Problém se signálem

Odpovědět
Seth Cohen

Problém se signálem

Příspěvek od Seth Cohen »

Zdravim, updatoval jsem si svůj iPhone 3GS z 5.1 na 5.1.1, jelikož mám telefon z ameriky tak se mi zablokoval na české operátory, toto jsem vyřešil jailbreakem, signál už mi funguje avšak když se přihlásím na internet tak mi pokaždé skočí jedna čárka, poté začne hledat signál a až poté mi funguje normálně, občas se to děje i jen tak....když chci udělat restore tak se mi tel. zasekne na logu jablíčka. Děkuji za rady

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problém se signálem

Příspěvek od rony »

jailbreak nie je unlock. dokonca ani nie je jailbreak ako jailbreak, je to len obecny pojem. v skutocnosti si nam moc konkretnych informacii nenapisal, takze asi dostanes ajtakuto nekonkretnu odpoved.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Seth Cohen

Re: Problém se signálem

Příspěvek od Seth Cohen »

Do telefonu jsem nainstaloval redsnOw pro odblokování přístroje na české operátory, signál jsem měl před tím v pořádku když jsem měl nahraný ios 5.1 až po upgradu na 5.1.1 se mi přístroj zablokoval na české operátory, pomocí redsnOw jsem ho odblokoval a začali problémy se signálem

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problém se signálem

Příspěvek od rony »

znova. jailbreak nie je unlock.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mefistos

Re: Problém se signálem

Příspěvek od mefistos »

nechapes to tim ze si udelal jailbreak si neudelal unlock.. pro unlock je potreba ultrasn0w popr GEVEY.. jiny program ani cesta neexistuje momentalne.. takze tim ze si pouzil redsn0w sis telefon neodblokoval ale udelal si jailbreak jen si ho "odemkl" aby si ho mohl dal upravovat podle svych potreb...

pokud mas jakejkoliv telefon kterej podporuje 5.1.1 a driv byl odblokovanej pomoci ultrasn0w a nahral si tam nejnovejsi FW bez toho aniz bys zachoval BB tak se ti telefon zamkl a s nejvetsi pravdepodobnosti uz odemknout nepujde... jedina moznost je tedy iPadBB ( vic o tom si najdi na foru zrovna tady Rony ma pekny tema o tom co to je a co to dela, najdes to mimochodem v mojem podpisu v seznamu temat)... a pokud cirou nahodou mas v zarizeni iPad BB (coz zjistis v menu - obecne - informace - verze modemu tusim) tak staci stahnout ultrasn0w fixer 5.1.1 (navod a odkazy najdes na google) a pojede ti to jak ma.. pokud ovsem mas jinatsi BB tak mas smulu a z iPhone je iTezitko na papir

Odpovědět