[Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od DeMaio »

No mne z ničoho nič odišla dotykovka.Pozerám film a pauzol som si ho.Po pol hodine kaput.Nepomohol ani restore.Proste obraz sa natáčal,zvuk išiel ale odmknúť ani za nič.Tak šup na reklamáciu.Samozrejme som od-stratil blok pri sťahovaní.V nayku boli super obetaví a vytlačili mi kópiu.O týždeň bola tabletka doma, samozrejme nová.
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Petrt »

amvelive: já reklamoval iPad s velkým škrábancem na zádech (důvod reklamace nebyl ten škrábanec) a dostal jsem nový. Takže ve tvém případě "doufej" v nějakou opravdovou závadu. S těma pseudo důvody bych to nezkoušel.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

reinstalla

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od reinstalla »

Já bych ho tam dal s poruchou Wifi, často padá atp. řekl bych že router u mně to není a uvidíš)

komonek
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 128
Registrován: čtv říj 02, 2008 7:16 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od komonek »

Ahoj, nešťastným způsobem mi prasklo po levem okraji displaye sklo iPadu 2. Vse funfuje jak ma, ale samozřejmě bych rád sklo vyměnil. Nemáte někdo skušenosti kde bych mohl sklo za nějakou rozumnou sumu vyměnit? Vygooglil jsem par servisu, ale cena byla kolem 4.000,- což se mi zdá docela dost... Za každou odpověď vřele děkuji :-)
iPad 4 - 64GB, white, iOS 8.1
iPhone 5S - 64GB, gold, iOS 8.1
appleTV 3th gen.

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od stZ »

Ebay....tam to sezenes okolo 50$ "sklo+touch+button" "pokud mohu radit kup si smontovanej komplet vcetne HOME" a dnes uz mozna i levneji, tohle je cca pul roku stara informace. Pokud jsi trosku zrucnej, tak vymenu zvladnes sam.
12 Max

Kuliss9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 19, 2008 3:17 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Kuliss9 »

Ahoj dnes mi prasklo sklo na ipadu nové generace. Nejhorší je, že ani nespadl na zem, nesl jsem klíče do schodů v jedné ruce, ipad ve smartcoveru v druhé, povolili mi magnetky a ipad vyklouzl tak jsem ho instinktivně chytil druhou rukou ve které byli klíče, bohužel pak jsem zjistil, že mám nalevo od home bottunu v té bílé části mimo displej pavouka zasahujícího tenkými proužky až do půl displeje. Ten úplně normálně dál funguje není jediný vadný pixel, dotéková vrstva ve 100% stavu. Reklamaci na to tedy asi nedostanu je to má chyba, ale kolik by stála oprava?
iPad kupován první den zahájení prodeje v ČR v Alze

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od M29 »

Kuliss9 - Tak ze zkušenosti mohu říci, že většina pádů jde dál a iPAD padne až na zem. Většinou je to rohem přímo na beton (a tomu odpovídá i příslušný pavouk). Zrovna za minulý týden jsem tu měl 2 takové na servis :-(

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od M29 »

komonek - Mohu ti říci, že cca 1400 Kč za sklo a 1500 Kč za servis, je snad nejnižší cena, za jakou se to dá v ČR oficálně opravit a neofiko... to má zase svá rizika a vzhledem k ceně, ale to nestojí za to riskovat.

komonek
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 128
Registrován: čtv říj 02, 2008 7:16 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od komonek »

M29 - do těch 3000,- bych to zkousnul :-) ale žadný takový servis jsem bohužel nenašel... Jak říkam, nejméně mi nabídli 3800,- + poštovné... :-/ můžeš mi prosím poradit kde bych bych uspěl do těch 3000,-? Děkuju
iPad 4 - 64GB, white, iOS 8.1
iPhone 5S - 64GB, gold, iOS 8.1
appleTV 3th gen.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od mike-biker »

1.400 za sklo je 100%ní jistota, že to není originál. :D . Nákup je ca 80 USD bez cla, DPH a dopravy.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od M29 »

mike-biker - Tak to bych se přel, kopii mohu sehnat taky, ale myslím, že ty tři stovky za to nestojí. Podle zkušeností je "měkkčí" a odírá se. Ale když někdo šetří...

Kuliss9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 19, 2008 3:17 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Kuliss9 »

M29: No mě to opravdu až na zem nespadlo, klidně zašlu i fotky na kterých je vidět, že rohy nejsou vůbec odřené jako důkaz. Kolik by tedy stála oprava na novém iPadu?

Luckyson
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 24, 2010 9:16 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Luckyson »

Mam ten samy problem, praskle sklo, funkcni display.... muzete mi poradit, kde koupit kvalitni/originalni sklo/digitizer na iPad 2 - myslim tim pouze nahradni dil, vymenim to podle me sam..... ?
Diky.

Aliza
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 21, 2008 9:20 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Aliza »

Prosím o radu, mám iPad 1, dosud v podstatě bez problémů. Dnes poté co jsem hrála aktivně asi 2 dny mi začal padat, hraju hru a spadne do obrazovky s jablkem čili jako by se restartoval, ale nic se neděje, pak vše zasne a lehoulince v černé obrazovce prosvítá jakoby tapeta ale jen horní a dolní černý pruh a v horním je vidět aktuální čas. Pak když to nechám zcela zhasne, kliknu na home button a zase je to jako by videt, ale velmi špatně, skoro vůbec. Pak zkusím vypnout jako když chci restart a velmi skoro neviditelně se objeví nahoře ten vypínací pruh, naslepo přejedu, a ipad se vypne. Pak restart a jde ok, ale zase znovu a znovu, to jde asi do háje že? Už není v záruce, takže sem v řiti a zálohu nemám páč mi to nešlo.
iOS mám asi 4.3.1 tuším ale teď to zrovna nezjistím zase spadl.

Ještě dotaz - může to začít dělat kabel? Byl od začátku nic moc, respektive velmi brzy se začala odloupávat guma u kabelu hned nahoře u konektoru, a teď ho mám zalepenej asi v délce 8 cm. Mám pocit, že dnes při nabíjení a hraní zároveň stačí omylem zatrhnout za kabel, jelikož jak je krátkej, tak co chvíla nedosahuje kam potřebuju a pak to dopadá tak, že za něj zavadím, nebo zatáhnu, napadá mě, zda není konektorová část iPadu nějak blízko části desky či něčeho co by způsobilo restart.
Máte-li někdo s tímto zkušenost, ocením ji a dík.
iPohne 7 Plus Jet Black, 256 GB 11.4

Koutas
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 06, 2008 4:47 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Koutas »

Chtěl bych se prosím zeptat, jak mohu reklamovat iPad 3. Koupen před necelým rokem v iStylu, ale bohužel jsem ztratil fakturu. iPad je ještě v roční Apple Limited Warranty. Můžu s tím normálně přijít do obchodu a reklamovat to?
Díky za rady
• iPhone 5 16GB White
• MacBook Air (mid 2011)
• iPad 3rd gen 32GB 4g
• Apple TV 1080p
• iPhone 2G 8GB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od SteveJSF »

Jasně můžeš. A stejně tak v tom obchodě by měli být schopni ti s tím chybějícím papírem pomoct.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

pepe999

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od pepe999 »

Zdravím, mám problém z WiFi akonáhle som spravil upgrade na iOS 6.1.3 Akože signál je vidieť všetko ako keby bolo ok ale nic nenabieha, žiadne dáta, stránky že úplne mŕtve. Skúsim router resetnut a keď to nepomôže tak neviem čo stym potom. Reklamácia ???? Takto by zmrvilo WiFi prechod na 6.1.3 iPad 4 32gb black WiFi. Skúšal som cez iTunes restore a v nastaveniach obnoviť sietove a nic tak ešte skúsim router. Riešenie ???

Ach ten router bol na vine, nastastie 8) Ze som to hned neurobil :ROFL:

korwin
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: sob dub 03, 2010 6:04 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od korwin »

Dobry den, nechal jsem tam si vyměnit displej u iP4S v Iphoneclinic, a při podrobné kontrole doma jsem zjistil, že po stlačení pravého dolního rohu displej vrže. Myslíte, že je to špatně osazené nebo to bude neoriginálním dílem? díky za radu.
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD

emkac
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: čtv dub 01, 2010 12:25 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od emkac »

Co robit, ked iPad nejde zapnut? Vcera vecer, ked bol cca na stave 10%, tak sa dal na noc nabijat. Rano sa nasiel s ciernou obrazovkou a nejde zapnut. Drzanie Home - nic, drzanie Home a sleep - nic, pokus o DFU - nic, drzim Home a sleep, pustim sleep, iTunes ziadna zmena. Ked je iPad v nabijacke, ziadne pipnutie, ziadna reakcia. Je mrtvy.
Nemozem ho odniest ani na reklamaciu, lebo pred cca mesiacom padol dcere na zem a je na tom ciernom rame v rohu trosku prasknute sklicko.
Asi to odnesiem do opravy (platenej :( ), ale nefunguje este nieco, co by som eventuelne mohol doma vyskusat?

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Nadzi »

Zdravim panove
Da se zaruka uplatnit v apple obchode aj podla Imei? totis nemam doklad ku nemu bol to ako darcek od Banky.

@solokaprik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 305
Registrován: čtv kvě 31, 2012 2:48 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od @solokaprik »

Zdravim,

chystám se reklamovat iPad Mini, kvůli častému přehřívání při klasickém používání internet, maily - žádné hry atp. Na fotkách se mi zobrazují čáry, takové fialové při focení jsou též vidět.

Mám ho koupený přímo u Applu, takže reklamovat v Českém Servise?

Díky
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)

vernius
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 30, 2008 8:57 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od vernius »

To tlačítko je mirne (asi 0,5mm) pod úrovní skla. Je to nepříjemný, myslite že se to dá reklamovat?
iPad Air

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Bl4de »

Zdravim, tak me uz leti 3 iPad mini s retinou :(( nejdrive prisel s tuknutym rohem a ted jsem nasel nejake smitko pod displejem :(( apple co se tyce kvality jde dolu:(( moc velka fabrika uz... Do iphonu 4s ani jediny problem pak 4x reklamace ip 5 s pak jedna reklamace ip 5s :(( kolikrat mohu vubec reklamovat ? :))


Sent from my iPad using Tapatalk
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

ice951
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: sob říj 22, 2011 6:52 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od ice951 »

ja mám taký zvláštny problém s iPad-om Air... asi pred troma dňami sa mi na ľavom okraji displeja urobila zvislá fialová čiara od vrchu až po spodok tak som si myslel že to je vadný displej pretože nepomáhal ani reštart a ani obnovenie nastavení, preto som zavolal na reklamačné čo s tým a oni mi povedali že mi to vyreklamujú takým spôsobom že mi dojde prázdna krabica, dám do nej iPad a potom im ho pošlem naspať ale ešte predtým mám cez nastavenia vymazať všetky nastavenia a aj obsah. Počkal som s tým až dokedy mi neprišla tá krabica pretože som na ňom chcel ešte dovtedy normálne fungovať a keď som to dnes urobil tak tá čiara tam už jednoducho nie je... stalo sa už niekomu niečo podobné? je možné že to bola fakt iba softvérová chyba? pretože v poslednom čase sa tam vedľa tej prvej začala objavovať aj druhá ktorá tak mierne preblikávala sem-tam tak fakt neviem či mi odchádza displej alebo je to len jedna z ďalších "feature" iOS 7 :unknown:
iPhone 4S 16GB
iPad Air Space Gray 32GB

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Tony1 »

Vše je možné ale prve bych zkusil přitlačit prstem na roh LCD kde čára začíná či končí s sleduj zda se závada neukáže znovu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Freeze
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pon lis 07, 2011 8:00 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Freeze »

V pondělí mi dorazil ipad air z alzy 128gb cellular a už při prvním vybalení a zapnutí v autě sem si všiml slaběji podsvícené levé strany, je to vidět hlavně na denním světle, při umělém osvětlení to není moc znatelný.
Podle příspěvků na forech to vypadá že je to problém tak 70% ipadů. Týpek tam třeba na reklamacích protočil 20 ipadů a tento problém ve větší nebo menší míře mely všechny a i ostatní uživatelé co prohlížely větší množství kusů říkali že málo kterej byl bez chyby.
Teď jedu na hory a pak jim ho vrátím, pokud i ten bude špatnej počkám tak dva měsíce, vrátim ho taky a pokud i ten tak počkám do vydání nového modelu a nechám si vrátit peníze.
Za 23 litrů by člověk čekal jinou kvalitu než jakou apple v posledních letech předvádí.
takhle to vypadá
https://www.youtube.com/watch?v=A5bYnErqJX4

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Clon »

Poradí mi někdo, jak vyvolat tu čistou bílou po celé ploše?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

iSaryk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 176
Registrován: sob lis 19, 2011 10:06 am

[Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od iSaryk »

Na tom videu je videt, jak to prepnul do fotek, tak si udelej bily obrazek v nejakem grafickem programu-klidne i v malovani ve win a je to.
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3

klecanak
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 09, 2015 11:25 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od klecanak »

Dobrý den,mám iPad 2 a teď řeším problém s tím, že je v recovery modu a nelze z něj dostat ven. Zkusil jsem jiný počítač. Tam se mi to povedlo ale za chvilku kdy byl iPad nečinný se uspal a spadl znovu do recovery modu.
Máte někdo s tímto zkušenosti?
Děkuji.

komonek
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 128
Registrován: čtv říj 02, 2008 7:16 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od komonek »

Ahoj. Máte někdy prosím vás zkušenosti s výměnou LCD displeje u iPadu Air 2? Je už nějaký servis, který provádí výměnu? iPad mi spadl na zem. Na roh. Dotykové sklo je neporušené, ale jw videt že je podním prasklí displej a při zapnuti jen barevné čarky. Díky
iPad 4 - 64GB, white, iOS 8.1
iPhone 5S - 64GB, gold, iOS 8.1
appleTV 3th gen.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od Clon »

Je to docela brzy :-( Zkusil bych zavolat asi na apple, co poradí.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

designer
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: pon srp 23, 2010 1:05 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od designer »

Dneska jsem volal do istyle servisu a tam mi řekli, že u air 2 mění kus za kus. Cena byla nějak 11k, což je šílené. Já tam jdu dneska. Na iPadu se mi zbláznil digitizer. Zadejte ghost touch ipad na YouTube. Já mám bohužel jednu malou prasklinu na displeji, tak budu mít asi smůlu, ikdyž mi říkali, že by to nemusel být problem.

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od soustek »

Chtel bych se zeptat, v cem je problem. Viz foto Obrázek

Navic se mi zda, ze se ted iPad vice zahriva, nez tomu bylo bezne...
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od parmin »

Mám iPad 2 a chci se zeptat - iPad je zapnutý, počítač ho najde, připojí, můžu synchronizovat... + např. při stisknutí power + home button se ozve cvaknutí (printscreen) atd.

Jen displej se nerozsvítí, je černý... Neporadíte, co se s tím dá dělat?
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od SilverSurfer »

Skusil by som restore cez DFU mod, aj ked myslim, ze to skor nepomoze. Videl by som to najskor na vymenu displeju.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od parmin »

tak nevím, čím to bylo, zkusil jsem "reset" (přidržet home button + power), po chvíli naskočilo jablko a za chvíli se rozsvítil displej. nechápu, ale jsem rád :-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

hruskal
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 57
Registrován: pon led 12, 2009 1:29 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od hruskal »

Ahoj všem, prosím o radu, mám ipad mini 4 32 gb wifi, ios 10.3.3 a mám problém s gps. Když zapnu navigaci např. Sygic nebo mapy.cz apod. Tak mě gps lokalizuje ale dál už "nesleduje" tzn. mám pořád tu samou pozici jako když jsem app zapnul. Netušíte co s tím?
iPhone 7 32GB,black,beta 11
iPad 4 mini 32GB,space gray,10.3.3
Nechť sýr dál zůstává s touto slaninou
http://www.hruska-as.cz

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od mirmo80 »

No wifi verzia nema gps modul. Lokalizuje sa pomocou wifi ale ked z nej odides tak je iPad offline.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

hruskal
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 57
Registrován: pon led 12, 2009 1:29 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od hruskal »

Aha,tak to jsem netušil. Díky za radu.
Netušíte, existuje nějaký usb bt modul, který bych mohl přes bt k ipadu připojit v autě, aby mi šel jak ipad jako navi?
iPhone 7 32GB,black,beta 11
iPad 4 mini 32GB,space gray,10.3.3
Nechť sýr dál zůstává s touto slaninou
http://www.hruska-as.cz

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: [Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Příspěvek od mirmo80 »

Len ono to nebude lacné. V minulosti to vychádzalo ako cca cenový rozdiel medzi iPadom s a bez LTE. Myslím, že aj dnes to bude podobné. Ako často to potrebuješ? Ak výnimočne tak dáta si môžeš nazdieľať aj z iPhone. Ak častejšie, tak možno by stálo za zváženie výmena iPadu. No a posledná možnosť asi ten externý gps modul.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět