Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek
Odpovědět
itomas

Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od itomas »

Pokorne jsem si stahl aplikaci Pages, vybral jsem si nejakou sablonu, ta se nacetla, ja muzu psat, ale to je vse. Na strance chybi jakakoliv nabidka na cokoliv, zmenit text, ulozit, otevrit jiny dokument... proste nevim jak na to. Muzu jen psat do toho jednoho otevreneho dokumentu, ale nevim co s tim dal.
Mate to jiz nekdo?

Zahradník

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od Zahradník »

Na liště v horní části obrazovky určitě všechno najdeš.

Osobně jsem si na tento způsob ovládání také nezvykl a proto (i z důvodu rychlosti práce) používám MS Office a jejich kartové menu.

Ale jak se říká: Zvyknout se dá na všechno. I na iWork. :)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od Paly »

Otoc iPad na vysku a zobrazi sa ti siroka ponuka :D

EDIT: Jirkus, on sa pyta na iPad aplikacie ;)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Zahradník

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od Zahradník »

Paly: Ospravedlňujem sa. :wink:

EDIT: Skuste sem prosím někdo dát screeny, jak to na tom iPadu vůbec vypadá ... :)
Naposledy upravil(a) Zahradník dne čtv dub 29, 2010 2:32 pm, celkem upraveno 2 x.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od Paly »

Mne nemusis ;)

No co chlape, otocil si iPad a uz to funguje? Ak ho nemas na vysku tak tam nemas ziadne funkcie, mozes len pisat. Ak ho das a vysku tak sa tam da robit vsetko pekne a jednoducho. Popripade daj na vysku a stlac na lavy horny roh ;)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od masklin »

OT: Jirkus už je jako Chuck Noris, dostal MS Office do iPadu. :lol:
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Zahradník

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od Zahradník »

OT: To by mi asi Steve Jobs nedovolil. :)

Ale zkusit by se to mohlo ... :mrgreen:

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od whisky96 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

itomas

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od itomas »

Tak jste me totalne dostali, ja ho mel jen na sirku a vubec me nenapadlo otocit :).

Mate nejaky dobry tip na editaci xls? Numbers neumi export do xls a co jsem cetl recenze, uzivatele dost kritizuji...

Jeste me napadlo, mate zkusenost s aplikaci Desktop? Co presne dela?
Naposledy upravil(a) itomas dne čtv dub 29, 2010 5:21 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od rony »

app desktop?myslis tu akoze ma v sebe vela app? radsej by som pockal ci stoji za to, moc nedoverujem...

pages je nakoniec celkom fajn ale az ked budem moct vkladat diakritiku inak ako pridrzanim klavesy, to ma vytaca do nepricetna, potrebujem klasicky deadkey
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

itomas

Re: Pages, Numbers - jak na ne?

Příspěvek od itomas »

Ano presne tu app Desktop. No ja nevydrzel a koupil, vypada to docela slusne, muzes vybrat rozdeleni obrazovky na dva sloupce nebo radky a do kazdeho si pustit jednu z 10 aplikaci - browser, kalkulacka, prevodnik men, slovnik, psani emailu (ne cteni), mapy, statistiky vyuziti pameti, prekladac, prevodnik jednotek a pocasi ( to mi z nejakeho duvodu zatim nefunguje). Nejde (asi) nastavit sve vlastni aplikace, ale i tak ji hodnotim velmi kladne! Doporucuji, je to fajn kdyz prohlizis web a chces treba poslat mail se zapiskem z te stranky... docela uzitecne.

Mimochodem dnes vysla recenze na Numbers, Pages... http://www.macworld.com/appguide/app.html?id=458360
resp
http://www.macworld.com/appguide/app.html?id=458361

Musim to prelouskat.

ondrap

Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od ondrap »

Dobry den,
chtel bych se zeptat uz stastnych majitelu iPadu, kteri si koupili v App Store textovy editor Pages, jak tato app podporuje cz/sk diakritiku? Jestli je mozne dokumenty s diakritikou nejak rozumne prohlizet, pripadne jestli je i moznost zapnuti cz/sk klavesnice a tudiz je mozne i diakritikou psat?
Dekuji

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad + Pages

Příspěvek od rony »

citat diakritiku bez problemov, horsie je to s tym, ze cely ipad NEMA este SK/CZ klavesnice, takze myslim DVA znaky s diakritikou nejde vlozit. ostatne idu ale ako pisem, chyba mrtvy klaves, takze jedine pridrzanim pismena a potom vyberom. Som si isty, ze dalsie vydanie fw to uz bude obsahovat.

http://superiphone.cz/2010/05/apple-ipa ... e-tabletu/


Zobrazit video na http://youtu.be/ioddL7X7K_g
Kód do fóra: [youtube]ioddL7X7K_g[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gasolins

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Gasolins »

Zakoupil jsem Numbers, netusi nekdo jak udelat nasledujici operace?
1.roztazeni jednoho sloupce, ne cele tabulky
2.propojeni nekolika bunek (pro nazev tabulky napr a pote vycentrovani)
3.vytvoreni spojnicoveho grafu z tabulky, která vypada cca....

leden unor brezen duben
Karel 4 6 3 5
Petr 4 4 6 3
Tomas 5 3 7 4
Monika 6 4 3 6


...kde bude v legende Karel, Petr, Tomas, Monika a na ose x popisek leden, unor, brezen, duben

Snad jsem to napsal alespon trochu srozumitelne :lol:

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od mrzic »

V souvislosti v dnešním update iOS 4.2 vyšly i nové verze Pages, Numbers, Keynote. Update se nabídne při spuštění dané aplikace, ale přes iTunes ne. Je potřeba znovu stáhnout danou aplikaci přes Buy App. Update je zdarma.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od rony »

upload cez webdav potešil, to tam bolo už predtým? Pages som od dubna nepozeral poriadne kvôli nemožnosti normálne písať.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jama84

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od jama84 »

Vite někdo, jak, případně jestli vůbec jde v Pages pracovat se stránkou na šířku? nemyslím teď otočení ipadu, ale stránku A4 na šířku. chci udělat překládací A4 aby vznikly A5.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Slimák »

Zdravím,

potřeboval bych prosím poradit, zda existuje pro iPad prohlížeč dokumentů, který umí nativně spolupracovat s Google Docs?

Nebo mi navrhněte jinou alternativu, která bude umět?

1. Snadné prohlížení souborů v online uložišti
2. Rovnou ho nechat z online uložiště otevřít v Pages / Markers
3. V případě, že ho v Pages / Markers upravím, tak následně uložit zpět do uložiště

Díky
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od scorpi »

Mrkni na Memeo Connect Reader v Appstoru.
Je free a myslím, že by mohl splňovat tvoje požadavky.

Považuj to jako odpověď na první část tvé otázky :wink:

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Slimák »

Jéé, ty máš to prase z Angry Birds :D To chcu taky :P

Díky za tip, určitě to vyzkouším. Ale původně jsem předpokládal, že by to nativně uměl Pages nebo GoodReader.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

GeorgeCZ

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od GeorgeCZ »

GoodReader umí download/upload dokumentů z GoogleDoc.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Slimák »

GeorgeCZ: to sice umí, ale je to k ničemu. Pokud totiž dokument upravím v Pages, už nemám možnost ho zpět uploadovat do Goodle Docs, protože GoodReader nevidí dokumenty, které mám v Pages. On je problém v samotném Pages/Number, který neumí soubory mimo iTunes odeslat do těchto online uložišť (vyjma idisk), takže mám jedinou možnost vyzkoušet Office HD nebo QuickOffice, který by údajně měl umět pracovat s GoogleDocs obousměrně.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od mrzic »

Pokud někdo používá iWork a chybí mu přístup k dokumentům na Dropboxu, je zde možnost přímého přístupu z Pages, Numbers, Keynote přes WebDAV.
Více zde http://dropdav.com/
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od rony »

presne o webdav som chcel prave napisat, lebo je to standard pre prenos suborov, takze staci najst vhodny filehosting, ktory vie obojsmerne webdav a vyhral si. samozrejme idisk a podobne platene sluzby su tu tiez.

takze nehadzte priskoro flintu do zita :)

este male tajomstvo webdav zdroje mozno pripojit do finderu v os x velmi velmi jednoducho...

takze dokumenty na zdielane ulozisko dostanes extremne jednoducho.

pre vacsiu kontrolu si mozes kupit webhosting, ktory nahodou vie webdav a tak mas dokumenty prakticky na svojom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pinot

Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od pinot »

Mám problém s fontama. Mám udelaný xls. Tabulky s vepsanýma popiskama písma Arial . Když to chci otevřít v Numbers, tak mi to píše , že nepodporujou tenhle font. Tabulky jsou po otevření rozhozený . Písmo se zobrazuje dobře. Setkal jste se někdo s tím ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od rony »

Ved je to normalna predpokladatelna situacia :)))

Apple a Windows maju v sebe uplne odlisne sady fontov, takze ak sa otvaraju dokumenty, aplikacie sa obvykle snazia nejako s tym vybehnut pomocou nahrad jedneho fontu za iny. Uplne normalna situacia. Nauci ta to ale tomu, ze dokument pekne vyzerajuci na tvojom kompe este neznamena, ze vyzera dobre na inom kompe a mas sa trosku viac venovat solidnejsim upravam dokumentov :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Slimák »

Tak jsem včera vyplácnul zhruba 8 stovek, abych zjistil, že to co potřebuji, snad na iPadu nebudu moc provádět. Psal jsem to o pár postů výše, potřeboval jsem online uložiště (především GoogleDocs), kde si dokument otevřu, libovolně zedituji a vrátím jednoduše bez nějakých email fičur na původní místo, případně budu moci volit jiné (mezi složkami v GoogleDocs).

QuickOffice for Mobile Suite:
+ jako jediný nabízí nativní obousměrný přenos přes Dropbox nebo GoogleDocs
+ upravený soubor lze nahrát zpět na online uložiště jako nový, případně nahradit původní
- v 80% neustále padání celé app v uložení/uploadování jednoduchého .xls nebo .doc na GoogleDocs
- oproti designu a celému rozhraní Pages a Markers to fakt nemá. Nepracuje se s tím špatně, na sem tam domácí žvýkání to stačí
- při kopírování nebo přesunu souboru z Dropboxu do GoogleDocs se soubor na cílovém uložišti poškodí a nelze jej otevřít.

Závěr: to co jsem primárně požadoval, defakto nefunguje, snad to autoři opraví, jinak je to vcelku zdařilý editační balík s nativním průzkumníkem online uložišť, rozhraní je pěkné a prvky dobře umístěné, orientace snadná. Pro Word bohatě dostačuje, v Excelu chybí dost funkcí a operací oproti Markers.

DocToGo:
- avízovaná spolupráce GooleDocs je nedotažená, soubor z online uložiště jde otevřít a provést případnou úpravu, ale již není možnost jednoduše přepsat stávající soubor. Zde je třeba soubor uložit jako nový, odmazat v názvu souboru koncovku 01 a poté ho uložit přes stávající
- největší dobitčárna na poli editace dokumentů, jakou jsem mohl snad vidět. Za ty peníze osobně nedoporučuju. Otřesné rozhraní, špatná orientace s prvky. Někdo se mnou nemusí souhlasit, ale to je tak vše, co s tím udělá.
- při otevření jednoduchého excel souboru zahlásil chybu a rozhodl se celý sešit zamknout a ponechat ho pouze pro čtení.

Závěr: nefunguje, co avízují. Vyhozené peníze. Po všech stránkách otřesné.

Takže snad jediné funkční řešení se ještě nabízí v kombinaci Pages/Markers a službou iDisk za 99 dolarů/ ročně. Jejich rozhraní je velmi propracované.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Sven »

QuickOffice - katastrofa. Chcel som editor word a excel dokumentov + prezeranie pdf. Nemyslim si, ze som narocny.
Word. Ide o obycajny textovy editor s moznostou vyberu velkosti pisma, zopar fontov a samozrejme moznosti Bold, Italic a pod. To je vsetko. Ziadne ide nastavenia tam nenajdete. Hanba. Toto dokaze kazdy iny editor zdarma.
Najhorsie je na tom prezeranie pdf. Pri 95% dokumentoch aplikacia pada pri snahe otvorit dokument.

Som velmi sklamany. Ide o zlodejinu. Vyvojarov budem urcite kontaktovat (viem, nepomoze mi to, ale toto za 13 euro??).
Neviem, ci ma cenu kupovat Documents ToGo, ale aspon tie pdf subory nech vie otvarat.
iPad 2 32GB 3G white

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Slimák »

Zkoušel jsem obě a ke každé mám výhrady, ať už jde o pády aplikace při ukládání/otevírání běžných dokumentů, strohé (defakto žádné) nebo nedotažené funkce. Věci, kterým se autoři chlubí a fungují jen z poloviny. Autorům jsem nic nepsal, alespoň jsem to komentoval na AppStore. Nakonec jsem místo rozčilování se, zkončil u Pages/Numbers a využívám sychronizaci dokumentů s iDisk (trial).
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Juramac

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Juramac »

Uprimne, Pages mam koupene spolecne s ostatnimi app v baliku iWork uz delsi dobu, ale dodnes jsem si na nej nezvyknul a na psani dopisu , obalek apod. pouzivam stale , jiz nekolik let stary program AppleWorks 6. Tento program Apple jiz delsi dobu neaktualizuje, ale stale mi vyhovuje a dokud na systemu pobezi dal, tak nebudu mit duvod menit.... :)

Raksak

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Raksak »

Po nedavnom upgrade pages, mi na hornej liste uplne vpravo zmyzla moznosť ( obojstrana sipka) na skrytie celej hornej listy, a neviem ani za svet prist ako ju skryjem uplne celu aby som mal na obrazovke iba listy s textom bez žiadnych možnosti. Viete mi niekto poradiť?
Som s toho uplne zufali, neviem sa vôbec sustrediť na text ked tam hore tu listu vidim

Raksak

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Raksak »

[mod=jackherrer]doublepost, smazano, upravuj prispevky.. a uz vubec tady "nevykrikuj" na ostatni uzivatele, oni to delaji z dobre vule tak si toho trosku vaz[/mod]


Edit: ak som zareagoval zle ospravedlňujem sa, ale trošku ma to vytočilo. Ešte raz pardon.
Naposledy upravil(a) Raksak dne pon bře 19, 2012 7:54 pm, celkem upraveno 1 x.

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od miro1309 »

Je tam len "krížik" na schovanie panelu s nástrojmi, dvojšípka tam nie je, "pravítko" vidieť stále. Plocha na zobrazenie textu je aj tak veľká...


Sent from iPad

Raksak

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Raksak »

Wtf?! To nemyslia važne! Takže horna lista sa neda skryt... Veľmi fajn.

Ešte jedna otazka: downgrde v pages? Da sa to? Ja tam tu lištu prostr nechcem stale.

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od smoldik »

Co me stve je pouzivani stylu. Neni moc efektivni lozit porad do nejakeho menu pokazde kdyz chci zmenit styl a v tom menu scrollovat. Pritom v nastrojove liste je tolik nevyuziteho mista a veci co tam jsou nepouzivam nikdy. Formatovani textu je v Pages na padu vazne pomale. Nicmene porad je to nejmocnejsi, nejefektivnejsi a nejlepe pouzitelny soft na rychle psani poznamek pro iPad. :)
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od slezacekm »

fungují vám v nejnovějších Keynote pod iOs 7.0.3 náhledy prezentací v aplikaci na iPadu? někde totiž vidím jakoby náhled prvního slidu, ale u většina pouze bílé pozadí s ikonou keynote. dříve to fungovalo normálně. spraví se to až po tom, co danou prezentaci otevřu, potom je náhled slidu vidět hezky
jinak mám tam celkem asi 200 prezentací v různých složkách a v 95 % to ukazuje špatně

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

ice951
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: sob říj 22, 2011 6:52 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od ice951 »

mne funguju nahlady na vsetkych, je pravda ze po aktualizacii mi pri prvom spusteni ukazovalo tak ako tebe len tie biele pozadia ale ked som otvoril jednu a potom ju zase zavrel tak uz boli zase vsetky nahlady naspat...
ina vec ktora ma stve v tej aplikacii je ze ked urobim priecinok tak nemozem lubovolne usporiadat tie prezentacie ale zoradi ich podla casu kedy tam boli pridane, neviete niekto co s tym?
iPhone 4S 16GB
iPad Air Space Gray 32GB

Maxtone
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 11, 2010 12:56 pm

Re: Pages, Numbers, Keynote, iWork a iné "office" aplikácie

Příspěvek od Maxtone »

Ahoj, je možný psát do Numbers nebo Pages psacím se stylusem? Potřeboval bych do tabulky, k částce, podpis. Nebo nějou radu jak to tam vložit aby to bylo čitelný. díky za každou radu
IPhone 4S 16GB iOS 7
Macbook 13''Late 2009
Ipad mini 16GB wifi 7.0.6


Game Center: Maxtonek

Odpovědět