[*] SYGIC originál [AppStore]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
chipy999
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 189
Registrován: pon zář 07, 2009 5:31 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od chipy999 »

Tak toto sa mi zda nazor z extremneho konca.Nemam rad nazory takychto extremnych fanatikov do urciteho softu.Sygic rozhodne nie je taky zly,naopak,viem od znamych,co pouzivaju(resp. pouzivali) Tom-Tom pre iPhone,ze je to po NDrive najhorsia navigacia pre iP.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi

hercous

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od hercous »

Každému se prostě líbí něco jiného :) Já to beru tak, že navigace má hlavně navigovat, tedy najít optimální cestu do cíle a být přehledná pro snadnou orientaci při řízení. K čemu je krásná grafika, 3D budovy atd., když navigace nenaviguje a k jednoduchým úkonům člověk musí procházet složité menu? :wink:

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Extrémní? Fanatik? Používám v současnosti na iP především TomTom a částečně Navigon. Možná mám za 10 let "nacouváno" s navigacema víc, než někdo jiný naježděno směrem vpřed (samozřejmě nadsázka :wink: než se někdo urazí, ale něco na ní je), na jiných platformách, různých navigačních systémů, takže ty výhrady jsou z dlouhodobé a opravdové praxe, a mám je, tedy i jiné výhrady, i vůči výše dvěma zmíněným TT a Navigonu.

Ale:

K čemu jsou radary, když jich tam oproti konkurenci a skutečnosti najdu s bídou 30%? Vylepšení? Ne, k ničemu a za trest.

K čemu je obrovská plocha navigace zaplácaná tak, že je v určitých situacích pro orientaci nepužitelná? Vylepšení? Ne, k ničemu...

Mám pokračovat? Nová verze s vylepšenou grafikou a zachováním celé řady chyb po upgradu je tedy o čem? O ničem...

A tvá poslední poznámka o nejhorších navigacích je naštěstí jenom tvůj a tvých známých názor, skutečnost je naštěstí jiná (dlouhodobé prodejní žebříčky a statistiky - byť mohou být kdekým zatracované a ne naprosto 100%). Ať si každý jezdí podle toho, co mu vyhovuje a na co má, přehlížej a ignoruj nedostatky, ale tím se nedají zakrýt jednoznačné chyby, které jsou dost zjevné oproti konkurenci (i tam jsou samozřejmě určité nedostatky, ale např. pro mě ne zase tolik důležité)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od ls8 »

K diskuzi, která navigace je nejlepší, se prosím přesuňme sem: viewtopic.php?f=119&t=20758 nebo sem: viewtopic.php?f=119&t=19771
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od dodulo »

pre tych, co pouzivaju tuto navigaciu prinasam navigacny hlas ceskeho herca Pavla Líšku, znamu z ostatnych navigacii ( Dynavix, TomTom )

hlas bol prerobeny uzivatelom 014789632 z ineho fora, ktory mi dal povolenie na jeho sirenie, je to verzia beta3, takze pripadne chyby alebo vylepsenia mi mozete posielat ako PM

Download - Pavel Líška - verzia FINAL

mozete ho pouzit na viacerych platformach ( Symbian, WM, Android )

staci rozbalit a nasledne nakopirovat do:
private/var/mobile/Applications/XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXXXXX/Mobile Maps Europe.app/res/voices/
Naposledy upravil(a) dodulo dne pát bře 12, 2010 5:29 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Golf »

chipy999 píše:Tak toto sa mi zda nazor z extremneho konca.Nemam rad nazory takychto extremnych fanatikov do urciteho softu.Sygic rozhodne nie je taky zly,naopak,viem od znamych,co pouzivaju(resp. pouzivali) Tom-Tom pre iPhone,ze je to po NDrive najhorsia navigacia pre iP.


Stále se ještě chceš zastávat Sygicu? A co tohle:

Obrázek
Obrázek

Opravdu přehledné... A chceš vidět srovnání s konkurencí? Tady jí máš, o tom že nezná úsekové radary na Jižní spojce jsem psal, tohle je jenom Praha, tak s touhle navigací jeď třeba do Vídně nebo Frankfurtu, upřímnou soustrast...


Edit: může mi někdo, kdo to používá prozradit, jak si připravím trasu dopředu? Asi to tam nevidím, nebo to neumím, nevím. Funkce pro Navigon nebo TT naprosto normální.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od witkoj »

Golf, a to si si vsetky tie navigacie zakupil?
No waw, tak ty si teda prachac, alebo riadny fanatik :)
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od dodulo »

@Golf: v TomTom sa sice da naplanovat, ale iba jedna trasa pokial viem alebo to nvm? :roll: ak ide naplanovat len jedna trasa tak Sygic to ma prakticky to iste...
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Golf »

witkoj > To je tak, když dochází argumenty... A dalo se to čekat, byla to jen otázka času, kdy se o to zase někdo otře (nejsi první, už to tu jednou bylo... primát nemáš).

Tři navigace (Navigon, iGO, TomTom) mám možnost mít v iP naprosto legálně, Navigon jsem si koupil úplně první den jak vyšel, za 75 Eur. Když mě zklamal, tak se zajisté při snaze "hledat" dočteš, že jsem se chystal na TT. Se svým šéfem (on je to kupodivu i kamarád, sjezdili jsme spolu pracovně půl Evropy) máme od loňského léta jeden společný iTunes účet (on je děsný technický antitalent, veškeré aktualizace a synchronizace s Outlookem kvůli obrovské databázi klientů dělám stejně jen já, takže zase naprosto legální). A on si pro sebe prosadil a zaplatil zase iGO (byl zvyklý z Mia, stejně dnes používá TomToma :wink: , ale i já jej jeden čas celkem hodně "tunil" a používal, než se TT vzpamatoval), díky jednomu účtu mohu používat tedy i já. No a TomTom jsem si pořídil zase pro změnu já, jako druhou navigaci, takže si spočítej, kolik mě osobně to celkem stálo, opravdu musí být člověk hoooodně bohatý, aby měl k dispozici tři navigace a nemusel krást... A má to i výhody v tom, že navzájem můžeme používat zakoupené programy tím druhým, legálně zase, podotýkám.
Sygic si pořídil synátor (dnes celkem lituje), CoPilot má zase jeden známý. No a jeden náš montér má v iP naprosto všechny navigace, a převychovávat ho nemíním (je to dospělý člověk :? ), i zde mám tedy určitou možnost "nahlédnout a i vyzkoušet".

Stačí? Myslím že většinu z toho jsem tady někde už zmiňoval, tedy naposledy říkám, při další blbé poznámce podobného ražení adresáta naprosto přímou cestou posílám tam, kde končí záda a začíná něco úplně jiného, takže do pr..le!

dodulo > TT má volbu "připravit trasu" (a možnost byť jedné trasy je málo?), u Sygicu tam nic takového není (nemám jej teď k dispozici, ale pokud si pamatuji, tak jsem tam nic takového neviděl)

Edit 22/3: tak to jde (celkem mě zaráží, že to nikdo z těch co Sygic používají tady za celou dobu toho dotazu od 9/3 jasně neprezentoval :?: ), ale k intuitivnosti nebo logice to má tedy rozhodně hodně daleko... Místo toho, aby to mělo nějakou rozumnou a jasnou volbu volbu (Navigon, TomTom), tak se prvně musí jít do 2D mapy atd...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od dodulo »

@Golf: ano priprava trasy je aj v Sygic-u ( tak ako tomu je aj na ostatnych platformach ) normalne das navigovat a ak neni dostupny signal tak sa opyta ci ma pouzit posledny alebo ci ma vybrat z mapy alebo ci ma na signal pockat, prakticky daco podobne ako TomTom

k tym navestiam ked budes mat moznost tak sa pozri ci si v Sygicu nemal nastavene zobrazenie vsetkych podrobnosti v navestiach ( nastavenia-->nastavenia navesti-->prioritne k cielu--> a tam nastav zobrazenie navesti na jeden riadok ) teda neviem co si tam mal nastavene, tak preto ti mohlo zobrazit taku obrovsku tabulu :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Ale dodulo, o tom nastavení to přeci není (a naštěstí podle toho nemusím jezdit :wink: ). Pokud takový pohled navigace vůbec dovoluje, tak je to na pováženou (i když budeš u Navigonu, TomTomu nebo jinde dělat psí kusy, tak tohle žádná neukáže :evil: )
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

johnyzcz

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od johnyzcz »

Já používám Sygic Mobile 2010 s mapamy Evropy, a jsem spokojen.
To už jsem měl i Navigon a Tomtom,ale nejvíc se mi jeví Sygic jak jednoduchosti ovládání,tak zatím (pro mě) přesnost,rychlost nalezení satelitů,rychlý výpočet trasy, ne že bych tomtoma podceňoval,ale pro lidi kteří chtějí jednoduchou navigaci tak si myslim,že maji jasno.

Přidám pár obrázků :
Obrázek
Obrázek
Obrázek

simir77
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pát zář 12, 2008 6:24 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od simir77 »

Jak mám rozumět tomu:Typy tras:pěší,cyklotrasy?To jako že to má i cyklostezky či jak to je?Bo jezdím hodně na kole to by bylo fajn že bych občas i potřeboval navigovat,vysvětlí mi to někdo,díky
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od dodulo »

turisticke mapy tam samozrejme nemas, akurat pri nastaveni na pesiu pripadne cyklisticku tak ti bude ratat inaksi cas dojazdu, pripadne ta niekde pusti, kde je cesta oznacena ako jednosmerka, nic viac
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

poki
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 25, 2009 12:26 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od poki »

Mojich par postrehov.
-stahoval som v piatok a stiahlo verziu 8.06 ( appstore pise 8.0.2)mapy 7.80
-reaguje svizne, iOS 4 jej ale robi problem pretoze stale startuje od zaciatku
- co ma troska zarazilo, pri navigacii musi byt zapnuta telefonna cast. Sice to nepotrebuje ziadne data ale pri rezime lietadlo nenajde gps signal
- aplikacia sa 1x sekla a pomohlo az vypnutie iPhone ( pocas zastavky som tel. vybral z drziaka a vypol display po zapnuti hlasilo: "cakam na gps signal")
- "Janka" par x nedokoncila vetu
-vypocet tras je niekedy na smiech
(skusal som doma len tak "nasucho" trasu RK - LM pri zvoleni najkratsia trasa vypocita kludne ako alternativu, cestu cez BB- nastastie to da ako 3 moznost:)))
-upozornenie na radary fungovalo presne a nebyt toho madarski policajti si pridu na svoje :)

Celkovo som ale spokojny za malo penazi akurat muziky a cestu RK - Budapest a spat zvladla navigacia na 1*
ypsilonzone.sk

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od dodulo »

k tomu tvojmu postrehu, ze Sygicu robi iOS 4.0 problemy, by som len podotkol, ze aplikacie, aby ostali bezat na pozadi musia to v sebe mat naprogramovane, k dnesnemu dnu tuto featuru iOS 4.0 podporuje len TomTom 1.4 a vyssie :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

McQuack
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 26, 2010 12:42 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od McQuack »

A Copilot.
iPhone 3GS 32GB Black 4.0 bez JB

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od mrzic »

Dnes je dočasně zdarma verze Speed & Traffic Traps Europe

Edit: změnil jsem odkaz na Cz store
Naposledy upravil(a) mrzic dne sob črc 10, 2010 1:30 pm, celkem upraveno 1 x.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

McDog

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od McDog »

Ale iba v SVK Store.......a ja prave pouzivam US account

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od mrzic »

Já jsem ji stahoval přes Cz účet a stáhla se.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

McDog

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od McDog »

Ja som chcel cez US a zahlasilo mi,ze mozem iba cez SVK

banan16

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od banan16 »

ja mam taky US ucet a pres SK/CZ to nejde

TommyS

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od TommyS »

Teď jsem si vytvořil CZ účet a jde to v pohodě stáhnout :)

sprs
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob led 09, 2010 11:46 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od sprs »

Vyšiel update 8.1.6. Podporuje MT.

McDog

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od McDog »

Dako to uz nevidim v AppStore...som si to chcel dat teraz do IP a neviem to najst

sprs
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob led 09, 2010 11:46 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od sprs »


Radomir

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Radomir »

Jak se vlastne u této navigace resi upd map?

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Barberry.pha »

Vyrobce uvolni update v appstoru a ty si pak jenom tu novou verzi stahnes, tak jako u vsech app na iphone.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od jablko21 »

Přemýšlím, že koupím v té slevě Sygic Europe.
Chci se jen zeptat, je to stejné jako z jinýma aplikacema, že koupim a mám ji napořád už pak zdarma, včetně aktualizací programu a v tomhle případě i aktualizací map?
Díky

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Anndy »

Ano, je to tak.
Samozrejme, ti ale nikto nezaruci, ze jedneho dna autori vydaju inu verziu a tato prestane byt podporovana. Ale to je sa moze stat pri vsetkych apkach.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Arrow79 »

Kupil som Sygic Europe a normalne toho aj lutujem. To ako prepocitava cesty je niekedy neskutocne.. v Rakusku nas dokonca hodil k mostu cez rieku, ktory bol siroky cca pol metra :) A napriklad smer Eger, Zakopane atd.. vzdy hadze cez velke mesta a nie kratsou trasou.. takze obchadzky cca 30 km...
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od iphonik4 »

Sygic je super, ted jsem s nim jel do Srbska a pak Chalkidiki, jedine, co me na nem taky s*** jsou ty trasy přes velká města..
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

pavol84
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 24, 2014 9:27 am

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od pavol84 »

zdravím vás! som tu nový, takže ak sa opýtam blbosť či prípadne niečo čo sa tu už kedysi riešilo, nemajte mi to za zlé prosím. ide o to, že by som si rád zadovážil nejakú offline navigation app a práve sygic mi príde (po prečítaní rôznych fór a diskusií) asi najlepšia možnosť, no rád by som sa to opýtal vás. ktorú offline navigáciu používate? a máte prípadné skúsenosti so sygicom v offline režime? ďakujem za každú radu!!

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od DD_ »

Jakou offline navigaci vybrat je diskuze zde:
Najlepsia navigacia pre iPhone ?

Sygic je offline navigace, tak nevim co myslis tim offline rezimem?
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od fana1 »

Já jsem používal Sygic ještě na androidu a podle mě výborná aplikace. Alespoň u androidu jsem na lepší nenarazil.. :)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Anndy »

Ja som si na sygic po poslednom update vsimol, ze konecne lepsie vybera jjednotlive trasy. Teda optimalnejsie.
To som mu najviac vytykal.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

kengura
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: čtv zář 19, 2013 8:45 am

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od kengura »

Kedysi som si kupil Sygic Central Europe. Dovod bol, ze viac mi netrebalo a zaberal 800MB namiesto 2GB. Autom do Swedska nepojdem tak nevidim dovod mat mapu v telefone.
Casom CE verzia naberala na velkosti az na 1,5GB. Pre Europe verziu pridali manazment map ale pre CE nie.Raz bola Europe verzia za 19.90 tak som ju kupil aby som ucetril 1GB miesta v telefone. Kolega co ma CE verziu jedneho dna prisiel ze zmenili UI a niektore funkcie zmyzli (napr. navigovanie na presne suradnice). V mojej Europe verzii je stale stare UI a aj vsetka funkcionalita. Nechapem ci sa Sygicu opleti udrzovat rozne verzie alebo len na CE verzii skusanu nove veci.
Skusil som reklamovat staru verziu ale kedze bola kupena uz davno tak mi to neuznali.
Kazdopadne na obcasne navigovanie je to super navigacia. Jedine co nechapem je ze preco nevyuziva kompas. Aj kef ho zakrtnem v nastaveniach tak pri otacani telefonu sa mapa ani nepohne. Nastavi sa az ked clovek sa pohybuje a akoby pouzival len GPS na zistenie smeru. KEdze som toho casu pracoval aj pre NAVTEQ tak viem ze nove mapy sa vydavaju kazdy stvrrok. Aj to uz su min 1 kvartal tie mapy stare. Cize nechapem ci Sygic kupuje nove mapy raz za rok ale isto nedavaju update kazde 3 mesiace.

Navigon ani TomTom som nemal pre ich niekolkonasobnu cenu a teda tazko porovnavat.

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od odleteldekel »

dnes som zistil ze najlepsia navigacia je google maps (kedze sa chystam do chorvatska )..pozna vsetky cesty a vie navigovat mimo spoplatnene cesty..bohuzial sygic ma nedokazal navigovat mimo dialnicne myto..za to google maps uplne v pohode..skoda vyhodenych penazi..budem si musiet predplatit roaming data kedze pouzijem google maps..
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

nviper
Host
Host
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od nviper »

Neviem, kam ides, ale mna Sygic v Chorvatsku doviedol az priamo pred dvere hotela.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: [*] SYGIC originál [AppStore]

Příspěvek od Smrdaky »

Asi zalezi, jakou presne ma verzi...

Me osobne unavilo zkoumat u tomtoma, jake vsechny verze ma, kdo se v tom ma vyznat?

Proc nema jednu aplikaci a do ni volitelne libovolnou mapu/jazyk, ...

Odpovědět