Ipad 2019 nesynchronizuje zprávy

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
zeldaWR
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 02, 2020 2:06 pm

Ipad 2019 nesynchronizuje zprávy

Příspěvek od zeldaWR »

Ahoj, řeším problém - mám ipad 2019 (7. generace, iOS 13.41, verzi bez sim) a iPhone 11 (13.4.1).
Problém je v tom, že na iPad mi nechodí obyčejné sms (iMessage příjdou ve stejný čas jako na telefon). Jde nějak nastavit aby mi zprávy chodily současně na tablet i telefon v případě, že mám obě zařízení u sebe? Chápu, že pokud mám doma tablet na wifi a telefon venku s sebou, že se zprávy synchronizují až po záloze na icloudu, ale pokud je mám obě u sebe, mělo by to přece chodit současně, ne?

Sorry za možná blbý dotaz, předtím jsem měl starší tablet který toto uměl (nicméně byl pracovní, se simkartou)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ipad 2019 nesynchronizuje zprávy

Příspěvek od rony »

a ktoru z moznosti si pre nastavenie iMessage zvolil, teda okrem pouzivania toho isteho Apple ID, co je nutna podmienka, tak je tu este minimalne moznost mat nemat message synchronizovane cez iCloud. Ak vies, nie je to nevyhnutna podmienka, aby to bolo zapnute, ale bolo by dobre, to opisat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Ipad 2019 nesynchronizuje zprávy

Příspěvek od TheSalko »

Mam tiez ipad (bez SIM) a iphone 11pro, sms nemam syncovane cez icloud.
Ale v iphone mam nastavene “Text message forwarding” na ipad. Takze na ipad mi pride aj klasicka sms a mozem z neho posielat klasicke sms.

Odpovědět