[Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
hruskal
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 57
Registrován: pon led 12, 2009 1:29 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od hruskal »

půjdu cestou nejmenšího odporu, zkusím nasdílet data z ip mám od Vod. 5,5GB / m tak by mi ten sygic nemusel moc vzít. uvidíme.. děkuji za rady.
iPhone 7 32GB,black,beta 11
iPad 4 mini 32GB,space gray,10.3.3
Nechť sýr dál zůstává s touto slaninou
http://www.hruska-as.cz

xirius
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 02, 2018 4:11 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od xirius »

Ahoj, pomůže někdo s výměnou, otestováním NAND čipu na Ipadu 4 ? Tablet je mrtvý, nelze spustit, jen DFU mód a chyba 4005. Děkuji.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Tony1 »

Error 4005 je většinou ale spojen se zkratek v obvodě a nemusí souviset s NAND čipem.
- prve připoj desku na zdroj a sleduj zda na zdroji nevyskočí 1,4A zátěž, tak je tam zkrat na lajně VCC MAIN to znamená některý z prvních kondenzátorů v každém obvodu. Pokud ne a bude tam 0,01A, tak odpoj zdroj a zapoj flex nabíjení a zapoj kabel nabíječky no a teď změř konektor baterie zda dává nějaké napětí, měl bys naměřit 4,2V
- pokud naměříš 0V, tak je chyba v obvodu nabíjení pravděpodobně tristár nebo PMU. - - u PMU by ale zdroj ukázal zátěž jen 0,5; 0,2A.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

xirius
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 02, 2018 4:11 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od xirius »

Děkuji za erudovaný příspěvek. Proměřím to jakmile získám přístup k laboratornímu zdroji. Jsem začínající applista tudíž mám k dispozici jen digitální multimetr a mikropájku. :-)) Jo a ještě ten nefunkční Ipad z elektroodpadu. Ale baví mě oživovat mrtvoly a teď, když se začnou zkracovat dny a prodlužovat noci... Ještě jednou díky za nasměrování.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od jeenik »

Mate take problem se spatnou citlivosti dotyku u iPad Pro 10.5? Kdyz chci napsat nejaky text, tak kazdou chvili nejake pismeno vypadne a chvilku trva nez displej na dotyk zareaguje...

Odpovědět