updat nedorazil... Takze to asi fakt zatim nepujde.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

tachos
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 22, 2008 6:47 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od tachos »

Sleduji jejich stránky,ale jen jsem chtěl říct,ze to zkousim skoro každy den a vždy mi to zkoncilo neúspěchem. A až včera se mi podařilo nainstalovat tohle z cydie. Tak snad s tím jsou asi pomalu hotovi a připravuji stránky asi něco jak JB na ipad2.
Edit: Kluci v tom Iráku nebo odkud jsou asi umrzli :lol: .Vůbec tu stránku neaktualizuji a v diskuzi vidím porad ty samé příspěvky. Nemáte někdo něco nového? :Rose:
iPhone 6

tachos
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 22, 2008 6:47 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od tachos »

:sorry: musím double post :-(
Nemáte někdo nějaké nové informace?
iPhone 6

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od dunihlav »

taky bych rád nějaký info zda se pracuje na update aspon pro ipad 1 gen. pro jailbreaknuty ios5. jenom kvůli té apce jsem ještě pořáda na starém fimwaru. Člověk si lehce zvykne i na tu možnost si z ipadu zavolat a přijímat sms,vyřídíte si v klidu internetové bankovnictví atd. na webu už dlouho nic neupdatovali. Příjde mi že ten projekt se od ty doby nikam nepohnul, na stránkách žádné nové informace. Škoda....
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

denisdd

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od denisdd »

Takže ty appku úspešne používaš?

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od dunihlav »

jj používám na ipad 1. generace na fimwaru 4.3.3. Zrovna uvažuji že bych ho tu vyvěsil do bazíku na prodej, už nějak nevěřím že to kluci updatnou na novější ios5. Jinak to funguje suprově naprosto spolehlivy, nic se nekouse, proste parada.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Kkti

Re: iPad ako telefon

Příspěvek od Kkti »

munku píše:myslim ze to urobi a to velmi skoro preto ze vsetky sunky ako samsung a podobne maju moznost volat a preto budu nuteny to urobit do pol roka to bude urcite mozne


A který půlrok si měl na mysli? :-)


Kkti

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od Kkti »

za 20 USD fakt terno, a per zarizeni, zadny Apple ID? :-) Takze na novym ipadu uz zase platit 20 USD?

denisdd

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od denisdd »

Tak ked ti to ma nahradit telefon, nevidim v tej cene az taky problem. A ked si to tak vezmes, je vyhodnejsie pre vyvojarov viazat na device a cydia logicky asi nebude pouzivat Apple IDs.

Kkti

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od Kkti »

za ty prachy mas 4 sip telefony, ale asi je počítáno s tim ze si to koupi minimum lidi (potreba jb ktery třeba na mem ipadu nejde), kdybych měl 3G a jistotu ze to pojede is novým fw, resp. Kdyby to jelo oficialne, tak bych o tom uvažoval... Takhle doufám ze si to koupi hodně lidi a ze se třeba apple chytne za nos a nabídne to všem treba za rok a treba jen na stary IPADy :-)

Takhle fakt ne, ta cena převyšuje cenu toho 3g modulu anebo ty si to vazne koupis?.

denisdd

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od denisdd »

Nie, pre mna je to zbytocne kupovat, mam iPhone, ktory mam pri sebe castejsie ako iPad. Ale urcite sa vyskytnu pripady ako kolega, co tu pisal, ze mu je to jednoduchsie a ovela praktickejsie mat vsetko pohromade. Verim, ze sa na to da velmi lahko zvyknut.

Kkti

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od Kkti »

Myslíš duňihlav? Jako info ze to jde provest dobrý...

Mimochodem co je v ipadu ktery nema 3G, nevyužité místo?

martinservis
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát zář 24, 2010 8:58 am

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od martinservis »

Ano je tam prazdne misto na gsm modul.

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od dunihlav »

No ja bych to i zkusil ale jailbreak na ios 5 jeste snad ani neni nebo uz je na ipad? nestihal jsem ted sledovat
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

denisdd

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od denisdd »

Je tethered na iPad 1

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: PhoneItIpad: iPad ako telefon (jailbreak)

Příspěvek od dunihlav »

Čekám jak každým dnem teď kolem vánoc vyjde snad již jailbreak untethered, pak to ihned odzkouším, myslim na to ;-) a dam vedet. Prozatim do te doby jedu na 4.3.3., sna ne už dlouho to trvat nebude..



Pridano: tak unthered jb uz je. Truchu me to zlobilo updatnout na novy fimware (chyby 21 a 1600 nejcasteji)ale pomohlo prejmenovani hosts file a uz to bezelo.
Aplikaci jsem nainstaloval hned jako prvni zcydie a poprve hned bezela jak ma, import ze sim, smsky bezi, volat a prijimat se da. Licenci jsem nemusel kupovat novou. Po instalaci me akorat napoprve zlobila ikona s music byla bila. Po druhe ciste reinstalaci zdfu radeji to slo rebootnul jsem akorat tentokrat po druhe ne primo z cydie ale zavrel jsem ji a rebootnul primo z aplikace iphoneitpad a jede vse ok. Zadne chyby po celodenim uzivani a zkoumani nenalezeny. Spokojenost dokonce bych rek ze fimware 5.01 s touto nainstalovvanou apkou reaguje rychleji svizneji nez na fimware 4.3.3.
Muzete stahovat odzkouseno funguje to ;-) pokud jste nekdo ze Znojma ci okoli a potrebujete s tim pomoci pripadne s jb ci i macem muzete se mi ozvat na pm, rad pomohu.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Odpovědět