iPhone 12

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Julek »

baterka zatím na prd, ale je nová, chvilku počkám, teprve sem 2x nabíjel, dám vědět


EDIT: tak se mi hrozně 12 mini vybíjí, zvládl se přes noc na stoje vymlátit o 70%, takže jsem to restornul a uvidíme ...
EDIT: tak hotvo, baterka drží, uvidíme přes noc ...

Zásadní EDIT:

MagSave je boží, mám v autech ty magnetický držáky, takže na xku sem měl tu placičku nalepenou, což je super věc, když trávíte na cestách hodně času, ale nelze nabíjet bezdrátově. No díky MagSave drží telefon ve stojánku sám, což je boží, páč mám v autech bezdrátové nabíjení. Pro mě obří PLUS! A jak je 12 mini lehoučkej ten MagSave ho v pohodě udrží na stojánku, odzkoušeno. Pro někoho blbost, já z toho mám radost :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Anndy »

Na to sa tesim najviac, že mi bude držať bez krytu na drziaku
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od bedo. »

Jo, to vyzerá zaujímavo. Ale zaujímalo by ma ešte, ako sa tie magnety znášajú napr. s kartami, ktoré ešte používajú magnetické pásiky. Inak má mini v podstate všetko, čo by som od telefónu chcel (kompaktné rozmery, dobrý foťák, kvalitný displej, rýchly a vyladený OS), akurát má aj jednu vec navyše, ktorú by som nechcel (výrez). Ale dúfam, že bude úspešný a v budúcnosti sa dočkáme viacerých kompaktných modelov a trebárs aj bez výrezu...

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Anndy »

Karty som s telefónom nemal nikdy spolu. A od zfunkčnenia applePay karty (platobné) ani nenosím.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od bedo. »

Platobné karty sú v našich končinách už viacmenej všetky čipové (a/alebo virtuálne, magnetický pásik je u nich už len taký prežitok z minulosti), ale existuje stále kopec iných, ktoré čipy nemajú, takto z hlavy ma napadá napr. Shell Club. Ale hádam na to mysleli, obzvlášť, keď na domácom trhu v Amerike sú "magnetické" karty stále hodne rozšírené.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mirmo80 »

Na druhú stranu, veľkú väčšinu vernostných kariet vieš pridať do nejakej apky.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

saikan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: pát pro 30, 2011 4:02 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od saikan »

Tak ja prechazel z 6s na 12mini.
Prestoze 6s fungoval naprosto ok, svizne, tak u iP12 mini je znatelny pokrok.
- fotky: coz je celkem jasne.
- rychlost: ackoliv 6s nemel problemy s vetsinou veci, appky se spousti rychleji, nicmene pohyb v systemu je “stejne rychly”. Az jsem byl prekvapen jak 5 let stary model frci. Vic ram je tez znatelne, ze se appky nenacitaji znova.
- baterka: brzo soudit. Od vcera 20hod(plne nabiti), do ted cca 21:30 a zbyva 25%. Ovsem pres den male vyuziti. Zatim spokojenost, ale obavam se ze za par mesicu bude den vydrzet problem.
- faceid vs touchid: v necem lepsi jedno v necem druhe.
- displej: za me velmi dobre.
- notch: osobne mi nevadi

Celkove: mensi telo, o neco vetsi displej. Rychlost lepsi, fotky urcite tez. Celkove spokojenost. Nemel jsem moc cas ho poradne otestovat, ale zatim nelituji :-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Julek »

Já pořád řeším to brutální vybíjení baterie přes noc, na zahraničních fórech sem se dočetl že nebudu jediný, je to údajně softwarový problém, uvidíme časem ...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

speedman
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 351
Registrován: pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od speedman »

Ja ten problém nemám (mini), pre istotu som ale šiel do čistej inštalácie, už som to mal rokmi zaprasené.
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Julek píše:
úte lis 17, 2020 12:08 am
Já pořád řeším to brutální vybíjení baterie přes noc, na zahraničních fórech sem se dočetl že nebudu jediný, je to údajně softwarový problém, uvidíme časem ...
Tak pak písni zkušenosti. Já možná prodám 11 Pro Max a půjdu do prcka. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Julek »

podle všeho nejsem absolutně jediný kdo s tím má problém, X uživatelů to komentuje i na podpoře Apple, je to údajně modemem 5G, i když 5G nemáme, nebo je vypnuté, ten modem žere jako debil baterii. Vím prd co je na tom pravdy, já dělal tedy obnovu přes iCloud ale bez nastavení, tzn. komplet sem si tel. nastavil sám, obnovoval jsem pouze data, fotky atd. ...
Počkám na update iOS, pak se uvidí. Dám vědět 100%. Jinak Mike prcek je fakt boží :) teď na konci dne 35% baterie, já ale hlavně volám, píšu emaily, SMS, Whats app, otvírám dokumenty atd. nejsem jůtůber ani ťikťoker :), mám telefon na práci.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Dnes, respektive včera jsem prodal iPhone 11 Pro Max 512GB a jedu na 7 32GB. :D
Asi koupím 12 Mini a uvidím, co se mnou ta změna udělá. Hodně si zakládám na výdrži a foťáku, ale zamyslel jsem se a v poslední době zas tak extrémně nefotím a na kole jsem stejně vozil i iPhone 7 jako navigaci.
Třeba se to osvědčí, vždyť jsem před lety spokojeně užíval i 5s, než jsem přešel na 6 Plus. Nebo zjistím, že je to špatně a po roce se vrátím na 13 Pro Max.
Taky jsem četl jsem o problémech s dotykem, když je case a tvrzené sklo. Výdrž je taky nejhorší ze všech nových modelů, jen o trochu lepší, než SE 2020. :(
Docela mě budou zajímat názory na telefony řady 12. Ještě i trochu pokukuji po 12 Pro. :roll:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Anndy »

Hmm - videl som naživo 12mini a môžem povedať, že som očarený a mám riadneho chrobáka v hlave. (Používam 11PRO).
12PRO mi príde tak nejako veľký oproti 11Pro. A navyše sa mi aj viac páči kombinácia tela pri 12 ako pri Pro. Tie lesklé rámčeky mi nejako nesedia ...
No mám o com uvažovať. Ale si rozhodne AKU. teraz končím deň pod 20% bežne .. a nabíjať cez deň sa mi nechce.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Tak mám doma iPhone 12 Pro, přijde mi Mini a ve středu Max. Tak otestuji, uvážím a rozhodnu se. U Pro a Mini mám 128GB a Max bude mít 256GB.
Zajímá mě názor Julka, ten je nějak nespokojený se svým Mini, tak čekám na vyjádření... :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mirmo80 »

Ja som sa na 12-ky bol pozriet len vcera. A musim povedat, ze ma tym hranatym dizajnom nijako extra neoslovili.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Jirka_S »

Ne z důvodu ochrany, ale protože mi každý iP v ruce klouzal, používám poslední roky na každém kožený case. A tady mi přijde, že ten hranatý či nehranatý design je úplně jedno, v tom "futrálu" to pak vypadá všechno víceméně stejně.
Ale k věci - taky jsem zvědavý na výdrž, zatím žádné wow jaksi není. Byť možná si ty nové mašinky zatím indexují, synchronizují a co já vím co vše ještě dělají, aby se pak ty výdrž usadila na (pro mě) wow hodnotách.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mrzic »

Pro Max v ruce klouže dost. Kombinace vyšší váhy a lesklých boků tomu jen napomáhá.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Leonko »

mike-biker píše:
ned lis 22, 2020 11:11 pm
Tak mám doma iPhone 12 Pro, přijde mi Mini a ve středu Max. Tak otestuji, uvážím a rozhodnu se. U Pro a Mini mám 128GB a Max bude mít 256GB.
Zajímá mě názor Julka, ten je nějak nespokojený se svým Mini, tak čekám na vyjádření... :D
:lol: :lol: :lol:
mike-biker píše:
čtv říj 15, 2020 9:24 am
Letos mě nechává nabídka chladnou, mám svůj iPhone 11 Pro Max s neuvěřitelnou výdrží - baterka má pořád přes 4.000mAh kapacitu a jako záložní starý dobrý iPhone 7. 8)
mike-biker píše:
stř říj 07, 2020 6:01 pm
Tak příští úterý, jsem zvědavý. Ale protože mám iPhone 11 Pro Max 512GB, tak poprvé nebudu měnit.
Počkám až na 13ku.

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Gaaspi »

Pravdaže sa na to tešíme. Veď čo myslíte že prečo nasilu používam iPhone 4s, 5s, SE1? Lebo ten rozmer mi hrozne záleží!
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Julek »

mike-biker píše:
ned lis 22, 2020 11:11 pm
Tak mám doma iPhone 12 Pro, přijde mi Mini a ve středu Max. Tak otestuji, uvážím a rozhodnu se. U Pro a Mini mám 128GB a Max bude mít 256GB.
Zajímá mě názor Julka, ten je nějak nespokojený se svým Mini, tak čekám na vyjádření... :D
No já se tomu musel přizpůsobit no, malá svině se furt vybíjí přes noc, je to 100% operátorem, modemem kurva nevím čím, 20% baterie přes noc v háji.
Malej telefon jsem chtěl tak ho mám :)

Výdrž baterky je pro mě 2/3 pracovního dne maximum, ale já telefonuju, mejluju atd. jako opravdu hodně, nicméně, v kanclu mám 50W brick na nabíjení, nabijí mi mini 1,5% baterie za minutu, takže je prcek nabitej raz dva, v autě mám bezdrátovou nabíječku, takže taky nemám problém. Sere mi to vybíjení v noci, i když mě to nijak nelimituje.

Dal sem si sám sobě za úkol že na mobilu chci být pouze z pracovních důvodů, tzn. kašlu na fb, YT a další aplikace během dne, chci se sám od sebe trochu zbavit závislosti pořád do něj vejrat. Už tak do mobilu koukám jako dement celý dny a štve mě to.

Ale hlavně! HLAVNĚ je mini úplně boží malej prcek :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Tak jsem měl v ruce všechny 4 typy. Každý má něco do sebe a tentokrát se fakt APPLE povedlo mě totálně "vykolejit". :D

12 Mini jsem měl v červené a musím za mě říct, že ta barva je úžasná, telefonek fakt boží a líbivý.
Naprosto ideální co se týče striktního požadavku na velikost - je na dnešní poměry malý, fotí úžasně. Výdrž je vcelku dobrá, pro běžného usera postačí na celý den.
12 je verze pro ty, co jim přide Mini již dosti malý, nechce utopit příliš peněz do mobilu a přitom chce mobil kvalitní, na dlouhou dobu a chce i lepší výdrž.
12 Pro je pro větší fajnšmekry, více fotící a neřešící tolik každou Kačku. Výhodou je scanner LIDAR a více operační paměti. Telefon vypadá i výrazně exkluzivněji.
12 Pro Max je prostě verze pro šílence, co neřeší velikost, cenu a chtějí jen to nejlepší.

Jako náhradní telefon po neplánovaném prodeji 11 Pro Max mám iPhone 7 a při běžné práci jsem zjistil, že nestačí tahle malá velikost a tak jsem se s ním bohužel musel rozloučit.
Když už větší verzi, tak rozhodně 12 Pro, protože přece jen jsou fotky lepší a telefon zejména v barvě Pacific Blue doslova krásný. Patlání rámečku není třeba řešit, jen opravdu někdo, kdo si mobilu neváží a neřeší to, by jej neměl v obalu. :evil:
12 Pro Max mi nepřijde obří - je jen o 3mm vyšší, než 11 Pro Max.
Pokud si tedy iPhone 12 koupím, tak jen řeším, zda 12 Pro, nebo 12 Pro Max. :roll:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od rony »

len jednemu typu ludi nevyhoveli. Chcem to najlepsie ale nechcem MAX.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Ale mezi Pro a Max zase takový rozdíl není.... :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Anndy »

Stále ma máta mini. Ale zároveň sa nechcem vzdať (nepotrebujem) výhod 12pro.
Proste bojujem s pudom mať skoro najlepšie vs to, čo stačí.
I keď nie som si istý výdržou mini a trocha zrakom. Predsa len už starnem.
Holt - ťažká doba.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Těžká doba si žádá velké činy. Já taky bojuju mezi 12 Pro a 12 Pro Max. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od rony »

Anndy, ja som prave kvoli namahaniu oci uz uplne prestal brat do uvahy male mobily. Nestoji to za to. Bud by ten mobil zacal plnit len funkciu telefonovania alebo je na nom tazke pohodlne citat uplne cokolvek. Dokonca mam teraz o kus zvacsene pismo. Ked zacnes uz naozaj citit, ze sa musis pri citani namahat, tak uz nemusis malicky mobil vobec riesit :-) takze i12pro je v tom pripade mini mobil :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Anndy »

Asi kvôli očiam vyhrá 12Pro :-)
Ale mini je lákavé.
Už som takto vymenil ipadMini 5 za Air2020.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od rony »

vidis a ja som po dvoch rokoch vahania konecne zobral ipad pro 12,9”. bal som sa, ze bude tazky...

lenze... na desinkovy uz pozeram ako na klucovu dierku :)

kupa prveho ipadu bol zlom, a tento velky znova.

fakt by som siel hned do i12pro, no nejdem minat peniaze, kym iX slape ako ma.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Julek »

U mě opravdu a jenom vyhrála ta velikost, je to fakt malý telefon. Budu doufat že u toho Apple zůstane, protože po hrozně dlouhé době se budu těšit na model 2021 na iphone MINI se 120HMz! :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem ho velikostně nedal. Asi by to šlo, ale jsem už starý pes, mám velké prsty a blbě vidím. Takže za mě bohužel...
Myslím, že vyšší obnovovací frekvenci panelu skoro nikdo nepozná....
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od bedo. »

Vysoká obnovovacia frekvencia displeja, 5G, vysoký výkon - to všetko si žiada veľkú baterku, takže to ide tak trochu proti malým rozmerom. Ale uvidíme, vývoj beží a trebárs ani o M1 ľudia ešte pred nejakým mesiacom netušili, že bude až taký dobrý...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 12

Příspěvek od Julek »

mike-biker píše:
ned pro 06, 2020 2:41 pm
Myslím, že vyšší obnovovací frekvenci panelu skoro nikdo nepozná....
Koupil sem manželce S20 a poznat to proti její S8 100% je. U iPhone nevím, uvidíme.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone 12

Příspěvek od serwo »

Zdravím. Neviete niekto, ktorý predajca má skladom 12 Pro 128GB, najlepšie graphite? Mám ho objednaný v iStores, ale neverím tomu, že mi ho tak skoro dodajú. Dík.

Odpovědět