[DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Děkuji.

Ještě bych se chtěl zeptat, jak je to s rychlostí ipadu. Např. při otevření více oken v internetovém prohlížeči. Když už jsme u prohlížení... budou např. fungovat stránky bwinu, bet365 live sázky apod.? /mám rád sázení/, nejsem si jistý, jestli jsou ve flashi nebo v čem... Ale celkem by mě zajímala jejich funkčnost. Popř. rychlost celého prohlížeče. /mám tablet Dell XT 1,2GHz CPU/ a ten mi výkonnostně na všechny aplikace stačí...

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od Barberry.pha »

Rychlost je naprosto v pohode, co se tyka prohlizeni pokud jsou stranky ve flashi tak bohuzel smula :(
Jedine si to nekde vyzkouset ;) dane stranky ktere chces jestli to jde nebo ne
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Bohužel nemám možnost si to někde vyzkoušet :? Mohl by to prosím tedy někdo vyzkoušet:

http://www.livescore.cz
https://www.bwin.com/cz/liveBets.aspx
http://www.bet365.com/home/default.asp?
http://www.chance.cz

Děkuji moc.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od Barberry.pha »

Krome druheho odkazu se mi v ipadu otevreli vsechny ;)
Pokud mas iphone vyzkousej to v nem, je to uplne stejny
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Super :) Děkuji moc...

rembaz

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od rembaz »

bwin osobne vyuzivam, maju prisposobene stranky na iPad, resp. mobilnu verziu. Nie je to uplne ono a prilis prehladne ale da sa to pouzivat.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Poctivě pročítám další a další články a zjistil jsem, že s tím videem v iPadu to nebude taková pecka. Spoustu uživatelů píše, že se filmy trhají, což mě teď hodně odradilo :evil:

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od dwick »

gulii: Trhaji se tak maximalne xvidy prehravane pomoci aplikaci tretich stran. Pokud si video prevedes do Apple formatu .mp4, tak by ses s trhanim setkavat vubec nemel.
Life sucks. And then you die.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Hmm... ale tam je zase problém s titulky :roll: /rád se budu plést, ale pamatuji si, že jsem převáděl přítelkyni video do ipodu a musel jsem lepit titulky přímo do videa :x /

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od dwick »

gulii: HandBrake
pad ipod iphone video converter konvertor konverze divx xvid mkx m4v mp4

Handbrake je najlepší konvertor videa pre mac, linux aj windows s podporou mkv, mp4 a vkladania titulkov do kontajnera vrátane možnosti ich sledovania na iPhone/iPade.
Life sucks. And then you die.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od rony »

myska nehrozi :))) je to "dotykac" :)))) to je tvoja myska :))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

No, já se převážně bojím toho, že tak dlouho nevydržím čmárat prstem... Přeci jen tablet mám /avšak né tak doladěn k dokonalost - přeci jen W7/. Tak mě zajímala možnost připojení myši. Ale jak jsem koukal na videa na ytube, tak HDD i myš fungují :)

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od dwick »

gulii: iPad je defakto zvetsena kopie iPhone, kterou zajiste vlastnis. Uz sis nekdy rikal, ze bys k iPhonu potreboval mys pro bezne pouziti?
Life sucks. And then you die.

dubak

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od dubak »

je to celkom proste, chces nieco spratne, jednoduche a ovladane dotykom tak kup ipad a ked sa chces serinkat s mysou, klavesnicou a podobne tak to si rovno kup nejaky notebook, lebo hned vtedy ipad straca svoj zmysel..

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

iphone už nevlastním, ale už si též myslím, že myš je na toto zařízení zbytečná. Zas tak dlouho u toho /snad/ nestrávím, aby mě mohla bolet ruka. Každopádně ale příslušenství budu muset dokoupit a to Apple wireless keyboard + camera kit /pro HDD/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od rony »

pozeras na to ako na pocitac bez klavesnice, od toho je to na hony vzdialene. Preto si si zafixoval tu mysku a klavesnicu.

Klavesnica - aspon moj pohlad - sa k ipadu oplati, pokial pises ako profesional, dlhe texty a obcas opustas svoj pocitac ale chces v pripade potreby naklepat dlhsi text. inak sa mi zda, je pre bezne pouzitie ipadu uplne zbytocna.

Naozaj neber ipad ako pocitac, tym nie je.

Neviem, ci mam po roku evanjelizacie tabletov v ponimani ipadu, znovu zacat vysvetlovat, aby si nebol sokovany.

netusim ake su tvoje predstavy o jeho pouziti. aby si nebol rozcarovany, ze to nebude robit presne to, co tvoj doterajsi pocitac.

ipad proste NIE je laptop.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od stZ »

Tvoji posledni vetu do kamene tesat..... :)
12 Max

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Neééé, však já to ani tak neberu :) Moc si vážím toho, že mne chcete "varovat", abych nebyl zklamaný.

Já ho chci používat čistě jen na cestu vlakem a doma do postele. /proto i ta bt. klávesnice - přeci jen jsem celkem psavec/ Na ytube jsem viděl i spoustu úžasných her na zkrácení chvíle, takže i na to bych ho využil. A v neposlední řadě bych rád prohlížel učební texty /ppt, word, pdf/, což bohatě postačuje.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od rony »

hm :) s kompatibilitou niektorych domrvenych ppt budes mat trosku problemy :)) predsa len pisma na win a mac su uplne rozdielne.

ako psavec si to vcelku uzijes, pretoze sa nebudes musiet trapit s niektorymi zle urobenymi hotovymi dokumentami.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od xslide »

rony píše:myska nehrozi :))) je to "dotykac" :)))) to je tvoja myska :))


Možná to všici neví, ale v Cydii je aplikace, která umí připojit BT myš a jde s ní celý iPhone (iPad) ovládat :-)

Jmenuje se BT mouse, vyzkoušel jsem to, ale samozřejmě zbytečnost, ale funguje to
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od rony »

Bavme sa o praktickych veciach :))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od gulii »

Teď ještě vykoumat, co to ta Cydie je... a všechny tyhle "vymoženosti" - každopádně rozhodně iPad kupuji :) už se těším pod stromeček...

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od Sphyn0x »

Cydia, skrátene a jednoducho, je program na pridávaní vecí do iDevices (témy, utility, programy atď).
///M

Kubec19

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od Kubec19 »

Doplnm sphynoxa: je to to co sphynox hovorí ale sú to appky KTORÉ BY APPLE NEPOVOLIL . :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od rony »

s Cydiou spekuluj az uplne nakoniec. Ja mam ipad 3/4 roka a este tam jailbreak nebol :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od Domy007 »

Jak říká rony. Ja mám iPad půl roku a JB opravdu není potřeba. Zatím věci, kvůli kterým děláš JB, nefungují tak dobře, jak člověk potřebuje.;) Možná už jsou některé věci doladěné, já to tolik nestuduju. Každopádně pokud mám správné informace JB na FW 4.2 ani on sám nefunguje tak, jak by měl.:)

Kubec19

Re: Základní otázky pro koupi iPadu

Příspěvek od Kubec19 »

Súhlasím z obidvoma kolegami podľa mna sa na iPad JB neoplatí .
OT: Dosť by má zaujimalo prečo väčšina ludi nemá na iPade JB a na iPhone hej ;)

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od gulii »

Tak ještě jeden dotaz... Možná hodně stupidní, ale o to víc důležitý... :)

Prohlížím si net, podívám se na mail a mám přílohu v PDF nebo doc, jde soubor stáhnout a přímo prohlídnout v iPadu?

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

[DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Barberry.pha »

Pokud to prohlizis pres app ktera umi stahovat s netu tak, ja takhle do ip stahuje pdf jidelni listek ze stranek ;) pokud myslis s mailu co mas nastaveny v ipadu tak nem to jde otevrit bez problemu a jsou ruzne app treba na pdf kde se ti to pak ulozi a muzes na to koukat ikdyz nejsi na netu. Ale nejlepsi je si nastavit mail aby se ti stahoval do ipadu a mas pokoj ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od gulii »

Z odpovědi odhaduji, že safari neumí stahovat :roll:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rony »

A co by mal stahovat? Ved je to viacmenej iOS ako poznas na iPhone. Ma to podobnu funkciu ako mavaju prehliadace na desktope "Open in", cize PDF nahodou uz Safari vie.

Ak si skopirujes link a das sosat napr. v GoodReader, tak ti ho stiahne. Mozes na to pouzit bookmarklet. Takze ak vidim "download link", tak u suborov, ktore pozna GR to mozes preniest do neho a tam si to skladovat :-) jo, vie to stahovat aj videa z xxx webov :)))

Cistou nahodou co sa tyka otvarania v roznych programoch, to celkom dobre funguje.

Ja fakt neviem ludia, to chcete z iPadu zasa robit desktopove PC a mat z neho download stanicu? Pre kristove rany, to nemate pocitace? :-) Potrebujem pribit kliniec, zoberiem kladivo a nie klieste.

Uzivajte si s iPadom nad tym, co vie a ked uz potrebujes nasosat subory, sadni si k pocitacu :-)

Ja chapem, ze 3/4 zivota mate v sosani suborov do vasich zbierok, ktore vynikaju snad len tym, ze zaberaju terabajty a priznak "datum otvorenia" je totozny s "datum stiahnutia" :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od gulii »

Mi šlo opravdu jen o doc a PDF v mailu :arrow: prohlížení faktur.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rony »

s tym nebudes mat problem. To vie nastastie bez akychkolvek dodatocnych app. Odporucam ako prve kupit GoodReader, ten ti vela veci ulahci.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Barberry.pha »

A myslis mail otevreny v prohlizeci nebo prilohu otevrenou v mail app co je v ipadu a do kteryho si muzes synch mail ucty a normalne ty prilohy prohlizet.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rony »

na webe ked kliknes na doc ci pdf, tak sa to otvori

v maili doc a pdf sa proste otvori.

a ked mas nainstalovanu dalsiu app, ktora VIE DOC a PDF, tak ti ponukne otvorit to v nich.


uz jasno?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od gulii »

Objednáno :roll:

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Slimák »

Tak já bych také shrnul, k čemu mám iPad. Vlastním ho zhruba 14 dní a předtím jsem měl kdysi dávno iPhone 2G. Jsem ajťák, mám rád všechny systémy a z každého beru to pozitivní. Telefon mám HD2 s WM6.5 a Androidem.

Nejvíce používám net přes iCab Mobile díky užitečným funkcím, Safari už ani nepouštím. U iCabu lze importovat záložky z Firefoxe. Ještě se mi nestalo, že bych potřeboval flash, nechápu, jak tohle někdo může řešit. Notebook už pouštím vyloženě zřídka, net funkce mi iPad plně obstará včetně přístupu přes firemní webmaily nebo banku. Dost času mi zabere sledování AppStore, jaké app a hry jsou včetně hodnocení a dalšího hledání na youtube nebo googlu. Občas kouknu na počasí AccuWeather, chvílema sleduji letecký provoz na FlighRadar24, dále čtu a reaguji na poštu ze 4 email účtů, z toho jeden firemní exchange. Sem tam upravím nějaký jednoduchý dokument v QuickOffice, které mám nativně propojen s GoogleDocs, takže z něj otevřu a upravený zpět uložím. Pokud mě to v QuickOffice nebaví, dokument nechám otevřít v Pages nebo Numbers, uložím a uploaduju na iDisk (zatím 60 denní trial). Videa ani fotky zatím v iPadu nemám žádné, ale chystám se. Dost častu čtu zprávy a novinky v Pulse readeru, který si tahá RSS z Google, případně kouknu na aplikaci ČTK. Občas si také stáhnu PDF časopis a kategorizuju si je iBooks, kde jsou přehledně srovnané včetně náhledu úvodního listu. Vyjímečně pustím Team Viewer HD a připojím se dálkou k PC. A když nedělám výše uvedené, tak pařím jak o život, zábava je neskutečně návyková. Zmínil bych např. Angry Birds, Angry Birds Season, Cut the Rope, Blimp HD, Flight Control HD, Guns ´n´Glory, Reckless Racing, Defender Chronicles HD, Red Alert, Cover Orange, Plants vs Zombies, Zombie War HD. Včera jsem zakoupil Navigon Europe a Sygic Aura Central Europe, takže se využítí opět o něco více prohlubuje. A pokud se mi iPad jen tak válí na stole, tak spustím Gaze, který prezentuje pěkný krb s přijemným zvukem praskajícího dřeva. Kolegyně, když to viděla, tak jsem ji nemohl dostat z kanceláře.

V souhrnu tedy používám iPad především na internet a zábavu (hry, blboviny), nicméně jestli mi chce někdo tvrdit, že iPad není vůbec na menší produktivitu, tak je trouba, co nechtěl investovat pár éček do aplikacích, které to snadno umí, včetně oboustranné synchronizace do online uložišť.

Tak a to je zatím mé resumé s iPadem za 14 dní. Jaký jsem si udělal závěr? Člověk nemusí být ovce, stačí, když ví co od toho čeká. A co až tak jednoduše nešlo se vyřešilo pomocí 3rd aplikací. Za 14 dní jsem nechal na appstore zhruba 4 litry, ale krom zakoupení zlodějských app, které nic neumí (např. Documents To Go Premium) toho nelituju a po 24tého budou v rodině iPady dva, takže zábava o něco vyšší a náklady /2.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rony »

Toto je vystizne: Člověk nemusí být ovce, stačí, když ví co od toho čeká.

Tie zle investicie mame tu take vlakno, treba menovat :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

lukasm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv lis 13, 2008 12:57 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od lukasm »

Slimák: Opravdu velice vystizne!
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Tony1 »

Slimák perfektní využití, když člověk přemýšlí nad tím co chce tak to nemá chybu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět