Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
hrubesdusan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 223
Registrován: ned črc 18, 2010 10:01 pm

Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Příspěvek od hrubesdusan »

Ahoj, mám problém s přehráváním videí natočených na iPhone X. Přepošlu je do iPadu pomocí AirDrop, ale v iPadu si je pustím a nejsou plynulá, sekají se. Je možné, že to iPad nezvládá výkonově? Video je 4K. Zkoušel jsem si přehrát iPadOS, ale pořad jsou videa sekaná. Když jsou natočená v iPadu, tak jsou přehrávána plynule. Někdo prosím nějakou radu? Děkuji
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Příspěvek od Clon »

Mam takove nepodlozene podezreni, jestli je preposlany soubor stejne velky jak puvodni.
MOZNA by za to mohla volba: nastaveni / fotky / prenos na mac nebo pc ....... zkusit nastavit Zachovat originaly.
Hledal jsem aplikaci, ktera umi zobrazit velikost souboru. Zatim jsem nenasel jinou nez Exif Viewer. Zobrazuje i priponu souboru.
Dej vedet.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

hrubesdusan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 223
Registrován: ned črc 18, 2010 10:01 pm

Re: Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Příspěvek od hrubesdusan »

Tak jsem zkusil nastavit Zachovat originály, nic, velikost souborů je stejná a jediné co teď pomohlo, že jsem přepnul na iPhonu kvalitu videa na 4K, ale místo 60 jsem nastavil 30 fps, to už při přeposlání na iPad je plynulé, takže to nebude stíhat hardware, zajímavé.
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Příspěvek od Jirka_S »

Taky mě napadlo, jestli ten iPad (neznámo jaký) je dostatečný na případné přehrávání 4k a 60fps videa. Asi ne.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Příspěvek od Clon »

iPad mini 4 je zminen v nadpisu. Holt 60fps zrejme mini nepodporuje. A pres to vlak asi nepojede.
Ale dulezite je, ze reseni (nebo spis duvod) se naslo.
Ja mam Apple tv 4 a jeste mne nenapadlo zkusit pres ni prehrat 4K, kdyz podporuje jen FullHD. Ale nejspis by to dopadlo spatne
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Ipad Mini 4 sekaná přeposlaná videa

Příspěvek od Jirka_S »

@clon: hernajs, to jsem přehlíd, omlouvám se.
Taky jsem chvíli zvažoval, maje 2x ATV4, pořídit aspoň jednu tu 4K, ale když ten můj DS216play to taky nepodporuje, tak se utěšuju, že na té 165 cm telce bych při cca 4-5 m vzdálenosti stejně neviděl rozdíl, což je dost dobře možné.

Odpovědět