TomTom Car Kit

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
fastluk
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 17, 2009 7:17 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od fastluk »

Tak tomtom car kit ide vyborne neviem si ho vynachvalit iphone som mal na 20%baterky a po 200 km ked som dosiel do ciela bol na100%.
Gps signal bol vyborny ani raz nespadol. Na skle drzi ako prilepeny Umna obstal najlepsie vrelo odporucam.

antwuand
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: stř pro 24, 2008 5:25 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od antwuand »

Mam vazny zajem o koupi TT car kitu ale nikde jsem se nedocetl, jestli mi bude fungovat originalni HF BT, ktere pouzivam v aute pokud iP pripojim ke car kitu? Pokud s tim nekdo mate zkusenosti, tak je opravdu ocenim!
iPad 4 128GB wifi black
MacBook Pro 13" i7 2,9GHz, SSD Crucial M500 960GB, 16GB RAM (2013)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od dodulo »

no podla mna by to malo fungovat tak, ze iPhone bude cez Bluetooth komunikovat zo sparovanym zariadenim, cize ak ho sparujes s BT co je v aute tak by hovory mal vyuzivat audiosustavu auta a GPS bude fungovat normalne
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

peeeto
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř čer 17, 2009 10:14 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od peeeto »

Pokial si ho nesparujes z tomtom kitom , ale z hf sadou v aute tak určite fungovať bude

Gil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 191
Registrován: stř čer 17, 2009 10:49 am

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Gil »

Já to tak mám a funguje to bez problému.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od ls8 »

Mám celkem problémy s reproduktorem v TomTom Car Kitu. Navigační povely z aplikace TomTom jsou často neúplné, chybí první jedno nebo dvě slova, při použití jako HandsFree zvuk také často vypadává. Má někdo podobnou zkušenost?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od dodulo »

ja ho teda nevlastnim, ale toto by bolo podla mna na reklamaciu ci nie? teda ked to stoji tolko penazi, urcite by mali podobne veci riesit, to s tym "neuplnym" vyslovenim hlasoveho prikazu som uz niekde zapocul, ale problemy s HF o nich este nie, neviem podla mna je to na reklamaciu
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Golf »

Podle mě to vůbec s Car Kitem nesouvisí, neúplné nebo osekané hlášky jsem někdy zaregistroval i při pouhé simulaci doma, mám pocit že to bylo pouze u doinstalovaných hlasů, u čistého originálu to myslím není. Nijak mi to ale nevadí protože téměř výhradně používám "tichý hlas" (žádná hlasová navigace není slyšet, upozornění na radary a spol. ale je...). HF mi nevyhovuje a nepoužívám ho, tady nemůžu soudit.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Koloko
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pát črc 18, 2008 4:16 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Koloko »

Ahoj, nevím kam to napsat a tak píše do tohoto tématu.
Scháním nějaký GPS držák na Iphone 2G, ale aby šel do auta a i na kolo, jestli vůbec existuje nějaký, hledal jsem, ale nic nenašel, aby to šlo přidělat na řidítka kola a pak u přísavkou na sklo auta.
Díky moc
Iphone 2G 16GB JB fw 1.1.4. => 2.2 => 3.0 => 3.1 koupen u AT&T v Obrázek za $450,-

Ipod shuffle Orange


Koloko
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pát črc 18, 2008 4:16 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Koloko »

Píšu že chci aby šel na kolo ale i do auta 2v1 , a takový jsem nenašel, nevím proč píšeš něco o googlu, ten používám každých 5min !
Iphone 2G 16GB JB fw 1.1.4. => 2.2 => 3.0 => 3.1 koupen u AT&T v Obrázek za $450,-

Ipod shuffle Orange

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od caesar »

A ja zas nevim proc tu spinis vlakno o TomTom Car Kitu, drzakem na kolo.

Juramac

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Juramac »

Koloko - tak se nezlob, uz to vickrat neudelam...... :D

Koloko
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pát črc 18, 2008 4:16 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Koloko »

Caesar: ok tak ja kvuli tomu zalozim nove tema :)
Iphone 2G 16GB JB fw 1.1.4. => 2.2 => 3.0 => 3.1 koupen u AT&T v Obrázek za $450,-

Ipod shuffle Orange

hercous

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od hercous »

Tak jsem také neodolal a pořídil si TT carkit v kombinaci s držákem Brodit, abych to nemusel dávat na přední sklo. Zatím celkem spokojenost, jen mě mrzí, že se mi iPhone při navigování nedobíjí resp. ani nevybíjí ani nedobíjí, zkrátka stav baterie zůstává stejný. :? Někdo tady psal, že se mu i při navigování dobíjí ... jaké máte kdo zkušenosti?

Před tím jsem měl obyčejný držák a nabíječku Belkin 1A, telefon se i při navigování stíhal dobíjet. Přitom TT carkit má nabíječku 1,2 A a dobíjet nestíhá ...

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od dodulo »

nezalezi az tak od nabijacky ( teda minimum je ten 1A ), ale ak vtedy nestiha dobijat tak to neni chyba nabijacky, ale iPhonu, ked odpoji nabijanie z dôvodu prehrievania, mozes byt rad, ze ti aspon udrzoval bateriu a telefon sa nevybijal

viac sa k tomuto mozes docitat tu: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=119&t=19994&start=50

nazov temy je sice trosku zavadzajuci, ale toto v podstate plati nie len pre Navigon, ale pre vsetky navigacie ci uz TomTom, Sygic alebo dokonca aj obycajnu aplikaciu Maps
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

hercous

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od hercous »

No nevim, zkusil jsem Belkin 1A a iphone se normalne dobil behem navigovani na 100%. TT carkit 1,2A jen udrzi baterku na stejne urovni.

peeeto
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř čer 17, 2009 10:14 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od peeeto »

Môj tomtom Car kit v pohode stíha v zime dobiť ip počas navigovania, ale teraz keď je teplejsie začína odpajat dobijanie, čo bude v lete nechcem ani vedieť .

slonik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: sob úno 06, 2010 5:37 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od slonik »

Pokud si koupím tenhle držák pro iPod touch, přidá mě do aplikace mapy funkci navigovat?
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB

peeeto
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř čer 17, 2009 10:14 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od peeeto »

Tomtom carkit mi zacal blbnut. Po nasadeni ip 3gs do drziaka nie vzdy zacne nabijat, musim s nim hybat v stojane aby zacal nabijat a este mi vzpisuje hlasky o nepodporovanom prislusenstve.Originalna nabijacka nabija.Presne to iste sa deje aj v druhom ttck, stary ip 3g ide na prvy krat , bez problemov.

odfotil som konektor iphonu - mate piny takto aj vy , alebo je to na reklamaciu ?

Obrázek

hercous

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od hercous »

Tak evidentně má TT carkit s nabíjením problémy ... :( Dle tohoto článku a vyjádření TomTomu http://www.iphonewzealand.co.nz/2010/al ... om-tomtom/ carkit dock nabíjí proudem jen 500mA!!! Což tedy dost vysvětluje ...

peeeto
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř čer 17, 2009 10:14 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od peeeto »

Tak som ten problém s dobijanim vyriešil úpravou tomtom carkitu.
Zistil som, že ako je podľa fotky vyššie vidieť že piny , cez ktoré sa ip nabija sú vsunute 1-2 mm dovnutra a, že ttck má konektor vysunuty len asi na dve tretiny v porovnani s nabijackou. Tak som ttck rozobral a upravil tak aby konektor trcal viac von.
Odteraz nemám žiadne problémy z hlaskami o nepodporovanom prislusenstve , nabijanim ( a asi ani záruku na ttck... :-))

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od soustek »

Ahoj, mam dotaz ohledne automatickeho prijeti hovoru pri pouzivani TT car kitu. jak to nastavit, resp., kde se toto nastavuje? Hledal jsem zde a foru a nic nenasel ani na internetu.
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

peeeto
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř čer 17, 2009 10:14 pm

TomTom Car Kit

Příspěvek od peeeto »

Nenašiel si nič , lebo to nejde

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od soustek »

No nic jsem nenasel, protoze se na to asi jeste nikdo neptal. Proto se ptam ja, zda to jde a popripadne kde to nastavit?

Edit: Aha ted jsem pochopil tu slovenstinu takze to nejde. Diky

Nedělej doubleposty a necituj předchozí příspěvek. maklin
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od ls8 »

TomTom Car Kit ve variante ProClip pro drzaky Brodit:

Obrázek Obrázek

http://www.tomtom-proclip.com/brodit-de ... 18108.aspx
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

himmerf

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od himmerf »

To jsem zvedavej,jestli do toho bude pasovat iPhone 4? :-o

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od vrty »

Taky jsem teď o tom přemýšlel, ale mám strach, že ne, že je to rozměrově trochu jiné :(
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od milford »

Já do poslední chvíle doufám že to pasovat bude.
Jinak tam jde stejně jen o výšku iphonu a o vrchní hranu. Výška iPhonu 3G(S) je 115.2mm, iPhone 4 115.5mm (co jsem našel rozměry). Takže by to na 99% mělo pasovat, ale ukáže až čas.
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od ls8 »

Ano, důležitá je výška, rozdíl půl milimetru by neměl být podstatný.

Přísavka na Car Kitu mi pěkně pila krev, padalo mi to jak z předního skla tak z palubky, proto jsem koupil adaptér na Brodit Proclip, který už několik let v autě používám. Dneska jsem koupil, přemontoval (bacha na pružinku zajišťující aretaci polohy, nesmí se při zpětné montáži přiskřípnout pod kryt), nacvaknul a konečně bude klid.

Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Příspěvek od ls8 »

iPhone 4 lze propojit s TT Car Kitem, musi se ale trosku vypodlozit aby byl spravny kontakt: http://www.engadget.com/2010/06/25/ipho ... th-velcro/

adam

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od adam »

chybi tady nejaky posledni prispevky pred 25/06/2010
nase diskuze ohledne drzaku

?????

snipah

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od snipah »

Ahojte,

len som sa chcel opytat, ci nahodou niekto nevie ci sa to neda kupit priamo na Slovensku, idealne BA, alebo kde vo Viedni by som si to mohol kupit.

Dakujem za odpovede.

ONeil
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 41
Registrován: úte bře 03, 2009 5:19 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od ONeil »

Maju ho v Auparku, aj v Avione. Tam ale stoji 129 EUR. Na nete ho najdes lacnejsie, napr. na http://www.tomtom.sk

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Rumsound »

Zdravim vsechny. Upgradoval jsem iP na iOS4 a od te doby mam problem s BT sparovanim iP a TTCK. Telefon vidi TTCK, ale vytrvale se k nemu odmita pripojit. Dal jsem obnovit nastaveni site, znovu sparoval, tri dny vsechno fungovalo a ted uz zase dva dny nic. Pod fw 3.1.3 vsechno behalo jako po masle. Nejaka zkusenost ci rada? Predem dik...
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

ONeil
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 41
Registrován: úte bře 03, 2009 5:19 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od ONeil »

Ja som dnes kupil drziak a zatial spokojnost. Mam iOS4 a vsetko funguje.

>Rumsound: skus resetovat bluetooth komunikaciu na drziaku. Robi sa to tak, ze stlacis ovladac hlasitosti minimalne na 8 sekund. Je to napisane aj v navode ;-)

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od Rumsound »

Diky, zkusil jsem, nepomohlo. Ted uz ani Obnoveni nastaveni site nezabralo...zkusil jsem do TTCK dat manzelcin iP2G 3.1.3 a bezi to na prvni dobrou :( Takze asi nezbyva nez restore a testovat, kdy a pri jake prilezitosti se to podela...

EDIT: Takze Restore BEZ obnoveni ze zalohy a zatim vsechno funguje...
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

mpavlis
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 16, 2008 8:55 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od mpavlis »

Netušíte, jestli tenhle držák funguje i pro iPhone 4?

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od milford »

mpavlis: ano, funguje, stačí si přečíst pár příspěvků zpět, konkrétně poslední od ls8.
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: TomTom Car Kit

Příspěvek od kvasimodo »

Tak jsem prave vyzkousel tomtom car kit do Chorvatska 1150 km tam , a 1150 km zase domu.A cesta byla absolutne bez problemu.Navigace fungovala naprosto super. Jen nekdo zde psal,ze TomTom je horsi nez Navigon !!!!
Do teto cesty jsem byl stejneho nazoru.Ale k memu udivu se mi ukazalo ,ze TomTom je lepsi.Asi je to vec nazoru ,ale s Navigonem se mi parkrat stalo,ze jsem nevedel kam mam zrovna odbocit.Ale s TomTomem se mi to nestalo ,veskery odbocky i kruhaky mi bezproblemu ukazal i nahlasil.Naproti tomu Navigon mi rekl,ze mam odbocit treba do prava,ale kdyz tam byli dve odbocky,tak uz mi nerekl ktera to je.Bud jsem se trefil nebo ne.Trochu me to mrzi protoze to byla moje favoritni navigace ,ale po teto ceste davam na 1.misto TomToma .

PS:toto je ale vlakno k TomTom car kit a ten byl naprosto super.Signal super,nabijeni telefonu o.k.,proste vse bylo o.k.

Odpovědět