blackra1n Jailbreak FW 3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Odpovědět

!!! Důležitá informace !!!

POZOR !!! Postup je funkční a již vznikly tisíce jailbreaknutých iPhone 3.1.2 po celém světě! VŠE POTŘEBNÉ NAJDETE V PRVNÍM PŘÍSPĚVKU včetně případného "running" problému. Zbytek je jen diskuze!
478
91%
Nehledám, nečtu, pak se divím a píšu zbytečné dotazy.
45
9%
 
Celkem hlasů: 523

shademan

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od shademan »

icefiresr: ja jsem ten tvuj navod taky zkousel co si sem dal a ten mi nezabral ani na 15x pokus. Zabral mi ten Thompsonuv, ale myslim si, ze je opravdu dulezite aby byl iphone nalezen jako nezname zarizeni, aspon teda v mym pripade...je to az neuveritelny, jak kazdymu zabira jinej navod, pritom ty lidi maj stejny iPhony od stejnejch operatoru a pokazdy zabere neco uplne odlisnyho. Ale jak psal nekdo vis, je to opravdu o tom zkouset,zkouset a zase zkouset a ono se to po par hodinach povede. Vsem preji pevne nervy

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od mikis.m.s »

Zdravim, tak jsem se zbavil running problemu asi po 3 hodinách, zkoušel jsem všechno možný a nic. Když přišel otec domu, tak jsem měl zapnutý Blackra1n a vypnutý telefon, začaly jsme se bavit a já zapínal iphone na asi 30tý pokus a jak jsme se bavily, tak jsem pořád držel zapnutí, pořád se bavíme a najednou fotka GOEHOTA a hotovo, možná jsem u toho držel i home, tak to zkuste, ale vážně to chce trpělivost a zkoušet a zkoušet...
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

sundevil

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od sundevil »

Nejak mi to nejede.

udelam to a cydia je videt.

pak dam v itunes restore a pise mi to ze nektere aplikace nejsou sync.

Some of the application in your library were not installed on the iPhone xxxxxx
because one or more errors occured.

Mam IP 3G vodafone

bodicek

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od bodicek »

Ahoj lidicky, mam prosbu ze byste mohli me poradit ze vubec me nefunguje naistalovat IP.. kdyz jsem zkouseli co lidi psali na postupku a nefunguje.. to je diwne..please poradte mi.. dekuji
mam IP 3G 16GB vodafone

domino144

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od domino144 »

mam ipod touch 3G a vzdycky spustim blackra1n a a jeibreak probehne v pořadku jenze se ipod restartne a nespustise je tam jen itunes plus kabel nevite co stim.i tunes mi ho zapne v recovery modu.

7luke.com

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od 7luke.com »

milan2022 píše:Dobra sprava pre vsetkych Mac userov...


Díky za tip, edituji první post.

bodicek

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od bodicek »

heeej lidicky kdo by zvladl preklad:
There has been a little discrepancy regarding the exact process.. it took a few tries and a little research, but here are the exact steps to Jailbreak your 3.1.2 iPhone or iPod touch via blackra1n jailbreak by geoHot RC1
The following steps Verified and Working on my iPhone 3g with 3.1.2 READ MORE!

Update your iPhone/iPod touch via iTunes to the newest firmware (3.1.2) **Note, if you are migrating from 3.0, this 3.1.2 (including the 3.1 update), this will update your iPhone/iPod touch's baseline and you will be able to jailBreak, but not be able to unlock your phone for a different carrier**
Download blackra1n via http://blackra1n.com/
Move the downloaded blackra1n.exe to the root of your C:\ drive.
Plug-in your iPhone/iPod touch via USB.
Turn off your iPhone/iPod touch by holding down the Power Button and then Slide to Power Off.
Kill all Apple related services including the following except the AppleMobileDeviceService.exe
AppleMobileDeviceHelper.exe
iPodService.exe
mDNRSResponder.exe
Open the blackra1n.exe (that you previously moved to C:\) and click make it ra1n to start the process (you will the the button changed to waiting for phone)
Hold the Power Button and immediately after, also hold the Home Button.
Keep holding both buttons until you see the Apple logo, then release just the Power Button, but continue to hold the Home Button.
Continue holding the Home Button until you see the GeoHot background image and then you can release the Home Button (you will notice that the blackra1n button on your computer changed to running).
After about 20-30 seconds, your iPhone will reboot and a new window will pop up saying
Your jailbreak is done once the phone reboots.
If this was the simplest jailbreak ever, please donate to geohot@gmail.com via paypal to support future development!!!!
If you paid anything for this software demand a refund.
Available free from blackra1n.com, funded solely on after the fact donations.
After rebooting, select the blackra1n icon on your springBoard to find your favorite jailBreak installer.
Run the installer and enjoy your newly jailBroken iPhone or iPod touch via blackra1n

dekuji...

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od JackieTran »

prelozen googlem...neco tam je rochu divneho ale da se to

Aktualizujte svůj iPhone / iPod touch pomocí iTunes na nejnovější firmware (3.1.2) ** Poznámka: Pokud jste se přesunuli z 3,0 to 3.1.2 (včetně 3.1 update), bude aktualizovat iPhone / iPod touch je výchozí a vy budou moci na útěk z vězení, ale nebude moci pro odemknutí telefonu pro různé dopravce **
Stáhnout blackra1n přes http://blackra1n.com/
Přesunout stažené blackra1n.exe do kořenového adresáře C: \ cesta.
Plug-in váš iPhone / iPod touch přes USB.
Vypněte iPhone / iPod touch podržením tlačítka napájení a potom snímek Power Off.
Apple zabít všechny související služby, včetně následujících kromě AppleMobileDeviceService.exe
AppleMobileDeviceHelper.exe
iPodService.exe
mDNRSResponder.exe
Otevřete blackra1n.exe (které jste předtím přestěhoval do C: \) a klikněte na tlačítko aby bylo ra1n zahájit proces (budete tlačítko změní na čekání na telefonu)
Podržte tlačítko napájení a ihned poté, také držet Home Button.
Držte obě tlačítka, dokud se nezobrazí logo Apple, pak pouze uvolnění tlačítka napájení, ale i nadále držet Home Button.
Držte tlačítko Home, až uvidíte geohotovi pozadí a pak můžete uvolnit Home Button (všimnete si, že blackra1n tlačítko na vašem počítači, aby změnil běh).
Po asi 20-30 sekund, bude váš iPhone restartuje a nové okno vůle bouchnout autobus rčení
Váš útěk z vězení se provádí jednou telefon restartuje.
Jestli je to vůbec nejjednodušší útěk z vězení, prosím věnovali geohot@gmail.com přes PayPal na podporu budoucího rozvoje!!
Jestliže jste zaplatili něco pro tento software požadavek náhrady.
K dispozici zdarma od blackra1n.com financována pouze z darů od skutečnosti.
Po restartu, zvolte blackra1n ikonu na můstek najít své oblíbené útěk z vězení instalace.
Spustit instalační program a užijte si nově jailbroken iPhone nebo iPod touch pomocí blackra1n

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od Beavers »

Kdybys to alespoň po tom autopřekladu uvedl do logické mluvy, tohle dokáže každý. Co to je třeba útěk z vězení? Není to třeba JailBreak? A takových volovin tam je ještě pár. Překlad úplně k prdu!

filip89

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od filip89 »

Však veď písal že to preložil googlom tak čo tu mudruješ ?

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od JackieTran »

potvrzuji GEOHOTUV POSTUP FUNGUJE 100%!!

bodicek

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od bodicek »

to je diwne nejak nefunguje.. :(

bodicek

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od bodicek »

kde zjistim geohotuv postup?

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od JackieTran »

STRUCNY NAVOD GEOHOTA:
1) pripojis IP k PC
2)zavri vsechno co se tyce apple krome :
AppleMobileDeviceService.exe
AppleMobileDeviceHelper.exe
iPodService.exe
mDNRSResponder.exe

3)otevres BLACKRA1N a das MAKE IT RA1N
4)hned restartuj svuj IP (power button + HOme button)
5)stale drz ty dve tlacitka...az se ti objevi logo apple
6)az se ti objevi ten logo,dej pryc prst od POWER button,ALE HOME button stale drz
7)do te doby az se ti objevi GEOHOTuva fotka..
8)HOTOVO
Naposledy upravil(a) JackieTran dne stř říj 14, 2009 6:34 pm, celkem upraveno 1 x.

bodicek

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od bodicek »

i take zavrit safari?

7luke.com

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od 7luke.com »

Chlapi, tak s tímhle kdyžtak jděte na chat. Bude promazáno.

A bylo promazáno. Asi nerozumíte pokynům moderátora. Beavers.

erno930113

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od erno930113 »

Waiting for reboot Toto mi stale pise mam iP 3G 8GB T-mobile SK

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od balda88 »

dnes se mi to konečně povedlo podle návodu od jackietran patří ti veliké díky chlape, jinak jsem to prováděl na iPhone 3G 16GB kouúený u T-Mobile CZ
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

aladin

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od aladin »

mikis.m.s píše:Zdravim, tak jsem se zbavil running problemu asi po 3 hodinách, zkoušel jsem všechno možný a nic. Když přišel otec domu, tak jsem měl zapnutý Blackra1n a vypnutý telefon, začaly jsme se bavit a já zapínal iphone na asi 30tý pokus a jak jsme se bavily, tak jsem pořád držel zapnutí, pořád se bavíme a najednou fotka GOEHOTA a hotovo, možná jsem u toho držel i home, tak to zkuste, ale vážně to chce trpělivost a zkoušet a zkoušet...


Dik za radu mne to fungovalo az ked som to skusil ako to hovoris....Drzal som aj HOME AJ POWER

edit:komu sa zobrazi ten obrazok,ze pripojit k itunes tak pouzite nasledujuci navod:
drzte home a power tlacidlo (nech sa restartne a vypne)
potom spustite blackra1n stalcte make it (iphone je zatial vypnuty)
potom stlacte naraz home + power a drzte spolu az kym sa nezobrazi apple potom pustite power a drzte home
malo by to naskocit
Naposledy upravil(a) aladin dne čtv říj 15, 2009 1:09 pm, celkem upraveno 1 x.

7luke.com

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od 7luke.com »

Doufám, že po úspěšném jailbreaku nadále klikáte do ankety, to je nejlepší zpětná vazba :wink:

styxx
Host
Host
Příspěvky: 144
Registrován: sob srp 23, 2008 3:45 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od styxx »

Tak mě vyšel způsob, že jsem iphone restornul, ale neobnovoval ze zálohy. Nechal jsem ho naprosto čistý a pak jailbreak šlapal v pohodě. Jinak mi nějak zlobí cydia. Nevíte čím to?
Obrázek iPhone 4
Obrázek iPad 3rd generation

Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X
Twitter - Informační kanál SuperMac.cz

Carlosík

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od Carlosík »

Mám pár otázek ohledně JB

Doma mám 2G na něm jede OS3.0 JB a volání je v pohodě, pak tu mám 3G (od vodafonu cz) 3.0JB

Pokud budu chtít přejít na 3.1.2 u obou zařízení co pro to musím udělat?

Někdo mi radil, ze musím přejít na 3.1 a to pak JB a teprv az potom prejit na 3.1.2 a to pak znovu JB, nekdo mi zas rikal ze staci z 3.0 -> 3.1.2 a to pak JB a ze mi volani na 2G pujde v pohode a 3g taktez ... tak netusim, kdyztak dejte vedet pred PM dik moc

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od JackieTran »

2G : na to bych se vykaslal...a k cemu 3.1.2 je to totez jako 3.0 ;)

3G: to muzes zkusit mno...jinak nemusis jit na 3.1 a teprv 3.1.2 ptz muzes rovnou 3.0>3.1.2

Carlosík

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od Carlosík »

Víš jde mi o to, že to 2G už je silně "zprasené" všelijakou havětí, tak bych rád restore na komplet čistej systém x) ... a to 3g zkusim mno xP ... Teď se mě kamarád ptal, jak udělat třeba 3gsko, má tam fw 3.1 bez JB a rád by taktéž JB, mužu to 3gs hodit na 3.1.2 a pak JB?

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od lukas26 »

Carlosík: pokud jej má od našeho operátora, či-li ne dovoz, tak není problém, update na 3.1.2 a pak blackra1n...

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od JackieTran »

Carlosík: no jeste k tomu 2G .. tak dej restore na stejnej FW,zatim nezkousek to dat na novejsi FW nedoporucuji...
a 3GS muzes klidne pokud neni z dovozu...

macik08

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od macik08 »

takze mne to islo nasledovne (diky vsetkym radam tu v topicu)

1. restore ale backup nesprav
2. vypni iphone, itunes, a vsetky services beziace (ctrl+alt+delete) okrem appledeviceservice.exe (podla navodu z linku na vlakne 9)
3. zapni blackrain z c://
4. zapni iphone a nasledne znova stlac POWER a DRZ !!!!
5. DRZ DOKIAL NENASKOCI GEOHOT
6. HOTOVO :)))

jmalina

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od jmalina »

Ahoj, nechci tu spamovat, ale měl bych opravdu jeden dotaz. Od znáého jsem si koupil iphona (t-mobile) a používám ho se simkartou bublinkářů. Mám tam teď hozenej firmware 3.0 JB a docela bych rád přešel na nějakej novější. Vím, že při minulým jailbreaku jsem měl problémi s unlockem, který se nakonec vyřešil. Potřeboval bych jen vědět, jestli tento software dokáže provést unlock s jailbreakem a nebo jestli nevíte o nějakým jiným, který do zvládne. Dík a omluva adminům za spam


peller.s
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 03, 2008 1:18 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od peller.s »

Já jsem si místo Cydie naistaloval Rock a je to mnohem rychlejší a sympatyčtější....a funguje to na stejnym principu a polužívám stejný aplikace...

nowbody

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od nowbody »

Ahoj všem.

Chci všem moc poděkovat. Dělal jsem upgrade z 2.2.1 JB na 3.1.2. Po všem co jsem tu četl se mi do toho moc něchtělo. Ale nakonec sem do toho šel.
První krok byl udělat upg. přes itunes a pak pomocí blakra1n bez problemu JB. Vše se podařilo na první pokus bez jakýchkoliv problémů. Navíc mě potěšilo, že jsem ani nemusel dělat sycnchronizace ale veškeré aplikace zde byli i dokonce má synchronizace na emaily. Sem vám všem velice vděčen za veškeré rady zde zmíněné.

Takže díkes. A donate to blackra1n je samozřejmost. :D

DudeLebowski

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od DudeLebowski »

Blackra1n prosel uspesne...Po obrazku s tim typkem restart, ale ikona blackra1nu nikde...jel jsem dle navodu.Nevite kde muze byt chyba?

Maikerock

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od Maikerock »

kurna psoledne mi JB fungoval a ted po dvou hodinach nejde bazmek jeden :( treba se udělá lepší verze :)

edit: po skoro necelém tří hodinovém maratonu mi pomohl tento návod: http://wickmanstudios.com/content/view/26/1/ sice tu už byl uveden, ale fakt mi pomohl tak sna pomůže i Vám

Co tě opravňuje k tomu, že proti pravidlům použils červenou barvu písma, která je vyhrazena modům a adminovi? scorpi

Ice

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od Ice »

Tak jsem vyzkoušel všechny zdejší návody a jejich kombinace, ale můj iPhone je jako začarovaný... Né a né ho jailbrakenout... :(

tiburano

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od tiburano »

Tak já nwm...mě to sice napíše že se jailbreak povedl ale během operace to vůbec nezobrazí ten obrázek a po zapnutí iP tam vůbec nemam černou kapku takže možní jailbreak mam ale jsem bez cydie....neměl někdo stejný problém?

84mischo
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát říj 03, 2008 12:08 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od 84mischo »

Vsetko ok, ked chcem nieco z Cydie alebo Rock nainstaluje ale po navrate nie su nikde, ked znova vojdem do Cydie tak signalizuje ze aplikacia je nainstalovana, cim to je? Vcera do restartu nefungovalo wifi, ikonka bola siva :(

Denize

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od Denize »

Tiež problém po JB sa nikde nenachádza ikona blackra1n.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od JackieTran »

pokud nemas ikonu blackra1n tak nemas jaibreak

84mischo
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát říj 03, 2008 12:08 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od 84mischo »

jackietran píše:pokud nemas ikonu blackra1n tak nemas jaibreak


a pokial ti vsetko prebehlo OK a aj z blackra1n nainstaloval aplikacie no potom uz cydia a rock ked instaluje nevidno nic...? nevie niekto co s tym je?

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: blackra1n Jailbreak FW3.1.2 iPhone 2G/3G/3GS, iPod 1G/2G/3G

Příspěvek od djha53k »

Pokud chcete flashovat na 3.1.2, obecně se tak jako tak po flashi doporučuje neobnovovat ze zálohy, ale "SET UP AS NEW PHONE" udělat čistý flash.

Tohle me docela zarazilo :shock: jak tam pak dostanu puvodni nastaveni programu? SMS? Maily? Poznamky?

Do ted jsem delal vzdy:
0) backup/zaloha
1) restore (shift+klik)
2) pote aktivace v iTunes
3) kdyz iTunes chtelo nastavit iPhone jako novy nebo obnovit ze zalohy, tak jsem iTunes zavrel
4) JB
5) obnova ze zalohy
6) iPhone s novym FW + puvodni nastaveni programu, zachovani SMS, poznamek...

Chytam se na prechod z 3.0.1 na 3.1 zitra, takze pokud mam prijit o vsechno nastaveni, tak radsi zustanu u 3.0.1 :!:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Odpovědět