[iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Zamčeno
bolofar

[iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od bolofar »

dobry den jsem zacatecnik a mam par dotayu prosim odpovezte mi
1. budu si kupovat ipad z datartu (3g 16gb) prosim jaky tam budu mit ios ?
2. predpokladam ze 4.2.0 nebo 4.2.1
muzu nainstalovat rovnou iOS 4.2.1 Redsn0w 0.9.6b4 nebo musim pred tim b3 ?
3. dys se to po kazdzm restartu smaze tak chapu ze to budu muset znovu projet pres ten redsnow ale dys to neudelam tak co ? ipad se nezapne nebo se zapne jako neheknutej ?
4. jak udelam zalohu iedu abych to z ni mohl potom obnovit ?
5. pokud sed mi ten jailbrake nepovede a tereba to nepude zapnout (ipad) tak ho budu moct z ty zalohy obnovit nebo ho muzu vihodit ?
6. jak ho distak opravim dyby se mi jailbrake nepovedl ?

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Barberry.pha »

Tady mas vse o danem JB, hkavne si precti ze to je tethered JB takz epo kazdem vypnuti nebo restartu, treba nainstalovani ab s cydie, je potreba pripojit k pc a nahodit pred redsnow viz ten navod:
viewtopic.php?f=13&t=37628

Backup dela to ze ti vrati iDevice do nastaveni v tu dobu kdy byl udelany, takze zalezi kdy bude backup udelany a co budes mit v ipadu, protoze pokud se neco nepodari i ipad se sekne tak se dela DFU a pak restore a pak se nastavi bud jako novy nebo obnova s posledniho backupu, nedoporucuje se obnova s backup pokud byl delany kdyz v zarizeni byl JB. Achces uz zarizeni bez JB, protoze tam zustavaji veci s JB a muze to miť vliv na provoz.

A proc ten JB chces delat kdyz nevis ani takovy zakldni veci a chces ho delat hned jak prines domu? Hlavne si alespon aktivuj v itunes, ne jak jeden uzivatel co ho ani neaktivoval a hned tam nacpal JB a pak mu s tim nic neslo.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Metalgirl »

Zamčeno, pokračuj v tématu, kde jsi psal druhý příspěvek. MG
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Zamčeno