iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět

Budete si kupovat nový přístroj?

Ne.
18
46%
Ano, iPhone 11
2
5%
Ano, iPhone 11 Pro
10
26%
Ano, iPhone 11 Pro Max
9
23%
 
Celkem hlasů: 39

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od honza.mac »

@Leonko : Jirka_S je doopravdy profi fotograf tak se vynormálněte jelikož on ví o čem píše.
Dere se mi do úst staré pořekadlo, “neuč orla létat ...”
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od honza.mac »

Nevím ale já mám telefon na volání a jako bonus i maily.
Fotky z dovolené a “výletů” fotím na Sony A68 zrcadlo.
No jsme v tématu o iP 11 a za mě je to od Apple designová “s*ačka” a Steve se v hrobě obrací.
Nezlobte se na mě ale mít 3-4 čočky na mobilu není o designu tak jak jsem byl u Apple zvyklý. Apple čím dál víc podléhá akcionářskému tlaku a myslí si že cílí na “kreativce” ale opak je pravdou.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

speedman
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 351
Registrován: pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od speedman »

Premenujme to tu na Leonko fórum. 1061 príspevkov k čomu?
Iphone guru ani náhodou. A nedá mi to: bolo také fórum - nop.sk
Aj tam bol Leonko. A žiadny guru to teda nebol.
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Leonko »

Sorry ale rozhodnem som viac guru (btw je to len rank podľa počtu príspevkov, nikto mi ho nedal :P) než poniektorí užívatelia tuna, čo ani nevedeli, že 11ka má rovnako ultrawide lens ako 11 Pro. Taký ľudia tu majú potom radiť ? Tu potom z toho bude holubník. Som zvyknutý hovoriť veci na rovinu, a že sa to niekomu nepáči, tak bohužiaľ. To neznamená, že nemám pravdu. A na nejakom nop.sk som fakt nebol.

A aby sme neboli stále offtopic. Som presne toho názoru ako honza. Čakal by som od Applu jeden, a s prižmúrenými očami max 2 čočky, ktoré by boli viac high end ako ostatný výrobcovia. Preto aj hejtujem telephoto. Do telefónov je to proste blbosť na n-tu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

No ja si naopak myslím, ze 11pro je veľmi pekný a elegantný. Matné sklo je krásne a praktické (žiadne packy) príjemné do ruky a pod. A tie tri objektívy sú tak nenápadne a prijemne zapracované, že mne už X(S) príde divný. :-)
Toľko ale subjektívne pocity. To nespomínam, že 99% sa človek pozerá na display.

Najlepšia vec na 11pro je výdrž AKU. Skvelá je a už som aj zabudol aké to je nestarať sa o nabíjanie max 1x denne pred spaním. IP 7, X ani XS nemali takú ani keď boli nové. A to používam iP intenzívne so všetkými vymoženosťami, čo ponúka. Nemam nič povypínané kvôli šetreniu (ani som nikdy nemal).

Čo sa týka fotenia - celkovo je iP skvelým v tom, že urobí skvelú fotku, ktorej sa netreba už venovať. A jednoducho sám skvelo rozhodne o HDR, nočnom režime,... navyše jednoduchosť fotenia portrétu aj na objekty a vôbec nastavovania si šírky záberu je rýchle presné a v pohode. O videu nehovoriac.

Každopádne porovnávanie so zrkadlovkami a spol. nemá význam. Každá vec je na iné. IP (obzvlášť 11pro) ti spraví takmer dokonalý obraz (lebo optické nedostatky nahradzuje a dopĺňa AI dorobenie) instantné použiteľný na 99% toho čo väčšina ľudí chce. Nehovoriac o jednoduchom používaní (zaostrenia /aj automatické/, vyváženia a spol...).
Naopak zrkadlovka - teda foto z nej - potrebuju zväčša postprocesing a doladenie atmosféry a podobne - nehovoriac o potrebe dlhšieho času kým spravíš danú fotku.

Keď to zhrniem iP 11pro je výrazne lepší ako som čakal a nie je mu čo vyčítať.


Leonko píše:... Som zvyknutý hovoriť veci na rovinu, a že sa to niekomu nepáči, tak bohužiaľ. To neznamená, že nemám pravdu....


Nič v zlom, ale rovnako to neznamená, že ju máš :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Jirka_S »

Asi tak: přestože není každý z nového iP11 unesený, obchodní výsledky jsou zdá se dobré:

"Přestože letošní iPhony nepřinášejí žádné revoluční novinky, Apple může být spokojen. Tim Cook nedávno uvedl, že jejich prodeje jsou velmi silné, což nyní dokazuje i report japonského serveru The Nikkei; podle něj dokonce Apple musel nechat navýšit výrobu. Produkce má být údajně navýšena o 10 procent, přičemž největší nárůst výroby má postihnout základní iPhone 11. Apple si tohoto modelu údajně objednal o 7 – 8 milionů kusů více, naopak lehce zmírnit se má výroba největšího a nejdražšího iPhone 11 Pro. Původní odhady Apple byly vzhledem k méně úspěšným minulém letům poměrně střízlivé, a i nynější nárůst produkce má být pouze dočasný; dodavatelé komponent neočekávají, že bude zvýšený zájem pokračovat i po Vánocích."

Já zatím telefonuju s iP6S a SE a nějaký čas tomu tak ještě asi bude. Nicméně za cenu asi deseti iP11 jsem si udělal radost z nového kola, to je pro mě větší priorita. :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

prepacte offtopic.

Příspěvek od rony »

@leonko, chcem ta poprosit, poziadat. Nic moje si neber do ust. Ani priamo, ani nepriamo. Je to prosba, ziadost, nie zaciatok diskusie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

Tak jsem si byl zase osahat 11pro max a už jsem skoro rozhodnutý, už se mi nezdá ani tak těžkej, ani tak tlustej, spíše řeším barvu :), co jsem ovšem zapomněl, zkusit si, jak vypadá to 3Dtouch co tam není. Jak to je teď řešeno?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

No je tu uz “len” hapticka odozva. Ja mam pocit ze 3D touch je “vypnuty” aj na starsich zariadeniach. Nevidim rozdiel medzi podrzanim a zatlacenim.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Leonko »

Rozdiel tam je a dosť veľký. 3D Touch ti po jemnom stlačení a pustení znova zmizne. Napr v instagrame keď si klikol jemne na fotku, ta vykukla ale keď si pustil tak zmizla. Ak si zatlačil ešte viac, tak ju otvorilo. (to isté napr linky v safari a podobne) S haptic touch nemôžeš robiť peek&pop featurky, rovnako nefungujú aj niektoré vyskakovacie menu po stlačení na ikonku aplikácie. Asi hneď silno stláčaš, či ?

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od honza.mac »

No já se byl podívat, Xs, Xr, 11, 11pro a jako hnus velebnosti.
Zlatý moje 6s, 6s+, 8 a 8+. iOS 13.2 a 3D Touch funguje jak já potřebuji a hlavně, hlavně odemykám pomocí Touch ID a ne “ksicht” ID.
Mobilem fotím jen vytopený serverovny, rozkousaný kabely od veverek, na to ostatní mám zrcadlovku, jo a používám ho jako dash cam v autě. ;-)
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

V praxi mi to (3Dtouch) vadí menej ako som si myslel. Najviac pri písaní - bol som zvyknutý zatlačiť kdekoľvek na klávesnici a mať “touchpad” - teraz musim podržať (netreba tlačiť) iba na medzerniku.
Zase sa nemýlim, keď striedam iPad. Už je to rovnaké. Až na haptickú odozvu. Tá na iPade chýba.
Ale 3Dtouch som nepoužíval naplno. Okrem klávesnice iba nejaké skratky na SMS a volania.
Inde mi funkcie 3Dtouch mi nesadli.

@Honzo: to je len vec zvyku. Mne iP6/7/8 príde už smiešny a veľmi starý a nemoderný a menej luxusný. A hlavne maličký display. TouchID mi nechýba. Ale FID nie je v ničom lepšie. To beriem. Je to len iné. (Neriešim bezpečnosť).
Rovnako návykové sú gestá - na iPade mini5 ich používam radšej ako homebutton. Okrem teda odblokovania.
Podľa mňa je to vždy len o zvyku. Ja mám rad zmeny - takže mi to nevadí :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Promázáno od Off Topic. Držme se tématu a konkrétních problémů, postřehů či dotazů.
Děkuji :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

tak šedá, nebo zelená?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

Biela ... :-D.

Mne príde zelená veľmi nudná a nijaká. Taká skoro vojenská bez elegancie. (Ale je to môj názor iba ;-))

Z tých dvoch určite čierna/šedá.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od jeenik »

Zelená je zase unikátní.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Zelená nebude tak unikátní, všichni ji teď chtějí. Já sama tedy půjdu do té zelené, ale ta nová SG matná na iP 11 Pro vypadá taky úžasně i včetně barevně sladěného rámečku. Zato zlatá nic moc a bílá mě osobně nenadchla. Vše jmenované jsem měla v ruce.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

u té šedé se mi fakt líbí to sladění s rámečkem

tak space gray je na cestě, dlouho jsem váhal, ta zelená je moc fajn, ale pak jsem si řekl, že je to takový military survival :) abych si to zdůvodnil a šedá vyhrála.
Docela měl mrzí, že se zbavím X v době, kdy přichází zlatá doba JB a mít JB na ios13, % baterie na HS, vytuněný CC a spousta dalších jemností mi bude chybět, ale přece jenom ten foťák vyhrál. Třeba JB X za nonJB XS by neměnil ani náhodou. No zatlačím slzu a v pátek se budu těšit.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

podľa mňa ťa dostane násobne väčšia výdrž :-D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

Hlavně aby mě nedostali ty škrábance, koukal jsem že plnej net stížností, ve stylu, že za 3 dny, vypadá display jak po 2 letech, koukám na ty články a nevím co si myslet.

slavomirpavuk
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 30, 2019 5:58 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od slavomirpavuk »

aj vyrobcovia ochrannych skiel potrebuju predavat svoje produkty.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

Tak mám ho 3t a nič :-) puzdra a fólie a sprostosti nepoužívam. Ale rovnako ho nenosím s kľúčami, či inými vecami.
A s displyom som nemal problém nikdy. Teda od ip4.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

já neměl sklo na ip4s, na ip5s, na i6, na X jo, ale takový speciální, co se nanáší tekutý a pak je snad jen 0,1mm tenký. Jenže tady jsou debaty a fotky o tom, že jsou to šmouhy ve stylu otisk prstu, a nejdou dolu, že to vypadá hůř jak normální škrábanec. Doufám, že to je nějaký fake, nebo jen úzká část výroby, zaznělo tam, že by se mohlo jednat o ty zelené. No uvidím.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Anndy »

Tak možné je všetko, zatiaľ ho klasicky leštím /šúcham/ o rukáv a podobne. Samozrejme keď by mohli byť drobné tvrdé nečistoty - tak sa ich snažím dať jemne dolu pred leštením. Uvidíme. Každopádne mikroškrabance ma nerozhodia. je to stále spotrebný tovar. Keď vidím lak auta (náááásobne drahšieho) a čelné sklo.. tak by som musel byť od žiaľu mŕtvy.. Ale taký je život. Sú to spotrebné veci.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Tony1 »

Mám 11 pro, pohybuji se ve výrobním prostředí strojírenské firmy tak že kovový prach a prostě extrémní prostředí, iP je v silikonovém krytu od Apple, na LCD jsem dal ochranné sklo se zaoblenými hranami prodávané na iPX (ano pasuje), má oleophobní vrstvu, vše do teď super a jen jemné vlásečnice na rámu, ale to jsem u stříbrné verze čekal je to stejné od nerez Watchek přes iPX vždy to jde přeleštit, je to nerez bez povrchové úpravy.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Co se týče zad u iP11 Pro, tak ty běžně poškrábat nejdou, to jsem zkoušela nožem na krabice a nepoškrábala jsem to. Zjistila jsem, že se dá o ta záda i nehty pilovat. :D Co se týče těch displayů, tak sem tam se objeví kusy, které nemají dobře nanesenou olejofobní vrstvu a to je potom průser celkem. Tak mi došlo několik X a XS, kde jsem na to vylila trochu vody a šlo normálně vidět na tom, že olejofobní vrstva chybí. U některých watchek 3 a 4 taky tak. Zítra si jdu vyzvednout tu militantní zelenou, taky se už těším. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mirmo80 »

Fíha, a je to na záruku potom?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

slavomirpavuk
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 30, 2019 5:58 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od slavomirpavuk »

no fakt je toho plny net az sa mi nechce verit

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Metalgirl píše:Co se týče zad u iP11 Pro, tak ty běžně poškrábat nejdou, to jsem zkoušela nožem na krabice a nepoškrábala jsem to. Zjistila jsem, že se dá o ta záda i nehty pilovat. :D Co se týče těch displayů, tak sem tam se objeví kusy, které nemají dobře nanesenou olejofobní vrstvu a to je potom průser celkem. Tak mi došlo několik X a XS, kde jsem na to vylila trochu vody a šlo normálně vidět na tom, že olejofobní vrstva chybí. U některých watchek 3 a 4 taky tak. Zítra si jdu vyzvednout tu militantní zelenou, taky se už těším. :)


Jak takový displej vypadá, když na něm není ta vrstva a polije se vodou ? Je to reklamovatelné ?
A ještě jeden dotaz, mám už asi 3 týdny objednán na Apple store 11 PRO, s termínem dodání v příštích sedmi dnech, ale když vidím ty prognozy na Alze, CZC apod., nějak se mi tomu nechce moc věřit. Jsou známy nějaké skutečně přesnější informace o dodávkách do ČR ? Díky

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Je tohle, co v čerstvé recenzi popisují, ten důvod ? Je to kvůli absenci olejofobní vrstvy ? https://smartmania.cz/letosni-iphony-ma ... -pohledem/

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od sharkee »

cczero píše:Hlavně aby mě nedostali ty škrábance, koukal jsem že plnej net stížností, ve stylu, že za 3 dny, vypadá display jak po 2 letech, koukám na ty články a nevím co si myslet.


mám 11PRO od prvního dne prodeje, nosím bez skla v kapse s dalšími věcmi a je bez jediného škrábance
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Lipon »

Kjirka - nějaká část jde v těchhle dnech
Mám objednáno od 23/9, dnes přišla zpráva, ze odesílají a má být doručeno zítra.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem dostal svů kus už 20.9., nicméně jsem jej prodal s tím, že si ponechám Xs Max, ale pak jsem opět zjistil, že mi chybí paměť (v telefonu :D ) a tak dnes doráží druhý kousek od VF, měl jsem tam badget 10.000, tak jsem to takto využil. Váhal jsem mezi Space Grey a Midnight Blue, nakonec vyšla Space, ptz. Vodafone jiný nenabízí v této konfiguraci.
Takže zase jsem neodolal a po roce měním. :). Jako výhoda je to, že mám záruku 24 měsíců a odmáznu DPH.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Jirka_S »

@mike-biker: oba roky je ofiko záruka, nebo ten druhý rok pak už jen u VF?

Kjirka
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 10, 2019 6:43 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Kjirka »

Lipon píše:Kjirka - nějaká část jde v těchhle dnech
Mám objednáno od 23/9, dnes přišla zpráva, ze odesílají a má být doručeno zítra.


Tak já už dostal taky info, že mi ho odeslali. Doručují i o víkendu ?

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Lipon »

těžko říct, zavolej si spíš na kurýrní službu, mně to přivezlo UPS
doručili dneska v poledne

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od mike-biker »

Jirka_S píše:@mike-biker: oba roky je ofiko záruka, nebo ten druhý rok pak už jen u VF?


Druhý rok je záruka VŽDY u prodejce. Ale zrovna u Vodafone nemám problém, jsem tam VIP klient a určitě se nestane, že by mi dělali problém. Nicméně je to můj ca 13tý iPhone a reklamoval jsem jen jeden, kdy byl prach na čočce zadní camerky a ani natřikrát se jim to nepovedlo v Českém servise pořešit. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Leonko »

Jirka_S píše:@mike-biker: oba roky je ofiko záruka, nebo ten druhý rok pak už jen u VF?
A ono to je v nejakom vesmíre inak ?
Prvý rok je VŽDY záruka aj u predajcu, a tam beží súčasne aj medzinárodná záruka od Applu jeden rok. Druhý po vypršaní už iba u predajcu.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od cczero »

mike-biker, tak to gratuluju, mám ho taky z budgetu u VF a ještě přidávám velké sympatie za volbu operátora, protože víc než dobře vím, o čem mluvím ;-)

no, už je doma, asi hodinu, takže na nějaké recenze brzo.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Příspěvek od Metalgirl »

Když chybí olejofobní vrstva, vypadá to takto: https://media.idownloadblog.com/wp-cont ... ng-off.jpg
Termín dodání reálný tak 3 týdny.
Jinak ten můj kousek jde do reklamace, ta výroba jde fakt do kytek. Fotím dnes na večer a čumím, odlesky od asi nečistot na senzoru na fotkách, dělá to přes všechny tři čočky. Jsem zklamaná, moc dlouho jsem si ho neužila...
Obrázek
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět