[koupe] Jak koupit iPad z USA

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: iPad 3G - dnes

Příspěvek od Sphyn0x »

Pekná tlačenka :D
///M

Trodis

Re: iPad 3G - dnes

Příspěvek od Trodis »

Prosím tě a platils tedy českou platební kartou nebo americkou? Rád bych chtěl v New Yorku taky nakoupit, ale někdo psal, že berou jen americký, což pořád nechápu, když všechny VISA a MasterCard jsou prostě mezinárodní karty použitelný na celém světě :)

Vid. tema o kupe v USA. Tu neofftopicuj a pytaj sa tam :-) - ku karte este prislucha krajina, kde bola vydana, je rozhodnutie PREDAJCU, ci akceptuje kartu vydanu v inom state. S tym neurobis takmer nic. Otocil si pravidla naopak - 100%ne plati, ze ak nemas medzinarodne uznavanu kartu, tak 100%ne nic za nu nekupis. Naviac taketo opatrenia byvaju castokrat vynutene prechodne a co plati dnes a na konkretnom mieste, nemusi zajtra alebo inde.

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od chezz »

v patek mi kamarad jede do Nemecka a bude mi tam kupovat iPada 32 gb Wifi mam par otazek :)

- nebude problem prepnout s nemeckeho jazyka do anglictiny ?
- kdyz ipad s nemecka pripojim k itunes anglickym nebude zadny problem ?
- budu moct stahovat s "ceskeho" appstore ?
- a vi nekdo kdo do nemecka jezdi ,jestli ho maj v applu?

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od ygy »

nie
nie
áno
nemajú

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od chezz »

To vis 100 ze nemaji? :| Z jakeho zdroje to mas?

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

Nemaji, teprve budou mit. S Nemeckem jeste nejaky den vydrz, v polovine kvetna maji teprve oznamit oficialni ceny a dostupnost bude koncem kvetna. Pak osobne doporucuji sit obchodu Gravis, mam s nimi velmi dobre zkusenosti .Je to nejvetsi prodejce Apple technologie v Nemecku, velmi seriozni, s doklady na DPH, zarukou apod. Najdi si nejblizsi obchod za hranicemi (treba Nurnberg), zavolej tam a nebo napis, zareservuj si ho a mas po starostech. Sedivku kdovi odkud bych podobne, jako pochybne telefony nekupoval... tady je web.
http://www.gravis.de/stores/

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od chezz »

Diky za skvelou odpoved! Parada! 8)

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od whisky96 »

Juramac píše:Otazkou Paly je, co si predstavujes pod pojmem "rozumna cena" . Urcite ti ho nekdo neda za nakupku bez dopravy, to nedelas ani ty ve svem baru.. :)


Ale dá. Niekto, kto ho nepotrebuje (ako napr. ja).

Paly, už ti ho kuriér nesie.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od toncek »

Tak mě napadlo ze zvědavosti kouknout na ebay, jak se pohybují iPady. Není to zas až tak strašné. Asi to bude vycházet podobně jako nákup prostřednictvím různých zásilkových služeb.

Proto pokud byste někdo kupovali iPad přes ebay, můžete zde uvést prodejce. Aspoň to ostatním může usnadnit výběr a vyhnou se těm pochybným. :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

beitrel

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od beitrel »

Tak snad se ze me brzo stane take stastny majitel iPadu. Na doporuceni par lidi z fora (timto jim dekuji :wink: ) jsem to s objednavkou udelal tak, ze jsem vyplnil adresu doruceni v USA kamosky a adresu kreditky jsem dal take jeji. Jen jmeno jsem dal svoje,aby sedelo. Platba prosla a v tuhle chvili je balik u kamaradky doma. Ted uz jen poslat ke mne :)
Chtel bych se jen preptat nekoho kdo ma zkusenosti s USPS respektive s posilanim baliku z usa do evropy. Na jejich strankach jsem nasel dokument pro celnici. Kdyz se v nem vyplni vsechny nalezitosti da se pak vytisknout a prilozit , nebo mozna spis nalepit na balik. Nemam s tim moc zkusenosti tak si nejsem jistej dvouma vecma.

1) Cena zbozi na tonhle celni dokument ma byt uvedena bez VAT, nebo vcetne usa VAT, a nebo dokonce i s napriklad pojistenim a postovnym?

2) Je ten papir opravdu potreba , jestli nejak pomuze zrychlit odbaveni na celnici atp.

3) Jak to probiha s celnici? Celnice bali od USPS zastavi, posle dopis o uhrade dane a balik pusti az po uhrade na svuj ucet? Slysel jsem, ze nekdy to poslou rovnou domu a plati se to pak podobne jako faktura..

Predem moc dik za kazdou radu :!:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od rony »

Pre tych, co spekuluju nad zlozitym sposobom ako to dostat z USA, celkom dobra sprava: 28. 5. si pon mozu zbehnut do Nemecka alebo v juli/cervenci do Rakuska.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Monix
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 06, 2008 12:23 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Monix »

Tak jsem si dnes koupila iPad v Alze, 32GB Wi-Fi model, za 17499 bez dph (s dph za 20999).

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od rony »

maju skladom? tak to by som rad videl akoo sa im to dari dovazat z usa..
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gasolins

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Gasolins »

Ano mají, o víkendu měli předváděčku a pro nadšence byla možnost ho koupit za extrémní ceny. Od dnešního dne je možné předobjednat z DE, ale stejné podmínky jako z USA. Adresa musí být německá. Právě mám možnost koupit iPad dovezený z USA a přemýšlím zdali do toho jít, nebo zdali koupit v Německu.

Prolezl jsem X forum, kde jsem našel rozdílné informace o celosvětové záruce.Někde lidi píšou, ano je, někde ne, na iPad se nevztahuje.

Konkrétně tady píše:
Na iPad neplatí mezinárodní záruka. Viz.

http://images.apple.com/legal/warranty/ ... ty_v20.pdf

Bohužel anglicky to nezvládám, mohl by to někdo přelouskat a odpovědět mi? Děkuji moc!


Mám tyto prosby:
1/je to na 100% pravda, že je možné uplatnit záruku na dovezeny iPad z USA?

2/co je k tomu potřeba, stačí účtenka nebo musí být nějak vyplněný záruční list, nebo cokoliv jiného? :o)



PS:vše zjištěno, pokud někdo ještě neví tak.

1/ANO, jen servisy ještě neví jakým způsobem co se bude jak řešit :)
2/stačí účtenka

ZDROJ: servis Apple ČR
Naposledy upravil(a) Gasolins dne pon kvě 10, 2010 12:44 pm, celkem upraveno 1 x.

radko77
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: ned zář 13, 2009 8:03 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od radko77 »

Ráno som objednával z anglického apple store Ipad 32gb+3G na bratovu adresu v UK,platil som mojou kreditkou mastercard VÚB,uviedol som moje meno na adrese doručenia,transakcia prebehla ihned.cena 688?
iphone 3g 16Gb SK JB 3.1.2
Ipad 3g 32Gb Uk

sopianae

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od sopianae »

Ahojte! Tak teraz kolko bude stat 64GB v UK od nejakeho overeneho predajcu? Dakujem za odpoved!

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

podle tabulky na viewtopic.php?f=123&t=28791 by mela stat 64 BG verse v UK 706,- EUR s dani, kolik to bude v librch netusim.

Jinak pozor na posilani iPadu z USA. Znamy, co mi jej posilal z NY posilal pred 3-mi tydny dva iPady jinemu kamaradovi beznou postou UPSPS. Balik sel 2 tydny a kdyz si pro nej pak adresat prijel do Prahy na Ruzyn,tak pri otevreni baliku zjistlili spolecne s celniky, ze je balik cerstve vykradeny, vykradli ho zamestnanci ceske posty na letisti. Pry je to u zasilek z USA naprosto bezne, protoze v tech skladech delaji zpravidla nekvalifikovani delnici propusteni z kriminalu, socky z uradu prace apod. A krade se tam ve velkem... Dostane sice nekdy za mesic penize od pojistovny- mozna, ale jen deklarovanou cenu a az po uzavreni pripadu..... Kterych je podle celniku x denne....takze doporucuji nesetrit na doprave a nechat si to poslat FedExem. Je samozrejme drazsi,ale prijde vam to domu za 3 dny,FedEx ma na Ruzyni svuj vlastni sklad a sve celniky a kdyz si spocitate vsechny vicenaklady u normalni posty, jako extra cesta do Prahy , vystaveni dokladu celni deklarace apod., tak vas to vyjde vicemene nastejno + riziko vykradeni,delsi doba dodani a starosti. FedEx vam to za 3 dny priveze proclene az ke dverim a dostanete od nich jen fakturu za sluzby a dph , bez rizika a bez starosti....

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od chezz »

Tak se v tom zacinam uz ztracet stemi informacemi z dovozu z usa. Kdyz teda mam moznost aby mi kamarad poslal iPada z USA jak a presco mi to ma tedy poslat aby mi prisel rovnou domu a ja nemusel sjizdet do Prahy. Potrebuji co nejpodrobneji abych mu to moh vysvetlit. Dekuji :)

edit: Tak ze mu mam rict at to posle Fedexem ? Nic vic mu ktomu rikat nemam? Kolik mi to teda bude presne stat ze vsim vsudy do CR ?! Dph ,clo , postovny ,proceleni atd ... ?Kdyz mi to teda bude posilat pres ten fedex

edit: Ono stejne si myslim bude lepsi pockat nato Nemecko ze?
Naposledy upravil(a) chezz dne pon kvě 10, 2010 3:56 pm, celkem upraveno 3 x.

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od masklin »

FedExem
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

Tak tedy polopate :
1.) Reknes kamaradovi, aby to poslal FedExem - UPSPS nedoporucuji, je levnejsi, ale znacne rizikova
2.) At deklaruje v pruvodce skutecnou cenu zbozi, z te pak vypocitaji zde DPH
a v pripade problemu je zasilka na tuto cenu i pojistena.
3.) Pokud to chces dat pozdeji do nakladu firmy, tak at prilozi nejaky doklad - fakturu, ze ti to prodava ON, ne Apple
4.) FedEx te bude kontaktovat pred prichodem zbozi a ty mu das plnou moc k celnimu rizeni. Celni odbaveni vyridi u sebe a zbozi ti priveze az domu.
5.) Doba dodani je 3-4 pracovni dny ode dne odeslani kamaradem.
6.) Celkova cena je odvisla od ceny dopravy a kursu USD v den dodani. Priklad - 32 GB Wifi model 599 USD + 8,25 % mistni dan v NY= 648 USD + doprava 210 USD = 858 USD x dnesni kurs 20,20 = 17.331,- + DPH 20 % = 20.797,- korun dodano do domu.
Staci ?

Samozrejme se to da poridit i levneji, kdyz ti to nekdo priveze v tasce ze statu osobne letadlem, ale nemas pak na to zpravidla zadny doklad, nic si nedas do nakladu, neodectes si DPH apod. Pripadne muzes cca 100-120 dolaru usetrit poslanim levnejsi beznou postou, ale tech "usetrenych" cca 2200korun se ti muze znacne prodrazit, v lepsim pripade je stejne projedes v benzinu a nebo na ceste do Prahy a pak naslednym placenim za celni doklady apod..... O velke pravdepodobnosti ztraty a nebo vykradeni baliku nemluve.

Kdybych iPad jeste nemel, asi bych si jeste 2-3 tydny pockal a zajel si pro nej osobne do Nemecka, po predchozi reservaci a domluve s prodejcem. Treba Gravis ( http://www.gravis.de) ho bude mit za 614 EUR vcetne DPH a zaruky = podle dnesniho kursu 16.210 korun + neco za benzin a cestu do nejblizsiho Norinbegu. Kdyz se domluvi vice lidi, pak ta cesta prijde na par stovek kazdeho... Jen si ale nejsem jisty, zda jeste na konci mesice bude stejny kurs eura a jestli nebude v nemecku take podminkou adresa v nemecku. Ale to chce samozrejme predem s prodejcem domluvit....Mozna ti to proda za hotove ....
Vic uz k tomu rici nemohu.

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od chezz »

Tak opet vycerpavajici a vystizne:) A zcela jsem to pochopil.Dekuji :) Rozhodne teda bude lepsi si pockat nato Nemecko a zajed si pro nej ,pokud teda jak rikas nebudou chtit abych teda mel Nemeckou adresu (bydliste) . Stejne nechapu proc by to tak meli delat kdyz tam prijede normalni clovek s Cr napr . a chce si koupit normalne ,klasickou formou s dph zbozi ! :roll:

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od stZ »

Pokud nemas nikoho kdo ti to priveze osobne z US a nechces riskovat levnejsi postu a deklarovat mensi castku....tak se to uz opravdu nevyplati vzhledem k datumu prodeje v evrope. Ja mam 32GB za cca 650$ od kamose co letel pred 14 dny z NY. Za cenu co bude v evrope nebo za 21 v alze, bych si ho tedy opravdu nekoupil a to jsem dost velkej fanda techto veci....ale to uz jsem dost odbocil.
12 Max

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od rony »

V tomto vlakne sa diskusuje o dovoze z USA a teraz som zalozil temu pre Otazky a odpovede k nakupovaniu iPadu v Nemecku
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od rony »

neupozornujte ma na double post, predosly prispevok je moderatorsky!

Kolega bol v NY, kupoval fyzicky v Apple store iPad a platil SLOVENSKOU VISA CLASSIC. Spominal ze je to tam skutocne ako za sociku banany
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Peko00001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 164
Registrován: pát zář 12, 2008 2:36 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Peko00001 »

Zdravim vsetkych,

mam moznost dat si doviest iPad s USA. Kamarat tam byva a teraz pricestuje domov. Chcel by som 32 GB WiFi veriu, tak by to malo podla vsetkeho stat 599 dolarov. Nebudu sa ku tomu priratavat nejake ine sumy v pripade ze mi ho dovezie osobne?
Neviete ako je to s WiFi, myslim ci su stale problemy so signalom a ako je to s tym displejom pretoze som zachytil ze je dost vadnych kusov.
Inac oplati sa ho vobec dat doviest - myslim kôli zaruke-kedy sa budu predavat v SR?
dik

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

Pocitej 599,- usd + mistni dan,ktera je v kazde zemi unie jina. Konkretne v NY je to 8,25% = celkem bude platit 648,- usd . Pokud ti ho priveze osobne, vyhnes se clu a dph, pokud mu to nevychytaji na letisti nasi celnici. Zaruka bude ale jen na uzemi usa, v pripade problemu mu ho budes muset poslat na vymenu... Wifi problemy jsou myslim nafouknuta bublina

Peko00001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 164
Registrován: pát zář 12, 2008 2:36 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Peko00001 »

vdaka za odpoved. vyzera to tak ze pockam na predaj v SR, ktory neviem kedy bude. :-)

IPeIPa

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od IPeIPa »

@ Juramac: jaktoze zaruka plati jenom v USA? Myslel jsem, ze Apple ma 1letou mezinarodni.

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

myslet znamena h.... vedet. :) iPad se prodava zatim jen v USA, takze mezinarodni zaruka se na nej nevztahuje. ZATIM. Az se bude prodavat po celem svete, jako treba iPody, tak ji apple urcite zavede i na iPady.

thera
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 05, 2007 7:27 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od thera »

je pravda, že vzhledem ke kurzu je nyní nákup v Německu a Rakousku o hodně výhodnější než dříve. rozdíl u 3g 32GB oproti US - nákupka s dph je "jen" necelé 3 tis. pokud se započítá poštovné, rizika ztráty, apod. je cena skoro stejná...
pokud ale již má někdo zaběhlý "US kanál" (kámoš, zásil. sl.), je možná jednodušší tak než jezdit někde po Mnichově...
Pozor: to neplatí pro ceny v Česku. tady zase z toho udělají "luxusní" zboží jako u 3GS a napálí to nehorázným způsobem!
Takže na čechy nečekat a nakupovat v cizině!

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

a kdo to tak "nehorazne napalil" ? Mas na mysli Alzu ? To neni az tak horke.
staci si vzit do ruky kalkulacku : Priklad ? 32 GB Wifi model 599 USD + 8,25 % mistni dan v NY= 648 USD + doprava FedEx 210 USD = 858 USD x dnesni kurs 20,20 = 17.331,- + DPH 20 % = 20.797,- korun dodano do domu. To je REALITA, pokud nebudete riskovat nejake pasovani kdovi jakymi cestickami, zadnou zaruku, odpocty apod. na Alze prodavaji stejny model za 17.499 bez DPH, s DPH pak za 20.999,- ....... A davaji na to na vlastni triko 2-letou zakonnou zaruku....hrozni "vydridusi"......

thera
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 05, 2007 7:27 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od thera »

alzu bych spíš neobviňoval, ta ty ceny má ještě na reálném podkladě... spíš nevěřím našim drahým operátorům (u 3G)... nu, povíme si na podzim, nebo kdy to začnou prodávat...

daimos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: stř úno 10, 2010 1:26 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od daimos »

viete mi poradit? mam moznost kupit ipad 16GB wifi. osobne v KE kde aj byvam. cena je 55O eur. je to dovoz z USA. myslite ze je ta cena dobra alebo mam pockat? mne to nejak neponahla. a ked tym ze poskam mesiac usetrim par tisic tak radsej pockam. co si vy myslite o cene 550 eur. dik

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od haasteren »

za 6tydnu bude dostupna verze v nemecku a pokud vim nekde se psalo ze to bude 1$=1EUR tim padem se to urcite vyplati vzit s 2 letou zarukou ...

daimos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: stř úno 10, 2010 1:26 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od daimos »

niekde tu na fore pisali ze to bude 499 eur

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od ygy »

ludia od dnešného dňa v USA zrušili tú blbosť s platobnými kartami a iPady sa dajú kúpiť v hotovosti , takže už je možné nakúpiť viac ako 2ks.
jedinou podmienkou je to , že si ich musíte priamo v predajne aktivovoťt v itunes,,,,

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od haasteren »

Vubec neni pravda , vcera jsem si nechal kupovat dalsi 4 ks a naprosto bez problemu a zadna aktivace nebyla potreba ... ani nikdy pred tim. Nechapu kam na tyhle blaboli chodite ...

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od ygy »

ako ja niesom z usa takže len z netu a ten arogantny podtón by som si vyprosil ...
http://www.macblog.sk/novinky/pribeh-je ... -3627.html

jakubroz

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od jakubroz »

Tak dnes byl kamarád v 4 Apple Store a ani v jednom nemají iPad 3G a prý ani nevědí, kdy přijde. Nemáte někdo tip na Store, kde je mají?

Rogner
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: čtv zář 18, 2008 2:11 pm

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Rogner »

Nevíte, jak je to se zárukou a opravou Ipadu dovezeného z USA? Je na něj prý 1 rok záruka, ale jaký je postup, když mi např. přestane fungovat home button nebo něco jiného? Kdo mi ho v ČR opraví jako záruční vadu?

Díky

Roman

Odpovědět