iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět

Budete si kupovat nový přístroj?

Ne.
18
46%
Ano, iPhone 11
2
5%
Ano, iPhone 11 Pro
10
26%
Ano, iPhone 11 Pro Max
9
23%
 
Celkem hlasů: 39

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

tak toho bych si asi normálně nevšiml, jen se mi teď zdá, že mi to dělá taky, možná to je normál …

https://postimg.cc/CBw8kGhs

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Jirka_S »

ad záruka: vida, já nad tím nikdy nějak nepřemýšlel, obvykle jsem vše kupoval z Apple store a když něco, tak jsem s tím chodil do Českého servisu (se kterým mám mimochodem ty nejlepší zkušenosti, aspoň tady v Ostravě).

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

cczero píše:tak toho bych si asi normálně nevšiml, jen se mi teď zdá, že mi to dělá taky, možná to je normál …

https://postimg.cc/CBw8kGhs


No nevím, u toho tvého obrázku ti tam prosvítá lampa mezi stromy, to moje je flek, který se objevuje všude, kde svítí na chip přímé světlo, jak od automobilů, tak od lamp, atd.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

na fotce je "lampa", ale ve skutečnosti tam není :)

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

vy mi začínáte kazit radost, a to ho ještě ani nemám. Přivezou ho v pondělí. Jak to teda je s těma poškrábanýma displeyema, je to výrobní vada nebo normální stav ?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Tak jo, projela jsem internet a odlesky čoček je nová vlastnost iPhonů, plus jak koukám extrémně se škrábající display, to se zase Applu povedlo no. Výměnou za další kus bych si nepomohla, ty odlesky jsou u všech. Neudělali žádnou antireflexní vrstvu na ty čočky. Jako můj starý iPhone 7 Plus taky chytal nějaké ty odlesky, ale ne kurde tolik jich na jedné fotce, navíc naklopením iPhonu při focení se dalo odlesků zbavit, tady u iPhonu 11 Pro ať klopíte jak klopíte, tak se odlesků nezbavíte.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

A když projíždíš tyhlety internety, co tam teda píšou o tom skle ? Už se k tomu Apple nějak vyjádřil ? Já mám 3 roky IP7 bez folie, tahám to v kapsách společně s čímkoliv a na tom skle není nic. Totéž celá naše familie od 6s až po X. Takže jsme si za dlouhý prachy teď koupili něco, co udělalo mílovej krok z5, jo ? Chápu to dobře ?

EDIT:
Samozřejmě, že je aspoň dobře, vědět to dopředu, co se může stát a koupit hned panzer glass. Naposledy jsem koupil originál v istore v domnění, že na to je za ty nestydatý prachy nějaká záruka, jak mi někdo tvrdil. Nevím, jestli má někdo stejnou zkušenost, ale to 3d sklo ve spojení s tuhým koženým krytem je úplná debilita. Pokud chceš ten dekl následně sundavat a dávat zpátky, je veliká šance, že ten okraj skla praskne. A taky prasknul, asi hned po měsíci. A žádná záruka na to není. Takže tady to bude chtít nakoupit pytel levných skel od Čonga, asi.
Naposledy upravil(a) mike-biker dne sob říj 12, 2019 9:16 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučení příspěvků.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Jo o těch škrábancích na displayi se píše taky: https://www.thesun.co.uk/tech/10088551/ ... n-scratch/
Nová řada vypadá na pěkný průser už teď. Apple by měl toto uznávat, no zatím se neví, jak se k tomu staví. To se zjistí, až s tím lidi budou chodit do servisu či k prodejcům.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

No, pěkný. Chci věřit, že to mohla být jen nějaká první série. I když, při mým "štěstí" ....
Ono se to dá teda vyleštit, kdyby bylo nejhůř, ale proč bych měl vůbec něco takovýho řešit. Nevím jak v Americe, ale tady se tomu říká klamavá reklama. Obzvláště když něco výslovně proklamovali a opak je pravdou. Záměrně to asi není, ovšem výsledek stejnej. Hned si jdu pro panzer glass.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od sharkee »

Metalgirl píše:Jo o těch škrábancích na displayi se píše taky: https://www.thesun.co.uk/tech/10088551/ ... n-scratch/
Nová řada vypadá na pěkný průser už teď. Apple by měl toto uznávat, no zatím se neví, jak se k tomu staví. To se zjistí, až s tím lidi budou chodit do servisu či k prodejcům.


No když to píšou v bulváru, tak to bude průser :lol:
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Vždy jsem používal ochranné sklo Panzerglass, zde tomu nebude jinak. Jsem zvědavý, zda se z toho vyklube aféra, nicméně určitě proběhne nějaký srovnávací test s předchozí řadou. Tak uvidíme. Já rozhodně zkoušet tvrdost nebudu. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

tak ten plátek může být bulvár, ale video s poškrábaným sklem vypadá až příliš reálně. To není nahodilej škrábanec, kterej uděláš do každýho phonu, tohle je plošně podrápaný, protože to sklo je úplně měkký. Mimo jiné děláme při naší činnosti i se sklem a takhle se chová to nejobyčejnější sklo. Lehce ho zdrápeš a stejně lehce ho zase vyleštíš.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

Nečekal jsem jestli tam něco bude, nebo ne a nechal jsem si tam udělat zase ClearPlex, je to asi nejtenčí ochrana. Na X jsem měl jeden čas nějaké, možná taky panzer, z iWant, bylo to bez výřezu celý, docela hezký, jenže vadilo mi, že to mělo kolem dokola černej rámeček, co byl chlup širší, než okraj displeje, jak jsem si toho všiml, tak jsem to pak sledoval, a začalo víc a víc vadit. Pak se udělala bublina, tak šlo dolu a zatím si na ten ClearPlex nemůžu stěžovat, hlavně pokud se nějak poškodí, bublina, odlepí, je vždy zdarma nové.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

kde to kupuješ ?

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od hurrican »

Dik za tip ohľadom tej fólie clearplex. Pozrel som nejaké videá a vypada to ozaj zaujímavo. Chcem sa spýtať že ako je to s výrazom na iphoch X (a vysie). Teraz mám na svojom X ku tvrdené sklo cez celu plochu displeja (len cez displej bez krajov) ale hlavne bez vyrezu (jediný výrez je na repracik) pokrýva táto fólia tiež cely displej alebo je tam výrez na “notch”. A nevie náhodou kde na Slovensku sa to dá dostať aj s aplikovanim. Dik

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od sharkee »

Kjirka píše:tak ten plátek může být bulvár, ale video s poškrábaným sklem vypadá až příliš reálně. To není nahodilej škrábanec, kterej uděláš do každýho phonu, tohle je plošně podrápaný, protože to sklo je úplně měkký. Mimo jiné děláme při naší činnosti i se sklem a takhle se chová to nejobyčejnější sklo. Lehce ho zdrápeš a stejně lehce ho zase vyleštíš.


Budu se opakovat. Mám 11PRO od prvního dne prodeje, mám bez skla či jiných "ochran", nosím v kapse, odkládám v autě, chovám se k němu jako k něčemu co mi slouží a nemám, opakuji nemám, žádné škrábance.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
Fifik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 310
Registrován: ned čer 07, 2009 4:16 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Fifik »

Neverím.
iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch 4 44mm, AirPods Pro, MacBook Air!

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Já naopak věřím, proč by ne, ale taky vidím to video a fotky. Prostě to může být nějaká konkrétní doprasená série a bude jen dobře, pokud se nám to vyhne. A nebo to taky může cíleně sloužit k poškození značky. Při uvedení X se téměř okamžitě vyrojily videa s rozbitými skleněnými zády telefonů. Jako neříkám, že se to nemůže stát, ale trochu mi to připomíná scénu z Pelíšků, s tou nerozbitnou skleničkou. Protože jak známo, co nejde silou, jde obvykle ještě větší silou :-)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

Ja som na tom rovnako, čo sa týka display-a. Nič poškriabané nemám. Od prvého dňa predaja ho vlastním. Jedine mikro-škrábance na leštenom ráme (strieborná verzia). Tomu sa nedá vyhnúť - rovnako to mám na leštených AW.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

hurrican: Co se týče toho ClearPlex, ten výřez se dá domluvit, lze to bez, jen na repráček, to jsem viděl. Já teda mám s výřezem, je to ovšem tak tenký, že to není vidět. Asi jediný sklo s výřeze, co se dá snést.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

sharkee píše:
Metalgirl píše:Jo o těch škrábancích na displayi se píše taky: https://www.thesun.co.uk/tech/10088551/ ... n-scratch/
Nová řada vypadá na pěkný průser už teď. Apple by měl toto uznávat, no zatím se neví, jak se k tomu staví. To se zjistí, až s tím lidi budou chodit do servisu či k prodejcům.


No když to píšou v bulváru, tak to bude průser :lol:

Se směješ, ale měli jsme už několik X a XS se škrábancem na displayi od výroby. Přesně takové podobné, co jsou na těch fotkách v tom článku. iPhony nebyly ani používané - rozuměj, aktivované.
SKlo ale lze ochránit, ale ty odlesky z čoček mě nesmírně serou. To je větší průser na to, jak se chlubí super foťákem a pak za večera člověk ani normální fotku nemůže udělat, hlavně, že to má noční režim.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od sharkee »

pokud to tak přijde z výroby, jde vidět, že výstupní kontrola je špatná

odlesky čoček zatím nepozoruji, nejsem noční pták, večer nefotím, uvidíme, až bude nějaká příležitost, jestli je to jen otázka nějaké kombinace okolností, nebo prostě vlastnost. ROzhodně by to nebyl ani první, ani poslední podobný průser Applu.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

cczero píše:hurrican: Co se týče toho ClearPlex, ten výřez se dá domluvit, lze to bez, jen na repráček, to jsem viděl. Já teda mám s výřezem, je to ovšem tak tenký, že to není vidět. Asi jediný sklo s výřeze, co se dá snést.


Kde konkrétně jsi to koupil ?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

sharkee píše:Rozhodně by to nebyl ani první, ani poslední podobný průser Applu.
Lenze mna tieto ich prusery zacinaju pekne s**t. Neplatim Applu nemale peniaze za to aby som sa zapodieval hlupostami ako cista instalacia cez dfu po kazdom update, resetom sieti, odhlasovanim a prihlasovanim sa k apple uctom, odstranovanim a znovu nahadzovanim emailov a pod. Proste nie, nebudem to robit. Prezentuju sa ako premiova firma tak nech to za tie peniaze aj premivo funguje. Inak si to svoje amazing incredible experience, ktore vecne Tim Cook omiela na kazdej keynote a ludia tam vrestia to svoje wow ako svihnuti, mozu strcit niekam. Pretoze sorry ale ja uz prestavam vidiet rozdiel medzi lacnymi androidmi a tym co aktualne Apple predvadza.

Joj zurim uz hrozne, pretoze mi nic poriadne nefunguje.

Sorry za OT.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Leonko »

Keby Samsung nefotil take shitne presaturovane fotky a Tatra banka mala GooglePay, tak už som tiež davno preč :D

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

Kjirka, spíš jsem si to nechal nalepit, v Liberci v idirection, asi jsou v Praze ještě a určitě ještě někde jinde, o jiné firmě co to dělá nevím.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Díky, jsou v Nuslích a Karlíně. Jak je to s tou zárukou, pokud ti praskne, nalepí bezplatně novou ? Kolik vůbec stojí, nikde to nevidím. Zvažuju, jestli to má vůbec smysl, protože z Prahy nejsem. Nechal jsem se před časem zbulíkovat kamarádem na ultradrahou 3D folii v i-stores s tím, že je tam záruka na rozbití. Jak už jsem psal výše, žádná záruka na to nebyla a během jednoho měsíce jsem zpláchnul 1200,-Kč do hajzlu, protože to ohnutý sklíčko prostě praskne, když manipuluješ s krytem, kterej na tom byl. Pak je teda otázka, jestli není lepší za pár dolarů koupit na Aliexpress pytel sklíček, ať si praskaj, jak chtěj.
Naposledy upravil(a) Kjirka dne ned říj 13, 2019 8:27 am, celkem upraveno 1 x.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Už budu normálně sprostá, ale noční režim jak cyp. Člověk si do prdele koupí po 3 letech nový telefon, těší se na něj a pak taková blamáž. Hlavně, že supr drupr foťák. iPhone 7+ taky měl pár odlesků, ale k*va pár. Ne toto.
Obrázek
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

tjo, tak jsem se původně na ten phone těšil, než jsem sem vlezl a teď jsem na rozpacích, jestli to hned neodmítnout. Už ho ovšem DHL veze a je pochopitelně zaplacenej. Hmm, to sou teda radostě :-(

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od pegas »

To je fakt moc, vypadá to tam jako letka UFO. Jestli máš možnost, tak vyzkoušej jiný kus a uvidíš.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

Kjirka, já nevím jestli to vůbec může prasknout, protože to na mě dělá dojem, že to je taková "tvrdě gumová" konzistence. No to je fuk, mě se stalo, že po prvním nalepení tam byl mini vlas, ochotně to nalepili znova, to se mi zdálo, že zase není úplně vycentrovaný, tak bez problémů opět a no a pak byla u kraje decentní bublina, na to bych už kašlal, jenže jsem tam šel s i6 na výměnu baterie a přišla na to sklo řeč, tak jsem to zmínil a sami se nabídli, že to opět předělají, tak proč ne.

Teď jak jsem tam byl s tím 11ProMax, tak si mě už pamatovali a říkali, že si dají fakt záležet, aby to vyšlo na první pokus a že samozřejmě, je na to doživotní záruka, kdyby cokoliv, je oprava vždy už zdarma a cena byla 690,-. Pokud bych se měl vyjádřit k tomu pracovníkovi tam, tak maximální ochota, což může být i jen o člověku, každopádně bych to doporučil.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Je otázka, jestli k tomu takhle přistupujou všude. Liberec mám sice rád, jezdíval jsem tam v minulosti často, ale kvůli tomuhle tam počítám asi nepojedu :-) Nevim no, po těch poplašných zprávách o škrábancích tam něco dát musim. Začnu nejspíš levným 3D sklem a když to nevydrží, pak si nechám nalepit tohle. Kolik že to má sílu, 0,1 mm ?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Já si tam budu lepit svoje sklo, co prodávám na Aukru. Měla by to být nejvyšší možná kvalita dostupná v Číně, tak uvidíme. Pokud se neosvědčí (bubliny, atd.), tak dám osvědčený Panzerglass. Toto by prý kvalitou mělo být stejné, jen za 1/3 ceny.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Máš toho tam mraky, který máš na mysli (na 11 PRO) ?

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

ty nejtenčí skla mají 0,33 obvykle, tohle je ještě viditelně tenčí, tak to cca 0,1 mm mít bude. Koukám na specifikace na netu a tloušťku uvedenou nikde nevidím. Tak to ber jako odhad.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Kjirka píše:Máš toho tam mraky, který máš na mysli (na 11 PRO) ?

Ano.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

ne, já se ptal, který to konkrétně je, nějak se tím nemůžu prokousat :-)

a něco jsem se dověděl k těm displejům. Tak prej to je bohužel daň za to, že je sklo odolnější proti prasknutí. Je prostě měkčí a proto se může snáz poškrábat.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od sharkee »

mirmo80 píše:
sharkee píše:Rozhodně by to nebyl ani první, ani poslední podobný průser Applu.
Lenze mna tieto ich prusery zacinaju pekne s**t. Neplatim Applu nemale peniaze za to aby som sa zapodieval hlupostami ako cista instalacia cez dfu po kazdom update, resetom sieti, odhlasovanim a prihlasovanim sa k apple uctom, odstranovanim a znovu nahadzovanim emailov a pod. Proste nie, nebudem to robit. Prezentuju sa ako premiova firma tak nech to za tie peniaze aj premivo funguje. Inak si to svoje amazing incredible experience, ktore vecne Tim Cook omiela na kazdej keynote a ludia tam vrestia to svoje wow ako svihnuti, mozu strcit niekam. Pretoze sorry ale ja uz prestavam vidiet rozdiel medzi lacnymi androidmi a tym co aktualne Apple predvadza.

Joj zurim uz hrozne, pretoze mi nic poriadne nefunguje.

Sorry za OT.


já tyto problémy nemám, možná nebude problém u Applu.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

Bol by som len rad.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Jak to vypadá, to sklo bude na IP 11 vysloveně nutnost

Odpovědět