Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
PatrikB

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od PatrikB »

Stejný problém, upgradoval už jsem včera večer, takže než vzniklo tohle téma tak jsem stihl 1 recovery celý iphone, 10 krát obnovení nastavení sítě, 5 krát vytáhnutí a znova zasunutí simky a hodina strávená u t-mobilu výměnou simiky a rozhovorem s nic netušícím operátorem a operátorkou. Takže 12 hodin srandy pro nic. Teď už jenom doufám v rychlou reakci T-mobile a Apple a jsem zvědavý kde se vyskytla chybka a jak dlouho jim to bude trvat.

PS: Včera jsem přešel od O2 k T-Mobilu!

deeeeeed
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: sob úno 06, 2010 8:57 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od deeeeeed »

Dneska poobede som uskutočnil update na iOs 5.0.1. Všetko brebehlo bez akýchkoľvek problémov. Taktiež používam Orange a nezaznamenal som žiadne problémy s prihlásenim sa do siete a so signálom.
iPhone X 256 GB
SOLD ► iPhone 6 plus 128GB, iPhone 5 64 GB, iPhone 4 16GB, iPhone 3GS 16GB

saritage
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 07, 2011 9:45 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od saritage »

Nechci nic zakriknout ale vypadá to ze to jede v poho jak hovory tak i net přes edge.

Nalar

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Nalar »

Hmm zaujimalo by ma ako je to na svk.
Kamaratka ma T-Mobile, teraz Telecom ci ako a v podstate od kupy 4s cca pred tyzdnom su problemy ze sa jej neda dovolat, alebo ma ona problem sa dovolat aj ked signal ukazuje plny stav.
Po update na 5.0.1 zacala vypadavat SIMka a baterka stale klesa zavratnou rychlostou.
Niekto podobne skusenosti?

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od jind »

Schodou okolnosti jsem par mes. zpet testoval i beta verzi Facebook messengera a vsude smsky v pohode chodily a odesilaly se a jenom u T-m simek stim byl problem. A to bylo mam pocit jeste na starem iphonu 3G. Cili otazka jak ten problem je hluboky a jestli ho nejak rychle zvladnou. Kazdopadne drzim palce. Popr. prejit k jinemu operatorovi nebo OS :)
Leap motion

trinitrotoluen

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od trinitrotoluen »

Samozrejme podbony problem je aj na SVK s t-mobile (teda telekom) aspon podla macblog.sk
Po update na 5.0.1. je to teda este horsie ako to bolo len pri 5. Co sa tyka vydrze baterie videl by som to ako suvislost s neustalym vyhladavanim signalu.

Gorash

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Gorash »

Taklze sem dneska volal na operatora t-mobile, samozrejmne nevi vubec nic, porad mne rikal ze mam reklamovat telefon na prodejne, rikam ze to je problem vsech lidi na iphone 4s a t-mobile, ze tohle reklamace telefonu neviresi, zenska vedela prdlajs.

Kde je slabej 3g signal, tak telefon vyhodi pri prepnuti z 3g na edge no service, a i pri hledani signalu to nenajde, jedine co pomuze je restart telefonu.
Jenze pokud je signal 3g slabej, tak telefon se tvari ze je pripojenej k siti, ma 4 carky, sviti 3g ale kdyz na nej zavolam volane cislo neodpovida, kdyz chci z toho iphonu volat, tak telefon nezvoni, takze bud je no service, nebo signal je, ale telefon swe porad tvari ze neni operator.
Takze odtedka je telefon k nicemu do te doby nez to nejak t-mobile a apple vyresi !

kdo muze at telefon na novej firmware nepousti kdo je u tmobile, a volejte jim na zakaznickou linku denne a porad se ptejte co s tim uz udelali a jak to budou kompenzovat !

Docela mi vadi ze nejde legalni cestou downgrade firmware, coz kdyz se objevi nejakej takovej problem tak by se to hodilo a nemuselo se cekat tydny na update dalsiho firmware, pokud bude nutnej, tak mame cca tejdny nepouzitelnej telefon. Chcci potom ale mesic odpustit pausal a hotovo.

Koren
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: stř pro 23, 2009 10:20 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Koren »

Tak mam iphone 4s 3 dny zadne problemy sem nemel:)
Dnes update prez OTA a vse v poradku specialne sem zkousel telefonovat pri prechodu 3g/e a nic nepada super iphone bez chybicky vydrz baterie zjistim az zitra, ale pri 5 sem problemy nemel.

Iphone 4s 16gb t-mobile

Freeze
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pon lis 07, 2011 8:00 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Freeze »

Mám O2 a po updatu se nemůžu nikam dovolat ani sms nechoděj.... Ještě mám 14dní lhůtu na vrácení tak jim ho nejspíš kopnu zpátky a koupim něco jinýho.

popo

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od popo »

Takže co jsem pochopil tak problém se signálem je jen u 4S + T-Mobile?

saritage
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 07, 2011 9:45 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od saritage »

Jeste se podelim o postup ktery jsem ja aplikoval, blbnul mi net tak sem prisel dom, udelal DFU, pak restore ze zalohy, nepomohlo, udelal sem reset nastaveni site, pomohlo ale za chvili to zaclo delat znovu, pak sem promazal cache a history a do ted jede uz par hodin bez problemu jak net, volani, prijem hovoru a jsem taky v miste kde balancuje edge mezi 3g.
4S 64GB + T-mobile

Treba nekomu pomuze

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Sten »

Tak jsem zkusil reset nastavení sítě, sice se mi konečně na chvilku vedle Tmobile ukázalo E(dge) ale furt se nikam nedovolám, jak jsem zkusit zavolat zmizi E a vidim jiz pouze Tmobile CZ :evil: , dopoledne, když jsem byl v dosahu 3G, tak jsem dokonce jednou telefonoval... teď ani ránu, takže ani nemůžu zavolat na infolinku a popohnat je :evil:

EDIT : Tak jsem zkusil opět restartovat nastavení sítě... přez safari jsem normálně načetl stránku seznamu, skrze edge, ale nikam se stále nedovolám :evil:
Naposledy upravil(a) Sten dne pát lis 11, 2011 6:09 pm, celkem upraveno 1 x.
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

Gorash

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Gorash »

Udelal jsem DFU, tovarni, novej iphone, zavolal sem, ok, za cxhvili sem si vsiml, no service, za chvili sem si vsiml ze signal mam, 3 carky, 3g sit, zkousim volat, nejde telefon hluchej.
Problem je ze bych mozna telefon vyreklamoval u tmobilu, myslite ze mi daji hnedka novej z IOS 5 ?
Cekat tejdny nez aple vyda dalsi firmware se mi teda nechce, tel telefopn je tedka totalne nepouzitelnej a fakt nevim co s tim delat, nejsem ovce applu, mnel sem 3 roky iphone 3g a nedam na nej dopustit, ostatni telefony sou mi k smichu jak sou pomale a nevychytane, ale kdyz tedka na to cumim tak si rikam ze apple prece nemohl vydat takovou sracku !. ip4 a attenagate, a tedka dalsi problem v nemoznosti vypnout zajebanou 3g sit v zemi, kde je signal na cipa je 100x tak vetsi fail nez ta antena u 4s jako, tady zadnej bumper nepomuze a pokud nepudje v telefgonu 3g vypnout ( coz i takhle by bylo moc velke omezeni za cenu jakz takz funkcnosti telefonu) tak je pro nas telefon u tmobile jen kus srotu ! a android se nam bude smat

carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: stř zář 16, 2009 8:02 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od carlooser »

Mě se objevily problémy na iPhone 4 s daty od T-Mobile, ale stejný problém u T-Mobile měl i kamarád s HTC na Windows Mobile. Tak jestli spíš není error u T-mobile obecně. :x
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od FruFru »

airmt píše:Frufru: pockej, to chces rict, ze tomu telefonu blbe signal i kdyz mas vypnute data a jsi tim padem pouze a jen na GSM?


Ano je to tak, i kdyz kompletne vypnu data, tak padani signalu a dostupnosti je porad stejne, pred 5.01 to nedelalo.

Volal mi pred chvili nejaky manik z t-mobilu, ze pry je problem mezi Applem a typem sim karet, ktery T-mobile pouziva, tak jsem zvedavy jak se to vyresi. Taky manik tvrdil, ze to neni technologicky problem site, ale tech simkaret.

Kazdopadne reseni mi zadne nenabidl, pry se zase ozve.

M@thew

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od M@thew »

Mne sa zda ze sa to netyka iba CZ ... Mam Vodafone UK a jak som presiel na 5.0.1 telefon je nepouzitelny ... Bateria je horsia ako na 5ke ... Dovolat sa dakam je stastie ... za telefon som dal 750 eur ... Tatko ma mobil za 20 euro a dovola sa s nim ... Nuz ide sa telefonovat do Apple :)

Freeze
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pon lis 07, 2011 8:00 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Freeze »

Mám o2 a problém úplně stejnej, simkartu mám ještě pravěkou od GO tak jí skusim vyměnit. Ale nějak se mi nechce věřit že by to pomohlo nikdy s ní nebyl problém.
Btw. Je tu někdo kdo má O2 a stejnej problém?

mgo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 26, 2008 6:43 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od mgo »

Aby tu nebyly jen negativní příspěvky: iPhone 4S 16GB jsem kupoval v den vydání 28.10. na prodejně operátora. Poté co jsem dle doporučení macdiskuzníchserverů vypnul některé polohové služby, tak výdrž v poho cca den a kus, ajfon bez problémů volání i data. Dnes ráno jsem upgradnul na 5.0.1 a od té doby - po celodenním provozu - od ranního nabití - stále 67% baterka - zlepšení o 100%!, žádné problémy se signálem, hovory ani daty. Jsem z lokality ČB a okolí, takže pokrytí jak 3G tak EDGE a v poho.

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od FruFru »

co se tyka symptomu vypadku singnalu dat, mam takove podezreni, ze problem se tyka jen, kdyz se s telefonem pohybuji a on se ma prepinat mezi jednotlivymi BTS, pokud zustavem na stejnem miste, na jedne BTS, tak mi signal mozna nevypadava, zatim to pozoruji doma, kde mi to jeste nevypadlo, po celodennim pohybu.

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Milhaus65 »

Týden pozoruji problem při doručování PUSH mail z iCloud. t-mobile.
Zrovna se zeptám:
Reset nastavení sítě = Obnovit nastavení sítě z menu IP4? Co si mám pod tím představit, že se s tím dělá ?
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od abroBA »

Chcem sa Vas opytat, ci mate niekto rovnaky problem ako ja okrem nevolania, ze sa mi v nastaveniach neda zmenit PIN. Co by naznacovalo chybu SIM karty T-mobile s Iphonom a teda aj jej funkcnost.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

bito444
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:44 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od bito444 »

Tieš mam problemy: Ja mam Iphone 4S IOS 5.0 a dnes z ničoho nič mi padol signal a nejde, bol som v T-mobile a povedali mi že nejsom jediny čo mal dnes tento problem. Že mi vymenia Simkartu tak som zvedavý zajtra či to pôjde.
Podla všetkého čo som tu prečítal môžme časom očakávať IOS 5.0.2 ktorí dúfam všetko toto opravy.

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od FruFru »

Milhaus65 píše:Týden pozoruji problem při doručování PUSH mail z iCloud. t-mobile.
Zrovna se zeptám:
Reset nastavení sítě = Obnovit nastavení sítě z menu IP4? Co si mám pod tím představit, že se s tím dělá ?


obnovit nastaveni site znamena vymazani vsech dat co si stahuje simka odoperatora, to se te nijak nedotyka, jedine co se te tyka, ze ztratis vsechna nastaveni k wifi sitim co mas ulozena, heslo atd.

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od FruFru »

abroBA píše:Chcem sa Vas opytat, ci mate niekto rovnaky problem ako ja okrem nevolania, ze sa mi v nastaveniach neda zmenit PIN. Co by naznacovalo chybu SIM karty T-mobile s Iphonom a teda aj jej funkcnost.


stejny problem jsem mel dnes k kombinaci s vypadky, kdyz mi v TM vymenili SIM, tak jsem pak chtel zrusit PIN lock, pokud neni signal, nebo to porad pada, neslo mi to nastaveni zmenit, stejne tak to nacas i zasedlo a neslo zmenit, ale kdyz pak zase sit nabehla, tak jsem to nakonec zmenil,

stejne potize jsem mel i pri odemykani telefonu po restartu pinem, ale take to bylo zpusobene nejspis tim padanim site + neco dalsiho

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od shimie »

Ja zatial rozdiel medzi 5.0 a 5.0.1 nevidim ziadny, ale vsetko funguje bez problemov. U nas v meste zatial 3G O2 nema, ale doobeda som bol v TT. Mal som par hovorov, vsetky bez problemov, cca 30 min na internete cez 3G, polhodinku hrania hry Water?. Poobede tiez par hovorov, ale uz cez edge, chvilu na internete cez wifi, dve - tri sms, zopar precitanych mailov a asi 5 min na facebooku. V noci som odpojil 4S z nabijacky, rano o siedmej 100%, teraz 70%. Podla mna baterka drzi dobre.
Vcera upgerade OTA na 5.0.1, za cca 10 min, bez problemov, tiez iPad 2 OTA, takisto bez problemov. 4-sko 16 GB kupovane hned prvy den v telekome.
Aj ked mi zatial vsetko funguje, po precitani dnesnych prispevkov nemam z iP4s velku radost a dufam, ze problem co najskor odstrania.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Xtr3m
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: čtv zář 22, 2011 8:12 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Xtr3m »

Internet od T-mobilu mi dneska začal nefungovat o půl osmé (poslední aktualizace počasí), nešel celý den (poze Wi-fi). Když jsem volal na infolinku T-mobilu, tak mě přepojili na "Apple podporu" - což žádná podpora nebyla (ta ženská se ujistila, jestli se náhodou nejedná o ADSL :fool:) a nakonec řekla, že mám připojit telefon k PC a přes iTunes udělat update, natož jsem jí řekl, že mám úplně novou verzi ... nedokázala odpovědět. Zkusil jsem tedy sám vypnout 3G a jet pouze na EDGE a fungovalo to (samozřejmě pro 4S nelze). Teďka jsem zkusil zase nahodit 3G a jde to bez problémů - tak snad to je už v pořádku. Chyba nejspíše na straně T-mobilu.
Game Center: X-tr3mek
Apple iPhone 5s 32GB, iOS 9.1, Space Grey
MacBook Pro Retina Mid 2014 8GB/256GB, OS X 10.11.1 El Capitan

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Alek13 »

U meho 3GS, pekne klesla vydrz baterie.. Pres den: Zadne hry, 2-3 volani-maximalne 1min. Pul hodky wi-fi-netu a 80% pryc
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

Harny

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Harny »

Taky se podelim o zkusenost.
Operator Tmobile, iP 4. Za poslednich nekolik dni jsem mel dohromady x hodin vypadek 3G site, a to v ruznych lokacich. Restart telefonu obcas pomohl, obcas ne. Problem byl identicky na dvou ruznych iphonech. Net proste kompletne vypadne. Signal stabilne drzi tak, jak ma byt, ikonka 3G je na svem miste, ale nepripojite nic, za zadnou cenu, a to ani pokud se presunete o nekolik kilometru dal v ramci mesta o hodinu az dve pozdeji, net nenaskoci.

umiyaki

Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od umiyaki »

Bohuzel update na 5.0.1 nepomohl a baterie klesa stale moc rychle. Musim nabijet 2 x vice pri stejnem vytizeni nez z puvodnim fw. 4.x. Take problem s 3g je viditelny. Net se proste kousne, toci se ta hvezdicka/kolecko a nic. Jen nez jsem dopsal tuto zpravu, tak mi baterka klesla o 2 % a to pisu pomerne rychle a jsem na wifi s vypnutym 3g. Toto je fakt hnus.

demkodusan
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 12, 2011 5:15 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od demkodusan »

Iphone 4s 32GB, koupeno před tydnem z apple store, sim karta z vodafonu. Zatím žádné problémy. Včera jsem provedl upgrade kolem 16 té hodiny. Pár hovorů, internet a baterka má teď 88%. Hovory nepadají, spokojenost na 100%.
Ipad2, mac mini,ATV


Klokan s iphonem
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: sob lis 12, 2011 9:08 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Klokan s iphonem »

Problemy co tady ctu nemam. Mam asi rok starou simku tmobile cz, iphone 4s koupeny z apple storu a od te doby co jsem ho dostal (cca 7.11.) po restoru z predchoziho 3gs slape jako hodinky. Zapnute BT, wifi, siri, polohove sluzby, .... Kdyz vecer cca ve 22.00 nabito na 100% tak rano mam asi o 7% min. I v noci se telefon obcas zapne jak prijde posta. 5.0.1 nahrano pres OTA. Jedine co me vadi je nemoznost vypnout 3g, bydlim v miste kousek od brna kde mam doma jen jednu carku na 3g. Ale dovolam se bez problemu. Ja jsem zatim spokojen.
Iphone 3GS
Iphone 4S,32GB
Ipad(1) 32GB Wifi+3G
Nový Ipad 32GB Wifi+4G

divebull

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od divebull »

Mám O2 a problémy mám taky. Nejhorší je to v autě. Mám pocit, že telefon se drží jedné síťové buňky a odmítá se přepnout na další. Po vytočení čísla hovor selže, následně zmizí signál a zase naskočí (přepne se na jinou buňku). Pak se hovor uskuteční. Ne přepíná se tedy dynamicky tak jak by se měl, ale až při požadavku na služby který následně nemůže uskutečnit a hledá jinou buňku. A mám podezření že to dělá pouze při 3g (může to souviset i z vyšší hustotou buněk - Praha). Nicméně doma jsem zjistil, že i když je telefon na jednou místě, tak pokud chci volat (telefon ukazuje plný signál+3g) hovor se opět neuskuteční a následuje hledání signálu a jeho nalezení. Pak se dovolám. Když to zkusím následně tak se dovolám bez problémů znovu. Nicméně pokud to zkusím tak za půl hodiny problém se opakuje. Připadá mi to že se telefon během té doby přepne zase na nějakou jinou buňku. Podotýkám, že telefon stále leží na jednom místě. Aby toho nebylo málo už druhé ráno telefon hlásil neplatnou SIM, což se po restartu napravilo. Úbytek baterie přes noc 10%. Problémy nastaly po update na 5.0.1. Hlášeno na Apple s výsledkem, že mám zkusit novou instalaci telefonu bez a následně i s obnovením ze zálohy a v případě neúspěchu v pondělí (přes víkend nejsou) problém hlásit znovu. Pak to prý předají technikovi do Apple.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Barberry.pha »

Vcera nejaky problem u tmobile a 3G musel byt, ve ctvrtek jsem na ip4 na hral 5.0.1 a vse ok, jeste vcera dopo sit pohoda a pak s niceho nic prestal fungovat internet, volani jsem nezkousel, pomohlo prepnuti do a zpet s letoveho rezimu, ale jsou mista v praze, kde mi tmobile ukazuje plny 3G a net se na chvili zasekne, nez se posunu o kus dal. Tmobile chybu neprizna a samotneho by me zajimalo proc u ip4S nejde vypnout to 3G, ktere tedka dela asi ten nejvetsi problem.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od tvosi »

nekdo ste se tu rozciloval, kdyz vam na apple support poradili zmenu operatora ale dle meho je to spravna rada..pokud operator nedokaze priznat svou chybu (podle zprav tady se jedna zejmena o klienty tmobile s microsim kartou), pak bych u nej nezustal ani za nic..

Vy kteri mate tmobile a nemate problem, nemate nahodou puvodni klasickou sim ottihnutou do formatu microsim??
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

saritage
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 07, 2011 9:45 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od saritage »

Vy kteri mate tmobile a nemate problem, nemate nahodou puvodni klasickou sim ottihnutou do formatu microsim??


Ja mam odstrihnutou, a krome toho vcerejsiho problemu s internetem je vsechno v pohode.


A btw ti z vas kteri maji snahu neco udelat k vyreseni problemu tak piste na http://www.apple.com/feedback/iphone.html
Naposledy upravil(a) saritage dne sob lis 12, 2011 9:59 am, celkem upraveno 1 x.

Klokan s iphonem
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: sob lis 12, 2011 9:08 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Klokan s iphonem »

Ano, ja mam velkou SIM kartu orizlou nuzkama. Byl jsem ve znackove prodejne tmobile a chtel jsem original mikrosim a bylo me receno ze jedine co me muzou nabidnout jsou jejich kleste :-)
Iphone 3GS
Iphone 4S,32GB
Ipad(1) 32GB Wifi+3G
Nový Ipad 32GB Wifi+4G

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od SilverSurfer »

tvosi ma podla mna pravdu. Zbytocne nadavate, ze iPhone 4S je smejd, ked nikto s tym nema problem, len uzivatelia tmobajlu. Som velmi zvedavy, ako sa to vyriesi.

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od Sten »

Tak ráno mě na chvilu šlo telefonovat (tmobile) tak jsem volal na infolinku, po tom co jsem slečně vysvětlil, že problém není ve mě, tak asi 4 minuty telefonovala s technikem, následně mě řekla že chybu registrují, už o tom ví a že mám zkusit novou SIM
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

prettorian
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte srp 11, 2009 7:29 am

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od prettorian »

Tak jsem se teď díval v programu Data usage, že od 0:59 do 6:59 mi přes wifi proteklo asi 150 MB! Nechápu co ten telefon může dělat. Zároveň doba pohotovosti i doba používání je skoro stejná i když v noci telefon ležel odložený...

Odpovědět