odblokování Iphone 3GS

Odpovědět
Vincente

odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od Vincente »

Dobrý den,.Chtěl bych se zeptat jak lze odblokovat Iphone 3GS.Původem je z Německa a po nahrání fw 3.1.3 se mi zablokoval a jde pouze jenom tísňová volání.Po vyndání sim karty slouží jen jako Ipod.Fw modemu je 05.12.01.Pořídil jsem si i univerzální aktivační sim kartu ale výsledek je pořád stejný.Používám operátora O2 a v Německu byl zakoupen u T-Mobilu,stačilo kdybych si pořídíl sim kartu z Německa od T-Mobilu?..........už si dál nevím rady.Předem děkuji

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od jackherrer »

proved jailbreak pres jailbreakme.com a dale postupuj podle tohoto navodu
pozn.: pokud neumis anglicky, google ti muze pomoct.

EDIT: prosim odpovidej na forum, nikoliv do SZ. dík

Vincente píše:Tak jsem to zkoušel podle návodu ale v Iphonu se nic nezměnilo.Pořád nebere mojí sim kartu.Šlo by nahrát třeba iOS 4 a pak odemkonout aby fungoval?

rozhodne neupdatuj v itunes, tim by sis ten iphone zablokoval uplne (na cas)
tvoje verze modemu, predpokladam, ze si ji uvedl spravne, je odblokovatelna, neco musis delat spatne.. :/ v zasade to je jednoduchy.. provedes jailbreak > dostanes se do cydie > pridas zdroj > nainstalujes z pridaneho zdroje balicek ultrasn0w > resetnes iphone a uz jedes..

EDIT2:
MaReCeQ píše:Musiš ešte pridať sources http://cydia.pushfix.info a stiahnuť ?Hacktivation Patch?
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Vincente

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od Vincente »

tak jsem to přesně dělal a furt stejný.Fw modemu mám 05.12.01 tak by to mělo jít odemknout.Jailbreak byl provedenej ještě před změnou fw 3.1.3,tak jestli to nemuže na to mít vliv.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od jackherrer »

moment ted sem se trosku zamotal, mas teda ted aktualne proveden jailbreak(=mas na plose aplikaci Cydia)?
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Vincente

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od Vincente »

jo cydii tam mám normálně na ploše.Jen že ten Iphone mám jeilbreaknutý už dávno předtím,ještě když tam byl fw 3.0

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od jackherrer »

jo aha no to uz nehraje roli hlavne ze ho mas ted na tom FW kde se ho pokousis odblokovat..
pojd na chat poradim ti tam
I will maintain an attitude of open-mindedness.

LFC 4

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od LFC 4 »

Dobry den mam iphone 3G 8gb chcel som naistalovat novu verziu cez iTunes a zablokovalo mi to telefon.Sim kartu berie ale nic sa nezobrazi iba mozem pouzit na tiesnove volanie a stale na display svieti pripojenie kabla a iTunes prosim o pomoc :) Dakujem

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od Metalgirl »

LFC 4: To je díky tomu, že iPhone chce aktivovat pomocí SIM karty. Jestli máš iPhone blokovaný na operátora, tak proveď JB pomocí redsnow, zmizí ti tak ta hláška o emergency call.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Dark88
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 19, 2012 4:07 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od Dark88 »

Dobrý deň.Chcel by som sa spýtať ked mam iphone 3gs a je kupovaný v Telekome a je blokovaný.ja mam Jailbreak a ide v pohode ale nemôžem si dať iOS 6 inak by sa zablokoval a Jailbreak na iOS 6 ešte nieje.Tak sa chcem spýtať že keby som zašiel do telekomu a dal ho odblokovať či by potom išiel v pohode aj na iOS 6 bez Jailbreaku.vopred dakujem za odpoveď

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

Příspěvek od makatch »

Pokial na tom telefone skoncila viazanost,tak ti ho za maly poplatok cca4€ odblokuju.Ale len v znackovej predajni telekomu.


Via Tapatalk
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

Odpovědět