OS X a Magio GO

Odpovědět
serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

OS X a Magio GO

Příspěvek od serwo »

Zdravím. Používa niekto na Macu Magio GO? Mne to už vyše roka nefunguje. Ide mi len Jednotka a Dvojka a ostatné programy vôbec. Problém spočíva v tom, že keď sa želaný kanál začne prehrávať, tak mi vyhodí pár sekúnd na to "neznáma chyba". Kontaktoval som aj support Telekom, no tam mi bolo povedané, že im to funguje a problém je vraj v mojom systéme - nejaká systémová úloha mi to blokuje. Zaujímavé je, že už zopár rokov mám tie isté apky a nič nové neinštalujem. Okrem natívneho firewall nemám žiadny iný, ani antivir. Skúsil som firewall aj vypnúť, ale nepomohlo. Prehliadač používam Chrome, nakoľko len ten je zo strany Telekomu podporovaný na OS X. Plugin v Chrome som skúsil preinštalovať tiež - nepomohlo. V tejto situácii som už niečo vyše roka, čiže skúsil som to aj po clean install OS, keď som prechádzal na novšiu verziu. V podstate sa to deje odvtedy, čo Telekom prekopal celú službu vrátane zmeny GUI, aj keď zo začiatku to myslím fungovalo. Každopádne, na WIN10 to ide. Má niekto podobný problém? Dík za rady.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: OS X a Magio GO

Příspěvek od mirmo80 »

Mám to aktívne, no nevyužívam takmer vôbec. Ale vyskúšal som teraz a mne serwo všetko šlape. Každý live program spustím, v plnom rozlíšení a no problém. Fungujem v safari, nepoužívam iný prehliadač, žiaden plugin som neriešil. Logol som sa a to bolo všetko.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: OS X a Magio GO

Příspěvek od honza.mac »

Hele, pokud to na Win 10 funguje tak předpokládám že to na Win funguje ve všech prohlížečích (IE, Edge, Chrome, Firefox ...).
Co na Macu zkusit Microsoft Edge pro Mac ?
Já takhle na Edge pro Mac rozběhal plno firemních portálových “web aplikací” propojených se SAPem.
Pravdou je že jsem T-Mobile TV Go nikdy na Macu nezkoušel, nemám nějak potřebu, protože mám aplikaci v iOS a ani tu moc nepoužívám.
Mám TM TV a ta je totožná s Magio Go, stejná platforma.
Tak by to mohlo zafungovat.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: OS X a Magio GO

Příspěvek od serwo »

Vďaka za odpoveď. Tak nakoniec som dal na teba, mirmo80 a skúsil som to spustiť v Safari a čuduj sa svete, funguje to. Ale určite viem, že keď som to skúšal dávnejšie, cca rok nazad, tak mi nešiel žiadny program. Preto som aj požíval Chrome. V tom prípade je to poriešené ešte lepšie, nakoľko môžem Chrome vyhodiť z počítača. Dúfam, že už to pofachá... (klop, klop)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: OS X a Magio GO

Příspěvek od mirmo80 »

Určite sa nemýliš. Keď som dávnejšie pripájal svokrovcov na náš účet šlo to len cez chrome. Dokonca len kvôli tomu som im ho inštaloval (win 10). Tak hlavne že to frčí ako má :)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět