[Problemy s hardware] Poruchy, servis, reklamacie...

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od Petrt »

Imho to nikdo opravovat nebude (vadný LCD) a dostaneš nový kus - zda obratem či za týden/dva ti řeknou nejlíp přímo na prodejně. Já osobně bych trval na novém kusu nebo penězích.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

edward

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od edward »

Kupoval som v Nayi nový iPad 64gb WiFi, avšak keď som ho porovnával s iPadom 1 generacie, tak display v novom iPade má taky zlty nádych oproti iPadu 1ke kde je biela skutočne čisto biela :-( Niekde tu na fóre som sa dočítal že to vraj casom vymizne, ak je to cerstve z vyroby, no ale neviem neviem po zadani seriál čísla je to production week 2 z januára tj už skoro 3 mesiace co vysiel z výrobnej linky. Inak obe zariadenia mali rovnake nastavene podsvietenie. Stretol sa už niekto s podobným prípadom? Vidím to asi na reklamáciu ...

Update: Prikladam foto - vpravo novy ipad (3 gen) so zazltnutym displayom, vlavo ipad (1 gen)
http://i39.tinypic.com/jp9d9d.jpg

beatberry iphone

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od beatberry iphone »

Zdravim jablickare mam problem s ipadem2 konkretne s predni kamerkou vcera jse se fotili s mamkou vse fungovalo dnes rano mi prisel automaticky upgrade na software myslim ze 5.1 tak jsem to upgradoval a 5 min po upgradu mi predni kamerka normalne fungovala pak jsem ipad odlozil a znova zkusil a od ty doby mi nejde kdyz jsem dal obnovit system vsecko tak kamera (zadni) normalne bezela ale jakmile jsem prepl na predni fotoaparat zamrzl a neotevre se ani ten zadni ;( nevim co s tim potrebuju poradit uz jsem bombardoval asi 3 servery a nikde mi neodpovedeli predem dekuji

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

[problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od SteveJSF »

Zazalohoval bych to v iTunes a pak cele preinstaloval.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

beatberry iphone

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od beatberry iphone »

Muzete mi napsat Prosim postum Jak zalohovat v iTunes ?

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od tvosi »

pripoj ipad k pc kde mas itunes..v itunes se ti vlevo objevi tvuj ipad..klikne na nej pravym tlacitkem a vyberes moznost zalohovat (back up)
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

niky79

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od niky79 »

edward píše:Kupoval som v Nayi nový iPad 64gb WiFi, avšak keď som ho porovnával s iPadom 1 generacie, tak display v novom iPade má taky zlty nádych oproti iPadu 1ke kde je biela skutočne čisto biela :-(


Ja ted porovnal iPAD3 se starsim iPADEm 1 kolegy a mam to presne naopak - moje trojka je znatelne bilejsi (expert by rekl "do modra"), jeho jednicka je vice dožluta.

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od ikena »

edward píše:Kupoval som v Nayi nový iPad 64gb WiFi, avšak keď som ho porovnával s iPadom 1 generacie, tak display v novom iPade má taky zlty nádych oproti iPadu 1ke kde je biela skutočne čisto biela :-( Niekde tu na fóre som sa dočítal že to vraj casom vymizne, ak je to cerstve z vyroby, no ale neviem neviem po zadani seriál čísla je to production week 2 z januára tj už skoro 3 mesiace co vysiel z výrobnej linky. Inak obe zariadenia mali rovnake nastavene podsvietenie. Stretol sa už niekto s podobným prípadom? Vidím to asi na reklamáciu ...

Update: Prikladam foto - vpravo novy ipad (3 gen) so zazltnutym displayom, vlavo ipad (1 gen)
http://i39.tinypic.com/jp9d9d.jpg


Je to na reklamaci, nečekej, že by to zmizelo.
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi

edward

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od edward »

Uz som to bol reklamovat, reklamaciu uznali, kedze nemali skladom rovnaky model na vymenu, tak mi vratili peniaze. Teraz cakam na novu varku ipadov, dufam ze ten dalsi uz bude mat display OK, lebo dost ludi malo problem s "zltymi" displaymi ako som sa docital napr. na applovskom fore.

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od Speed »

Mam problem s ipad 3, kdyz se chci pripojit na net pres wifi, tak se sit stale pripojuje a odpojuje. Na ostatnich zarizenich to jede normalne a jelo to i na tomto ipadu. Nevite, cim to? Dik
Apple, co je to...?

Deraspoth
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 31, 2009 7:44 pm

[problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od Deraspoth »

Přesně tohle se mi stalo hned co jsem si nový iPad přinesl domů-nebyl jsem schopný to nijak rozchodit, tak jsem resetoval router a nastavil znovu a od té doby to jde bez problémů.

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od Speed »

Ja bohuzel routr resetovat nemohu, protoze ho mam nastaven na divar. Nejake jine reseni?

EDIT: Z ničeho nic to jede, bez restartu routru nebo jakékoliv úpravy ipadu 3...
Apple, co je to...?

Dr.Moutin
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 30, 2009 5:08 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Dr.Moutin »

stuger píše:tak dnes som si nasiel na svojom ipade vadny displej :( pozrite obrazok, asi zle zlepeny, mam ho tyzden, zajtra idem do obchodu a uvidim ci mi ho vymenia za novy kedze nebol kupovany v apple store

http://imageshack.us/photo/my-images/546/ipadoe.jpg/


Tak jak jsi dopadl???

Dneska jsem koupil novej iPad a mam presne to samy, tak jsem jeste dnes reklamoval... No a posilaji to do servisu na posouzeni, tak jsem zvedavej. Reknu vam, pekne me to stve...
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G

Adam Konečný

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Adam Konečný »

Zajimavé o tom displayi jsem cetl na Apple diskuzi, měli by ti dát novy kus.

Celkem mě už ten Apple a iPad štve. Je horky, má místo bílé barvy žlutou, problemy s WIFi, a tedka problemy s podsvícením...

Kvuli podsvícení jsem vrátil několikrat iPad 2 a čekal na iPad 3.... marně budu čekat na iPad 4

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od smoldik »

Dr.Moutin píše:Dneska jsem koupil novej iPad a mam presne to samy, tak jsem jeste dnes reklamoval... No a posilaji to do servisu na posouzeni, tak jsem zvedavej. Reknu vam, pekne me to stve...

Tak to mas vazne nehoraznou smulu a nebo ti vratili ten stary iPad.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

Dr.Moutin
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 30, 2009 5:08 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Dr.Moutin »

No nejvíc mě štve, že jsem dal 18000 za něco co se mi doma neohřálo ani pár hodin, teď nemám ani prachy ani iPad... nemáte někdo zkušenost, jak dlouho jim to trvá baj voko?

Jinak displej byl ok, bílá byla bílá, při normální použití to podsvícení videt nebylo, zjistil jsem to až při detailním zkoumání.

Navíc prodavač v iStyle byl celkem nepříjemnej a tenhle problém mu příjde směšnej... mě to za 18000 směšný teda nepříjde...
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od tvosi »

kdybyste si o tom neco zistil tak byste vedeli ze pokud ten den reklamujete maji vam dat novy kus :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

stuger
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 76
Registrován: stř led 23, 2008 10:52 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od stuger »

No ja som v Anglicku a tu s reklamaciou neboli problemy nikdy, isiel som ho reklamovat do toho obchodu kde som ho kupil, tam mi chlapik povedal ze bud si pockam tyzden a oni to poslu do apple, alebo ze s nim pojdem sam do apple reital store a tam mi ho vymenia hned za novy, reklamoval som ho po tyzdni a v apple store mi hned dali novy kus ani nechceli vidiet blok z predaja co mi bolo dost divne.
Lenze neviem ci mam smolu na novy ipad alebo co ale zistil som zasa ze aj tento je vadny, v lavom dolnom rohu mam display viac do zlta , ked sa pozriem na pravy dolny roh je bielsi, najviac ten rozdiel vidim ked mam otvorenu klavesnicu, na bielom pozadi to vidiet neni

Dr.Moutin
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 30, 2009 5:08 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Dr.Moutin »

tvosi píše:kdybyste si o tom neco zistil tak byste vedeli ze pokud ten den reklamujete maji vam dat novy kus :wink:



prosím pěkně kde se to dá zjistit, že pokud ještě ten den reklamuji, tak mi to mají rovnou vyměnit za nový kus?
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od rony »

nie som si tym isty. v mzone som sa na toto konkretne pytal a odpoved bola v zmysle, ze standardom je reklamacne konanie ale ze je mozne, ak reklamujem vzapati, aby to rovno vymenili. ja z toho usudzujem, ze sa chcu vyhnut moznosti, ze skusis reklamovat iny ipad ako ten ktory si kupil aj ked podla mna je to jedno, kedze by mala platit medzinarodna zaruka. neviem vsak ako su dealeri apple zatazeni reklamacnym procesom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od tvosi »

Dr.Moutin píše:
tvosi píše:kdybyste si o tom neco zistil tak byste vedeli ze pokud ten den reklamujete maji vam dat novy kus :wink:



prosím pěkně kde se to dá zjistit, že pokud ještě ten den reklamuji, tak mi to mají rovnou vyměnit za nový kus?


myslel sem to tak, ze clovek muze behem 14dni dostoupit od smlouvy a tudiz si mel zbozi vratit a obratem koupit nove...nicmene sem si neuvedomil, ze to plati pouze pro eshop
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

niky79

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od niky79 »

tvosi: neplati to pro eshop. Plati to pro jakykoliv vyrobek, ktery koupis "na dalku" – treba pres email nebo telefon.

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od tvosi »

Jasne..plati to pro vsechny situace kdy je obchod uzavren mimo prostory k tomu urcene..
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Dr.Moutin
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 30, 2009 5:08 pm

iPad 3 - reklamace

Příspěvek od Dr.Moutin »

Dr.Moutin píše:
stuger píše:tak dnes som si nasiel na svojom ipade vadny displej :( pozrite obrazok, asi zle zlepeny, mam ho tyzden, zajtra idem do obchodu a uvidim ci mi ho vymenia za novy kedze nebol kupovany v apple store

http://imageshack.us/photo/my-images/546/ipadoe.jpg/


Tak jak jsi dopadl???

Dneska jsem koupil novej iPad a mam presne to samy, tak jsem jeste dnes reklamoval... No a posilaji to do servisu na posouzeni, tak jsem zvedavej. Reknu vam, pekne me to stve...


Tak reklamace blesku rychle uznana a hned v pondeli mi volali, ze si muzu dojit pro fungl novej iPad do iStyle Olympia. Jenze neuveritelna smula, rozbalil jsem ho hned na prodejne a stejna vada displeje, nasledne jsem byl poslan do iStyle Vankovka, kde mi blokli posledni 3 kusy, dva byly opet s vadnym displejem a ten treti mam doma, ten byl ok. Reknu vam byl to boj, ale stalo to za to... 8)
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od marseli »

OT: koukam, ty jsi likvidator skladovych zasob :)

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Petrt »

Dr.Moutin: a co to bylo vůbec za vadu, že je u tolika kusů? Podle fotky postované nahoře to vypadá na prosvítající podsvícení u přechodu LCD/rámeček. Je to tak ?
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

stuger
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 76
Registrován: stř led 23, 2008 10:52 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od stuger »

ano je to tak, to som mal na mojom prvom ipade ktory som kupil pred vyse dvoma tyzdnami, v apple store mi ho hned vymenili za novy, na ktorom som po dvoch dnoch nasiel zlte flaky, takze idem reklamovat znovu, neviete mi poradit ze ci uz pri druhej reklamacii mozem pytat spat peniaze alebo az pri tretiej? rozmyslam ze by som si hned kupil 64ku ak by sa to dalo.

CoolPoker
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 29, 2011 3:51 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od CoolPoker »

Taky jsem objevil mírné prosvítání v levém horním rohu.. Musím se však podívat skoromz nulového úhlu... Nevím zda-li mám reklamovat... Mě osobně to nevadí... Asi bych si toho jinak nevšim... Ale teď když už o tom vím :D ...
Obrázek iPhone 5S Space gray 64 GB
Obrázek iPad 3rd generation Black Wifi/4G 64 GB
Obrázek MacBook PRO Retina 15' late 2013

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Petrt »

Až při třetí stejné! reklamaci můžeš požadovat vrácení peněz. A jelikož pokaždé reklamuješ jinou vadu, tak to moc úspěšně nevidím. Osobne bych se zkusil domluvit s prodejcem - zvlášť, pokud tu 64GB verzi koupíš u něj.

Mně se po 1,5 týdnu v servisu vrátil iP2, tak jsem zvědav zda je opraven či nový (ještě jsem jej nevyzvedl) - taky problém s LCD.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Dr.Moutin
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 30, 2009 5:08 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Dr.Moutin »

Petrt píše:Dr.Moutin: a co to bylo vůbec za vadu, že je u tolika kusů? Podle fotky postované nahoře to vypadá na prosvítající podsvícení u přechodu LCD/rámeček. Je to tak ?



Jj presne tahle vada, u nekterych to bylo min u nekterych vic... A vsechno z jedne serie.

Prodavaci byli ze me nestastni :D
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G

niky79

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od niky79 »

Petrt píše:Až při třetí stejné! reklamaci můžeš požadovat vrácení peněz. A jelikož pokaždé reklamuješ jinou vadu, tak to moc úspěšně nevidím. Osobne bych se zkusil domluvit s prodejcem - zvlášť, pokud tu 64GB verzi koupíš u něj.

Mně se po 1,5 týdnu v servisu vrátil iP2, tak jsem zvědav zda je opraven či nový (ještě jsem jej nevyzvedl) - taky problém s LCD.


Neni pravda. Lidi, uz si proboha prectete zakony. Pokud se vyskytne vaa do pul roku od koupe, mate pravo si zvolit, zdali chcete vec opravit nebo vymenit.

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Petrt »

niky79: pokud se objeví vada do 6ti měsíců, máš možnost se rozhodnout, zda chceš výrobek opravit či vyměnit. Až pokud není oprava možná, máš možnost od koupě odstoupit. Takto si to vykládám já a několik právníků. Ale uznávám, že ten zákon není pro mě (laika) jednoznačný a co člověk to jiný názor.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

CoolPoker
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 29, 2011 3:51 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od CoolPoker »

Jinak ještě pro jistotu... Ten problém s tím přípojením k 3G po odpojení wifi je opravdu pouze SW problém??.. Já jen, že zítra mi konči (snad ne už dnes) 14 denní lhůta pro vrácení bez větších problémů s reklamací... Tak se chci ještě ujistit... Díky..
Obrázek iPhone 5S Space gray 64 GB
Obrázek iPad 3rd generation Black Wifi/4G 64 GB
Obrázek MacBook PRO Retina 15' late 2013

Dr.Moutin
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 30, 2009 5:08 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od Dr.Moutin »

Sel bych vratit a vzal jinej... Nestoji to par kacek.
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G

amvelive
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: ned čer 19, 2011 7:18 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od amvelive »

Je to chyba v iOS, tady se doctes : https://discussions.apple.com/thread/38 ... 0&tstart=0 a taky me to trapi, snad vyjde update brzy
Obrázek iPhone 5 16GB White [iOS 6] [CZ]

mattpro89

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od mattpro89 »

Zdravim

Ted jsem si vsiml jedne veci na ipadu 3
kdyz si otevru treba safari a necham celou bilou stranku, tak jedna strana je takova doruzova. Je to ta strana pri HW tlacitku.
Proste i kdyz ctu knihu, tak ta strana (asi 2 cm) je porad jemne do ruzova, neni to nic velkyho, ale docela to rusi, myslite ze to je na reklamaci?

EDIT:

příkládám i fotku displeje. Myslim ze je to docela hezky vidno
http://imageshack.us/f/688/img0687kn.jpg/

A neni to jen pozorovaci uhlem, na jinem ipadu jsem to nevidel

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od McJobs »

Pokial ti to prekaza pri pouzivani, tak reklamuj. Ruzovy nadych sa riesi aj na zahranicnych forach, kto nie je s tym spokojny, vymenia mu to kus za kus.
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od ikena »

Jasne že to vyměň, máš na to nárok, je to přeci dost drahý přístroj, aby sis to nechal libit.
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi

mattpro89

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od mattpro89 »

ok, pristi tyden to pujdu zkusit :)

krabicka3
Host
Host
Příspěvky: 124
Registrován: čtv črc 15, 2010 8:54 pm

Re: [problemy iPad] Hardwarove poruchy, servis, reklamacie

Příspěvek od krabicka3 »

Jenom maly poznatek ohledne prehrivani noveho iPadu...
mam na iPadu 3 cerny plastovy obal Puro. Akorat jsem hral hodinu a pul Infinity Blade 2 (btw skvela hra) a zadnou ani vlaznost z iPadu nepocituji. Mozna, kdybych ho do toho nabijel a mel podsviceni na nejvyssi jas....ale takhle je to jak psi cumak. :)
iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue, iPad Pro 12.9 (2018) 512GB Cellular Space Gray, Apple TV

Odpovědět