TomTom - radary, hlasy, vlastní body zájmu

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Ano, iPhone má GPS čip, plnohodnotná verze TomToma je v AppStore.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Zdravím IoSáci,
mám zásadní problém,který bych potřeboval vyřešit.Mám JB.to je pravda.Snad mě tu za to neukopete :D .
Ale TOMTOM 1.5 mám legální ze Store.Dlouho sem Iphone neměl,tak sem zase vyšel ze cviku.Přešel sem zpět z androidu a mám zas jiné návyky.
Stáhnu z POI.cz poi dle výběru a ikonu k nim.Lišku sem nahrál do Voice,POI k mapě.Tot vše jak má být a šlape.Ikony mi nešli.Tak sem je dle návodu přepsal na .png a ale ono stejně nic.Ani ve výběru ani na mapě není vidět co je to za POI.To mě dost štve.Je to defaultní nastavení ikon 22*22 tuším a stejně na 3G nejdou.Kde je chyba?
A druhá otázka ohledně upozornění.Chápu to správně,že vaše verze jsou pouze na radary a na sloučené nebezpečí v ČR?Ted POI.cz dělá tomže už nebezpečí rozděluje dle druhu.Buhožel Iphone aplikace sama o sobě.nechápu proč,neumí nastavit.Tudíž když si na PNA nebo PDA s WM,takovéto upozornění nastavím pro stejné POI jako mám v Iphonu,překopítuju poze ten soubor tam kam mám tak to bude šlapat?
Díky za obě otázky.Zejména vyřešení těch ikonek,když to dělám správně a stejně nejde.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od dodulo »

myslim, ze vsetky odpovede na tvoje otazky najdes v prvom poste tejto temy :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Ano to sice ano.Na druhou otázku si umím jaksi odpovědět.Ale na ti první ne.Vkládám ikony jak původní tak .png.Nejedou ani jedny.To je to nejdůležitější s čím potřebuju poradit.Díky
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Počkej, hodím ti sem aktuální soubory s ikonkami, které mi fungují.

EDIT: Tady to je: http://www.edisk.cz/stahni/61345/poi_20 ... .31KB.html

Obrázek

K těm kategoriím: ano, pokud si ve svém PNA nastavíš upozorňování i na další kategorie (třeba nebezpečná místa rozdělená na těch osm nebo kolik podkategorií), pak můžeš soubor mapsettings.cfg zkopírovat do iPhona a pojede to. Já jsem si to vytvořil ještě v době, kdy na poi.cz byla kategorie nebezpečná místa dohromady, a jsem líný to předělávat :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Ahoj,
díky za pomoc :D.To upozornování udělám sám a pak vám ho dám ke stáhnutí na oplátku.Jen s těmi ikonami sem to furt nemohl odzloušet.Nevím proč ale doma ani z jednoho prohlížeče nic z edisku nestáhnu.Opera,Firefox,Explorer.Ažv práci snad zítra.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

kralik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 257
Registrován: úte led 26, 2010 10:34 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od kralik »

kam se mají nahrát ty ikony "CZ-Nebezpecna_mista.png atd...." ať je dam kamkoliv nemam je tam :( přeji si jasnou odpověď s cestou a né abych to dělal přes nějakej program :D
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Ahoj králíku :)
Myslím,že to tu máš dost dobře vysvětlené i obrázkami.Prý to lze udělat i bez JB,já osobně mám JB a dostával sem to tam pomocí DiskAid.Perfektní program a práce na 5 minut.Ikony a POI OV2,které stáhneš např. na POI.cz nahraješ do složky mapy.Já např.East Europe nebo nějak tak.Ted to nemám otevřené.Prostě kam si nahrával ty OV2.Pokud vidíš body zájmu akorát s čevenými ikonami tak právě tam.Všecky ikony .png které si přejmenoval například v commanderu,aby se změnila i sama ikona,ne jen jméno!
Já sem to nechal default a to 22*22 a 24 bit.ls8 mi poskytnul data,které si můžeš taky stáhnout.Jsou jen pro radary a nebezpečná místa.A jejich jediný rozdíl je,že jsou 8 bitová.Ale šlapou mi taky.
Ovšem ls8 to ti musím říct :D .Ikony png mi nešli dokud sem nestáhnul ty tvoje.Nahrál sem ty tvoje a v poho.Tak sem je překopíroval těmi svými 24 bitovými a už šli všechny :D .Dost divná magie,ale psíš způsobeno DiskAid.Na mích W7 HP 64 B je optimální pouštět jako správce a ještě kompatibilita WIN XP.Pak to relativně beží.Jinak neustálá přeinstalace,protože i když se mi to tam nahraje,DiskAid skočí o kořenovou složku zpátky a nic tam není.No ale to už je jiný téma.
Každopádně stáhni věci od ls8 a poběží to.Když tak mi napiš SZ a já ti poradím.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Uvedený postup funguje i v nejnovější verzi TomTom 1.6, jen si před aktualizací nezapomeňte zazálohovat soubor mapsettings.cfg. Během updatu se mi ztratily informace o hlášení radarů v předstihu, musel jsem soubor obnovit ze zálohy.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od S474N »

Tak jsem to prave vyzkousel na verzi 1.6 a voices jedou, ale ty POI nejak ne a ne. A to je nemam ani jako kategorii v BZ.

EDIT: tak jsem to znova vsechno zkontroloval, vsechny soubory jsou tam kde maji byt a presto nic. Hlas ve voices mi jede, ale BZ nikde. Jeste me tak napada, jestli nemuze byt problem v tom, ze mam TomTom Eastern Europe, zatimco na screenshotech je jenom Europe (kombinace W+E, ktera se pres CZ store neda koupit).
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Kopis
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: čtv zář 25, 2008 10:18 am

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od Kopis »

Mam Eastern Europe a i ve verzi 1.6 funguji POI skvele, vcetne upozornovani na radary a zobrazovani spravne ikony. Jedine co me napada: mate spravny mapsettings.cfg soubor (t.j. upraveny pro upozornovani na radary)? - Pri instalaci 1.6 se ten puvodni z predchozi verze premaze novym, ktery pochopitelne na radary neupozornuje.
iPhone 13 Pro 256GB O2 | MacBook Pro 15"

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Mám taktéž 1.6 EE a vše jede jako vždy.POI,ikony,voice,upozornování.Vše sem znovu nahrál na první pokus do složek podle návodu v topicu a žádný problém.Možná ti do dělá DiskAid.Já ted po aktualizaci na novější verzi už nemám žádné problémy.Před tím mě to dělal to samé,že tam nechtěl nic nahrát.Pomohl až spustit jako správce a nastavit réžim kompatibility na WIN XP.Štastný a veselý :)
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od S474N »

Kopis: jasne, nahrazoval jsem ho dokonce nekolikrat. Puvodni mam odzalohovany, takze pri porovnani vidim, ze to neni on.

steglik: nepouzivam DiskAid, ale [url=http://www.[zakázáno].com/][zakázáno][/url], ktery ma trosicku sirsi moznosti :wink:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

To S474N: Ahoj a díky za zajímavý tip.Nikdy sem nepřemýšlel o změně DiskAid,ale ten tvůj prográmek o vánocích testnu :D .Zatím vypadá kamarádsky.Dárek k vánocům :o
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od oPicka »

OT: [zakázáno] - vypadá to dobře, ale škoda že není pro mac :(

kralik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 257
Registrován: úte led 26, 2010 10:34 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od kralik »

tak mi poraďte co s tim, tohle v tomhle mám tohle v tomhle taky tamto v tom taky a nejde to :( mam tam prostě červený místa... co s tím? :(

Obrázek

EDIT: stačilo soubory *.png přejmenovat // *.bmp :)
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od S474N »

kralik: to mas dobry, ja tam nemuzu dostat ani ty cerveny POI. Jakou mas verzi TomToma?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

kralik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 257
Registrován: úte led 26, 2010 10:34 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od kralik »

S474N: tu poslední (snad 1.4) musíš v Europe\Documents\Western_and...\ ... přepsat soubor mapsettings.cfg // ten tu je na první stránce myslim (doufám že to je tenhle soubor)

všechno je tu popsané, jen ty obrázky sem měl červený tak sem zkoušel a zkoušel a hle :)

snad to rozchodíš je to paráda
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od oPicka »

kralik: posledni Europe je 1.6

kralik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 257
Registrován: úte led 26, 2010 10:34 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od kralik »

tak jdu zažhavit itunes no... sice se mi moc synchronizovat nechce, ale budiž :)
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Ahoj,
lehká prostá rozcvičovací otázka :).Včera sem si na PNA tomtom nastavil upozornování na libovolné svoje poi 350 metrů a pouze na trase,defaultní zvokové upozornění myslím POLITE2.Z rootu PNA sem si vytáhnul uložené mapsettings.cfg a vložil do Iphonu Tomtom 1,6 EE.Složení POI v PNA se shoduje přesně i na Iphonu.Ale nic.Nefunguje.Někdo nějaký nápad?Podotknu jen,že to je vloženo správně,protože do ted jezdím s nastavením stáhlím odsud a úspěšně.Pouze sem si to chtěl rozšířit o policejní kontroly,služebny.Díky
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Jakou verzi systemu mas v tom externim TomTomovi? Soubor s konfiguraci nesmi pochazet z novejsiho Navcore nez myslim 8.135.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od S474N »

Je tu nekdo, komu ty radary uspesne funguji na nove verzi 1.6?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.12.2010 - lze i bez J

Příspěvek od ls8 »

Nejméně dva uživatelé na předchozí stránce potvrzují, že jim to funguje.

viewtopic.php?p=350978#p350978
viewtopic.php?p=351146#p351146

Mě to jede jak na mém 3GS (CZ bez JB), tak na manželčině 3Gčku (US s JB).

Zkus znovu aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. Potom si stáhni aktuální soubor z prvního příspěvku v tomto vlákně, a znovu nakopíruj soubory do správných adresářů. Pozor, ve starších verzích TomToma se soubor s konfigurací jmenoval MapSettings.cfg, od minulé verze 1.5 se musí jmenovat mapsettings.cfg. Případně mi pošli ten svůj konfigurační soubor, podívám se na něj.

Edit: Struktura konfiguračního souboru se asi nějak změnila, viz

http://img87.imageshack.us/img87/8758/s ... 0at944.png

Když ale použiješ soubor z archivu v prvním příspěvku, bude fungovat. Jen si budeš muset znovu nastavit Favorites.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Ahoj ls8,
no moje navigace jede na WINCE 5.0 myslím a tudíž Navcore to bude 7.9**.Myslíž,že v tom bude ten problém?
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

TomTom s WinCE? Ktery model TomTomovych krabicek bezel na WinCE? To musi byt jeste neco z ery pred TomTom One? Konfigurace musi byt urcite z osmickoveho NavCore.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od S474N »

ls8: diky za znovunakopnuti, vsechno bylo dobre, jenom jsem ty OV2 soubory cpal o adresar vis. Nepouzivam DiskAid a proto mi nedoslo, ze to ma jiny zpusob zobrazeni slozky, nez jsem zvyklej napriklad z TC. Takze diky, uz mi to jede.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Aha.Takže mám tedy asi smůli.Protože v TT 950 mám už ty novější Navcore a ty starý mám na tom starým pádle :).No takže si to chce sehnat krabičku od někoho kdo neaktualizoval.No díky za nápad.Ale asi to nebudu hrotit,páč si chci ted koupit tu TT 1000 s kapacitákem.Ale přeci jen v telefonu se to vždycky hodí páč TT mám vždycky jen ve svým autě.No díky ls8.Budu spoléhat na tebe a tvoje konfigurace :).Jen by to chtělo nebezpečná místa nahradit s těmi podrobnějšími rozdělenými a přidat upozornění na policejní kontroly :).Ale chápu že to je další práce.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Klidne udelam, ale na ta rozdelena nebezpecna mista nejsou hlasky od Elisky.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

No já sem to udělal následovně.Pokud by mě to šlo to upozornění tak sem ke každému nebezpečnému místu přidal to základní nebezpečné místo,akorád sem každý zvukový soubor pojmenoval dle aktuálního NM.Tudíž sem dal 6 nebo 7,nevím přesně kolik jich je,všech stejných.Pokud si s tím chceš vyhrát tak tam prosím zahrn tyto skupiny.Někdy se to hodí.Nebezpečná místa rozdělená,policejní kontroly,radary všech druhů,policie,městská policie (služebny).Někdy se to dost hodí páč prolítnout kolem služebny když zrovna čučej u aut.Každý někdy spěchá.To přiznejme.Budeš moct hodný.Pokud budeš na srazu,určitě tě nějak odměním :D .A ta vzdálenost.No nechám to na tobě.400-500m je ideální.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

bachtik

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od bachtik »

Mam prosbu. Vse jsem udelal podle navodu (tomtom 1.6), ale mam problem se zvukovym upozornenim na radary. Pokud tam dam *.cfg pro Elisku tak to hlasove upozerni 500m pred radarem chodi, ale kdyz jsem predtim zkousel cfg se zvukovym upozornenim 250m predem tak nic.

Radsi bych mel jen pipnuti, protoze me to vic trkne nez hlas. Nebo je pripadne mozne aby Eliska upozornila 500m pred radarem a 250m predem to jeste piplo?


Ps. Dik za SUPER navod :)

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Čau bachtik,
To sme na tom oba úplně stejně.Samotná konfigurace na 250 metrů mi též nechodila.Ale myslím si,že to je zbytečně malá vzdálenost.I třeba při 90 km/h,když se máš ještě kouknout na telefon abys zaregistroval co tam vlatně je.Tak seš už u toho a divíš se :D .Takže je lepší,když ti to Eliška řekne.No,ale pokud by si chtěl jen to pípnutí např. Polite 1-4 z klasického Tomtomu,tak asi nebude problém,to vytáhnout za adresáře a pojmenovat to úplně stejně jako název POI,pro které je upozornění a zaměnit za Elišku.Jen nevím v jakém to bude formátu a zda to pošlape.Zkusím to dneska odpoledne a dám vědět.Když tak to upnu aktualizované a změněné.
Jestli se mýlím,tak at mě ls8 nakopne :D
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

bachtik

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od bachtik »

hehe, supeeeer

dik

Cromoly

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od Cromoly »

steglik píše:Čau bachtik,
To sme na tom oba úplně stejně.Samotná konfigurace na 250 metrů mi též nechodila.Ale myslím si,že to je zbytečně malá vzdálenost.I třeba při 90 km/h,když se máš ještě kouknout na telefon abys zaregistroval co tam vlatně je.Tak seš už u toho a divíš se :D .Takže je lepší,když ti to Eliška řekne.No,ale pokud by si chtěl jen to pípnutí např. Polite 1-4 z klasického Tomtomu,tak asi nebude problém,to vytáhnout za adresáře a pojmenovat to úplně stejně jako název POI,pro které je upozornění a zaměnit za Elišku.Jen nevím v jakém to bude formátu a zda to pošlape.Zkusím to dneska odpoledne a dám vědět.Když tak to upnu aktualizované a změněné.
Jestli se mýlím,tak at mě ls8 nakopne :D


Pokud bys vytahnul konkretne Polite 3 tak bych byl vdecnej:) Mam tam custom hlas a rusi me kdyz se tam z anglictiny najednou ozve ceska Eliska...

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Jasný,
večer se do toho pustím.Sehnal sem nějaký program na custom warning POI.Zkusím to nějak pokoumat a odzkoušet alespon na simulaci trasy a pak upnu.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ien.cv

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ien.cv »

mám 3gs a teď jsem nahrál TT1.6 a přidal radary a nebezpečná místa, vše v pohodě funguje.

ale mám prosbu, jelikož hodně jezdím po okreskách brzo ráno (tma, mlha a pod.) bych rád uvítal upozornění třeba na nebezpečnou zatáčku a ostatní vypustil
prosím, kdo muže upravit mapSettings.cfg tak aby tam byly (500m) radary a pak jen třeba CZ_poi1, CZ _poi2 až po CZ_poi10 a každej si za to dosadí co potřebuje a v nastavení poi bodů podle ikony pozná o který poi jde a nemusí být popsanej, hlavně že bude upozorňovat dle libosti.

prosím nekamenovat, jen takovej nápad

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Nazdárek :D ,
hele tak ted sem tě moc nepochopil.Chceš udělat novou konfiguraci na 500 metrů jen na radary a co dál?Jako rozdělit ty nebezpečná místa POI na jednotlivé skupiny?Jako nebezpečné zatáčky,nebezpečné přejezdy?Jestli to je jinak tak mě nakopni.Nějak sem do toho zamotal.
Jinak i já sem odkázaný na ls8 páč mám bud nejstarší Navcore a ten nejnovější TT 1000 mi ještě nepřišel.
Už sem mu taky zadávál podobnou práci.Aby Nebezpečná místa rozdělil tak jako na POI.cz a přidal tam ještě PČR služebny,MPČR služebny a policejní kontroly.Ale jště asi nejpíš neměl čas se tím zabývat.
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ien.cv

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ien.cv »

Konfigrovat mapSettings.cfg upozorňování na poi 500m

CZ radar stacionalní
CZ radar mobilní
CZ radar v semaforu
CZ radar usekový
CZ policejní kontroly
CZ poi1
CZ poi2
CZ poi3
CZ poi4
CZ poi5
CZ poi6
CZ poi7
CZ poi8
CZ poi9
CZ poi10

CZ poi1 až CZ poi10 - by byla možnost navolit podle sebe a přiřadit jakýkoliv poi bod (přejmenovat)

je to tak dost jasný :-)

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od steglik »

Jo tak to chlape nepůjde.To mapsettings.cfg je přímo vytažený z originálního Navcore TT.A tam si v menu nenastavíš libovolné POI.Pouze ty co tam máš uložené :D.
Tvůj návrh má hlavu i patu.Ale je nereálný a 100 krát jednodušší bude když to povolí přímo v .api v menu v nějaké další verzi.Ovšem to nevím zda půjde,páč ty POI taky musíš do telefonu nějak dostat.A silně pochybuju,že to Apple někdy dovolí :D
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ien.cv

Re: TomTom - radary, hlasy - update 10.1.2011 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ien.cv »

smazáno
Naposledy upravil(a) ien.cv dne pon led 17, 2011 7:35 am, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět