iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět

Budete si kupovat nový přístroj?

Ne.
18
46%
Ano, iPhone 11
2
5%
Ano, iPhone 11 Pro
10
26%
Ano, iPhone 11 Pro Max
9
23%
 
Celkem hlasů: 39

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Díky pánové za odborné vysvětlení. Z mého laického pohledu je jak foťák, tak baterie úplně 1A. Vzpomínám, když někde na lodi v HR vytáhnul kdosi Nokii, s vůbec asi prvním foťákem. Všichni jsme měli otevřenou hubu překvapením. Fotilo to tak, že bylo sotva poznat, jestli je na snímku ženská nebo chlap. Jó, pokrok nezastavíš. Za x let se třeba budeme shovívavě usmívat i nad 11 PRO.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

@Jirka_S tak ještě jednou zde v tomto vláknu zdůrazňuji, jelikož jsem to tu psala už dvakrát, ale asi nikdo to nečte, tak to píšu po třetí, že ano, každá optika hodí odlesk, s tím se nedá nic dělat, sama fotím na zrcadlovku už x let a ještě se mi nestalo, že by jediný objektiv neudělal odlesk. Ale toto, co se děje na iPhonu Pro, je už poněkud moc, ať se na mě nikdo nezlobí. Do teď jsem měla iPhone 7+ a tam je zajímavé, že jsem měla standardní odlesk v podobě jedné zelené tečky, který se standardně děje, ale tato letka ufo, co tam je na iPhonu 11 Pro od každé lapmy nebo od každého reflektoru automobilu,včera z jistého úhlu se mi toto objevilo i od slunce, samozřejmě jsem poodstoupila, ať světlo na objektiv dopadá jinak, tak to je už prostě moc. Ono se nejedná o standardní odlesk v podobě standardní zelené tečky, ale je to takvý pás odlesků ve dvou řadách pod sebou. Takové dvě odleskové čáry a to je prostě už moc. Toto už mi nepřipadá jako standardní, ať se na mě nikdo nezlobí. Sice máme krásný noční režim, ale který využijeme kde? Když po většinou lidi fotí budovy, ulice atd., kde se nacházejí hlavně co? No lampy samozřejmě, které to celé osvětlují.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

možné je všetko. Ale pokiaľ si nemal oba mobily naraz pri sebe a neruobil si fotky v rovnakom čase - nič to neznamená. Lebo mne to niekedy spraví odlesky a niekedy nie. Stačí sa inak posunúť alebo je iný typ svetla.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Jirka_S »

Jo, těžko říct, možná nějaký lepší coating použitých skel by pomohl, čert ví. Možná jen nějaká ne 100% série, nechci spekulovat. Artefakty na vašich snímcích jsou vskutku divné, jakoby multiodrazy.
Fotím (s přestávkami) padesát let.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Anndy píše:možné je všetko. Ale pokiaľ si nemal oba mobily naraz pri sebe a neruobil si fotky v rovnakom čase - nič to neznamená. Lebo mne to niekedy spraví odlesky a niekedy nie. Stačí sa inak posunúť alebo je iný typ svetla.

No jistě ! Srovnávací fotka se dělá v reálném čase ze stejného místa a se stejným nastavením. Pokusím se to někdy udělat společně s 8/X a 11 PRO. Jinak je to dost akademická debata. Pokud by to měla být nějaká vadná série, jak píše kolega, asi bych se dral o výměnu kusu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

Pre mňa po cca mesiaci od používania je najväčší prínos nová farba a výdrž batérie. Tá je super (zatiaľ) a už som aj za tie roky zabudol, aké je to mať mobil s dobrou výdržou. Fotky som vždy riešil iba ako nutnosť nejakej dokumentácie niečoho - nie spomienková vec - a večer som v podstate nefotil nikdy - takže je to fajn, že teraz môžem.. a uvidím v tme niečo.
Ale je smutné, ak apple tie odrazy nejak nedotiahol a mohol. Ale úprimne bez fotiek (ich tvorenia) je môj život lepší :D hehe (myslím v zmysle netreba ich niekde uchovávať, starať sa o ne, triediť..toto ma nikdy nebavilo a výždy to skončilo buď hromadou blbostí alebo som to celé zmazal a basta). Už som sa poučil a nefotím - z dovolenky max. 5 foto a vlastne aj to nemusí byť :D.
Áno - viem, nikoho to nezaujíma :-D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

Ale zaujima, preco nie. Kazdy sme nejaky. Akurat sa mi nepaci pristup “no ved ani tak velmi neva ze to nefunguje, lebo ja to vlastne aj tak nepouzivam”. A to teraz nemyslim konkretne teba Anndy.
To nie je dobre. Stoji to nekrestanske prachy a fungovat to proste ma. To je jedno ze v noci nefotim. Alebo ze si na displej aj tak nelepim sklo, tak neva ze sa da poskrabat. Podla mna je to uz moc preslap.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Tak lidi s tim maji problemy, treba tady, to same, co dela me https://forums.macrumors.com/threads/le ... t-27891731
Nekde jsem se docetla, ze asi budou vadna ta kryci skla kamer z vyroby a proto to chyta takove odlesky.
https://wccftech.com/iphone-11-pro-came ... ront-back/
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Jak vlastně probíhá u Apple reklamace tohoto druhu ? Nechci, aby mi vodotěsný přístroj někdo otevíral. Se sedmičkou jsme plaval v bazénu s telefonem v kapse a nic se mu nestalo. I když nic takového znovu neplánuji,rád bych, aby si deklarovanou vodotěsnost udržel. Mění se to při reklamaci kus za kus nebo jak ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od rony »

mozes byt v klude, ani teraz nemas vodotesny pristroj.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Tuhle poznámku jsem trochu nepochopil, obzvláště když říkám, že se sedmičkou jsem se bez jakýchkoliv následků nechtěně vykoupal. A byl jsem v tom bazénu poměrně dlouho, protože jsem na telefon v kapse tak trochu zapomněl :-)
Ale o to nejde, ptal jsem se, jak se řeší u iPhonu reklamace z titulu výrobních vad. Někdo mi jednou říkal, že kus za kus. Je to pravda ?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Asi více k tomu řekne Metagirl, za mě jen toto:
Pokud se jedná o opravitelnou závadu, mělo by se to v autorizovaném servise opravit.
Jinak se mění za jiný kus a zda je to tzv. SWAP, nebo zbrusu nový nelze laikem poznat, ale je to koneckonců jedno, protože v podstatě je tam nový case, LCD a baterie, samozřejmě i deska.

Jen perlička, už jsem to tu psal. Předloni jsem reklamoval iPhone X s chlupem v čočce objektivu (poměrně častá "závada"). Omylem vyměnili LCD a chlup nechali. Tak jsem znovu reklamoval, to vrátili v původním stavu, že se vada neprojevila. :D
Tak jsem znovu vysvětloval, že je tam chlup, ale ten se jim nepodařilo odstranit, byl tam další na jiném místě. takže jsem odstoupil od smlouvy a vrátili mi peníze. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

Kjirka píše:Tuhle poznámku jsem trochu nepochopil, obzvláště když říkám, že se sedmičkou jsem se bez jakýchkoliv následků nechtěně vykoupal. A byl jsem v tom bazénu poměrně dlouho, protože jsem na telefon v kapse tak trochu zapomněl :-)
Pretoze iPhony a vlastne aj ine mobily su vodeodolne a nie vodotesne. Oni znesu asi aj viac ako maju dane specifikaciou (rozne testy to potvrdzuju) ale Apple stale deklaruje vodeodolne. A to je nieco ine ako vodotesne.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Ano, udává se nějaký stupeň odolnosti, nicméně když tě nad ránem někdo strčí do bazenu s telefonem v kapse a hraješ si tam pěknou chvíli na delfína, lze hovořit myslím o vodotěsném telefonu :-) na rovinu, s 11 PRO to už zkoušet raději nechci :-)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

Nn, IP specifikacia hovori uplne presne a jasne co ma zariadenie zniest. Pri inych podmienkach tuto schopnost moze stratit a prave to je problem. Je velmi tazke pri nejakej reklamacii dokazovat ci bol alebo nebol iPhone vo vode max 30 minut. Ci nebol hlbsie ako 2 metre a podobne. Preto vyrobca zahlasil vodeodolny a vybavene. Treba to takto vnimat, takto k tomu pristupovat a nie je problem.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

No ale to jsme odbočili. Pokud při reklamaci telefonu, ho bude servis otevírat, bude mít po opravě tytéž vlastnosti, tedy odolnost IP 68 ? Protože pokud ne, tak ho o jisté míry znehodnotili a já bych to určitě nechtěl. Jak odlesky, tak voděodolnost by byly možná zanedbatelné u telefonu za 5t,-|Kč. Ale tenhle na 30t. Kč začíná.

jozank
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: pát dub 21, 2017 5:37 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od jozank »

Dnes som fotil na ip11 na nočnom režime a hneď dva pekne odlesky. Mobil mám ešte len pár dni takze ho môžem stále ešte vrátiť. Myslite že je to chybne krycie sklo alebo to budú mat vážne všetky jedenástky ?

Obrázek


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

Když pominu ty problémy s odlesky, tak mám pocit, že nativní photo.app v současný době vede na všemi placenými foto app. Co si myslíte, je to jen pocit, nebo je to tak. Možná ty aplikace neumí využít nic z potenciálu, jen jsem zkoušel třeba ProCamera a ProCam a z obou i při použítí jejich nočního režimu, lezou asi tak o 99% horší fotky, než z nativní. Třeba ProCamera občas použiju ve dne, když chci fotit 3:1 ratio, jinak asi k ničemu. A co se týče toho DeepFusion, s tím zřejmě pracuje jen nativní aplikace?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Já fotím jen s nativní aplikací, sem tam použiju ProCam, ale to málokdy. Jinak nativní app dokáže odfotit na daný HW pěkné fotky, takže nemám důvod na zachycení momentek používat něco jiného.
Jinak co se týče těch odrazů, má to hodně 11 PRO třeba
https://www.youtube.com/watch?v=D5d3aauz_NA

https://www.youtube.com/watch?v=RIVIoqHACh4

https://www.youtube.com/watch?v=5kCu9v7_AGE
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

No tak to je fakt brutal.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Leonko »

No to posledné je fakt až doslova otravujúce.

jozank
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: pát dub 21, 2017 5:37 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od jozank »

https://youtu.be/aPO1AeY-t3I


Dnes večer


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

jozank
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: pát dub 21, 2017 5:37 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od jozank »

https://discussions.apple.com/thread/250679985?page=1

Tu to riešia. Vyzerá to že zabudli na antireflexnu vrstvu. Pomohla až výmena šošoviek


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

No tak asi si vyřídím výměnu a budu doufat, že novější kousek už bude mít antireflex v pořádku.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od iTukan »

Dej vědět, jestli výměna pomohla. Díky.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

jozank
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: pát dub 21, 2017 5:37 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od jozank »

Obrázek

Včera som ešte vyskúšal to iste odfotiť z Google pixel 2 a odlesk som našiel tiež
Teraz naozaj neviem či som si toho predtým len nevšímal alebo iPhone robí tých odleskov viacej.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Dělá těch odlesků více, píšu tu už po x té, že každá optika udělá odlesk, ale toto, co se objevuje u iPhonu 11 PRO není normální, to je celá eskapáda odlesků, mnohočetných teček. Pásů lesklých ve dvou řadách pod sebou a to už není normální.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Když se na to soustředím, tak je tam taky najdu. Respektive, vidím ty odlesky už když fotku pořizuju. Objevují se podle toho, jak s telefonem proti zdroji světla hýbám. Takže za jistých okolností se jim dá vyhnout. Ale to bych musel vždycky fotit jen statickou scénu. No zkusím to ještě porovnat s jinýma Jabkama.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Metalgirl píše:No tak asi si vyřídím výměnu a budu doufat, že novější kousek už bude mít antireflex v pořádku.



Nebylo by jistější pár měsíců počkat ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od rony »

Kjirka píše:Tuhle poznámku jsem trochu nepochopil, obzvláště když říkám, že se sedmičkou jsem se bez jakýchkoliv následků nechtěně vykoupal. A byl jsem v tom bazénu poměrně dlouho, protože jsem na telefon v kapse tak trochu zapomněl :-)


je vodeodolny, no nie je vodotesny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Leonko »

Kjirka píše:Nebylo by jistější pár měsíců počkat ?
lol :)

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Tak pokud je tam nějaká vada, bude asi u všech kusů a je třeba počkat, až se ty špatný vyprodaj nebo stáhnou a závada odstraní. To bych odhadoval v řádu měsíců, no.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Kjirka píše:
Metalgirl píše:No tak asi si vyřídím výměnu a budu doufat, že novější kousek už bude mít antireflex v pořádku.



Nebylo by jistější pár měsíců počkat ?

No v tomto případě ano, jelikož jsem dostala do ruky nově vyrobený kousek (vyrobený tento měsíc) a odrazy tam stále jsou. :( Takže v tomto případě opravdu buď se s tím smířit nebo prostě počkat nějakou dobu, než to vychytají.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

No a bude to Apple uznávat jako reklamovatelnou vadu ?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

To sa ešte nevie. Ale verím tomu, že v US vznikne (ak už nevzniká) hromadná žaloba za psychickú ujmu :ROFL:
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Mohl byste mi prosím někdo říct názor na Xr ? Napsal bych to jinam, ale našel jsem jediné téma "zkušenost s Xr" a tam napsal jediný příspěvek zakladatel tématu, a to před rokem. Mám v úmyslu ho koupit jako dárek a docela to rozhodnutí spěchá. Klidně to pak smažu.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od honza.mac »

No já XR chtěl, na pokusy a osvojení si ksicht ID ale nakonec jsem objednal iP 11, zatím a pak uvidím jestli přivyknu ksicht ID tak pak iP 11 Pro Max. Ale stále mám své iP8 a iP8+ v záloze.
Já bych šel do iP 11, XR už je rok starý model ...
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

Tiez by som ked, tak uz iPhone 11 a nie XR.
FiD je super. Ako som sa toho bal, tak tak je super.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Pokud se Xr sežene za velmi dobrý peníz, není co řešit. 11 má vlastně navíc jen dvojitý zadní foťák s optickým zoomem a ultraširokoúhlým záběrem + trochu lepší výdrž. Toť vše.
Přítelkyně má iPhone Xr a je vrcholně spokojena. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

Súhlas s Bike-biker.
Pri 11Pro a XS je jasno min. kvôli vydrží.
Pri XR a 11 je to jedno - tam je len foto rozdiel.
Teda ak dobrá cena - XR inak 11.
Alebo by som sa aj farbami riadil. Mám pocit, že XR má krajšie.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět