Nevyzvání příchozí hovor na ZAMČENÉM iPadu

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Nevyzvání příchozí hovor na ZAMČENÉM iPadu

Příspěvek od cuting »

Narazil jsem na problém s iPadem. Když je iPad zamčený, například při zaklopení obalu a nebo horním tlačítkem, tak nevyzvání příchozí hovor ani z FaceTime a ani ze Skype. Pouze se objeví oznámení o zmeškaném příchozím hovoru. Nikdy jsem tento problém neřešil, ale nyní jsem na něj narazil, když někdo z rodiny volá mamince na iPad (přes FaceTime a nebo přes Skype) ale ona se o tom dozví až později, když náhodou vezme iPad do ruky a otevře ho. Jinak neví o tom, že jí někdo volal, samozřejmě, že když neslyší vyzvánění, tak hovor nebere a u nás to vyvolává určité zneklidnění.... Na iPhonu ale i přesto, že je zamčený, příchozí hovor z FaceTime i ze Skype vyzvání stejně, jako běžný hovor bez sebemenších problémů.
To je u iPadu normální stav a nebo je někde chyba ?
 Apple hračky 

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Nevyzvání příchozí hovor na ZAMČENÉM iPadu

Příspěvek od cuting »

Tak jsem na to asi přišel. Babička měla zapnuté "nerušit". Teď jí to zvoní oboje. I když ne vždy. Zkouším to tady, ale se střídavým úspěchem. Někdy to jde, někdy ne. Teď jsem ještě zapnul v uzamčení "nikdy", iPad - respektive obrazovka se zamyká jen při přiklopení obalu. Snad už to bude šlapat.... :)
 Apple hračky 

Odpovědět