TomTom - radary, hlasy, vlastní body zájmu

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Apache23 »

Dnes Tom Tom vydal hlasový doplnok Snoop Dogg voiceskin pre všetky tom tom navigácie okrem iphonu. :(
A mohla byť v aute celkom sranda. :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom [AppStore]

Příspěvek od dodulo »

ls8 píše:Jeste nejak nahradit RDS-TMC a bude to parada. Snad nekdo prijde s nejakym systemem aktualnich dopravnich informaci pres internet primo do aplikace TT.


ma len napadla taka vec, ale je to mozno z druhej galaxie...iPhone ma cip, ktory dokaze prijimat FM vysielanie avsak softverovo ho nevyuziva, dopravne informacie su prijimane na baze technologie TMC-RDS, myslite, ze tento cip by sa cisto v teoretickej rovine dal niekedy vyuzit nie len pre prijem FM radia ( ako je u iPod Nano poslednej generacie ) ale aj pre prijimanie TMC dopravneho infa? :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

Teoreticky ano, ale skoro si myslim, ze by bylo jednodussi ty informace stahovat z internetu, kdyz ma iPhone nonstop pripojeni.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od dodulo »

niekde som videl, ze pre TomTom existuje navigacny hlas "Tchyne" :D nemate ho niekto? :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

ls8 píše:Teoreticky ano, ale skoro si myslim, ze by bylo jednodussi ty informace stahovat z internetu, kdyz ma iPhone nonstop pripojeni.


Potvrzeno, příští verze aplikace TomTom 1.3 bude stahovat Live Traffic data z internetu. Jestli bude podporovat dopravní informace i v ČR, zatím není známo. Nová verze už by měla procházet procesem schvalování v App Store.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

susman
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: sob led 16, 2010 2:15 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od susman »

Nešlo by nějak udělat aby kdž dohraju hlas P.Lišky nebo třeba nějakej jinej aby měl v seznamu hlasů správnou identifikaci ?
iPhone 6s+ iPad mini 2

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Golf »

Zatím tedy na 100% ne...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od dodulo »

tak otestovane, funguje aj s SK radarmi z http://www.poi.cz staci len premenovat ako vravel Golf :) miesto SK na CZ, ked budem mat trosku casu tak skusim z poiplaza, ale tie by mohli takisto fungovat nie?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Golf »

Konečně to někdo zkusil, a při tom je to tak primitivní a nabízí se to vlastně samo :mrgreen:

Takže ještě jednou pro ty míň chápavý :wink: , stačí si to udělat podle prvního příspěvku tady, stáhnout si z poi.cz nebo jinde (samozřejmě ve formátu pro TomToma) slovenské radary a místo SK na začátku názvu dát CZ.
Akorát nezapomeňte na to, že to upozorňuje na radary i na vedlejších komunikacích, takže pak stačí mrknout na trasu, zda tam na ní vůbec jsou...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od dodulo »

je to naozaj skvele :), funguju radary aj z poiplaza.com, len skoda, ze takymto sposobom si pridam len jeden stat :(, tak dufajme, ze TomTom funkciu upozornenia bliziaceho POI niekedy v buducnosti prida :)

EDIT: kto by mal zaujem tu su upozornenia na radary od herca Pavla Lišku :) trusku ine ako sem daval Golf a kto pouziva jeho hlas tak isto potesi :)

Download
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

Jezdíte někdo s Eliškou? Už jsem psal, že ve verzi 1.2 se její hlas trochu zadrhával, někdy chyběly začátky pokynů, ve verzi 1.3 je to ještě horší a již téměr nepoužitelné.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Golf »

Před chvílí jsem si konečně po několika měsících na 35 km pustil v TT hlas, zkusil jsem tedy Elišku. Nic jsem oproti minulé verzi nezaznamenal ("po xxx metrech odbočte ..." vypadává někdy pouze to "po"), takže ani to zadrhávání tam nemám. Jinak hlas se při spuštěném iPodu opravdu ztlumuje plynule...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od dodulo »

ano to stlmovanie je uz plynule od verzie 1.3, som ti to trosku zabudol napisat aby si to doplnil aj do tvojej tabulky, TomTom ( menu/nastavenia/audio ) a tam mam moznost "stlmit hudbu" ( da sa to vypnut - hudba bude prerusovana, pri zapnutom bude hudba iba stlmena ), trosku OT, ale aj v Navigone je uz moznost v menu kde su nastavenia iPoda - režim iPod ( hudba - prehravanie bude stlmene, audiokniha - hudba bude prerusena ) :wink:

What's new TomTom v1.3

? MUSIC FADING: Listen to your music continually while navigating with TomTom. Music fading will gently reduce volume while TomTom gives you driving instructions, and will return to normal volume between prompts.

EDIT: neviete nahodou ci sa daju doplnit vlastne zvuky? myslim tie napr. pri prekroceni rychlosti, asi nie vsak? :?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

hercous

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od hercous »

to ls8: Stávalo se mi to také a vyřešil jsem to použitím verze EliskaBezOcasku16kHz. Nemám to tedy ještě vyzkoušené na verzi 1.3.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

16khz? To je nejaka specialni varianta? Ja mam nevimjakou, pouzivam ji uz hrozne dlouho na One XL, tam neblbne.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

hercous

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od hercous »

Eliška existuje ve 2 variantách: 24kHz a 16kHz
Verzi "bez ocasku" 16kHz jsem hodil sem http://rapidshare.com/files/370252206/Eli16kHz.zip

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

Diky!!!! Kvalita je sice o dost horsi, ale uz to nezadrhava :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

branok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: úte říj 14, 2008 10:33 am

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od branok »

hercous píše:Eliška existuje ve 2 variantách: 24kHz a 16kHz
Verzi "bez ocasku" 16kHz jsem hodil sem http://rapidshare.com/files/370252206/Eli16kHz.zip


Mozem sa spytat, preco je tam Eliska 4 krat? Ake su medzi nimi rozdiely?
MacBook Pro, iPhone 5S, iPhone 4 FW 7.0.3 NonJB, iPhone 2G FW 3.1.3 JB

hercous

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od hercous »

Jednotlivé verze se liší pokyny, které Eliška hlásí - odbočte, zahněte, dojeli jste do místa určení, dojeli jste do cíle.
Verze je popsána ve vif souboru, např. Eliska OU znamená, že jsou tam pokyny Odbočte a dojeli jste na místo Určení.

O = odbočte
Z = zahněte
U = místo určení
C = cíl

Více zde: http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/A ... 1&CAI=2157

Každý si tedy může vybrat, co mu vyhovuje.

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od oPicka »

Nevím čím to je, ale mě to nejede.
Dle návodu jsem nahrál poi do adresáře s mapou, mapsettings také. Pozapnutí toma nevidím na mapě žádné CZ poi.
Verzi mám 1.3
Dále jsem ani nenašel adresář voices.
Poradí někdo?
Díky

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od miro1309 »

Ako môžem upraviť mapy v tejto navigácii? Niektoré sú tam úplne zbytočné a ušetril by som tak miesto. Stačí nájsť len nejaké adresáre a tie zmazať? Ak áno, ktoré? Ďakujem

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od dodulo »

velkost aplikacie nejde zmensit zmazanim prebytocnych map pretoze vsetky staty sa nachadzaju v jednom subore
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od miro1309 »

Ani ten súbor nejde editovať? Kedysi som to tak robil v Navigone, tam to šlo perfektne, tak som si myslel, že to pôjde aj teraz. Je mi zbytočné mať mapu napr. Švajčiarska, keď tam nikdy nepôjdem a mapa má napr. 120MB, nájdem takých zo 4 a hneď sa to nazbiera, pri mojom malom 8GB iPhone je to cítiť :(
A zas je dosť nepríjemné, keď TomTom je osobitne Western a Eastern, kde sú napr. mapy Nemecka, ktoré by som potreboval, ale dvakrát si TomTom kupovať nebudem, potom už to radšej oželiem a použijem starý Sygic. A ktorá navigácia, okrem Navigonu, ktorému neverím po poslednej skúsenosti, sa dá upraviť tak, aby som ju mohol zmenšiť? Možno o nejakej ešte pouvažujem, lepšie ako kupovať osobitný modul :(

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Golf »

Jen tak mimochodem, Navigon pouze s mapou CZ má nějakých 300 MB, kompletní TomTom EE má 275 MB. To jenom malé upozornění pro ty, co by měli choutky porcovat tuhle verzi, u WE je to prostě dané větší velikostí mapových podkladů... Jinak koupit jinde celou Evropu, ale to jsou cca 2 GB.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Digiman2
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: úte bře 25, 2008 6:56 am

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Digiman2 »

Zdravím,
potřeboval bych radu. Udělal jsem vše, jak píšete ze začátku ohledně POI bodů, ale nefunguje mi akustický varování POI bodu (radaru), ikona se ukáže. Je mi i divný, že mi Tomtom neukazuje a ani nehlásí překročení rychlosti např. v obci a neozve se ani přednastavený tón. Mám verzi Tomtom 1.4.1

EDIT: Už jsem to rozchodil, ovšem stále nejdou "nebezpečná místa" a "policejní kontrola".
iMac 27" 2.8GHz QuadCore Intel Core i7 | iPhone 2G 16GB 3.1.2 JB+UL | iPhone 3GS 32GB Black 5.1.1 JB | iPhone 4 32GB Black 6.1 JB | iPad 2 64GB GSM Black 6.1 JB

Petr001

ikony radarů

Příspěvek od Petr001 »

Prosím o radu !!!
Když do Tomtom v1.5 nakopíruji svoje vlastní body zájmu např.radary (soubory ov2 a bmp) nezobrazují se mi korektně v mapě jako u verze 1.3, kterou jsem měl předtím.
Na mapě je jen červený čtvereček.Jinak upozorňování zvukově funguje,ale obrázek je opět červený čtvereček.
Když najedu do menu - mapa, typy bodů zájmu, tak mám u vlastních nakopírovaných bodů zájmu ikonu aplikace Tomtom.

Sloučeno do správného vlákna. ls8

http://yfrog.com/izimg0827p
http://yfrog.com/eqimg0828p

Cromoly

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Cromoly »

Mam dotaz: hlas mi to zmeni uplne v pohode, ale kdyz chci pridat svoje POI tak se mi nezobrazi v bodech zajmu. Nevite cim to muze byt? Delal jsem ted restore a daval novej JB, protoze limerain mi zral baterku a ted uz to nejde. A taky mi to pri spousteni tomtoma pise ze jsou mobilni data vypnuta a to driv taky nedelalo. diky za rady

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

Jaké soubory to jsou, a kam přesně je ukládáš?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Cromoly

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Cromoly »

ukladam je tam co predtim, do applications/xxxxx/Europe/western and central a maj format ov2 a bmp

imh1975

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od imh1975 »

Mám ten samý problém, od verze 1.5 se mi na Iphone 4 (rozlišení aplikace 960x640) nezobrazují ikony u POI, jen červené čtverečky. Zkusil jsem ikony nahrát v několika různých rozlišeních i formátech, navíc také do různých adresářů, ale bez úspěchu. Myslím si, že spolu se změnou rozlišení aplikace musí být i ikony v jiném rozlišení - jeho hodnotu ale neznám. Nebo je někdo, komu se na verzi 1.5 u Iphone 4 ikony k vlastním POI *.ov2 zobrazují?

Jinak vše jede OK, vezme to mapsettings a provádí upozorňování - jen není vídět, na co vlastně... :(

To Cromoly: Mám JB limerain a červený čtverečky mi to ukazuje od nainstalování verze 1.5. Verze 1.4.1 byla poslední OK. Jinak žádný problém, nic dalšího nezlobí. Rozdíl asi bude v jiném modelu telefonu, mám vyšší rozlišení obrazovky.
Naposledy upravil(a) imh1975 dne stř říj 27, 2010 10:07 pm, celkem upraveno 2 x.

Cromoly

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od Cromoly »

Jenze ja nahral totoznou verzi a predtim to slo a ted ne... a taky me stve ze to pri kazdym zapnutipise ze mam vyply mobilni data a to predtim nepsalo...

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od DD_ »

No problem souvisi jednoznacne s novym rozlisenim displaye.
TomTom 1.5 ma podporu pro retina display, coz se pozna ze kazda icona, ktera v TomTomu je je tedka v te slozce 2x.
Jednou icona.png a podruje icona@2x.png, coz ta 2. ma dvojnasobne rozliseni (tudiz pro retina display). TomTom detekuje, ktere rozliseni displaye mate a podle toho zobrazuje ty icony.
Bohuzel u icon k .ov2 souborum jsem zatim neprisel na to jak je pojmenovat aby je zobrazil. Zkusil jsem taky udelat xxxx@2x.bmp ale na to kaslal.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - doplňky do aplikace (radary, hlasy, ikony atd.)

Příspěvek od ls8 »

Sledujte, co umí aktuální DiskAid pro Mac - podotýkám, že nemám JB!!!!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ikony vlastních POI nefungují, ale to je dané změnou v aplikaci TomTom 1.5, tam se ikony POI načítají odjinud. Jinak funguje všechno.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

mouchanek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv srp 26, 2010 10:48 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od mouchanek »

hoj, přes winSCP tam body zájmu nedám? Když se připojim nikde nemohu najít ložku Europe ani žádnou jinou zmínku o TomTomu.
TomTom origo jailbreak limera a IP4. Poradí někdo? Díky

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Použij DiskAid.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

viperisso

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od viperisso »

POI na TT verze 1.5 funguji vcetne ikon.
Je treba zmenit priponu souboru z .bmp na .png. Pozor ne tedy konvertovat, ale pouze prepsat priponu.
Dale v pripade ze mate iPhone 4 tak si zvetsete obrazek ikony POI z 22x22 na 44x44 pix. Puvodni je na displeji iPhone 4 prilis maly. Pak staci nahrat jako vzdy do adresare s mapou. V nastaveni zobrazeni POI uvidite default ikonu TomTom, ale v mape jiz jede vse jak ma.

to "mouchanek"

lze je tam dat v poho i pres WinSCP.
private/var/mobile/Applications
pak si jen najdi slozku s TomTom a do slozky mapy pridej POI.
Pokud mas SBSettings tak o to jednodussi a v App Folder si jen najdes nazev adresare TomTomu a nemusis jej hledat mezi vsemi aplikacemi.

Cromoly

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od Cromoly »

Kdyz si nainstaluju to upozorneni 250m pred radarem od ls8 tak me to upozorni hlasem Elisky nebo si muzu zvolit jakej zvuk chci?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od ls8 »

Muzes si tam nahrat libovolny zvuk ve formatu OGG. Ten se pak prehraje. V balicku jsou pribalene zvuky namluvene Eliskou, ale muzes si namluvit nebo nekde stahnout vlastni, jen je spravne pojmenujes a nakopirujes.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Cromoly

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od Cromoly »

A nevis kde by se daly stahnout? Chtel bych originalni zvuk TT Polite 3, takovy ty dve dvojity pipnuti...

simaondra

Re: TomTom - radary, hlasy - update 3.11.2010 - lze i bez JB!!!

Příspěvek od simaondra »

Ahoj,
protoze mam TomTom jako navigaci a mam novy iPhone, ale jeste jsem s nim navigaci nezkousel, tak bych chtel zkusit taky TomTom. Muzu pozadat o radu, jestli do ofic. SW 4.2 jde nejaka plnohodnotna verze navigace? A jeste iPhone ma vubec GPS modul nebo to jde pouze pres wifi/internetove pripojeni?

Dekuji, Ondra.

Odpovědět