TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od ls8 »

Chlapci mají trochu zmatek v domovních číslech. U většiny ulic v Praze to zná čísla popisná i orientační, lze hledat adresu se zadáním jen čísla popisného, jen čísla orientačního nebo se zadáním "popisné/orientační". U některých adres ale aplikace zná jen jeden z těchto údajů, a adresu to najde jen podle orientačního, nebo naopak jen podle popisného. Pokud zrovna znáš jen ten druhý údaj, máš smůlu.

Např. adresa Pod Lipami 2663 (číslo popisné) / 3 (číslo orientační), Praha 3.

Pod Lipami 3 - nenajde konkrétní adresu, nabídne jen ulici
Pod Lipami 2663 - najde správně konkrétní adresu
Pod Lipami 2663/3 - najde správně konkrétní adresu (pokud zadám schválně špatně např. 2663/2, opraví mě, že zná jen 2663/3

Obrázek

Ale rozhodně je to pokrok, snad se databáze časem ještě zlepší.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od TheSalko »

Áno, toto som písal v mojom príspevku, ak máš EN jazyk v iPhone, tak TomTom odmieta iný ako anglický jazyk. Zmenil som iPhone na SK, stiahol SK voice Laura, fungoval, prepol som iPhone naspäť do EN jazyka a odmietol SK hlas používať. A viem, že to píšu v návode, že to takto je, ale v starom veľkom TomTom EU som mal na výber. A chcem mať na výber aj v novom, nechcem, aby mi TomTom diktoval, čo je pre mňa najlepšie.
Verím, že je to ranná verzia a že tieto veci postupne doladia. Osobne nemám zatiaľ negatívny postoj k tomuto smerovaniu aplikácie, nevadí mi ani platobný systém, ani nový design.
Inak na US AppStore keď si čítam rezencie, tak dosť sú tam ľudia nasrdení. Poväčšinou im chýba navigovanie na kontakt, prejazdové body (chýba aj mne) a hlavne veľkosť máp 5.6GB oproti pôvodným 1.8GB (to je aj u nás 2GB vs 3GB).

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Bohužel mám pocit, že maj hokej i v radarech...

Jenom aby to na minulý stránce nezapadlo ;-). Mimo tohle téma, nevíte někdo, co tam mají za držák v těch mřížkách tady na stránkách TT? Je tam na všech třech obrázcích vidět....
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

spamoid
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pát dub 20, 2012 1:06 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od spamoid »

Jen bych se zeptal jestli jsem správně pochopil novou filosofii TomTomu. Jako stávající vlastník jakékoliv navigace pro iPhone mám 3 roky TomTom Go zdarma, stahovat mapy mohu jaké chci bez ohledu na původně koupenou verzi. Po vypršení 3 let přejdu do zadarmo režimu (stávajících 75 km navigace měsíčně) nebo budu platit €20/rok nebo €45/roky?
Díky za objasnění.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

A mne by zase zajimalo, co muzu udelat pro to, abych zatim zustal na stare verzi. Jasne - neaktualizovat. Ale mam TT na vsem a to i u zeny v mobilu. V momente, kdy se zapomene a klepne Aktualizovat vse - mam smulu,co?
A co treba aktualizace v iTunes - dam aktualizovat vse a zase mam smulu? To abych s takovou TT odebral z knihovny ! :-(
EDIT: aktualizace vysla 14.3. a ma pani ji 15.3. stahla. Tak to uz jsem asi v pr....li, co?
EDIT2: a co je vlastne potreba na prechod na tu novou verzi? S hruzou jsem spustil TT u me pani a zda se mi, ze verze je "po staru" - novou jsem jeste nevidel, ale predpokladam, ze bych ji poznal na prvni pohled.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

spamoid - ano, je to tak.

Jinak mám pocit, že tu nikdo nečte, co tu bylo napsáno... O stránku dřív.

Takže ještě jednou:

O starou/původní navigaci nepřijdete. Aktualizací staré verze TT pouze nabízí (včetně nových map) možnost stažení a používání verze GO pro stávající uživatele (takže aktualizace starého TT sama o sobě není přechod na verzi GO!!!). TT GO pak nabízí stávajícím uživatelům bez placení těch 45 éček v plné neomezené verzi na tři roky, včetně radarů a trafficu. Ono i trochu stačí číst to, co při nabídce upgradu na GO TT píše (a chce mimo jiné i vyplnit účet u nich)... Však i proto jsem sem dával screen, kde jsou vidět obě dvě verze.

Obrázek

Akorát u GO platí, že jedna licence = jedno zařízení. To, že to někdo nainstaloval na dva iPhony ještě neznamená, že to bude na obou souběžně fungovat. Stačí si přečíst pár prvních stránek manuálu v češtině v pdfku.

Takže se pro tu starou verzi nic nemění s tím, že je ve hvězdách její další osud. Vylepšování, nové mapy a optimalizace na nové iOS je tedy otázkou. Pokud jí bude TT dál podporovat, tak je ale zase otazník nad tím, jak dlouho. A zase, jak dlouho bude TT nabízet tři roky zdarma pro současné uživatele? Podle mě do tří let (jestli ne dřív) TT tu starší verzi pohřbí..............................

Takže (snad naposledy), přechodem na novou verzi TomToma o nic nepřijdete a jenom máte možnost používat GO tři roky gratis, pak už je to na každém z nás, zda si zaplatí dál, nebo bude používat tu omezenou verzi a nebo něco úplně jiného.

A ještě, už to tu padlo, ta verze GO je ještě hodně v plenkách...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Diky za vysvetleni :-)
Takze secteno podtrzeno:
1. Puvodniho TT muzu aktualizovat a pouzivat na vsech hrackach .... az do jeho zaniku.
2. Kdyz si stahnu GO, pokud si vytvorim ucet jako upgrade - puvodni verzi muzu pouzivat viz 1., a zaroven verzi GO na 3 roky/jedno zarizeni FULL.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od jeenik »

Takže koupím nový IP a už to na něj dát nepůjde?

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Pokud mas aplikaci stareho TT v knihovne iTunes v pocitaci, tak to snad nainstalujes vzdycky. Tedy pokud to treba nedopadne tak, ze novy iOS 10 uz to treba podporovat nebude. A to bude zalezet na firmě Tomtom. Takze pro jistotu si instalacku TT zrovna zazalohuj.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od jeenik »

Ne, já měl Navigon, TT v iPhone nikdy ne. Ale na TTGo se mi libi, že netřeba dokupovat ameriku australii apod.., tak se ptám, co až vyměním iPhone za nový?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od ls8 »

Na novém iPhonu se v aplikaci TomTomGO přihlásíš ke svému TomTom účtu, licence se přenese.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

Mám pocit, že nám v TTGo Zuzana přehazuje strany Leva / Pravá v navádění do mírných zataček. Včera jsem si nebyl jist, dnes bych řekl, to samé, nejsem si ale 100% jisty, řídil jsem.
Jestli to tak opravdu je, tak mě TT pěkně nasmolil, protože tento problem byl už u PNA navigaci před 3-5 lety tuším řada 1015.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od jeenik »

Jojo, taky jsem se s tim setkal... Obcas nestaci dorict cely nazev, prijde mi to takove nedodelane.

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Zrovna sem premyslel o koupi tomtom a ted si rikam jestli je pro me lepsi koupit starou verzi a pak dostat tri roky gratis a nebo rovnou zaplatit tomtom go

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Ta vyhoda na tri roky mela byt pro "stavajici" uzivatele. Tak netusim, jestli by se to pak tykalo i tebe - nejsi stavajici uzivatel.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Prece jen pak mas nafurt neco offline..i kdyz ne aktualniho...hlavne ted tam schazi jeste dost veci...napr. cestovat pres atd...

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Tve duvody jsou mi jasne - mel bys "dve navigace" za cenu jedne. Ja chtel rict, jestli to teprve koupis ted, tak jestli se ta nabidka bude vztahovat i na tebe. Abys nekoupil ted "starou" a pak ty tri roky nedostal. Ale je to jen uvaha - nemam paru.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Jj ja pochopil jak to myslis...no nevim, ale zkouset se me to moc nechce...ale spis bych rekl, ze by to melo jit.::

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

Používám na střídačku obě, po týdnu testování moje poznatky. Těšil jsem se na novou, ale nevím, kterou bych koupil , kdybych měl možnost jen jednu. Moje +-

TTGo:
+ grafika
+ vyhledávání POI
+ TTS hlas Zuzana

- Zuzana v mírných odbočkách prohazuje strany leva/pravá !!
- Vyhledávání adres
- Traffic ukazuje a počítá se zpozděním cca 50 km před vozem Domov - Praha 280 km. Dnes zpoždění 3,5 minuty, starý TT ukazuje celou trasu a zpoždění 6 minut, což je pro mě dost důležity rozdíl při větších časech. Je dobré vědět hned o všem na trase.
- průjezdní body


Nedělám si iluze, že to TT vylepší. Chyba přehození stran u TTS hlasu je několik let stará, a menu je pořád stejné co vyšly PNA navigace řady GO 500, 5000, 600 atd.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Tak sem dnes zkousel TT GO a HERE Maps a moc velkej rozdil tam nevidim na to, ze Here jsou zdarma....ale byl to jen kousek, tak tezko soudit...nechapu proc TT Go nema ani navadeni do pruhu, kdyz uz to TT umi, tak by snad nemel byt problem to hodit aji do TT GO...stejne tak dalsi veci....TT sem chtel koupit, ale ted me Here maps docela nahlodaly...

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od jeenik »

Co by mě na TT lákalo jsou traffic hlášení, to Navigon nemá. Ale vzhledem k těm chybám do něj nejdu. Na traffic mám teď Waze. Here jsem v tomto ohledu ještě nezkoušel.

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od honziš »

Taky testuju a přidám pár poznatků:

+ navigace na čísla popisná
+ aktuálnější databáze POI (včetně č. stanic na trase a vzdálenosti k nim)
+ možnost výběru typu trasy při zahájení navigace (silnice s mýtným, nezpevněné atd.)

- navig. šipka se oproti realitě zpožďuje (vy odbočujete a kurzor k odbočce ještě nedojel)
- nelze navigovat na události z kalendáře/kontakty
- nelze se vyhnout části trasy
- nelze zvolit alternativní trasu
- méně typů trasy (vypustili typ "klikaté silnice" - já ho rád využíval)
- občas spadne
- nelze uspořádat menu podle sebe (vše je zdlouhavé)

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od jeenik »

Člověk by spíš ocenil navigaci na čísla orientační, ne popisná

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od honziš »

Funguje, i když zadám např. Nám. Kyjevské 3/5. Zatím jsem našel vše, co jsem hledal.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od jeenik »

Ok zdálo se mi ze to orientační čísla nebere (mám na mysli TomTom GO)

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

Včera jsem si hrál s TT Go na Androidu. Menu Aktualní trasa obsahu podstatně více položek včetně průjezdního bodu. Při výpočtu trasy ukáže 3 alternativní trasy barevně odlišné včetně delky a času. Poprosil jsem majitele kamaráda at vyzkouší Zuzanu jestli prohazuje strany a psal mi že je to OK. Mám tady ve městě odbočku na které mě prohodí.
U kontaktu v telefonu kde má adresu se mu po dotazu tyto hodí do bublin včetně obrázku u kontaktu do oblíbených a na mapu.
Tak uvidíme co bude s dalším updatem. Na Androidu to mají min o pul roku dřive.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Snad to jeste vylepsi, protoze ted moc rozdilu proti Here maps nevidim a ty jsou zdarma

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od TheSalko »

Sorry, že to píšem sem, ale snáď si to admin všimne a konečne to vyrieši. Opäť mi nefunguje upozorňovanie mailom na nové príspevky. Už som na to upozorňoval v inej sekcii fóra (Upozornenia mailom), ale nič sa nezmenilo. Aj v tejto téme pribudli nové príspevky, dole mi ukazuje, že sledujem túto tému, ale žiaden mail mi už dlho neprišiel. Tento web mi servíruje reklamu na každej stránke, tak ja na oplátku očakávam kvalitné služby.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Julek »

Tak se neomlouvej a nepiš to sem, až někdo bude mít čas tak se na to podívá. Reklamu sem nedáváme my, ale majitel domény, protože nemá co žrát a do práce se mu asi nechce.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

RadekD
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: stř bře 16, 2011 8:09 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od RadekD »

Jak postupovat, kdyz mam sice koupeny TT evropa, ale nemam ho nainstalovany v iP kvuli mistu. Instaluji jen, kdyz jedu do zahranici, jinak v CR pouzivam onlinovky.
Ted uz v appstoru puvodni TT nenajdu.
Diky za info.
iPhone 3G - 8GB black
iPhone 4 - 16GB black
iPhone 5S 16GB Silver - iOS 8.3
iPhone 6 - 16GB gold
iPad mini - 16GB wifi white
AppleTV 3

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od TheSalko »

Ked kliknes na oblacik, malo by sa to zacat stahovat. Ale fajn postreh, ze uz nie je k dispozicii.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

V zakoupenych by mel byt k dohledani. Jinak zaloha v iTunes to jisti.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

RadekD
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: stř bře 16, 2011 8:09 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od RadekD »

Co to je zaloha v itunes?? :))))
Jinak jsem tom v zakoupenych nasel, tak diky za radu...
Zda se mi to, nebo novy mapy jsou fakt obri? Cela Evropa temer 7 GB?
iPhone 3G - 8GB black
iPhone 4 - 16GB black
iPhone 5S 16GB Silver - iOS 8.3
iPhone 6 - 16GB gold
iPad mini - 16GB wifi white
AppleTV 3

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Pokud mam koupenou app, zapnu iTunes a aplikace se mi sama stahne do pc (do iTunes). Kdyz ji autor odstrani z obchodu, v mem pc zustane. Kdyz je app aktualizovana, stara verze jde do kose. Kdo ma zajem, z kose si ji vytahne.
To se hodi treba v pripade, ze ze vsech moznych aplikaci byla odstranena podpora ac3 zvuku - stare verze to umely.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Tak jsem zjistil, ze uz sice TT Europe neni videt v Appstore, ale kdyz ji mam v Appshoperu tak se na ni porad dostanu a muzu koupit

RadekD
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: stř bře 16, 2011 8:09 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od RadekD »

ještě jedna technická - pokud nezálohuju aplikace do iTunes, ale chtěl bych tam dát třeba jen pouze ten Tomtom, jak na to? Děkuju
iPhone 3G - 8GB black
iPhone 4 - 16GB black
iPhone 5S 16GB Silver - iOS 8.3
iPhone 6 - 16GB gold
iPad mini - 16GB wifi white
AppleTV 3

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od TheSalko »


Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

RadekD: musis zkouset.
Jako nejjednodussi bych zkusil aplikaci jakoby koupit - treba z odkazu co uvadi TheSalko. Mel by se ti ukazat oblacek se sipkou dolu. Nebo bys ji mel najit mezi zakoupenyma primo v iTunes. Stahne se ti do pc, jestli chces tak jeste zazalohuj. Kam se ti do pc stahne najdes v nastaveni iTunes - tam kde mas celou knihovnu. Instalacka ma priponu [zakázáno]
EDIT: nemam paru, proc je pripona instalacky mezi zakazanymi. Ale prochazenim adresářů na to urcite prijdes.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

RadekD
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: stř bře 16, 2011 8:09 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od RadekD »

no jo, jenomže když kouknu v zakoupených v iTunes, tak u všech obláček na stažení je, jenomže u TomTom Europe není...
iPhone 3G - 8GB black
iPhone 4 - 16GB black
iPhone 5S 16GB Silver - iOS 8.3
iPhone 6 - 16GB gold
iPad mini - 16GB wifi white
AppleTV 3

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Clon »

Takze tam TT neni vubec?
Zkousel jsi ten odkaz TheSalko? To by snad taky melo fungovat.
Mas ted TT v telefonu? Pokud ne, stahni ho a dej vedet.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět