Problem s prehravanim flash obsahu

Odpovědět
SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Problem s prehravanim flash obsahu

Příspěvek od SilverSurfer »

Dobry den, mam problem na starsom macbooku pro s os x El Capitan. V poslednej dobe sa mi na stranke mojho internetoveho providera, kde streamuje live tv, v prehliadaci safari stava, ze sa zobrazuje len preskrtnuty play button a video sa neprehrava. Po niekolkych refreshoch sa to zvykne chytit. Na inych zariadeniach aj v inom prehliadaci funguje. Skusal som update flashu, premazat cookies, odinstalovat vsetky addony v prehliadaci, no aj tak bez vysledku. Viete mi niekto poradit, cim by to mohlo byt?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problem s prehravanim flash obsahu

Příspěvek od rony »

ja dufam, ze v dnesnej dobe uz neexistuje relevantny web, ktory by video zapuzdroval do flashu. skor by som na tvojom mieste odmietal cokolvek, co je vo flash.
aj ten El Capitan bol uz davno pradavno pripraveny na moderne prehravanie videa.

Patraj tymto smerom, zbav sa vsetkeho, co smrdi Flashom. Aj ty sa nejako skus preorientovat na fakt, ze flash je pravek, nemal by sa uz vyhrabavat :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Problem s prehravanim flash obsahu

Příspěvek od SilverSurfer »

Tiez by som sa flashu najradsej vyhybal na 100km, zial ak si chcem obcas pozriet telku a nie som doma, nemam na vyber.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Problem s prehravanim flash obsahu

Příspěvek od sharkee »

NA flashi jedou třeba videoportály Regiojetu, některých TV atd. Není to tak vyjímeční, jak si někteří myslí.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Problem s prehravanim flash obsahu

Příspěvek od honza.mac »

Kombinace Safari + Flash je na macu vražedná už od samého začátku.
Vámi popisovaný “přeškrtnutý Play” jsem vídával tak často až jsem z toho přešel na Chrome.
Vše mi funguje, on-line kamery, kamerový systém, přehrávání live streamů.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Odpovědět